Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gwarantowana premia pieniężna do 150 zł za CitiKonto (II edycja)

27.10.2020

Gwarantowana premia pieniężna do 150 zł za CitiKonto (II edycja)

Citibank odpalił drugą edycję promocji swego konta osobistego.

CitiKonto. Finansowa rewolucja - promocja z premią 150 zł od Citibanku
Do wzięcia niezmiennie czekają premie pieniężne na sumę 150 zł. Okres wykluczenia dla byłych posiadaczy kont w Citibanku też jest całkiem przyzwoity, a posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej z logo Citi) nie wyklucza z promocji.

Pierwsza edycja promocji, która pojawiła się po dość długiej przerwie w premiowaniu otwarcia konta w Citibanku, wywołała olbrzymie zainteresowanie - tak duże, że część osób od złożenia wniosku do zawarcia umowy musiała długo czekać (z czasem to jednak przyspieszyło).

Promocja "CitiKonto. Finansowa rewolucja - edycja II"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada, ani nie współposiada oraz po 1.01.2020 r. nie posiadała, ani nie wpsółposiadała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku.

Co pozytywne, to fakt, że z promocji nie wyklucza posiadanie innych produktów Citibanku. Jeśli zatem posiadasz kredyt, pożyczkę, lokatę czy kartę kredytową z logo Citi (tak popularną ze względu na liczne promocje), to udział w promocji niezmiennie jest możliwy. Pamiętaj jedynie, by o konto zawnioskować na stronie promocji.

Nagroda. Do wzięcia czekają 3 bonusy pieniężne po 50 zł każdy. Łącznie da się więc zgarnąć 150 zł. Citibank wypłaci te bonusy na konto osobiste, więc środki będzie można wykorzystać według własnego uznania (przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel).

Limit uczestników. Promocja ma być dostępna do 5.12.2020 r. Aczkolwiek warto mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej, bo została przewidziana dla 5 000 klientów, którzy jako pierwsi otworzą CitiKonto. Z udziałem w promocji warto się zatem pospieszyć.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "CitiKonto. Finansowa rewolucja - edycja II":
 • złóż wniosek o CitiKonto i najpóźniej do 5.12.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem i w ciągu 10 dni od otwarcia konta podpisz regulamin promocji (robi się to wraz z zawarciem umowy o konto).

Poszczególne nagrody pieniężne (każda po 50 zł) otrzymywać będziesz za spełnienie poniższych warunków:
 • (nagroda nr 1) do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta na swe konto w Citibanku otrzymaj "przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN" (regulamin nie zawiera dodatkowych wytycznych ani wymogów w tym zakresie poza zacytowanym fragmentem i dopiskiem, że wpływ nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych 🙂).

 • (nagroda nr 2) do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku oraz
  • wpłać/przelej na konto min. 100 zł (musi być to przelew z konta poza Citibankiem; najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku jest wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku); 
 • (nagroda nr 3) najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapłać za pomocą Google Pay lub Apple Pay min. 100 zł (mogą to być płatności w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; dla osób, które dotąd nie miały do czynienia z tymi metodami płatności, na końcu niniejszego wpisu linkuję do poradników podpowiadających jak płacić telefonem).

Można więc zgarnąć 50 zł za wpływ min. 2000 zł i/lub 50 zł za logowanie do aplikacji oraz wpływ min. 100 zł i/lub 50 zł za płatności Google Pay lub Apple Pay. Łącznie to nawet 150 zł.

Nagroda nr 1 zostanie wypłacona do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, nagroda nr 2 do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, a nagroda nr 3 wpłynie do końca czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta. Do dnia otrzymania nagrody nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto. Każdą z nagród można otrzymać jeden raz.


CitiKonto - szczegóły oferty


Główne cechy konta osobistego w Citibanku są proste i klarowne:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir; 
 • 0 zł za kartę wydawaną do konta; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

Podczas zakładania konta zwróć uwagę, by nie włączać usług dodatkowych, jak np. CitiPhone (za którą bank pobiera 9 zł). To usługa dobrowolna, ale na potrzeby promocji nie jest wymagana.

W celu założenia konta, wypełnij wniosek na stronie promocji. Na podany numer telefonu otrzymasz SMS z linkiem i jednorazowym kodem. Za ich pomocą przejdź do wideoweryfikacji w oparciu o tzw. biometrię, dzięki której konto założysz zdalnie bez konieczności wizyt w placówce i bez spotkania z kurierem. Wystarczy wykonywanie zdjęć za pomocą aparatu w swym telefonie - zgodnie ze wskazówkami uzyskiwanymi w aplikacji. Jeśli z jakiejkolwiek przyczyny (np. technicznej) ten proces by się nie powiódł, można go powtórzyć lub kontynuować, wybierając weryfikację po telefonicznym kontakcie przez bank.Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga, by nie przegapić podobnych okazji w przyszłości:

Może Cię zainteresować:

Przydatne dokumenty:

87 komentarzy:

 1. Jak już mam bankowość to umowa będzie tam do podpisania? Czy musi być z kurierem jak w Santanderze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po złożeniu wniosku umowę + regulaminy i toip + regulamin promocji będziesz mieć do akceptacji w bankowości (wszystko razem). Konsultant który przed tym zadzwoni wyjaśni ci gdzie i jak.

   Usuń
  2. Tak. Gdybyś nie miał dostępu do bankowości internetowej, to pozostaje jedynie kurier - to nie żart!

   Usuń
  3. Tak samo jak PKO i Santander.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 27 października 2020, 16:24

   Do mnie ten 'konsultant' dzwonił 18. września obiecując dostarczenie umowy przez kuriera na przeciągu kilku dni, po czym zamiast tego zaczęli wysyłać SMS-y informujące o rzekomych wyciągach do konta. Dopiero po kilku telefonach na infolinię wysłali mi umowę przez kuriera i ostatecznie podpisałem ją dopiero 16. października - takiego cyrku nie było jak biorę udział w tej zabawie z bankami już 5 lat!

   Usuń
  5. U mnie poszło szybko i sprawnie.

   Usuń
  6. Przez ten ich bałagan organizacyjny przeszło mi koło nosa 3400 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile!

   Usuń
 2. Złotówa, w trakcie składania wniosku nie ma możliwości wyboru żadnych 'usług' dodatkowych, jak np. CitiPhone czy CitiAlerts.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli jak dobrze rozumie w ciągu jednego dnia można wykonać wszystkie warunki i spokojnie czekając na nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, a czy tutaj przejdzie przelew z konta kolegi z innego banku tytyłem wynagrodzenie na kwote 2000 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jestem ciekawa... Złotówa, co powiesz?

   Usuń
  2. Wystarczy "wynagrodzenie" w przelewie od innej osoby.

   Usuń
  3. Regulamin mówi o tym, by zapewnić "przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN", gdzie słowo 'wynagrodzenie' nawet nie jest zdefiniowane (bo nie zostało zapisane z wielkiej litery).

   Pozostaje więc trzymać się jedynych wytycznych, jakie są przy warunkach uzyskania tego bonusu: "Wpłata (...) nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych". Tu słowo 'Bank' zapisano z wielkiej litery, a więc chodzi o Citibank. Tym samym chodzi o to, by przelew nie pochodził z konta indywidualnego w Citibanku. Podobnie było w poprzednich edycjach promocji konta w Citibanku (sprzed roku i wcześniej).

   Usuń
  4. A jeśli nie wypłacą premii za brak wpływu prawdziwego wynagrodzenia, to kto mi to zwróci?

   Usuń
  5. Ale przecież nikt ci tego nie broni. Możesz przelać prawdziwe wynagrodzenie od pracodawcy :)

   Usuń
 5. Ten wpływ 2000 mogę zrobić z konta innej osoby np. męża? I będzie się liczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy musi być w tytule "wynagrodzenie", albo co innego też przejdzie?

   Usuń
  2. Wpisać w tytule "wynagrodzenie" na pewno nie zaszkodzi.

   Usuń
  3. I warto już wątku nie rozwijać. Co sprawdzone niech już pozostanie, bo jeszcze komuś zachce się to zmienić w przyszłości.

   Usuń
 6. Złożyłem wniosek z mojego kompa (Chrome, Win 7) z opcją dostarczenia umowy przez kuriera. Zdjęcia dowodu (format jpeg) dołączyłem, gdyż była taka możliwość, a wczoraj dostałem SMS potwierdzający otrzymanie wniosku z informacją o jego 'procesowaniu' wniosku, a nawet nie posiadam smartka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co z płatnościami GPay? Też z kompa?

   Usuń
  2. Już od pewnego czasu można płacić google pay na komputerach. Wystarczy do tego przeglądarka Chrome i konto google. Dodajemy kartę i kofigurujemy metodę płatności na pay.google.com i gotowe.

   Usuń
  3. gdzie zaznaczyć, że chcę kuriera?

   Usuń
 7. W tej edycji zmienili kolejność wykonania warunków w porównaniu do poprzedniej - ciekawe czy nie to spowoduje jakiegoś zamieszania jako, że ich promki są notorycznie na ręcznym sterowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 8. gPrzepraszam a co ze zgodami marketingowymi w trakcie wypełniania wniosku? Trzeba czy nie- nie znalazłem w opisie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie są wymagane.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Pytałem o to konsultantkę, ale później jeszcze sam wnikliwie wczytałem się w regulamin. Nie są wymagane.

   Usuń
  3. Regulamin to podstawa, a pytanie tzw. 'konsultantów' o warunki promek to chyba jakiś ponury żart :)

   Usuń
 9. Ciekawe czy przejdzie przelew 2000 zł z konta mojej żony w Pekao?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej chyba przelać prawdziwe wynagrodzenie ... tak dla pewności.

   Usuń
  2. Tez tak uważam. Przelew z tytułem "Wynagrodzenie" pewnie nie przejdzie.

   Usuń
  3. W poprzednich promocjach przelewałem ze swojego konta i nie było problemu.

   Usuń
  4. Zawsze są dwie kluczowe zasady:
   1) Co nie jest zabronione, to jest dozwolone.
   2) Co nie jest wymagane, to nie jest wymagane.

   Usuń
 10. Właśnie założyłam konto,ale zastanawiam się czy muszę wnioskować jeszcze o kartę debetową do konta,bo w aplikacji ,aby się zarejestrować trzeba podać 16-cyfrowy numer karty.Proszę o inf. w tej sprawie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta jest też niezbędna, by płacić za pomocą Apple Pay lub Google Pay.

   Usuń
  2. Czy zamiast płacić Apple Pay lub Google Pay,mogę zrobić płatność BLIKiem,aby uzyskać trzecią premię 50zł?

   Usuń
  3. Najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapłać za pomocą Google Pay lub Apple Pay min. 100 zł.

   Usuń
  4. #Unknown - BLIK to nie jest ani Google Pay ani Apple Pay. Nie.

   Usuń
  5. Jeżeli telefon nie ma NFC,to jak zapłacić Google Play?Czy jest jakaś możliwość?

   Usuń
  6. Zastanawiam się,czy płatność kartą w internecie może być zaliczona,aby uzyskać tą trzecią nagrodę?

   Usuń
  7. tak, w regulaminie jest zapis że transakcją jest również płatność w Internecie.

   Usuń
  8. Ok,tak właśnie zrobię.Dziękuję za odpowiedz.

   Usuń
 11. Mają jakąś awarię na stronie. Przeszedłem weryfikację tożsamości, tzn. wykonałem zdjęcia dowodu i twarzy, po czym przechodząc dalej wywaliło błąd, komunikat o problemie technicznym i że pracują nad rozwiązaniem. Jak będę mógł wrócić do kontynuacji wniosku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za kilka dni zadzwoni konsultant.

   Usuń
  2. Skąd ta pewność? Moja żona czeka już ponad 2 tygodnie na telefon po złożonym i potwierdzonym wniosku w 1. edycji.

   Usuń
  3. Za namową pani z infolinii złożyłem wniosek drugi raz. Poszło bez problemów, mam już konto.

   Usuń
 12. Wszystkie warunki trzeba spełniać w kolejnych miesiącach czy można wszystkie w jednym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można spełnić wszystko wcześniej, ale na wypłatę każdego bonusu i tak najpewniej będzie trzeba zaczekać.

   Usuń
 13. Można gdzieś sprawdzić czy się ma włączoną lub wyłączona usługę CitiPhone ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, np. poprzez wysłanie z bankowości dyspozycji wyłączenia tej 'usługi' - u nich wszędzie ręczne sterowanie na maksa już od początku :)

   Usuń
  2. Domyślnie CitiPhone jest włączone. Musisz zalogować się do CityOnline, następnie wejść we wiadomości--->napisz nową wiadomość---->dyspozycje---->rachunki osobiste/oszczędnościowe----->usługa CitiPhone - wyłącz. Mam nadzieję, że pomogłem :)

   Usuń
  3. A ile wynosi opłata za CitiAlerts?

   Usuń
  4. 6 zł za pakiet standard.

   Usuń
 14. W środę (28.10.) otwarte konto zdalnie z małymi komplikacjami a dzisiaj (2.11.) doszła karta. Muszę stwierdzić, że szybko działają.

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam. Właśnie przeczytałem regulamin na stronie banku i w warunkach otrzymania nagrody 1 nie ma mowy o tym, że wpływ nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez CITIBANK dla klientów indywidualnych, tylko brzmi on dosłownie tak: że wpływ nie może pochodzić z rachunków prowadzonych dla klientów indywidualnych. Nie ma mowy o tym, że chodzi o konta prowadzone przez CITIBANK. Czyli rozumiem, że robiąc przelew z konta w innym banku nie spełniamy warunków :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przytoczony zapis nie jest precyzyjny. W regulaminie znajduje się następujący zapis:

   "8. Wpłata, o której mowa w pkt 7 nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych"

   Jako że słowo 'Bank' zapisane jest wielką liter, to nie chodzi o jakikolwiek bank, ale o Citibank, który w regulaminie występuje jako podmiot (zdefiniowany już w 1. punkcie).

   Zatem dopuszczalne są następujące wpływy:
   - z konta firmowego w Citibanku
   - z konta indywidualnego w innym banku
   - z konta firmowego w innym banku

   Nie zaliczą się jedynie przelewy z konta indywidualnego w Citibanku.

   Usuń
 16. Jak wyłączyć opłatę za zestawienie transakcji płatniczych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to gdzie ją włączyłeś? U mnie nic takiego nie ma. Napisz wiadomość poprzez bankowość - w ten sposób w Citi można wszystko załatwiać (włącznie z zamknięciem konta).

   Usuń
 17. Od dzisiaj jest nowa promocja w citibanku z punktami powitalnymi mastercard. Niestety tylko dla zaproszonych klientów.

  W promocji mogą wziąć udział osoby które:
  "...zostaną poinformowane o Ofercie przez Bank drogą elektroniczną (przez SMS, e-mail lub wiadomość w bankowości internetowej Citibank Online);"

  Czy ktoś dostał wiadomość w bankowości internetowej? Jak ona wygląda? Czy tylko mi po kliknęciu w korzyści i produkty wyświetla się informacja o promocji? Ale samo wyświetlanie się informacji o promocji nie jest równoznaczne z otrzymaniem wiadomości w bankowości. Dobrze myślę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie mam żadnej wiadomości ani informacji. Gdzie ją widzisz?

   Usuń
  2. Po zalogowaniu w bankowości internetowej citibanku klikasz w korzyści i produkty.

   Usuń
  3. Też mam. Tak z ciekawości zapisałem się do programu i po tym czynie zniknęła ta informacja z promocją punktową MC. Teraz w korzyściach i produktach nie ma informacji o tej ofercie.

   Usuń
  4. A ja dostałem taka wiadomość:

   "Szanowny Kliencie,

   Zapraszamy na wirtualne seminarium na temat „Wszystko o dziedziczeniu, czyli jak zaplanować sukcesję.

   Zespół Citi Handlowy"

   Usuń
  5. Dzisiaj po 20 dniach wpadło mi 3400 punktów.

   Usuń
 18. Mam kartę kredytową w citi. Mogę otworzyć konto w promocji bez weryfikacji twarzy i przesyłania zdjęcia dowodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też mam kartę kr. Zacząłem składać wniosek z wideo weryfikacją, ale mi się zawiesił. Zadzwonił konsultant i potwierdził wniosek telefonicznie. Umowę zawarłem w bankowości.

   Usuń
  2. Dla ludzi, którzy nie mają dostępu do bankowości internetowej pozostaje tylko kurier - taki klimat :)

   Usuń
 19. Handlowcy rozsyłają dziś wiadomości SMS zachęcające do brania pożyczek z RRSO 10,5% :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Dzisiaj wpadła pierwsza nagroda dla uczestników I edycji. Sporo przed czasem! :)

  OdpowiedzUsuń
 21. W umowie, którą właśnie dostałem od banku, nagrody są w innej kolejności niż je przedstawiłeś - najpierw premia za aktywność, potem za transakcje, na koniec za wynagrodzenie. Czy to błąd czy zmieniły się warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak było w poprzedniej edycji, więc być może podpięli stary regulamin. Mnie wysłali np. nieaktualną TOiP - ta firma tak już ma :)

   Usuń
 22. Witam, a ja mam problem a w sumie pytanie czy bank powinien mieć w jakiś sposób poinformować że konto jest już aktywne. Ponieważ przez zagubienie dokumentów przez pocztę konto zostało otwarte kilka dni przed końcem miesiąca. Zero info, z tego powodu nie otrzymam nagrody pierwszej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku braku pozytywnej wideo-weryfikacji umowa jest dostarczana przez kuriera, a nie przez pocztę. W przypadku braku doręczenia przesyłki firma kurierska ma obowiązek poinformować o tym nadawcę czyli w tym przypadku bank, który zapewne podjął próbę wysyłki ponownie.

   Telefon na infolinię Handlowego powinien tą sytuację wyprostować.

   Usuń
  2. Jest jeden problem: dzwoniąc na infolinię należy znać numer karty - bez tego nie przejdzie się do puli oczekujących na 'doradcę' - sam bym tego nie wymyślił :)

   Usuń
 23. Ta edycja finansowej 'rewolucji' obowiązuje w/g regulaminu od 19. października do 5. grudnia, jednak poprzednia była aktywna jeszcze 21. października gdy moja żona składała wniosek. Składając wniosek 21. października uczestniczy się w 1. czy w 2. edycji? Najzabawniejsze, że teoretycznie umowę w 1. edycji można podpisać jeszcze do jutra, tj. 20. listopada - - co tu jest grane? Czy to jakaś zabawa w chowanego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej zapytaj banku. Wyślij wiadomość przez bankowość i będziesz miał podkładkę na to w której edycji bierzesz udział.

   Usuń
 24. Przyjechał kurier z umową konta, mija już chyba 10 dni od jego wizyty i dalej mam konto nie aktywne - to jest normalne w tym banku ze tak to działa ?

  OdpowiedzUsuń
 25. U mnie jaja jak berety.
  1 października założenie konta, od razu przesłali dokumenty dot. założenia konta i tyle.
  Kontakt się urwał, przyszło tylko kilka smsów, że wniosek jest procesowany.
  Nie mam numeru konta, nie mam karty, nie mam możliwości zalogowania się na citionline żeby wypełnić pierwszy warunek,
  Paranoja!

  OdpowiedzUsuń
 26. Nr konta masz w tych dokumentach pdf co wysłali mailem. Ustaliłeś/aś hasło i login do logowania w citionline?

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy wiecie czy na poczet płatności kartą wliczają się płatności Google Pay?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. W tej promocji nawet płatności Google Pay (lub Apple Pay) są wymagane.

   Usuń
 28. Nie mogę zrobić zdjęcia widać tylko czarne tło w ramce
  Telefon LGK8 Android 6.0 wer.jądra 3.18.19. Przeglądarka Chrome aktualna
  Ktoś coś podpowie?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powraca: odbierz bon Allegro o wartości 200 zł za konto osobiste w PKO BP

Powraca rekordowo popularna promocja PKO BP. I tak jak w wakacyjnej odsłonie promocji, do wzięcia czeka bon o wartości 200 zł do wykorzystan...