Bankobranie: najlepsze promocje bankowe, konta, karty i lokaty w bankach: Odbierz 100 zł na zakupy w sklepach Decathlon + bonus pieniężny 50 zł za konto w Getin Banku (i do 3,5% dla oszczędności)
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

21.01.2020

Odbierz 100 zł na zakupy w sklepach Decathlon + bonus pieniężny 50 zł za konto w Getin Banku (i do 3,5% dla oszczędności)

Po bardzo długiej przerwie powraca promocja z kontem Getin Banku w roli głównej. 

Mama z córką na łyżwach - uczestniczka promocji konta w Getin Banku z bonami do Decathlonu
Choć i owszem, cały czas dostępny jest program poleceń, w którym osoba otwierająca konto w Getin Banku uzyskać może bonus 50 zł, to teraz jest okazja na większy zysk. Oprócz 50 zł, zgarnąć można też e-karty podarunkowe o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon.

A do tego wszystkiego dochodzi jeszcze jeden argument, mający znaczenie przede wszystkim dla oszczędzających. Konto oszczędnościowe w Getin Banku, na którym uzyskać można aż 3,5%  zagwarantowane przez 12 miesięcy. Sporo tego, więc po kolei.

Bony Decathlon o wartości 100 zł za konto osobiste w Getin Banku 


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która co najmniej od 1.01.2019 r. nie posiada jakichkolwiek produktów w Getin Banku.

Limit rejestracji. Promocja ma być dostępna do osiągnięcia 2000 rejestracji. Z udziałem warto się więc pospieszyć.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji i zgarniać e-karty podarunkowe do sklepów Decathlon (i bonus pieniężny 50 zł przy okazji):
 • złóż wniosek o Konto Proste Zasady w Getin Banku wraz z wydawaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej i mobilnej (tylko w taki sposób wysłane wnioski biorą udział w promocji; nie zakwalifikują do niej wnioski składane w placówkach banku); we wniosku warto podać kod polecenia (bo za to będzie dodatkowy bonus 50 zł, ale o tym piszę nieco niżej) - jeśli nie znasz osoby, która jest klientem Getin Banku i mogłaby Ci polecić konto, możesz skorzystać z mego kodu: 9V3C9Q (z góry dzięki!);
 • nie zgłaszaj sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych oraz wyraź zgody na: użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego; otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną oraz możliwość prowadzenia marketingu;
 • w ciągu 7 dni roboczych od dnia aktywowania konta osobistego (o aktywacji Getin Bank powiadomi Cię SMSem) zarejestruj się w promocji za pomocą formularza zgłoszeniowego;
Następnie realizuj wyszczególnione w regulaminie działania przez 1, 2 lub 3 miesiące po otwarciu konta, w zależności od łącznej kwoty w bonach, jaką chcesz otrzymać:
 • do końca pierwszego pełnego miesiąca po założeniu konta: za pomocą aplikacji mobilnej Getin Banku wykonaj przelew (za to uzyskasz e-kartę o wartości 20 zł);
 • w każdym z dwóch kolejnych pełnych miesięcy od daty otwarcia wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 200 zł (za to otrzymasz kolejny bon 20 zł); 
 • w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy od otwarcia konta zapewnij wpływ min. 1000 zł - wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta, więc nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas - można je od razu wydać, wypłacić lub przelać (za spełnienie tego warunku otrzymasz kolejne 2 bony po 20 zł).

A wpływ przez bank zdefiniowany został następująco:
"jednorazowe uznanie Konta Osobistego w formie przelewu przychodzącego z innych Banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank [czyli Getin Bank - przyp. Mr. Złotówa]. Za Wpływ nie uznaje się: przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłat własnych w oddziałach lub wpłat we wpłatomatach"

A kto spełni warunki uzyskania wszystkich powyższych e-kart, ten otrzyma jeszcze jedną - również o wartości 20 zł. W sumie więc wyjdzie 100 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Decathlon.

Nagrody mają być przekazywane wiadomością w bankowości internetowej lub mobilnej całkiem szybko, bo już w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. Do czasu otrzymania bonów nie rozwiązuj umowy z bankiem. Bony mają być ważne do 13.01.2022 r. Udział w promocji wezmą wyłącznie konta indywidualne. Dodatkowy bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia


Tak się składa, że we wniosku o konto podać można również kod polecenia, a to dla otwierającego konto oznacza, że łatwo można zgarnąć dodatkowy bonus pieniężny 50 zł. Program "Polecam Proste Zasady" szczegółowo już opisywałem na blogu, ale tu dodam jedynie, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Getin Banku jest krótszy, niż w promocji z bonami do Decathlonu, więc jeśli łapiesz się na akcję z bonami, to jednocześnie kwalifikujesz się do uzyskania 50 zł, które bank wpłaci na Twe konto.

A jakie warunki trzeba spełnić, by uzyskać bonus 50 zł? To też prościzna:
 • w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji Twego konta w Getin Banku, zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł (który w tym przypadku może być przelewem z Twego konta w innym banku; ważne jedynie by nie był to przelew od innego klienta indywidualnego w Getin Banku).

Zatem może być tak, że jeden wpływ w każdym z trzech miesięcy jednocześnie będzie spełniać warunki uzyskania bonów do Decathlonu, jak i bonusu 50 zł za otwarcie konta z polecenia.

Warunkiem uzyskania bonusu 50 zł jest już wspomniane podanie kodu polecenia od obecnego klienta Getin Banku. Możesz w tej sytuacji podać kod 9V3C9Q (wpisać go można na drugim etapie składania wniosku o konto):
Gdzie wpisać kod polecenia we wniosku o konto w Getin Banku?

Powyższy, podany przeze mnie kod polecenia ma ważność do 29.02.2020 r., bo tylko w takim czasie dostępna jest obecna edycja programy "Polecam Proste Zasady" (z bonusem 50 zł dla otwierającego konto z polecenia). Liczy się przy tym nie samo złożenie wniosku, ale już aktywowanie konta w tym terminie).

Bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Do 3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku


Zachętą do założenia konta w Getin Banku, dzięki czemu uzyskasz nagrody o łącznej wartości 150 zł, może być również oferta tego banku dla oszczędzających. Wybór produktów jest spory:

Konto Proste Zasady w Getin Banku - prześwietlenie oferty


Konto Proste Zasady to konto osobiste z oferty Getinu, które - co sugeruje nazwa rachunku - cechuje się prostymi zasadami. A te wyglądają następująco:
 • 0/8 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeżeli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków:
  • (I) w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem lub
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty wydawanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.Przydatne dokumenty:

55 komentarzy:

 1. Ekarty można łączyć ze sobą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie kart podarunkowych Decathlonu znalazłem taką informację: "W czasie jednej transakcji w sklepie stacjonarnym Klient może zrealizować maksymalnie 6 Kart Podarunkowych. W czasie jednej transakcji na decathlon.pl - maksymalnie 10 Kart Podarunkowych."

   Usuń
 2. Promocje łączą się na pewno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wynika z regulaminów jednej, jak i drugiej promocji (czyli tej ze 100 zł do Decathlonu i programu poleceń).

   Usuń
  2. Fakt, mój błąd. Sorry, po prostu przemęczenie albo spóźniony Blue Monday.

   Usuń
 3. Omijać szerokim luki promocje z bonami do Decathlona. W tą sobotę próbowałam zrealizować bon z zeszłorocznej promocji kk T-Mobile. Jakież było moje zdziwienie gdy usłyszałam że nie przyjmą zapłaty jak to się wyraziła kasjerka cyferkami z karteczki ( wcześniej spisałam z smsa) i jedynie honorują bony w formie pdf. Wezwany kierownik też stwierdził że regulamin Decathlonazabrania im realizacji takich rzekomych bonów bo były oszustwa. Czyli traktują człowieka jak złodzieja. Żadne tłumaczenia nie pomogły stwierdził że mam to wyjaśnić że swoim bankiem. jW ainnym asklepie w Warszawie też miałam problem. pytam czy banki organizują te promocje same czy w porozumieniu z Decathlonem?? Teraz jest promocja Aliora kantotu walutowego gdzie bon ma tyć też wysłany SMS-em. Czyli jednym słowem ściema.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trafiłeś na matoła. To zrób zakupy w sklepie internetowym z odbiorem w sklepie stacjonarnym.

   Usuń
 4. Karta Visa czy Mastercard? Czy nie ma różnicy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Swobodny wybór. W kontekście powyższych promocji nie ma to znaczenia.

   Usuń
 5. Kiedyś w getinie miałem karte kredytową. Wyraziłem na infolinii sprzeciw wobec zmian w regulaminie. Wyłączyli tylko dostęp elektroniczny do konta a kartę po cichu sobie prowadzili przez lata. Dopiero gdy ustawa ich zobligowała do wysyłania na papierze zestawienia opłat sprawa się wydała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po słynnych perturbacjach z KNF to obecnie obok Millennium najsolidniej działający bank w Polsce!

   Usuń
  2. Millennium? . Najbardziej nieogarniety ludzie w oddziale z jakimi miałam kiedykolwiek do czynienia . Musiałam wracać do oddziału bo panieska nie sprawdziła umowy czy wszystko ok, szanują dowód mimo że jak się wyraził UODO jest to niezgodne z prawem

   Usuń
  3. Banki akurat mogą je skanowac niestety, są wyłączone spod tej ustawy

   Usuń
 6. Jak wygląda później zamknięcie tego konta? Pytam bo nie mam placówki Getinu w mej mieścinie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można zamknąć konto bez problemu w bankowości elektronicznej.

   Usuń
 7. Wniosek złożony. Telefon od razu. Teraz czekać na kuriera.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy podczas zakładania konta trzeba zaznaczyć kontakt z doradcą , czy niekoniecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez zaznaczenia tej zgody, z tego co pamiętam (bo konto zakładałem jakiś czas temu), nie da się dalej przejść.

   Usuń
  2. Ok. Dziękuję za info.

   Usuń
 9. promocja jest od 01.12.2019; nadal można otrzymać bonus do decathlon ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z bonami Decathlonu dostępna jest od 20.01.2020 r. (a od 1.12.2019 r. dostępna jest obecna edycja promocji "Bonus za aktywność", czyli z oproc. 3,5% na 12 mies.).

   Usuń
 10. Na stronie promocji nie ma nic o 50 zł a gotówce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mabna stronie ale jest we wniosku. I z regulaminów jasno wynika że promocje się łączą.

   Usuń
 11. Czy orientujesz się, czy można użyć kilku bonów przy jednym zamówieniu? I w przypadku odstapienia od umowy zakupu zwracany jest bon czy jego rownowartosc pieniezna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od razu w odpowiedzi na pierwszy komentarz masz odpowiedź na swoje pytanie. Można łączyć. Max. 6 w sklepach stacjonarnych i 10 w internetowym.

   Usuń
  2. W sklepie nimi nie zapłacisz -potwierdzaone

   Usuń
 12. Czy ktoś z Was miał info od konsultanta, że jako klient getinonline nie można brać udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Getin Online już nie istnieje. Został już tylko Getin Bank. Przeszkodą do wzięcia udziału w promocji (z bonami Decathlonu) będzie posiadanie jakiegokolwiek produktu (ale nie powinno posiadanie samego dostępu do bankowości internetowej).

   Usuń
 13. "w każdym z dwóch kolejnych pełnych miesięcy od daty otwarcia wykonaj płatności ..." jak założyłem konto w styczniu tzn że w lutym i marcu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak konto założone 20.01 to ja bym robił do 20.02 i 20.03, bo nie jest jasne czy miesiąc liczony od otwarcia konta czy kalendarzowy

   Usuń
 14. Jakie są możliwości podpisania umowy? Kurier? Przelew weryfikacyjny? czy jakiś inny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko kurier. Tak samo jak Santander.

   Usuń
  2. A można iść do placówki i tam założyć konto?

   Usuń
  3. Nie. Promocja jest tylko internetowo.

   Usuń
 15. "Za Wpływ nie uznaje się: przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta..." - ale w ramach Getinu czy wszystkich banków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co Złotówa miał oczywiście na myśli, to że nie uznają wpływu z innych rachunków INDYWIDUALNYCH uczestnika w ramach Banku [czyt. GNB] ale przechodzi wpływ z JAKICHKOLWIEK rachunków z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank [czyt. GNB].

   Usuń
  2. No nie wiem - czytając regulamin rozumiem że zalicza się przelew z innego banku - ale jak cytowałem wyżej - nie między rachunkami tego samego klienta. Rachunek w innym banku jest dalej moim rachunkiem (więc "tego samego klienta").

   Może najłatwiej będzie jak potwierdzi to ktoś z poprzedniej edycji, co przechodzi a co nie :)?

   Usuń
  3. W poprzednich edycjach w programie poleceń mógł być przelew ze swojego konta w innym banku. Sprawdzone 2-krotnie.

   Usuń
 16. Hej, a u mnie pomiędzy oświadczeniami i rezydencją podatkową nie występuje miejsce na podanie Kodu Polecenia... nigdzie na 2gim etapie nie mam też możliwości wpisania go.. jakiś błąd?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą złożyłem wniosek. Pole było.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Można wpisać kod w tym miejscu co piszesz i co widać na ilustracji Złotówy.

   Usuń
  3. U mojej żony nie było, podała kod polecenia w trakcie rozmowy z konsultantem potwierdzającym dane z wniosku. Została zarejestrowana w promocji.

   Usuń
 17. Jaka firma wozi przesyłki? Bo na inpost mam alergię

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy na allegro blikiem tez zaliczą płatność ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "w każdym z dwóch kolejnych pełnych miesięcy od daty otwarcia wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 200 zł (za to otrzymasz kolejny bon 20 zł);"

   Muszą być płatności kartą. Nie ma nic o płatnościach blikiem.

   Usuń
 19. Czy jeżeli posiadam tam konto oszczędnościowe od 2 lat to czy mogę skorzystać z konta elastycznego z oprocentowaniem 2,7%? Jeżeli tak to jak to zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy płatności kartą w sklepie internetowym zostaną zaliczone, czy tylko płatności w sklepach stacjonarnych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin nie zawiera jakiś ograniczeń czy wytycznych, więc można płacić zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

   Usuń
 21. Witam,
  Czy jeżeli aktywowano mi konto 05.02 to te czynności, które muszę wykonać do końca pierwszego pełnego miesiąca muszę zrobić w okresie 01.03 - 31.03, od 05.02 do 31.03 czy od 05.02 do 05.03? ;)
  Pozdrawiam
  Piotr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie regulamin dla mnie zbyt konkretny nie jest więc ja zamierzam robić to tak żeby spełnić jednocześnie warunki jakby tego nie liczyli. Czyli na twoim przykładzie od 5.02. do 4.03. w lutym wszystko, a od 5.03. do 4.04. wszystko w marcu itd.

   Usuń
 22. Czy wypłaty gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe bez względu na kwotę? Np. mBank pobiera opłatę za wypłaty gotówki poniżej 100 zeta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku Konta Proste Zasady wszystkie bankomaty w Polsce są darmowe (bez względu na to czyj to bankomat i jaka kwota jest wypłacana).

   Usuń
 23. Czy doładowanie Revolut zalicza się jako płatność kartą?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz 350 zł na start za konto w Santander Banku + więcej w pozostałych promocjach