Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 10 darmowych przesyłek InPostu od Citibanku dzięki promocji "Paczkowanie z CitiKontem"

10.11.2020

10 darmowych przesyłek InPostu od Citibanku dzięki promocji "Paczkowanie z CitiKontem"

Citibank odpalił alternatywną promocję swego konta osobistego.

Promocja "Paczkowanie z CitiKontem"
Choć niezmiennie dostępna jest promocja, w której zgarnąć można bonusy pieniężne na sumę min. 150 zł, to teraz - jeśli ktoś woli, za konto może zgarnąć kody na 10 darmowych przesyłek za pośrednictwem InPostu.

Promocja "Paczkowanie z CitiKontem"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiada, ani nie wpsółposiada konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku.

Z promocji nie wyklucza posiadanie innych produktów Citibanku. Jeśli zatem posiadasz kredyt, pożyczkę, lokatę czy kartę kredytową z logo Citi (tak popularną ze względu na liczne promocje), to udział w promocji niezmiennie jest możliwy. Pamiętaj jednak, żeby o konto zawnioskować na stronie promocji.

Nagroda. Do wzięcia czeka 10 kodów rabatowych na usługi kurierskie firmy inPost, które będzie można wykorzystać na nadanie przesyłek za pośrednictwem strony szybkienadania.pl.
💡 Jeśli wolisz premie pieniężne (do wykorzystania na dowolny cel), sprawdź alternatywną promocję Citibanku, w której do wzięcia czeka 150 zł za CitiKonto.

Limit uczestników. Promocja ma być dostępna do 31.01.2021 r., ale może zakończyć się wcześniej, bo bank przewidział nagrody dla 2 000 osób, które jako pierwsze otworzą CitiKonto.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Paczkowanie z CitiKontem":
  • złóż wniosek o CitiKonto i najpóźniej do 31.01.2021 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto z kartą (gdyż ta będzie niezbędna do spełnienia warunków) i w ciągu 10 dni od otwarcia konta podpisz regulamin promocji (robi się to wraz z zawarciem umowy o konto).

Dalej przyjdzie już spełniać warunki uzyskania poszczególnych nagród. I tak dostaniesz:
  • 4 kody rabatowe za spełnienie warunków do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto;
  • 3 kody rabatowe za spełnienie warunków w drugim miesiąc kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym otwarto konto oraz
  • 3 kody rabatowe za spełnienie warunków w trzecim miesiąc kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym otwarto konto

A o jakie warunki chodzi? One w każdym z wyżej wyznaczonych okresów są takie same:
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku oraz
  • za pomocą Google Pay lub Apple Pay wykonaj płatności na sumę min. 100 zł (mogą to być transakcje w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; dla osób, które dotąd nie miały do czynienia z tymi metodami płatności, na końcu niniejszego wpisu linkuję do poradników podpowiadających, jak płacić telefonem).

Nagrody odebrać można za pośrednictwem bankowości internetowej (w zakładce "Korzyści i produkty") - bank ma je udostępniać do 10. dnia roboczego następującego po miesiącu spełnienia warunków. 

Przykładowo: jeśli konto założysz w listopadzie, to czas na spełnienie warunków uzyskania pierwszej nagrody będziesz mieć do końca grudnia, a 4 kody rabatowe dostaniesz do 10. dnia roboczego stycznia. Ponadto warunki (logowanie do aplikacji i płatności) będzie jeszcze należało spełnić w styczniu i lutym, a nagrody (po 3 kody rabatowe) będą wtedy wpadać odpowiednio do 10. dnia roboczego lutego oraz do 10. dnia roboczego marca.

Kody rabatowe mają być ważne do 30.10.2021 r. a w celu wykorzystania rabatu będzie należało go wpisać w podsumowaniu płatności za przesyłkę.

CitiKonto - szczegóły oferty


Główne cechy konta osobistego w Citibanku są proste i klarowne:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir; 
  • 0 zł za kartę wydawaną do konta; 
  • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

Podczas zakładania konta zwróć uwagę, by nie włączać usług dodatkowych, jak np. CitiPhone (za którą bank pobiera 9 zł). To usługa dobrowolna, ale na potrzeby promocji nie jest wymagana.Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Sylwii.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga, by nie przegapić podobnych okazji w przyszłości:

Może Cię zainteresować:

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powraca: odbierz bon Allegro o wartości 200 zł za konto osobiste w PKO BP

Powraca rekordowo popularna promocja PKO BP. I tak jak w wakacyjnej odsłonie promocji, do wzięcia czeka bon o wartości 200 zł do wykorzystan...