Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bony Allegro o wartości 500 zł za przetestowanie karty kredytowej BNP Paribas (+ dodatkowe 50 zł)

300 zł od Santandera ⭐ BNP Paribas: 400 zł za konto i 550 zł za kartę450 zł od mBanku

19.07.2021

Bony Allegro o wartości 500 zł za przetestowanie karty kredytowej BNP Paribas (+ dodatkowe 50 zł)

BNP Paribas odpalił nową promocję i zdecydowanie podbił stawkę.

Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową BNP Paribas
O ile w poprzedniej edycji do wzięcia czekały bony Allegro o łącznej wartości 300 zł, to teraz jest o 200 zł więcej! Aż 500 zł za kartę kredytową od BNP Paribas jeszcze nigdy nie było. A do tego dojdzie jeszcze (przy okazji) dodatkowe 50 zł, więc w sumie zrobi się nawet 550 zł!

Promocja "Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która w okresie od 1.12.2019 r. nie miała zawartej umowy o kartę kredytową w BNP Paribas (wykluczenie obejmuje też posiadaczy kart wydanych przez przejęty Raiffeisen Polbank).

Jeśli masz jakiekolwiek inne produkty w BNP Paribas (np. konto osobiste, pożyczkę, lokatę, rachunek firmowy), to to na szczęście nie wyklucza z uczestnictwa w niniejszej promocji karty kredytowej.

Nagroda gwarantowana w tej promocji to 5 bonów Allegro o wartości 100 zł każdy, które zrealizować można podczas zakupów na Allegro. Bony mają mieć ważność do 31.12.2022 r. Bonów nie da się łączyć. Każdy z nich można używać wielokrotnie - aż do wykorzystania salda środków.

Wyrabiając kartę w promocji uzyskasz także zwolnienie z opłaty za kartę przez okres 12 miesięcy, co sprawia, że uczestnictwo w promocji jest o wiele wygodniejsze i prostsze. Kartę przetestujesz bez kosztów, choć i po upływie roku - jeśli zechcesz zatrzymać kartę - nadal będzie opcja, żeby za nią nie płacić.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, przy okazji można zbierać punkty w ramach programu lojalnościowego dla posiadaczy kart kredytowych z logo BNP Paribas. A uzbiera się ich tyle, że... wystarczy na nagrodę o wartości 50 zł. Może to być bon na zakupy - również na  Allegro, ale w katalogu dostępne są też inne vouchery.

Zasady promocji "Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową" BNP Paribas


By wziąć udział w promocji i zdobywać bony Allegro:
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard (wyrażanie zgód marketingowych jest dobrowolne); 
 • najpóźniej do 30.09.2021 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę;
 • w pięciu pierwszych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych miesięcy) wykonaj transakcje kartą na sumę min. 1000 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności na Allegro).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek płatności kartą, otrzymasz bon o wartości 100 zł. Łącznie można ich zebrać 5, co da w sumie 500 zł do wykorzystania na Allegro.

Wydanie nagrody przez bank. By uzyskać nagrodę, po otrzymaniu karty należy zarejestrować się na stronie mambonus.pl (nieco niżej wyjaśniam czym jest program "Mam bonus" i jak się w nim zarejestrować). 

Każdy bon Allegro ma się pojawić właśnie po zalogowaniu na wspomnianej stronie najpóźniej w ciągu 60 dni od dnia spełnienia wszystkich warunków jego uzyskania, a będzie go można odebrać (w formie elektronicznej - jako kod do wykorzystania na Allegro) w ciągu dwóch miesięcy. Do momentu odbioru nagrody posiadaj kartę kredytową w BNP Paribas wyrobioną w promocji.Przydatne wskazówki dla uczestników promocji


Spełniając warunki promocji, pod uwagę weź, iż:

▶️ Do sumy transakcji wymaganej na potrzeby promocji bank zaliczy zarówno płatności kartą, jak i przelewy z karty czy wypłaty z bankomatów. Ale w praktyce wykonywać warto tylko płatności kartą, bo w tym przypadku nie ma dodatkowych prowizji, a przy spłacie wykorzystanej kwoty w okresie bezodsetkowym, oddasz taką samą kwotę (i ani grosza więcej, bo wtedy nie są naliczane odsetki).

A przelewów z karty czy wypłat z bankomatów za pomocą karty kredytowej lepiej unikać, bo są bardzo drogie (bank nalicza prowizję 4,9%, min. 10 zł).
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane posiadać karty kredytowej, to swego czasu napisałem więcej o tym jak rozsądnie i bez kosztów z niej korzystać, koniecznie sprawdź krótki poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w sklepach internetowych. Do wymaganej sumy transakcji nie zaliczą się jednak płatności zwrócone, ani wykonywane kartą dodatkową (jeśli takową do swej karty zamówisz, bo takiego wymogu nie ma). Nie będą też uwzględnione transakcje:
"polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług (np. transakcje dokonane za pomocą usługi portfela elektronicznego, dostarczanej przez dostawcę lub pośrednika będącego osobą trzecią, wszelkie transakcje kwalifikowane jako przekazy pieniężne czy zakłady - w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych)" 

Definicja jest dość skomplikowana, ale w praktyce chodzi o to, że bank nie zaliczy doładowań elektronicznych portfeli umożliwiających szybkie i proste wykonanie płatności kartą (czasem bez faktycznego płacenia za towary czy usługi).

Na potrzeby promocji zaliczą się za to płatności w sklepach stacjonarnych (spożywczych, odzieżowych, budowlanych, monopolowych itp.) lub internetowych, marketach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, kinach, aptekach, drogeriach czy na stacjach paliw.

▶️ Czym jest program MamBonus? Mam Bonus program lojalnościowy dla posiadaczy kart kredytowych z logo Mastercard wydanych przez BNP Paribas. Rejestracja, ani korzystanie z programu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Program umożliwia zbieranie punktów (nie tylko tych w ramach promocji, ale też standardowo za każdą płatność wykonaną kartą), które można wymieniać na nagrody (oprócz wspomnianych wyżej voucherów zakupowych do wyboru są też m.in. bilety do kina oraz nagrody rzeczowe).

▶️ Jak zarejestrować się w programie MamBonus? Oto krótka instrukcja z regulaminu promocji:
"W celu zarejestrowania się na stronie www.mambonus.pl konieczny jest identyfikator klienta (numer nadawany przez Bank) oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL oraz zapoznanie się i zaakceptowanie Regulaminu mamBONUS. Identyfikator znajduje się na miesięcznym wyciągu lub może zostać podany przez konsultanta Centrum Telefonicznego Banku. W trakcie rejestracji utworzyć swój identyfikator (login – adres e-mail) oraz hasło dostępu do strony internetowej."

▶️ Uczestnictwo w promocji wymaga wspomnianej już rejestracji w programie lojalnościowym "MamBonus". A program ten jest okazją do załapania się na dodatkowe nagrody. Korzystając z karty, zbierać będziesz punkty (wydany 1 zł = 2 punkty), które w dalszej kolejności można wymieniać na nagrody rzeczowe lub vouchery na zakupy.

Już za płatności wykonywane kartą na potrzeby promocji uzbierać możesz co najmniej 10 000 punktów. A to nie wszystko, bo jeszcze dojść może 200 punktów za samą rejestrację w programie oraz 5 000 punktów powitalnych na start. Otrzymasz je, jeśli w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o kartę wykonasz minimum 4 płatności na kwotę co najmniej 50 zł każda. W ten sposób zgromadzisz więc co najmniej 15 200 punktów, które wymienisz np. na 2 bilety do kina (w katalogu nagród wyceniony na 6495 punktów) lub kartę podarunkową o wartości 50 zł (która "kosztuje" 15 000 punktów, a obecnie do wyboru są m.in.: Allegro, Answear.com, Decathlon, Douglas, Duka, eBilet.pl, H&M, MediaMarkt, RTV Euro AGD, TK Maxx, Wakacje.pl i Zalando.


Karta kredytowa MamBonus w BNP Paribas - szczegóły oferty


Uczestnicy tej promocji objęci są - wspomnianym - zwolnieniem z pierwszych dwunastu miesięcznych opłat za kartę kredytową. Po tym okresie zaczną obowiązywać standardowe warunki - na chwilę obecną BNP Paribas nie pobiera miesięcznej opłaty (w wysokości 9 zł) za kartę kredytową Mastercard Standard, jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji kartą w danym, miesięcznym okresie rozliczeniowym (poprzedzającym naliczenie opłaty), wyniesie min. 1 000 zł. Póki co tym martwić się nie trzeba, bo przez rok z karty można korzystać (lub nie) za 0 zł bez warunków.

W przypadku woli rezygnacji z karty kredytowej, pamiętaj o zapisie z cennika banku, gdzie pojawia się opłata "za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia". Zatem jeśli postanowisz zamknąć swą kartę, to zaczekaj z tym "chwilkę", aż minie wspomniany okres - w przeciwnym wypadku bank pobierze 25 zł.💡 Na koniec przypomnę, że w BNP Paribas czeka też okazja do bankobrania z kontem w roli głównej - do wzięcia są nagrody gwarantowane na sumę 400 zł. Konkretnie to: 300 zł premii + bon 100 zł do Biedronki.

75 komentarzy:

 1. Czyli jak założyłem tydzień temu konto to teraz mogę śmiało złożyć wniosek też o kartę kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Jeśli masz jakiekolwiek inne produkty w BNP Paribas (np. konto osobiste, pożyczkę, lokatę, rachunek firmowy), to to na szczęście nie wyklucza z uczestnictwa w niniejszej promocji karty kredytowej."

   Usuń
  2. Czy dostęp do bankowości wyklucza?

   Usuń
  3. Dostęp do bankowości internetowej, ani jakikolwiek inny produkt (poza kartą kredytową BNP Paribas) nie wyklucza z powyższej promocji. Przy czym wniosek o kartę w promocji należy złożyć w wyżej opisany (a nie przez bankowość).

   Usuń
 2. czyli płatnosci za rachunki odpadają ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak zapłacisz za nie kartą np. w Moje Usługi to nie odpadają :)

   Usuń
  2. podpinam się pod pytaniem ?

   Usuń
  3. Jak w końcu z płatnościami za rachunki np na poczcie karta ? Mr złotówa

   Usuń
  4. Jako że płatności na Poczcie Polskiej mają przypisywany kod MCC 4829, który oznacza przekazy pieniężne, to taka transakcja najpewniej nie zostanie zaliczona. Osobiście bym nie robił.

   Usuń
 3. Jakieś zgody marketingowe trzeba zaznaczać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie promocji, by wysłać formularz kontaktowy, trzeba zaznaczyć wymagane oświadczenia.

   Jeśli zaś chodzi o ewentualne zgody we wniosku, to w tym przypadku regulamin promocji nie stawia wymagań.

   Usuń
  2. A co jeśli wysłałam formularz kontaktowy bez zaznaczenia tych oświadczeń. W ogóle do mnie nie zadzwonią?

   Usuń
  3. W formularzu przy rejestracji w promocjach konta w BNP Paribas te zgody są wymagane. Przy karcie kredytowej jednak nie (strona tego nie komunikuje). Mój błąd, przepraszam. Zatem zarówno podczas rejestracji, jak i we wniosku o kartę zaznaczanie zgód jest zatem dobrowolne.

   Usuń
 4. Czy takie bony wykorzystuje się imiennie? Czy może każdy?

  Już tłumaczę o co mi chodzi. Żona ma konto na Allegro i Allegro Smart. Ja konto nie mam ale tylko ja na promocję się łapię. Żona nie może brać udziału. Jeżeli ja dostanę te bony to czy żona będzie mogła je wykorzystywać?

  I jak w ogóle płaci się takimi bonami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie mogła wykorzystać,płaci się łatwo jak nawet ja sobie poradziłam;)

   Usuń
  2. Dziękuję za wyjaśnienia. No to wysłane.

   Usuń
 5. Czas odezwać się do babci: "babciu droga, sprawa jest i wniosek o kartę będziesz składać" :)

  OdpowiedzUsuń
 6. co potrzeba żeby dostać kredytówkę?
  wystarczą oświadczenia czy trzeba im dostarczać jakieś zaświadczenia itp

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konsultant w rozmowie poda jaki dokument będzie potrzebny - w przypadku wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę najczęściej wystarcza wyciąg z konta z wpływami lub zaświadczenie od pracodawcy.

   Usuń
 7. Bony na Allegro to nie to samo co gotówka. Tyle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Premie pieniężne za kartę kredytową to jednak ewenement. Zdarzają się rzadko i - jeśli są - to niższe (np. 200 zł za kartę kredytową w Santander Consumer Banku).

   Na Allegro jednak kupuje większość osób robiących zakupy w Internecie w Polsce. Gorzej, gdyby bon był do jakiegoś wyszukanego, mało znanego sklepu. Na Allegro każdy coś dla siebie znajdzie :)

   Usuń
 8. Czy trzeba pokazac jakies zrodlo dochodu do banku ? Pracuje ale zmieniam firme i w obecnej umowe mam tylko do konca miesiaca

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy posiadanie karty kredytowej Carrefour po 1.12.2019 r. wyklucza z akcji? Karta była obsługiwana przez BNP Paribas i widniała na liście kart po zalogowaniu się do GoOnline.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety.

   Usuń
  2. To karta BNP więc cię wyklucza.

   Usuń
  3. Posiadania jakiejkolwiek karty kredytowej obsługiwanej obecnie przez BNP Paribas (w tym kart z czasów BGŻ, Sygma Banku czy Raiffeisen Polbanku) niestety wyklucza z udziału w powyższej promocji.

   Jeśli jednak ktoś miał kartę kredytową w którymś z tych banków, ale zdążył zamknąć przed 1.12.2019 r., to teraz może brać udział :)

   Usuń
 10. Czy posiadanie limitu odnawialnego wyklucza mozliwosc wziecia udzialu w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysłałem zapytanie i dostałem taką odpowiedź od banku:

   Dzień dobry,

   limit odnawialny allegro nie wyklucza Pan z udziału w promocji „Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową”.

   Usuń
 11. Czyli jak. Wniosek o karte składam w lipcu, wykonuję płatnosci kartą na 1000zł w sierpniu i pierwszy bon do allegro otrzymuje we wrześniu? I tak co miesiąć czy dopiero po 5 miesiącach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie.

   Usuń
  2. Tak mniej więcej jeśli chodzi o nagrodę, bo mają 60 dni po zakończeniu sierpnia. Ale w praktyce dają wcześniej.

   Usuń
 12. Jak jest w przypadku własnej działalności? Jakie warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PIT za 2 lata, KPiR oraz zaświadczenie o niezaleganiu z podatkami i składaniami ZUS. U mnie ostatecznie wystarczyły potwierdzenia przelewów do US + zaśw. z ZUS poprane z PUE.

   Usuń
  2. Ja przy działalności nic dodatkowego nie musiałem dosyłać. Widocznie wystarczyła historia na koncie.

   Usuń
 13. Widzę że przy takich promocjach coraz więcej ograniczeń dotyczące kodu MCC. Czy tranzakcje zapłacone kartą z promocji podpiebta pod Curve sa (jeszcze) dozwolone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnimi czasy curve coś chrzani z kodami MCC więc raczej odpada.

   Usuń
 14. Przy wniosku o limit 2 tys zł i dochodzie z tytułu umowy o pracę - wniosek przeszedł na oświadczenie (pomimo braku wpływów do BNP). Proces bardzo sprawny, szybko zadzwonili, ale umowa do podpisano tylko w oddziale

  OdpowiedzUsuń
 15. Złożyłem wniosek o kartę, przyznali mi kartę i jestem umówiony na podpisanie umowy w banku na dzień jutrzejszy. Ale przypomniałem sobie ze kończy mi się karencja (15.08) na konto. I teraz mam zagwozdkę: czy po 15.08 jak będzie promocja na konto to czy będę mógł w niej wziąć udział? W kilku ostatnich promocjach na konto Paribasa jest informacja że wykluczone są osoby posiadające umowę ramowa. W związku z tym pytanie czy anulować ten wniosek i poczekac az mi się skończy karencja na konto i założyć i konto i kartę? Czy może umowa ramowa dotyczy tylko konta i będę mógł wziąć w niej udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam kartę kredytową BNP od 2 lat. W lutym bez problemu wziąłem udział w promocji konta.

   Usuń
  2. Umowa ramowa dot. tylko konta. Z kartą kr. jest coś odrębnego.

   Usuń
 16. Jakie dokumenty wymaga Bank do KK ? W jakim czasie konsultant oddzwania po rejestracji ?

  OdpowiedzUsuń
 17. Jakiś czas temu miałem otwarty limit kredytowy za pośrednictwem allegro. Brałem coś na raty 0 procent i obsługiwane to było jako linia kredytowa. Spłaciłem ją według harmonogramu. I potem ta linia sobie wisiała. Zamknąłem ją dopiero 2 miesiace temu. Nie miałem do tej lini karty kredytwej. Czy takie coś wyklucza z przystąpienia do promocji. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Limit Allegro to nie karta kredytowa. Możesz składać wniosek.

   Usuń
  2. W BIKu widnieje jako karta kredytowa

   Usuń
  3. Ale znaczenie ma to co jest w umowie. Czy umowę masz o kartę kredytową?

   A w BiK tak oznaczyli bo pewnie są tylko wybieralne kategorie. I przy tak specyficznym produkcie nie było odpowiedniej.

   Usuń
  4. Limit Allegro nie wyklucza. Potwierdzone.

   Usuń
 18. Czy sposób podpisania umowy jest online czy też należy udać się do placówki banku ?
  W jaki sposób można rozwiązać umowę w placówce banku czy też online ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja kartę wyrabiałem kilka miesięcy temu w innej promce. Tylko w placówkach można było.

   Usuń
  2. Ja dzisiaj złożyłem wniosek. Umowa tylko w placówce. Nie ma innej formy.

   Usuń
 19. R zaliczy do promocji czy jednak też nie?

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy jest potrzebny dokument o dochodach lub dane firmy, w której się pracuje?
  Pracuję na wielu małych zleceniach,umów długotrwałych też obecnie nie mam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy niskim limicie na karcie (bodaj 2000 zł) ktoś z Czytelników pisał swego czasu, że żaden dokument nie był wymagany. Ale to nie musi być reguła.

   Usuń
 21. Czy płatności za raty kredytu też się wliczają

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy karte mogę zarejestrować w programie lojalnościowym MasterCard ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W programie Bezcenne Chwile? Nie. BNP Paribas ma swój własny program - Mam Bonus.

   Usuń
 23. Dzień dobry,
  karta Mastercard Debit to karta debetowa, wiec moge wnioskować o promocyjną kredytową?

  OdpowiedzUsuń
 24. Umowa o kartę podpisana. Pani w placówce namawiała mnie na konto ale nie założyłem. Widzę że można założyć w promocji ale tylko przez internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze, że nie założyłeś w placówce. Konto tylko przez stronę promocji.

   Usuń
 25. Czy zakup karty podarunkowej np. do Biedronki którą przecież można pozniej wykorzystać zalicza sie do kwoty 1000zl jaką trzeba wydać miesięcznie?

  OdpowiedzUsuń
 26. Tak się składa że mam w najbliższym czasie zaplanowany większy zakup. Jeśli od razu w jednym miesiącu wydam 5,5 tys. zł to będę miał od razu spełnione warunki za 5 miesięcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności muszą być rozłożone. Po 1000 zł w 5 miesiącach.

   Usuń
 27. A co z płatnościami Blikiem, zaliczają się też jako płatności w spełnieniu tego tysiąca w miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do płatności Blikiem na się podpiąć rachunek karty kredytowej? Chyba tylko w Millenium.

   Usuń
  2. W PKO BP też się da ;)

   Usuń
 28. Czy płatności na booking.com będą liczyć się w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy kiedyś to weryfikowałem, to Booking.com miał kod MCC 7011, czyli określający hotele,, motele, systemy rezerwacji. To więc nie wydaje się podpadać pod któreś z wymienionych wykluczeń. Aczkolwiek nie jestem w stanie udzielić wiążącej odpowiedzi, więc w przypadku wątpliwości sugeruję zapytać w banku czy dana transakcja zalicza się na poczet płatności na potrzeby promocji (takie zapytanie można wysłać wiadomością w bankowości internetowej; przy czym należy to zrobić dopiero po zaksięgowaniu płatności, bo tylko wtedy jest szansa uzyskać odpowiedź - pracownik banku będzie mógł zweryfikować parametry konkretnej transakcji).

   Usuń
 29. Czy trzeba w każdym miesiącu wydać 1000zł, czy też można sobie zrobić przerwę np. w październiku, by potem skorzystać ponownie z promocji w listopadzie i grudniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można, acz wtedy będzie o jedną nagrodę (bon 100 zł) mniej.

   Usuń
 30. Mam pytanie do tych co podpisali umowę o kartę w banku czy w umowie jest jakaś wzmianka że karta bierze udział w tej promocji?bo u mnie nie ma nic i się zastanawiam czy nie dali mi zwykłej karty bez udziału w promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W umowie nic nie ma. Ale wiążący jest regulamin i to w nim są określone zasady, czas obowiązywania. Jest karta zawnioskowana przez internet i w czasie dostępu promocji, więc karta bierze udział w promocji.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowaną premię 350 zł + 70 zł do CCC + 50 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ zwroty do 300 zł + do 500 zł za polecenia + lokata 1%)

Na fali popularności poprzedniej edycji bank postanowił wznowić promocję. Jest to więc okazja dla tych osób, które poprzednią akcję przegapi...