Bankobranie - najlepsze promocje bankowe, konta, karty i lokaty w bankach: Lokata Happy do 4% w Idea Banku + gwarantowany prezent: bon 200 zł do Fly.pl
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

16.05.2018

Lokata Happy do 4% w Idea Banku + gwarantowany prezent: bon 200 zł do Fly.pl

W promocji Idea Banku oprócz promocyjnego oprocentowania na lokacie do wzięcia jest też dodatkowo nagroda.

Lokata Happy w Idea Banku z bonem 200 zł do Fly.pl
Lokata Happy to lokata powitalna w Idea Banku, którą można założyć bez konta osobistego czy jakichkolwiek innych produktów. Stawka oprocentowania wynosi od 3 do 4% w skali roku (w zależności od okresu depozytu jaki wybierzesz), a oprócz odsetek bank funduje też nagrodę w postaci bonu do wykorzystania w biurze podróży Fly.pl. By zdobyć nagrodę wystarczy założyć lokatę już od 500 zł!

Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba, która założy Lokatę Happy. A w tym przypadku pamiętać trzeba o tym, że jest to lokata skierowana wyłącznie do nowych klientów, którzy nie posiadają, ani wcześniej nie posiadali jakichkolwiek umów z Idea Bankiem (oraz Lion's Bankiem, będącym oddziałem Idea Banku). Poza tym wykluczeni są też wszyscy, którzy już kiedykolwiek o jakiś produkt tego banku wnioskowali.

Nagroda. Bon o wartości 200 zł do wykorzystania podczas zakupów usług turystycznych i pakietów lotniczych z oferty biura podróży Fly.pl na stronie www.wczasy.fly.pl. Bon będzie można zrealizować najpóźniej do 31.12.2018 r.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Happy Wakacje" i zdobyć gwarantowaną nagrodę:
 • do 24.05.2018 r.  zarejestruj się na stronie promocji i w kolejnym kroku (na tej samej stronie) złóż wniosek o Lokatę Happy (po jego złożeniu otrzymasz maila z danymi do wykonania przelewu środków na lokatę); pamiętaj by numer telefonu podany podczas rejestracji na stronie promocji był tym samym, który podasz we wniosku o lokatę;
 • wpłać środki na lokatę (należy to zrobić w ciągu 5 dni kalendarzowych od złożenia wniosku; lepiej tego terminu nie przegapić, bo kolejnego wniosku nie da się już złożyć);
 • nie zrywaj lokaty do końca miesiąca kalendarzowego, w którym nastąpiło jej założenie.

I to już wszystko. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz nagrodę. Stanie się to do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przykładowo więc wyglądać to może tak: lokatę zakładasz w maju, do czerwca ją utrzymujesz, a najpóźniej do 10.07.2018 r. Idea Bank prześle Ci SMSem bon w formie kodu.

Lokata Happy - prześwietlenie


Główne cechy lokaty powitalnej w Idea Banku to:
 • minimalna kwota lokaty: 500 zł (dzięki czemu udział w promocji wziąć mogą też osoby, dla których na co dzień lokaty nie są priorytetem);
 • maksymalna kwota lokaty: 10 000 zł;
 • okres lokaty (do wyboru): 1, 2 lub 3 miesiące;
 • oprocentowanie (stałe) w wysokości uzależnionej od wybranego okresu depozytu:
  • 4% w skali roku w wariancie 2-miesięcznym lub
  • 3,5% w skali roku w wariancie 3-miesięcznym, lub
  • 3% w skali roku w wariancie 1-miesięcznym

Otwarcie i prowadzenie lokaty w Idea Banku jest darmowe (bez warunków). W przypadku wcześniejszego zerwania lokaty (przed umowną datą jej zakończenia) otrzymasz zwrot wpłaconego kapitału, ale bez odsetek.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z lokat to polecam Ci poradnik: Lokata bankowa: co to jest, co daje, jak obliczyć odsetki i wszystko co warto wiedzieć. Tam również znajdziesz kalkulator odsetek, który pozwoli Ci obliczyć spodziewane zyski. Środki zdeponowane w Idea Banku objęte są Bankowym Fundusze Gwarancyjnym (do równowartości kwoty 100 000 euro).


Bądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu. Zapisz się na bezpłatny newsletter - zajmie Ci to chwilę (i jest równie proste jak rezygnacja z wiadomości, jeśli kiedyś tak postanowisz):


Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. Niestety u mnie w rodzinie nie ma już osoby która by się kwalifikowała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogli by też podnieść już % na tej lokacie. Zwłaszcza że sami na Wielkim Procencie dają 3,2.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te odsetki przy deflacji w Polsce to ewenement!

   Usuń
 3. Niestety taki bon na allegro nawet 80 zł nie kosztuje:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego opłaca się w praktyce na własny użytek.

   Usuń
 4. 10.000zł x 4% x 2/12 x 0,81 = 54zł

  Dowolny z pozostałych banków w pierwsze piątce z najlepszymi lokatami:

  10.000zł x 2,7% x 2/12 x 0,81 = 36zł

  Idea Bank czy naprawdę uważasz że dla 18 zł warto wybrać Waszą ofertę? Czy Wasz prezes który zarabia kilkaset tysięcy zł miesięcznie zmieniłby bank dla dodatkowych 18 zł? Śmieszne i aroganckie jednocześnie są Wasze oferty. Karma wróci i wypadniecie z rynku, to kwestia czasu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tam i tymi 18 zł nie pogardzę. A jak chcesz mieć różnicę w wynagrodzeniu o 180 tys. zł to możesz zostać prezesem banku :)

   Usuń
 5. Człowiek tak skacze z tą kasą po tych lokatach dla tych paru złotych aż kiedyś w końcu się zagubią jak np. w Amber. Nie macie takich obaw? Bo ja przyznam czasami mam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież zdroworozsądkowo myśląca osoba pani nie wpłaci pani z warzywniaka swych oszczędności. A tak robili klienci amber gold. Bo przecież różnicy między nimi nie ma żadnej. Tu nie ma co porównywać AG z bankami. Mniej więcej taka sama analogia jakbym ci napisał żeby nie kupować złota bo... amber gold upadło. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

   Usuń
 6. Ten bon nie jest na całą ofertę fly.pl tylko na wybrane wyjazdy!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Pytanie może i głupie ale zapytam. Złożyłem wniosek, otrzymalem login i haslo. Po zalogowaniu jednak widzę ograniczone możliwości. Po nacisnieciu opcji przelew wyskakuje " Usługa nie jest dostepna. Skorzystaj z oferty kont i odkrywaj możliwości jakie daje bankowość internetowa Idea Bank".
  To jak w takim razie będę mógł samodzielnie zerwać lokatę lub po jej zakończeniu wypłacić środki? Fakt, nie wpłaciłem jeszcze pieniędzy na lokate ale nie sądzę by coś się zmieniło w opcjach jak już te srodki się tam znajdą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest lokata nieodnawialna :)

   Usuń