Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 100 zł do Biedronki za przetestowanie karty kredytowej mBanku

470 zł od Santandera ⭐ BNP Paribas: 370 zł za konto i 550 zł za kartę500 zł od mBanku250 zł od Millennium

31.07.2021

Bon 100 zł do Biedronki za przetestowanie karty kredytowej mBanku

Wystartowała nowa edycja promocji karty kredytowej. 

mBank: promocja "Karta kredytowa z prezentem"
mBank zazwyczaj premiuje otwarcie konta - wszak jest dostępna promocja, w której można zgarnąć 300 zł premii za eKonto osobiste. Teraz można również uzyskać 100 zł do Biedronki za skorzystanie z karty kredytowej tegoż banku.

Trzeba przyznać, że wyrobienie karty kredytowej wiele banków wycenia wyżej. Przykładowo Citibank daje 300 zł do Biedronki, a w BNP Paribas można uzyskać aż 550 zł w bonach Allegro

Jednak na propozycję mBanku warto zwrócić uwagę, bo warunki uczestnictwa są proste (brak wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej z logo tego banku), a warunki do spełnienia są bardzo łatwe (o wiele prostsze, niż w poprzedniej edycji). W dodatku gdy połączyć to ze wspomnianą promocją konta, to w sumie można zyskać aż 550 zł!


Karta kredytowa z prezentem od mBanku


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada karty kredytowej w mBanku. Warunki są więc proste, bo w praktyce nie ma okresu wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej. Posiadanie jakichkolwiek innych produktów tego banku (np. konta osobistego) nie wyklucza z promocji.

Nagrodą w promocji jest bon o wartości 100 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka. Tego typu kod można wykorzystywać wielokrotnie (aż do wyzerowania salda środków). Ważność bonów ma być różna. Zgodnie z regulaminem promocji:
"800 pierwszych osób otrzyma Bon podarunkowy ważny do 31.10.2021 r. Kolejni Uczestnicy Promocji otrzymają Bon podarunkowy ważny bezterminowo. O wykorzystaniu liczby Bonów podarunkowych ważnych do 31.10.2021 r. poinformujemy na stronie internetowej promocji."

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Karta kredytowa z prezentem" i zdobyć 100 zł do Biedronki:
 • najpóźniej do 29.09.2021 r. złóż wniosek o kartę kredytową (Mastercard Standard, World Mastercard lub World Mastercard Intensive), zaznaczając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji i akceptując jej regulamin;
  (wniosek o kartę można złożyć poprzez bankowość internetową, na infolinii lub w placówkach banku albo za pośrednictwem strony promocji); 
 • zawrzyj umowę o kartę;
 • do końca pierwszego pełnego miesiąca po zawarciu umowy o kartę wykonaj min. 10 płatności kartą na dowolne kwoty (mogą, ale nie muszą być to płatności w Biedronce) i tych transakcji nie anuluj (nie zwracaj) do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym je wykonano.

Nagrodę otrzymasz za pośrednictwem bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (przykładowo: jeśli umowę o kartę podpiszesz w sierpniu, to na wykonanie 10 płatności będziesz mieć czas do końca września, a nagrodę otrzymasz w październiku).

Płatności kartą na potrzeby promocji wykonywać można przy zapłacie za towary lub usługi (także w Internecie). Pamiętaj jedynie, że mBank nie uwzględni:
"wypłat gotówki, przelewów z rachunku Karty, płatności Kartą w ramach usługi mTransfer, transakcji Quasi cash (transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę, np. gry losowe lub hazardowe), transakcji w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory."

Karta kredytowa - szczegóły oferty mBanku


W promocji wyrobić można kartę kredytową Mastercard Standard, World Mastercard lub World Mastercard Intensive. Standardowo za wydanie takiej karty mBank pobiera opłatę (30 zł w przypadku dwóch pierwszych wymienionych kart, a 50 zł za kartę World Mastercard Intensive). Dla uczestników powyższej promocji jest jednak dobra informacja, bo w regulaminie można znaleźć zapis:
"Uczestnicy Promocji (...) otrzymają Kartę bez pierwszej opłaty za jej wydanie (...)"

I to ten zapis w tym przypadku bierze górę nad warunkami z taryfy prowizji i opłat.

W mBanku nie ma opłat miesięcznych za kartę kredytową. Opłata roczna pobierana po zakończeniu każdego roku użytkowania karty wynosi 100 zł w przypadku kart Standard, 350 zł za kartę World Mastercard i 400 zł za kartę World Mastercard Intensive. Da się jej uniknąć, ale wtedy w ciągu ostatnich 12 miesięcy trzeba wykonać transakcje kartą na sumę odpowiednio: 12 000, 18 000 oraz 30 000 zł.

💡Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Barbarze oraz Czytelnikom Jakubowi i Maciejowi.

Promocje bankowe z mniejszymi lub większymi bonusami, limitowane okazje i wyszukane akcje także dla obecnych klientów. Jak się o tym wszystkim dowiadywać? Sposób jest prosty: to newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie. Zapis zajmie Ci chwilę - podobnie, jak rezygnacja, jeśli kiedyś tak postanowisz:
Przydatne dokumenty:

20 komentarzy:

 1. Jeśli zrezygnuję z karty przed upływem 12 miesięcy i nie wykonam transakcji na min. 12 000 zł to opłata za kartę jest pobierana ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest. Przed rocznicą opłaty nie pobierają.

   Usuń
 2. Czy jak odbiorę bon i zamknę KK to poniosę opłatę roczną proporcjonalnie do czasu korzystania z KK czy opłata roczna w ogóle nie zostanie pobrana bo nie minął rok użytkowania?

  OdpowiedzUsuń
 3. nie widze nic o rezygnacji z karty, jak długo trzeba ją mieć?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy jeśli po 2 miesiącach odstąpię od umowy (po odebraniu bonu) to opłata roczna się nie naliczy, bo pełny okres nie minął, tak?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeżeli zamknąłem niedawno konto, to wyrabiając kartę kredytową znów otrzymam dostęp do bankowości elektronicznej?

  OdpowiedzUsuń
 6. wniosek złożony w nocy z 31 lipca na 1 sierpnia, dziś mail o przynaniu karty

  OdpowiedzUsuń
 7. w TOiP jest zapis o tym, że z opłaty za kartę zwalnia nie tylko limit kwotowy - zamiast wydawać 18tys można też wykonać 240 transakcji :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Karta przyznana. Bardzo się zdziwiłem jak pobrano opłatę za wydanie KK w wysokości 30zł z mojego eKonta (rachunek w mBanku). Szybka reklamacja i zwrócili opłatę. Wytłumaczenie ze strony banku: zaakceptowałem warunki kredytu i opłatę pobrali zgodnie z TOiP.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz im żeby się nie ośmieszali. Bo zaakceptowałeś też regulamin który jednak mówi o tym, że uczestnik jest z zwolniony z opłaty. Łaski więc żadnej nie zrobili z ze zwrotem tej opłaty.

   Usuń
 9. Jak sprawa ma się w przypadku gdy mam częsciowo zwróconą transakcję? Przykładowo kupiłem kilka ubrań na zalando, jedno zwrocilem i dostałem zwrot części kwoty na karte, jak to się ma do zapisu ze transakcję nie mogą być anulowane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczbowo powinno wszystko się zgadzać jeśli tylko część kwoty będzie zwrócona. Ale to tylko moje domniemanie. Ciekawy case.

   Usuń
 10. Kup bułkę dla pewności ;-)

  OdpowiedzUsuń
 11. ktoś wie dlaczego ta karta nie bierze udziału w bezcennych chwilach, skoro jest u nich, że mBank bierze udział

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybrane karty biorą udział - w przypadku mBanku są to tylko karty World Mastercard oraz World Mastercard Intensive. Podobnie jest w PKO BP.

   Na rejestrację w programie Bezcenne Chwile w praktyce wszystkich kart MC pozwala z kolei np. Citibank, Getin i Santander.

   Usuń
  2. Dzięki, właśnie doczytałam. No i jestem zła, bo zamówiłam pierwsze z brzegu karty i stówka przeszła koło nosa :(

   Usuń
 12. pomocy, na jednym koncie już spłaciłam KK, teraz chce na drugim i nie wiem skąd wziąc nr konta do jej spłaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Finanse / Karty / Wszystkie i klikasz w kartę. Tam w szczegółach będzie numer rachunku spłaty.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

350 zł premii + 120 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ do 300 zł zwrotów + do 500 zł za polecenia + więcej w pozostałych promocjach)

Ależ Santander rozpędził się z promocjami. W nowej edycji zgarnąć można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem gwarantowana premia pieniężn...