Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz bon 100 zł do Biedronki za kartę kredytową w mBanku

15.10.2020

Odbierz bon 100 zł do Biedronki za kartę kredytową w mBanku

mBank najczęściej premiuje otwarcie konta osobistego. Promocja karty kredytowej to rzadkość. 

Bon 100 zł do Biedronki za kartę Mastercard Standard w mBanku
Tym razem jest jednak okazja, by zgarnąć 100 zł do wydania podczas zakupów w sklepach Biedronka. By uzyskać nagrodę, wystarczy wyrobić kartę kredytową Mastercard Standard oraz wykonać za jej pomocą 10 płatności.

To już kolejny bank, który premiuje wyrobienie karty kredytowej... choć trzeba przyznać, że tym razem wartość nagrody jest skromna, a sama karta nie należy do najłatwiejszych w utrzymaniu za 0 zł (o szczegółach jak zwykle na końcu wpisu). I nawet jeśli byłaby to ocena subiektywna, to wystarczy spojrzeć na propozycje innych banków, gdzie do wzięcia jest chociażby:


Karta kredytowa z bonem do Biedronki od mBanku


Dla kogo promocja? Zapis w regulaminie jest bardzo prosty:
"Uczestnikiem Promocji nie może być Klient, który ma kartę kredytową w Banku [czyli w mBanku - przyp. Mr. Złotówa]"


Warunki są więc proste, bo w praktyce nie ma nawet okresu wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej z logo mBanku. Z propozycji skorzystać mogą też posiadacze innych produktów w mBanku - w tym np. osoby, które mają konto osobiste (a te - przypomnę - można założyć w promocji, w której do wzięcia czeka premia pieniężna do 160 zł + 2% dla oszczędności). Zatem dzięki temu - decydując się na pakiet konto osobiste + karta kredytowa - łącznie można zgarnąć bonusy o wartości aż 260 zł. 

Nagroda to bon do wykorzystania w sklepach Biedronka o wartości 100 zł. Otrzymasz go w formie elektronicznej. Bon można wykorzystywać wielokrotnie aż do wyczerpania salda środków i najpóźniej do 31.08.2021 r., bo wtedy minie termin jego ważności.

Limit wniosków objętych promocją. Promocja choć ma być dostępna do 16.12.2020 r., to została przewidziana dla maksymalnie 3 000 osób, które jako pierwsze wykonają 10 płatności kartą wyrobioną w promocji. Na stronie banku można (tutaj) można znaleźć licznik wskazujący ile nagród jest jeszcze dostępnych (dane mają być aktualizowane w każdy wtorek).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Karta kredytowa z bonem do Biedronki" i zdobyć tytułową nagrodę o wartości 100 zł:
 • najpóźniej do 16.12.2020 r. (acz miej na uwadze możliwość wcześniejszego zakończenia promocji z powodu wyczerpania puli) złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard, zaznaczając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji i akceptując jej regulamin; zawrzyj umowę o kartę (regulamin promocji nie wskazuje sposobu składania wniosku, ale najpewniej można to zrobić za pośrednictwem strony promocji); 
 • najpóźniej do 31.12.2020 r. wykonaj 10 płatności kartą (na dowolne kwoty; mogą o być płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie z wyłączeniem przelewów z karty, płatności kartą w ramach usługi mTransfer oraz transakcji Quasi cash, czyli takich, które można bezpośrednio wymieniać na gotówkę - np. gry losowe czy hazardowe).

Nagroda ma być przekazana poprzez wiadomość w bankowości internetowej mBanku najpóźniej w ciągu 60 dni roboczych po spełnieniu wszystkich powyższych warunków.

Karta kredytowa Mastercard Standard - prześwietlenie oferty mBanku


Standardowo za wydanie karty kredytowej Mastercard Standard (jak i za jej wznowienie w miejsce zastrzeżonej) mBank pobiera opłatę w wysokości 30 zł, ale dla uczestników powyższej promocji jest dobra wiadomość, bo w regulaminie można znaleźć zapis:
"Uczestnikom Promocji (...) Bank wyda Kartę bez opłaty za jej wydanie"

I to ten zapis w tym przypadku bierze górę nad warunkami z taryfy prowizji i opłat.

Opłata roczna pobierana po zakończeniu każdego roku użytkowania karty głównej wynosi 70 zł, ale można jej uniknąć, jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy wykonane zostało 240 transakcji kartą lub płatności na łączną kwotę min. 12 000 zł.

💡Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):
Przydatne dokumenty:

31 komentarzy:

 1. 100 zł za kartę kredytową? Krótko: xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień dobry. Jak wygląda kwestia opłaty za kartę w przypadku rezygnacji z niej po odebraniu bonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwoniłem na infolinię. Jak się zamknie kartę przed końcem 11-go m-ca to rzekomo wtedy opłaty nie pobiorą.

   Usuń
  2. Informacja z chatu z konsultantem: "jeżeli wypowiesz umowę karty kredytowej przed upływem 12 miesięcy i zastrzeżesz kartę najpóźniej w ostatnim dniu miesiąca przypadającego przed miesiącem pobrania opłaty, to nie pobierzemy opłaty rocznej za kartę."

   Usuń
  3. @Gugl, 15 października 2020, 12:05 - Na czatach są zatrudniani początkujący w tym 'fachu' i byłbym tutaj raczej bardzo ostrożny :)

   Usuń
  4. No właśnie, jest coś takiego jak w Paribas, że jest opłata za rozwiązanie umowy przed upływem iluś miesięcy?

   Usuń
 3. Złotówa w ING jest za kartę kredytową 150 zł w obecnej promocji

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już trzeci raz biorę odział w takiej promocji w mBank. Zawsze była rezygnacja przed upływem 12 msc i opłaty nie pobrali.

  OdpowiedzUsuń
 5. mbank miał już kiedyś promocje karty kredytowej? Ile wtedy dawał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoż z 2-3 lata temu było 200 zł do Decathlonu.

   Usuń
 6. Wszystko można załatwić przez internet? Czy trzeba zgłosić się do oddziału?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można wyklikać w bankowości.

   Usuń
  2. Wszystko wyklikałem przez bankowość. We wniosku pojawiło się pytanie o wybór placówki w razie konieczności kontaktu osobistego, ale ostatecznie wystarczyło zatwierdzić umowę SMS-em i to wszystko. Karta przyzana.

   Usuń
 7. Czy zasilenie R kartą zadziała? Czy warunki promocji to wykluczają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma żadnych wykluczeń więc pewnie będzie git. Chociaż uważałbym bo za 10 takich samych transakcji pod rząd to szybko mogą ci karę zablokować.

   Usuń
 8. dwa wnioski i dwie odmowy, jeden umowa na czas określony - za krótko
  drugi wniosek - przynany limit jest mniejszy od minimalnego do tej karty, zawnioskuj o inną kartę.
  Za inna to dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak samo paribas. Jakoś nie miałem takich problemów w citi, Santander, t-mobile/alior.

   Usuń
 9. Nie wykluczają nigdzie tego nie znalazlem

  OdpowiedzUsuń
 10. Tylko pamiętajcie, by wybrać kartę STANDARD, a nie tą z obrazkiem (ME), bo ja w pośpiechu tak zrobiłem i musze odstąpić od umowy, ktorą zawarłem (w oddziale oczywiscie lub pocztą) i liczyc, ze gdy odstąpią to bedzie szansa zlozyc ponownie i skorzystac z promocji ;-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak się potem zamyka tą kartę? Można tak jak konto w serwisie internetowym?

  OdpowiedzUsuń
 12. Wniosek złożony, karta przyznana, ale pobrali mi 30 zł za wydanie karty. Poszła reklamacja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie opłaty nie ma. Możesz nie zaznaczyłeś regulaminu promocji?

   Usuń
 13. Jaki minimalny limit?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proponowali 11000. We wniosku wpisałem 1000 zł ale wskoczyło mi 1500.

   Usuń
 14. Trzy dychy pobrali bo czegoś nie zaznaczyłem. U mnie już po promocji :(

  OdpowiedzUsuń