bankobranie: Moje Konto 360° w Banku Millennium czyli promocja z premiami do 600 zł
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

17.11.2016

Moje Konto 360° w Banku Millennium czyli promocja z premiami do 600 zł

Premia za konto i premie za polecenia czekają na uczestników nowej promocji Agory i Banku Millennium.

Agora Bank Millennium - promocja Moje Konto 360° w Banku Millennium
Do wzięcia jest 100 zł za otwarcie konta oraz - opcjonalnie - po 50 zł za polecenie konta znajomym. No a pisząc o ofercie Banku Millennium należy dodać, że oprócz tego jest też coś dla oszczędzających: na lokacie można uzyskać 3%, a na koncie oszczędnościowym bardzo dobre - jak na obecne czasy - 2,7% w skali roku.

Promocja "Moje Konto 360° w Banku Millennium" składa się z dwóch akcji: "Konto 360° z premią" oraz "Polecaj konto i zarabiaj". Pierwsza z nich to gwarantowane 100 zł za otwarcie konta i spełnienie bardzo prostych warunków. A druga - jak sama nazwa sugeruje - program poleceń. Poniżej szczegółowo prześwietlam jedną i drugą akcję:

Konto 360° z premią


Pierwsza z promocji daje możliwość zdobycia w dość prosty sposób premii 100 zł za otwarcie konta. Aby uzyskać gwarantowany bonus należy:
 • do 7.12.2016 r.: 
  • po zalogowaniu, klikając w przycisk "Przejdź do strony banku" złóż wniosek o Konto 360° lub Konta 360° Student    
   (Pamiętaj wyrazić przy tym zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku i podmiotów powiązanych z bankiem oraz wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank organizatorowi danych objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do zweryfikowania spełnienia warunków promocji i prawa do uzyskania premii.)
 • najpóźniej do 13.12.2016 r. zawrzeć z bankiem umowę o konto wraz z kartą płatniczą do tego konta 
 • w styczniu i lutym 2017 r.:
  • zasilić konto kwotą co najmniej 1 000 zł (w każdym z tych dwóch miesięcy) 
  • wykonać co najmniej jedną płatność kartą lub za pomocą systemu BLIK w punktach handlowo-usługowych również w każdym z dwóch wspomnianych miesięcy
Po spełnieniu powyższych warunków pozostanie już tylko oczekiwać na wiadomość od organizatora (najpóźniej do 20.03.2017 r.) z powiadomieniem o przyznaniu premii w wysokości 100 zł. Wtedy też będziesz mieć czas (do 24.03.2017 r.) by zalogować się na stronie promocji i podać dane niezbędne do wypłaty premii (podać będzie należało m.in. numer rachunku konta otwartego w Banku Millennium w ramach promocji). Wypłata premii ma nastąpić do 31.03.2017 r.

W graficznym uproszczeniu przebieg i zasady promocji wyglądają następująco:
terminarz promocji Konto 360 z premią w Banku Millennium

Ważne wskazówki


➤ Podczas rejestracji na stronie promocji (gdzie podać należy imię, nazwisko i adres mailowy) do zaznaczenia są oświadczenia i zgody. Wystarczy akceptacja wyłącznie pierwszego z nich (pozostałe nie są wymagane i nie będą miały wpływu na uzyskanie premii, a nie zaznaczając tych pól unikniesz reklam).


➤ Jeśli w promocji udział chce wziąć także ktoś z Twych najbliższych to musi dokonać odrębnej rejestracji. Z jednego profilu założonego w promocji można złożyć tylko jeden wniosek o konto. Każda rejestracja wymaga odrębnego adresu email.

➤ Zasilenie konta kwotą 1 000 zł wymagane w promocji oznacza wpływ na konto, który może pochodzić z dowolnego źródła (może to być także przelew z Twego konta w innym banku). Środki te mogą wpłynąć na konto w Banku Millennium w dowolnym dniu miesiąca. Nie musisz ich również utrzymywać na Koncie 360° (są do Twej dyspozycji: możesz przerzucić na konto oszczędnościowe, wydawać płacąc karta, ale także wypłacić w bankomacie lub przelewem).

➤ Transakcje kartą (lub BLIKiem), które należy wykonać w promocji mogą być płatnościami w sklepach stacjonarnych, restauracji, kinie, na stacji paliw czy w każdym innym punkcie handlowo-usługowym. Do transakcji spełniających warunek promocji nie zostaną zaliczone płatności kartą w Internecie.

➤ Rejestrując się w promocji dane w polu "Wprowadź kod polecającego" wpisz wyłącznie wtedy, gdy ktoś ze znajomych już założył konto w aktualnej promocji i podał Ci kod polecenia. Jeśli takowego nie masz w panelu promocji przejedź nieco niżej i kliknij "Przejdź do strony banku":


Dla kogo promocja?


Udział w akcji "Konto 360° z premią" - zgodnie z regulaminem - mogą wziąć:
"pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, posiadające obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. 
a. osoby nie będące pracownikami Organizatora lub Partnera zaangażowanymi w organizację Akcji; 
b. osoby, które nie mają zawartej żadnej umowy z Bankiem i nie są lub nie były uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku po 01.04.2015 r., jako posiadacz, współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie są i nie były w danym czasie użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid; 
c. osoby, które przed dniem rozpoczęcia Promocji, tj.: 15.11.2016 nie zostały zarejestrowane przez Bank jako wnioskodawca jakiegokolwiek Produktu Banku, a ich wniosek nie jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji"
Zarejestruj się i zdobądź co najmniej 100 zł z Kontem w Millennium 

Polecaj konto i zarabiaj


Jeśli weźmiesz udział w akcji "Konto 360° z premią" (celem zyskania 100 zł) możesz zarobić więcej. Możliwe jest bowiem również polecanie konta znajomym. Polecać możesz, ale nie musisz. Jeśli jednak skorzystasz i z tej części promocji to za każdą skuteczną rekomendację zyskasz 50 zł. A polecić można więcej niż jedną osobę - do wzięcia jest bowiem nawet 500 zł (co byłoby wynagrodzeniem za polecenie dziesięciu osób).

Jako polecający otrzymasz premię, jeśli:
"a. Polecający weźmie udział w Akcji oraz spełni warunki otrzymania Premii (...) [100 zł za otwarcie konta w ramach akcji "Konto 360° z premią" - przyp. Mr. Złotówa], 
b. Polecający wygeneruje w Aplikacji Kod oraz przekaże go Poleconemu. 
c. Kod, imię, nazwisko oraz e-mail Polecającego zostanie prawidłowo wpisany w Aplikacji przez Poleconego ponadto Polecony weźmie udział w Akcji i spełni warunki dotyczące wypłaty Premii (...) [również 100 zł w ramach akcji "Konto 360° z premią" - przyp. Mr. Złotówa]
Oznacza to więc, że polecony może również zyskać 100 zł. A nawet musi, jeśli Ty - jako polecający - masz otrzymać 50 zł za skuteczne polecenie. Poleconego obowiązują wszystkie wcześniej opisane warunki dot. rejestracji, zapewnienia wpływów na konto czy wykonania płatności. Takie same są również wytyczne jeśli chodzi o zasady uczestnictwa (m.in. nieposiadanie konta w Banku Millennium po 1.04.2015 r.).

Aplikacja o której mowa w zacytowanym fragmencie regulaminu to de facto panel na stronie promocji, do którego już się zalogujesz przy wnioskowaniu o konto.

Uczestnik akcji „Polecaj konto i zarabiaj” może być jednocześnie poleconym i później polecającym. Kod polecenia będzie można generować i wykorzystywać najpóźniej do 7.12.2016 r.


Powyższa promocja "Moje Konto 360° w Banku Millennium" nie łączy się z innymi promocjami banku - w tym z promocją "Zyskaj 360 zł - 4 edycja", którą szczegółowo opisywałem tutaj. Tam samemu zakładając konto można zdobyć zdecydowanie więcej, ale wymaga to większej aktywności w korzystaniu z konta, karty oraz płatności BLIK.

O przyznaniu premii dodatkowych w ramach programu poleceń organizator promocji powiadomić ma mailowo do 20.03.207 r. Wypłata tych premii, podobnie jak premii podstawowej (100 zł za otwarcie konta) ma nastąpić do 31.03.2017 r. Do momentu wypłaty należy posiadać aktywne konto.

Oferta Millennium dla oszczędzających


Jak już wspomniałem na wstępie, w Banku Millennium całkiem ciekawe propozycje mogą dla siebie znaleźć osoby oszczędzające. Szczególnie atrakcyjnie wygląda lokata mobilna, na której można uzyskać od 2,75% do 3% w skali roku (niezbędne jest skorzystanie z aplikacji mobilnej, a dla uzyskania wyższej stawki wykorzystanie rozszerzonej rzeczywistości, o której pisałem tutaj). Na 3-miesięcznej lokacie mobilnej można zdeponować jednak maksymalnie do 10 000 zł.

Jeśli masz do wpłaty większą kwotę, wówczas odpowiednim rozwiązaniem będzie dla Ciebie konto oszczędnościowe. Dla kwoty do 100 000 zł uzyskasz 2,7% w skali roku. Warunkiem jest wpłacenie nowych środków, ale w sytuacji gdy dopiero co założysz konto kwalifikując się do promocji, równocześnie wymóg ten spełnisz z automatu. Promocyjna stawka oprocentowania obowiązuje przez okres 92 dni od momentu pierwszej wpłaty środków na konto oszczędnościowe.

Konto w Banku Millennium - prześwietlenie oferty


W przypadku Konta 360º  za spełnienie prostych warunków, jakimi są zapewnienie wpływów na sumę 1 000 zł (może być to także przelew z Twego konta w innym banku) oraz jedną płatność kartą na dowolną kwotę będziesz mieć:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za posiadanie karty płatniczej 
 • 0 zł za wypłaty gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce

Przy niespełnieniu tych dwóch wspomnianych warunków opłaty wynoszą: 8 zł za konto, 7 zł za kartę oraz 0 zł za wypłaty w bankomatach Millennium, 1 zł w bankomatach BZ WBK i Planet Cash oraz 5 zł w innych bankomatach. Konieczność zapewnienia wpływu i wykonania płatności kartą nie pojawia się od razu. Np. gdy umowę o konto zawrzesz w listopadzie, wpływ 1 000 zł na konto i 1 płatność kartą muszą być zaksięgowane dopiero w styczniu. 

Bez warunków darmowe są przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej.

Z kolei Konto 360º Student - wbrew nazwie - nie jest oferowane wyłącznie studentom. Kluczowe kryterium to wiek właściciela rachunku, który powinien mieć 18-26 lat. Tutaj, by konto było prowadzone za 0 zł, posiadanie karty nic nie kosztowało i darmowe były wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce wystarczy wykonać w miesiącu jedną płatność kartą na dowolną kwotę. A i w przypadku gdy o takiej płatności zapomnisz koszty nie będą duże (konto nadal pozostanie darmowe, a opłata za kartę wyniesie 4 zł).

Zarejestruj się w promocji i załóż konto z premią 100 zł


Bądź na bieżąco z tym co na blogu:  na Twitterze i zapisz się na bezpłatny newsletter wysyłany średnio co 5-6 nowych wpisów na blogu:
Adres e-mail

35 komentarzy:

 1. A czy konto można po premiach wypłacić? Jeśli tak to w jaki sposób?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po otrzymaniu premii możesz z kontem zrobić co zechcesz. A więc również zamknąć :) Możliwe jest to na kilka sposobów: w oddziale, listownie, na infolinii lub w bankowości internetowej. Szczegółowe informacje w poradniku dotyczącym wypowiadania umów (nie tylko w Millennium, ale też w innych bankach) tutaj.

   Usuń
  2. To pytanie fundamentalne. Czym byłyby komentarze gdyby nie to pytanie o możliwość zamknięcia?

   Usuń
 2. Czy jak we wniosku wybiorę opcję podpisania umowy w oddziale, to mam się jeszcze spodziewać telefonu weryfikacyjnego z Banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można od razu iść do oddziału podpisać umowę.

   Usuń
  2. @Anonimowy 17 listopada 2016 14:10
   Sprawdzone w praktyce?

   Usuń
  3. Tak. Tzn poszedłem następnego dnia. Ale w międzyczasie nikt nie dzwonił.

   Usuń
  4. Pytałem o to. Nie dzwonią bo finalizacja wniosku jest w oddziale więc jak to pani na infolinii powiedziała "na logikę po co mielibyśmy jeszcze dzwonić". Najlepiej pójść od następnego dnia.

   Usuń
  5. Byłem w banku w sierpniu podczas zakładania konta w promocji "Zgarnij Premię z Bankiem Millennium - II edycja", 15 minut po złożeniu wniosku przez internet. Wszystko poszło bardzo sprawnie, wniosek przez internet kilka minut, w banku kilka minut. Nikt nie dzwonił.

   Usuń
  6. Millennium nie wydawania tak mamiakalnie jak BPH czy WBK. Bardziej stawiają raczej na propozycje online by samemu sobie wnioskować w Millenet. Mnie się to podoba.

   Usuń
 3. Czy mogę polecać jak mam konto 360 student z groupona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecającym może być wyłącznie uczestnik powyższej promocji, czyli osoby która Konto 360° lub 360° Student założy w opisywanej wyżej promocji. Posiadacze kont otwieranych w Millennium wcześniej, polecać tej promocji nie mogą.

   Usuń
 4. W końcu promocja Milennium w której nie trzeba korzystać z aplikacji. I bardzo dobrze, mogę wejść!

  OdpowiedzUsuń
 5. Brak zwrotów za płatności kartą lub BLIKiem :-(

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja powiem z innej perspektywy - mam konto w Millenium od bardzo dawna i zaczyna mnie denerwować, jak kuszą nowych klientów takimi premiami. Jako stały klient ani razu nie dostałem podobnej propozycji, tylko stałe warunki prowadzenia konta. Po pozyskaniu klienta całkowicie się go olewa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak działa ich matematyka..

   Usuń
  2. Tak, olewa się bo nie ma nikt interesu by pozyskanemu klientowi coś jeszcze dawać. Dlatego z bankami nie ma sentymentów tylko trzeba sobie otwierać nowe co jakiś czas i ciągle zyskiwać

   Usuń
  3. To normalne. Każdy bank chce zdobyć klienta, a nie rozpieszczać obecnego. Aczkolwiek na Millennium można narzekać najmniej. To jedna z najstabilniejszych ofert, a warunki bardzo dobre. Spójrz na to co dzieje się w innych bankach w ofercie dla obecnych klientów.

   Usuń
 7. Rozumiem, że aby zarobić w promocji to tej lokaty zakładać nie trzeba? Ani wpłacać kasy na konto oszczędnościowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba. To dla tych co chcą.

   Usuń
 8. Gubię się w tym kto może uczestniczyć w "Konto 360° z premią"
  Ja miałem u nich 10 lat temu lokaty więc się chyba już nie łapię? Poza tym mam jeszcze trochę funduszy Millenium.
  Więc jak? Promocja dla mnie czy nie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli po 1.04.2015 r. nic już w Milennium nie masz to możesz brać udział.

   Usuń
 9. czy można zacząć polecać konto zaraz po złożeniu wniosku, czy trzeba czekać aż konto zostanie założone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg regulaminu:

   Uczestnik – osoba biorąca udział w Promocji;

   Polecający – uczestnik Akcji, który wygenerował w Aplikacji Kod umożliwiający polecanie w ramach Akcji „Polecaj konto i zarabiaj”;

   Rejestracja sprawia że chyba już jest się uczestnikiem. A polecającym też można się stać skoro od 1. dnia można generować kod polecenia.

   Usuń
 10. Mam pytanie odnośnie marca i kwietnia bo jest informacja o wpływach w styczniu i lutym. A żeby konto pozostało bezpłatne to trzeba chyba jeszcze w marcu zapewnić wpływ 1000 i płatność kartą (wypłata premii do końca marca i konto wtedy musi być) oraz miesiąc wypowiedzenia konta po wypłacie premii czyli kwiecień. Czy się mylę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku konta 360 tak. Przy 360 Student już starczy 1 płatność. Albo zastrzeżenie karty i czekanie do wypłaty.

   Usuń
  2. Dla otrzymywania premii już nie musisz. Liczą się warunki w styczniu i lutym. Ale musisz dla braku opłaty bo to też standardowe warunki z konta które dają uniknąć opłaty.

   Usuń
 11. Konto 360 STUDENT nie wymaga wpłaty 1000zl tylko jedna transakcje w ciagu miesiąca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W styczniu i w lutym wpływ 1 000 zł jest wymagany ze względu na warunki promocji, których spełnienie uprawnia do otrzymania premii. W następnych miesiącach na Konto 360° Student wpływ już nie będzie wymagany (wtedy wystarczy właśnie tylko jedna płatność kartą w ciągu miesiąca).

   Usuń
 12. Niech mi ktoś powie proszę jak to jest dokładnie u nich z tym kontem oszczędnościowym.
  Gdzie np. prom. oprocentowanie 2,7 jest gwarantowane w okresie 9.10-7.01.17r.
  Dajmy na to, że wpłacam nowe śr. 01.12 (92 dni - a więc koniec 03.03) w międzyczasie kończą mi się przecież promocjne %.
  Powinnam wypłacić wcześniej np. 6.01 i wpłacić ponownie jako 'nowe na 92 dni" z innym już % odowiązującym od 8.01 ?
  Czy po pierwszej wpłacie bez wgz na prom. trzymac te 92 dni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy wszystko co wpłacisz 1.12. ale i co później dopłacisz będzie na 2,7 proc. do 3.03. Czy wypłacisz coś czy nie. Bo zawsze liczą się nowe środki liczone względem daty wyjściowej wobec promocji która cię wtedy obejmuje (1.12.-3.03.).

   Usuń
 13. Czy konto w Millenium otworzę przelewem czy wyłącznie kurier ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek online ale zawarcie umowy tylko w oddziale albo kurier.

   Usuń
 14. Czy jeśli jutro zawrę umowę z bankiem, wówczas konto mam zasilić po 1000 zł także w styczniu i lutym, czy w 2 kolejnych m-cach, czyli grudniu i styczniu?

  OdpowiedzUsuń