bankobranie: Bon 100 zł do Rossmanna lub bilety do kina Helios + nawet 300 zł zwrotów. Bogaty pakiet nagród za otwarcie konta w mBanku
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

27.04.2017

Bon 100 zł do Rossmanna lub bilety do kina Helios + nawet 300 zł zwrotów. Bogaty pakiet nagród za otwarcie konta w mBanku

Wystartowała nowa promocja, w której można sporo zyskać na otwarciu konta osobistego w mBanku.

Same korzyści Rossmann i Helios - promocja konta mBank
Tym razem do zdobycia jest nagroda gwarantowana do wyboru: może to być karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w drogeriach Rossmann lub dwa podwójne bilety do kin sieci Helios. A oprócz prezentu na start są też premie pieniężne od mBanku, który zwraca część płatności wykonywanych kartą i/lub BLIKiem.

Dla kogo promocja? Już na sam początek dobre wieści! mBankowi zdarzało się wykluczać z promocji wszystkich dotychczasowych klientów. Tym razem karencja jest ograniczona. Z promocji skorzystać mogą osoby, które nie posiadają i nie posiadały konta osobistego w mBanku co najmniej od 1.01.2016 r.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zdobyć samodzielnie wybraną nagrodę (kartę podarunkową 100 zł do Rossmanna lub dwie podwójne wejściówki do kin Helios):
 • w kolejnym kroku (również na stronie promocji) złóż wniosek o eKonto standard wraz z kartą płatniczą wydaną do tego rachunku
 • wyraź zgodę na przekazywanie przez mBank organizatorowi informacji niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków promocji (upoważnienie z automatu jest zaznaczone na pierwszym etapie składania wniosku - tuż pod wyborem karty do konta)
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj co najmniej pięć transakcji na dowolne kwoty - mogą to być płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe (pod uwagę nie będą brane wypłaty z bankomatu oraz przelewy na rachunki w mBanku)
Wybór nagrody ma być możliwy na stronie promocji (po zalogowaniu) do 15.06.2017 r.

O spełnieniu warunków promocji i przyznaniu nagrody organizator powiadomi Cię mailowo do 20.07. Jeśli wybierzesz nagrodę w postaci karty podarunkowej do Rossmanna - do 27.07.2017 r. na stronie promocji uzupełnić będzie należało adres korespondencyjny, na który zostanie przesłana listem karta podarunkowa. Jej wysyłka ma nastąpić najpóźniej do 4.08.2017 r. W przypadku wyboru biletów do kina ich wysyłka nastąpi mailem.

Ważne wskazówki


▶ Promocja może trwać do 31.05.2017 r., ale liczba nagród została ograniczona do 1 000 sztuk. Z udziałem w akcji nie warto więc zwlekać.

▶ Jeden uczestnik może zdobyć jedną nagrodę.

▶ Jeśli w promocji udział zechce wziąć także ktoś z Twych najbliższych to niezbędna będzie odrębna rejestracja. Z jednego profilu założonego w promocji można bowiem złożyć wyłącznie jeden wniosek o konto. Każda rejestracja wymaga podania innego adresu email.

▶ Karta podarunkowa do Rossmanna ma być ważna przez 12 miesięcy. Z karty można korzystać wielokrotnie (aż do momentu wykorzystania środków na niej dostępnych).

▶ Bilety do kina mają być ważne przez okres 6 miesięcy. Można je wykorzystać na seanse 2D i 3D (w przypadku wyboru filmu 3D dopłacić należy 3 zł za udostępnienie okularów).

▶ Rejestrując się na stronie promocji z trzech oświadczeń wymagane jest tylko pierwsze (dot. akceptacji regulaminu). Pozostałe dwa oświadczenia (zgody na marketing) są dobrowolne:
Zgoda wymagana w promocji Agory i mBanku


Do 300 zł zwotów w promocji mBanku


Konto założone w powyższej promocji jednocześnie kwalifikuje do uzyskania premii w ramach bankowej promocji "Zyskaj z eKontem - IV edycja", którą szczegółowo opisywałem przed kilkoma dniami tutaj (możesz brać udział w tej promocji, ale nie musisz jeśli chcesz się ograniczyć tylko do nagrody w postaci karty podarunkowej do Rossmanna lub biletów do kina Helios).

Dziś przypomnę najważniejsze jej zasady. Na osoby, które otworzą indywidualne konto czekają zwroty za płatności kartą i/lub BLIKiem wykonywane w punktach handlowo-usługowych (regulamin promocji nie wspomina nic o zwrocie za płatności w Internecie, ale doświadczenia Czytelników z poprzednich akcji promocyjnych mBanku bazujących na podobnych zasadach, pokazują, że także za te transakcje naliczany jest moneyback). Do klienta wraca 2% płatności. Miesięcznie można uzyskać do 50 zł. Zwroty mają być wypłacane przez 6 kolejnych miesięcy, co daje szanse zyskania nawet 300 zł.

Warunkiem udziału w tej promocji jest akceptacja oświadczeń wskazanych w części "Oświadczenia" we wniosku o konto,

Aby w danym miesiącu uzyskiwać zwrot należy: 
 • wykonać płatności kartą i/lub BLIKiem na co najmniej 250 zł w punktach handlowo-usługowych (transakcji tych należy nie anulować - czyli nie zwracać zakupionego towaru - co najmniej do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania) 
 • zapewnić na konto jednorazowy wpływ kwoty min. 1 000 zł (nie może to być przelew z Twego innego rachunku w mBanku, ale więcej wymogów ani wykluczeń nie ma, więc przelew nie musi pochodzić od pracodawcy czy z innego określonego źródła, a może być Twym przelewem z konta w innym banku) 
 • co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku (dostępnej na urządzenia z systemem Android oraz iOS)
Jeśli konto założysz np. w kwietniu to moneyback mBank będzie naliczać za płatności wykonywane dopiero w maju, a pierwszy zwrot zostanie wypłacony do końca czerwca (za płatności z maja).

[Aktualizacja: I dodatkowe 50 zł za otwarcie konta z polecenia


Promocja "Zyskaj z eKontem - IV edycja" przewiduje również dodatkowy bonus w wysokości 50 zł za otwarcie konta z polecenia. I ze spostrzeżeń Czytelników wynika, że opcja pozwalająca wpisać identyfikator polecenia jest też dostępna we wniosku objętym promocją z kartą podarunkową lub biletami do kina. Bonus 50 zł otrzymasz jeśli we wniosku podasz identyfikator osoby polecającej. Posiadam konto w mBanku i mogę być osobą polecającą. Wystarczy wpisać: bankobranie (najlepiej zrobić to na komputerze - z informacji otrzymywanych od Czytelników wynika, że przy wnioskach składanych na komórkach pojawia się z tym problem).

We wniosku wygląda to następująco:
Kod polecenia w programie poleceń mBanku


Warunkiem uzyskania bonusu w wysokości 50 zł (oprócz podania identyfikatora polecenia) jest również wykonanie kartą wydaną do konta co najmniej pięciu płatności na dowolne kwoty (masz na to maksimum 60 dni od daty zawarcia umowy - transakcji muszą pozostać nieanulowane co najmniej do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania).]

eKonto w taryfie standard - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta otwieranego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia) 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej 
 • 0/4 zł za kartę płatniczą - opłata nie jest pobierana jeśli miesięcznie wykonasz co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty) 
 • 0 zł za wypłaty min. 100 zł w bankomatach sieci Euronet, BZ WBK i Planet Cash (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł)

Umowę o konto zawrzeć można za pośrednictwem kuriera, w placówce mBanku lub w mKiosku. Pamiętaj jednak, że wniosek musi być złożony na stronie promocji, a wizyta w placówce lub mKiosku będzie tylko jego finalizacją.

 Zarejestruj się w promocji i zdobądź nagrodę, zwroty za płatności i bonus 


Bądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu.  na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

98 komentarzy:

 1. Czy można połączyć zwrot 300 zł + Bon do Rossmana + premia z programu poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, premii za założenie konta z polecenia (50 zł) nie ma, bo nie ma gdzie wpisać kodu polecenia.

   Usuń
  2. jest gdzie wpisać, ja akurat wypełniam wniosek i mam miejsce na kod polecenia

   Usuń
  3. Zgadza się. I to nawet wbrew informacjom na stronie promocji która wspomina jedynie o karcie podarunkowej lub biletach oraz o dodatkowych 300 zł. Wszystko wskazuje więc też na to, że można wpisać identyfikator polecenia i zyskać dodatkowy bonus 50 zł. Wpis zaktualizowany.

   Usuń
 2. Widać że po szale w promocji Nest Banku teraz inni dają bony do Rossmanna :) No ale nie żebym narzekała, biorę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za informację. W takim razie jak się ma w rodzinie konto to korzystniej wykorzystań program poleceń (100zł + 50zł).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko pamiętaj że 100 zł za polecenie będzie jeśli polecony konta w mBanku nie ma i nie miał w okresie od 2009 roku. W przeciwnym razie skończy się na 50 zł a nie 100 + 50 zł. Tu karencja jest bardziej ludzka. Choć się nie łapię :(

   Usuń
  2. Żebym dobrze zrozumiał, jak ja jako polecający konto miałem je przed 2009 rokiem to już nie dostane 100 zł? Jedynie osoba nowo zakładająca konto otrzyma 50 zł?

   Usuń
  3. Jak polecony miał konto między 2009 a 2015 ale nie miał po 1.1.2016 to dostanie 50 zł. Ale polecający nie dostanie 100.

   Usuń
 4. Czy konto można zamknąć po uzyskaniu premii bez żadnego okresu karencji???

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy po spełnieniu warunku 5 płatności w miesiącu mogę zastrzec kartę do konta, żeby uniknąc opłaty za tę kartę???bo rozumiem, że konto należy utrzymać do momentu przyznania nagrody???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę trzeba zamówić i zawrzeć o nią umowę. Dalej regulamin nic już na jej temat nie wspomina (osobiście gdybym brał udział w promocji - ale niestety nie mogę - to zrobiłbym tą kartą 5 płatności na dowolne kwoty i jeżeli nie zamierzałbym z niej korzystać to bym zrezygnował). Zamiast karty można wszak później korzystać wyłącznie z BLIKa i za to otrzymywać zwroty. Lojalki nie ma więc po otrzymaniu nagrody/zwrotów można z kontem zrobić co się zechce. Trzeba jednak przyznać, że konto w mBanku w chwili obecnej należy do jednych z lepszych jeśli chodzi o warunki prowadzenia.

   Usuń
 6. Karencja dotyczy tylko kont osobistych? Jeżeli jest czynne konto firmowe to promocja jest ważna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto firmowe to nie ROR więc możesz.

   Usuń
 7. jaka firma kurierska jeździ z umowami do podpisu??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilka różnych umów ostatnio podpisywałem i w tym był mBank. Albo to był inPost albo TNT. Już nie pamiętam. Ale na pewno któraś z nich.

   Usuń
 8. Jak sprawdzić czy nie wyklucza mnie data 1-1-2016 ?
  Wizyta w oddziale i tam uzyskam info?
  A może tel na infolinię mbanku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii ci powiedzą. Dzwoniłem przed chwilą i bez problemu podano mi datę a nawet godzinę zamknięcia ;)

   Usuń
 9. Po wyslaniu w wniosku wyswietlil mi sie "critikal error" kiedy chcialam wypelnic wniosek ponownie wyskoczylo o jednym wniosku do konta. Chyba wniosek piszedl do banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tez mam napis server error... czyby koniec promocji?/

   Usuń
  2. Nie, na pewno się jeszcze nie skończyła. Miejmy nadzieję, że to chwilowy problem techniczny (który pojawił się przy teście na starcie, ale szybko zniknął).

   Usuń
  3. Jak jest ten error to warto kliknąć cofnij w przeglądarce i wrócić do strony gdzie jest przycisk PRZEJDŹ DO BANKU. Drugie kliknięcie już wniosek otwiera prawidłowo.

   Usuń
  4. a u mnie nie pomaga.... I nadal jest error,..

   Usuń
 10. To chyba trafiłeś na rozgarnięty człowieka. Ja na infolinię od faceta usłyszałem że skoro konto zamknięte to nie potrafi sprawdzić kiedy. Mam poszukać starego mejla który przysłali mi po zamknięciu.I rozłączył sie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też bez problemu podano. Ale się nie cieszę bo konto miałam zamknięte 7 stycznia 2016 r.

   Usuń
 11. Tak mbank akurat super wysyla wniosek i przyjeciu wniosku o zamkniecie konta i pismo ze juz zamknieto. Wiec tylko wpisac w maila mbank i juz wszystko wiadomo :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ktos może wie czy transakcję internetowe (allegro, sprytny) są wliczone do uzyskania zwrotu 2% ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dotąd były. Więc prawdopodobnie też będą tu.

   Usuń
 13. Zrezygnowałam z mBanku po tym, jak wprowadzili prowizje za wypłaty z bankomatów na kwoty poniżej 100 zł; taka promocja nie skłoni mnie do powrotu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wprowadzili w ub.r. więc jeśli zrezygnowałaś po tej zmianie to na promocję i tak się nie łapiesz.

   Usuń
  2. poniżej 100zł wypłać blikiem, prowizji nie będzie ;)

   Usuń
  3. No i jeszcze masz cashback. A jak potrzebujesz mniejsze nominały to możesz wypłacić 140 zł i też jakieś dyszki lub dwudziechy będą.

   Usuń
  4. "I tak się nie łapię" - ufff, co za ulga...
   A co do powyższych porad, to nie są to rozwiązania dla mnie. Póki są banki oferujące darmowe korzystanie z konta "z przyległościami" - to je będę wybierać.

   Usuń
 14. Chciałam konto założyć w maju żeby moneyback był naliczany dopiero od czerwca, (bo o ile dobrze zrozumiałam liczy się data złożenia wniosku a nie podpisania umowy). Tylko pytanie, czy do tego czasu promocja z kartą Rossmann będzie dostępna skoro ciesz się tak dużym zainteresowaniem..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie jak to jest w końcu liczy się data złożenia wniosku czy data podpisania umowy ??

   Usuń
  2. tego nie wie nikt ;)

   Usuń
  3. Otrzymałam odpowiedź od pracownika banku, że zwrot liczony jest od miesiąca następującego po zawarciu umowy. Czyli wychodzi na to, że liczy się data podpisu umowy?

   Usuń
 15. Radzę uważać podczas wypełniania wniosku na stronach banku - zaakceptowałem kartę debetową, już się zabierałem za wypisywanie formularza ale miałem awarię przeglądarki skutkiem czego zamknęła się. Kiedy próbowałem wrócić do wypisywania formularza zaczęła mi wyskakiwać podstrona z komunikatem:
  Dla jednego konta, można wypełnić tylko jeden wniosek.
  Napisałem w tej sprawie w do mbanku. Zobaczymy czy da się coś zrobić.
  Także uważajcie żeby wam nic "nie przerwało"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam teraz to samo :(

   Usuń
  2. Luzik, znalazłem już rozwiązanie. :)
   Wpisujesz to samo imię i nazwisko - tylko inny adres email.
   Ja skorzystałem z drugiego maila, przy tych samych danych (imię i nazwisko) - stworzyło się nowe konto, wypełniłem wniosek i pozałatwiałem już wszystkie formalności. Czekam już tylko na kartę.
   Pozdrawiam! :)

   Usuń
 16. Założyłem profil w podlinkowanej na stronie bankobrania aplikacji promocyjneji mam tam odznaczony tylko pierwszy etap - zarejestruj się w Akcji.
  Jednocześnie podpisałem już umowę po wizycie w banku i aktywowałem konto - u was też tak to wygląda ?
  (nie mogłem przejść z aplikacji promocyjnej na stronę banku więc wniosek o konto sam złożyłem bezpośrednio na stronie banku, Mbank nie udziela informacji na temat tej promocji odsyła do organizatora - Agory).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to niestety wniosek masz złożony poza stroną promocji i się nie kwalifikuje do nagród.

   Usuń
  2. Tak ale dużo osób narzeka na kłopoty z tą wieloetapową rejestracją więc może będą uwzględniali reklamacje.

   Usuń
 17. a czy może ktoś opisać jak korzystać ze sprytnego bila, bo nigdy tego nie robiłem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://bankobranie.blogspot.com/2016/11/rachunki-sprytnie-tansze-o-30-zlotych-dzieki-aplikacji-sprytny-bill.html
   Promocja już niedostępna ale o ogólnych zasadach sobie poczytasz.

   Usuń
 18. Witam zalogowałem się i złożyłem wniosek o konto. Wyskoczyła mi opcja wyboru nagrody. Niestety po wybraniu Bonu do rossmana i kliknięciu przycisku "wybierz nagrodę" nic się nie dzieje i nie da się zatwierdzić tego wyboru. Czy miał ktoś może taki problem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo, myślę że opcja wyboru i zatwierdzenia nagrody będzie stricte dostępna dopiero po spełnieniu warunków.

   Usuń
  2. No musi być wcześniej osoby które umowę zawrą w maju będą mieć czas spełnić warunki do końca czerwca a wybór ma być do 15. czerwca.
   No ale czekam cierpliwie czy kliknąć się da a może jak będę mieć chwilę to wyślę maila z pytaniem o co chodzi.

   Usuń
  3. ja wybierałam nagrodę od razu, wczoraj wieczorem.
   dziś rano info ze w ciągu 24 zadzwoni kurier, a wieczorem sms, że dokumenty dostarczą 2 maja. Szybko idzie :)

   Usuń
 19. Zlozylem wniosek ale nie wpisalem kodu polecajacego myslicie ze jak go anuluje a mbanku to atrona promocji pozwoli mi go zlozyc jeszcze raz? ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj. Może przejdzie :) Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :)

   Usuń
 20. W regulaminie promocji pisze
  „3) na Twoje eKonto promocyjne wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy
  czym nie może to być przelew z innego rachunku w Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem”.
  Admin,twoja interpretacja jest zupełnie inna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank zapisany w regulaminie z wielkiej litery oznacza w tej sytuacji mBank. Nie zaliczy się więc przelew wewnętrzny (np. z konta oszczędnościowego klienta w mBanku). Wykluczenia innych banków nie ma.

   Usuń
 21. Z regulaminu programu poleceń:
  " Nowy Klient to taki, który nie posiada obecnie w mBanku, ani nie posiadał po 31 grudnia 2009 roku żadnego produktu w mBanku "
  https://www.polecambank.pl/regulaminy/regulamin-programu-polecambank-do-31-08-2017.pdf

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale to definicja w kontekście premii dla polecającego za otwarcie konta przez poleconego (tj. nowego klienta). Jeśli taka polecana osoba po 31.12.2009 r. miała konto to nici z premii dla polecającego. Co nie znaczy jednak, że sam polecany bonusu, nagród i zwrotów zdobyć nie może. Jak najbardziej może (karencja jest krótsza - od 1.01.2016 r.).

   Usuń
 22. POMOCY !!!
  Zarejestrowałem się na stronie promocji i chcąc iść dalej, po wciśnięciu PRZEJDŹ DO STRONY BANKU pokazuje mi się taki komunikat:

  Komunikat Dla jednego konta, można wypełnić tylko jeden wniosek.

  Napisałam do nich co zrobić, pani odpisała mi tak:

  Ze strony Aplikacji Promocyjnej do Banku można przejść tylko 1 raz, wniosek powinien być wypełniony w ciągu 1 sesji.
  Jeśli wniosek nie był złożony, to proszę zalogować się (po uprzednim wylogowaniu) do naszej Aplikacji i ponownie przejść do Banku i wypełnic wniosek.

  Gdyby się nie udało, to inne rozwiązanie - nowy profil z innym adresem e.mail,

  Założyłam nowego maila, zarejestrowałam się przez link podany tutaj, zaznaczyłam pierwszą zgodę i po wciśnięciu przejdź do baku, to samo :(
  Co zrobić ???????
  mam do polecenia 4 konta i nie mogę tego zrobić.
  Jak zarejestruję się tutaj a spróbuję otworzyć konto ze strony banku to dostanę i bon do Rossmanna i 50 zł za otwarcie konta a potem po 100 zł za polecanych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj zalogować się na innej przeglądarce albo wyczyścić pliki coockies w obecnie używanej. Wtedy przejście do wniosku powinno się udać.

   Przejście do wniosku o konto musi nastąpić ze strony promocji (po rejestracji) - tylko wtedy można dostać bon do Rossmanna (lub bilety do kina).

   Usuń
  2. dzięki, udało się z Mozilli :)

   Usuń
 23. Jeszcze jedno pytanie do Mr. Złotówy
  Żeby otrzymać bon i nagrody po 50 i 100 za otwarcie i polecenie konta wystarczy TYLKO wykonać te 5 transakcji kartą?
  Z tego co zrozumiałam to tak, ale potrzebuję potwierdzenia :)
  Bo wpływ na konto 1.000 zł i płatność min 250 zł kartą jest po to by otrzymywać zwroty?
  Dobrze rozumiem, czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wpływ i płatności na min. 250 zł dot. promocji ze zwrotami.

   By dostać premię za polecenie (jeśli chcesz polecać komuś) to potrzebna jest min. 1 transakcja (przelew, wpływ lub płatność kartą) w miesiącu poprzedzającym miesiąc wypłaty premii za polecenie.

   Usuń
  2. aha, to jeszcze inaczej? No to jeszcze zapytam, choć może to głupie...
   czyli 5 płatności to za bon, tak?
   za polecenie 1 transakcja?
   a ten co otwiera konto? co musi zrobić jak chce tylko bon i 50 zl?
   proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, jestem początkująca :)

   Usuń
  3. Nie ma głupich pytań. Pytać zawsze warto, zwłaszcza będąc początkującym :)
   Tak, bon (lub bilety do kina) i bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia jest za otwarcie konta i wykonanie 5 transakcji.

   Jeśli ktoś otworzy konto z Twego polecenie to analogicznie jak Ty musi zarejestrować się na stronie promocji (po swej rejestracji), złożyć wniosek podając identyfikator polecenia i wykonać 5 płatności kartą by dostać swe nagrody (a tym samym spełni też warunki, byś Ty jako polecająca dostała premię za polecenie).

   Usuń
  4. dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź :)

   Usuń
 24. czy posiada ktoś info, czy zostały jeszcze bony do Ross, czy też pula wyczerpana? Jak to sprawdzić, jest jakieś info/ licznik podczas składania wniosku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świeżutka (sprzed chwili) informacja od organizatora: promocja trwa i można brać udział. Przy wyczerpaniu puli pojawi się info na stronie promocji.

   Usuń
 25. A ja mam pytanie ogólnie, jestem nowym czytelnikiem bloga i nie do końca jeszcze wszystko ogarniam. Czy te wszystkie wnioski o konta osobiste itp, muszą być skladane przez Internet? Czy mozna je założyć osobiście w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zdecydowanej większości przypadków promocje wiążą się ze złożeniem wniosku online, a dana propozycja w oddziałach nie jest dostępna (lub tylko w ograniczonym zakresie). W powyższej promocji kartę podarunkową 100 zł do Rossmanna lub bilety do kina zdobędą wyłącznie te osoby, które zarejestrują się na stronie promocji i wniosek o konto złożą w opisany sposób (w placówce banku może nastąpić wyłącznie finalizacja - podpisanie umowy dla wniosku złożonego online). Więcej na temat powodów takiego stanu rzeczy piszę w FAQ (tutaj) w odpowiedziach na pytania "Dlaczego część promocji nie jest dostępna na stronie banku?" oraz kolejne "Dlaczego organizatorem niektórych promocji są zewnętrzne firmy?". A jeszcze więcej na ten temat można poczytać tutaj (w części wpisu zatytułowanej "Dlaczego banki walczą o klientów w Internecie?").

   Usuń
 26. Mr. Złotówa
  Założyłam konto bez polecenia, jak wykonam 5 transakcji kartą to otrzymam bon i 50 zł? czy tylko bon?
  Założyłam konto mamie z Twojego polecenia (bankobranie) po wykonaniu 5 transakcji kartą otrzyma bon i 50 zł tak?
  Poleciłam 4 osobom założenia konta już ze swojego konta, żebym ja otrzymała po 100 zł za każdą osobę oni muszą wykonać po 5 transakcji kartą i za to dostaną bon +50 zł, tak?
  w regulaminie jest żebym ja dostałą po te 100 zł za każde polecenie muszę raz w msc wykonać jedną transakcję (przelew, płatność, wypłatę). Ale to już będzie wykonane jak zrobię 5 płatności, tak? czyli jak wykonam w maju te swoich 5 płatności to już spełnię i warunek odbioru po 100 zł za pozakładane konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wniosek został złożony po rejestracji na stronie promocji i wpisałeś identyfikator polecającego to za 5 transakcji kartą otrzymasz i bon, i 50 zł.

   Polecone przez Ciebie osoby by otrzymać bon do Rossmanna lub bilety też muszą złożyć wniosek na stronie promocji (każdy z osobna się rejestrując) i podać Twój identyfikator polecającego. Wtedy polecone przez Ciebie osoby dostaną wybrane przez siebie nagrody i po 50 zł, a Ty premie za polecenia. Premie te dostaniesz jeśli wykonasz min. 1 aktywność (płatność/przelew/wpływ) w miesiącu poprzedzającym miesiąc wypłaty premii za polecenie. Może się złożyć, że nastąpi to nie za miesiąc, a za dwa (bo wszystko zależy od tego kiedy osobom poleconym przez Ciebie uda się spełnić warunki), więc wtedy wykonane przez Ciebie 5 transakcji będzie "za stare", bo będzie wykonane na 2 miesiące przez miesiące wypłaty. Warto więc tego przypilnować.

   Usuń
 27. Czy ktoś potrafi mi pomóc i udzielić na 100 % pewnej odpowiedzi ?
  Moje konto eKonto standard.
  28.04.2017r.rejestracja w/w promocji.
  Data zawarcia mojej umowy 28.04.2017r.(dostarczonej przez kuriera)
  Data otwarcia i pełnej aktywacji rachunku 02.05.2017r.(wiadomość na e-mail z Banku)
  Który miesiąc będzie pierwszym w moim przypadku z kolejnych 6-miesięcy za który otrzymam zwrot 2% sumy transakcji dokonanych kartą lub BLIKiem w promocji „Zyskuj z eKontem – IV edycja”
  Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier dotarł w tym samym dniu co była rejestracja i złożenie wniosku??

   Usuń
  2. 28.04.17r. złożenie wniosku i rejestracja w promocji.

   Kurier był z umową z Banku 02.05.17r. ale na umowie w trzeciej tabelce od góry jest zapis:
   data zawarcia umowy - 28.04.2017r.
   W tym samym dniu tj.02.05.17r. jak podpisałem umowę przy kurierze przyszedł e-mail na pocztę:
   -Data otwarcia i pełnej aktywacji rachunku 02.05.2017r.

   A w regulaminie jest zapis:
   Punkt VI
   VI. Kiedy naliczamy i wypłacamy nagrodę ? 1. Pierwszą P remię naliczymy po upływie pełnego miesiąca licząc od tego, w którym przystąpiłeś do P romocji (np. jeżeli przystąpiłeś do P romocji w połowie kwietnia to już od początku maja będziesz dokonywać transak cji, które będą stanowić podstawę do naliczenia; pierwsze naliczenie premii nastąpi za maj )

   Usuń
 28. Czy trzeba być pełnoletnim? bo wiem, że ten bank zdaje się posiada możliwość założenia konta od 13 roku życia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Uczestnikami Akcji mogą być pełnoletnie osoby fizyczne"

   Usuń
 29. Mam problem, założyłam konto, podpisałam umowę, a gdy wchodzę na stronę promocji i się loguję, to nie jest to odhaczone, tylko każą przejść do strony banku i założyć konto. O co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym się nie przejmuj. Takie dane aktualizują z opóźnieniem.

   Usuń
  2. Po jakim czasie aktualizuje się wykonanie 5 ciu płatności katą ?

   Usuń
 30. Przez pomyłkę napisałem pod innym postem, ale napiszę i tu. Sprawdźcie czy u was nie pojawił się wśród mOkazji zwrot 30 zł za wydanie 30 zł. mOkazja ważna tylko do 31. maja więc warto ją wykorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 31. Nie mogę wpisać kody "bankobranie" po pojawia się klawiatura numeryczna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku składanym na smartfonie faktycznie ten problem występuje. Na komputerze wpiszesz kod bez problemu (problem zgłosiłem do banku).

   Ewentualnie zastosuj taki trik w telefonie: napisz w notatniku lub SMSie 'bankobranie', skopiuj i później wklej we wniosku (powinno udać się w ten sposób obejść brak klawiatury z literami).

   Usuń
  2. Dzięki za podpowiedź, zastosowałem ten trik i się udało.

   Usuń
 32. Próbowałem założyć konto i w miejsce wpisania kodu polecenia nie mogę wpisać "bankobranie", ponieważ pojawia się tylko klawiatura numeryczna.

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy po założeniu konta w tej promocji mogę być polecającym? Jeśli tak,to czy jest za to jakaś premia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz. 100 zł

   Usuń
  2. Mały niuans jest taki że premia za polecenie jest tylko wtedy gdy poleci się nowego klienta z długą karencją: Nowy Klient to taki, który nie posiada obecnie w mBanku, ani nie posiadał po 31 grudnia 2009 roku żadnego produktu w mBanku

   Usuń
 34. Kiedy mozna rozwiązać umowe z bankiem? Jest jakis okres przez który konto musi pozostać aktywne?

  OdpowiedzUsuń
 35. Czy ktoś już ma potwierdzenie wykonania 5 ciu płatności kartą na stronie promocji ? (ja nie a wykonałem je tydzień temu). Czy one będą po prostu potwierdzone pózniej ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam, proszę o informację bo osoby obsługujące stronę odpisują nie na temat.

   Usuń
  2. Mam info że dane nie są aktualizowane na bieżąco i będą dopiero później.

   Usuń
 36. A do kiedy płacą za skuteczne polecenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w następnym miesiącu po spełnieniu warunków

   Usuń
 37. Jeśli ktoś się zastanawia czy promocja mBanku jest jeszcze aktualna, to odpowiadam, że tak. Wczoraj składałam wniosek.

  OdpowiedzUsuń
 38. czy ktoś ma już na swojej stronie wyliczoną premię za polecenia?

  OdpowiedzUsuń
 39. Pytanie: Czy gdybym pod koniec każdego miesiąca kupił sprzęt za 2500zł i za każdym razem zwracał go po 15. dniu kolejnego miesiąca, to otrzymywałbym zwrot w kwocie 50zł? Gdybym robił tak sześciokrotnie nie miałbym z powodu takich kombinacji jakichś nieprzyjemności? Niektóre sklepy dopuszczają zwrot towaru po miesiącu od zakupu dla zarejestrowanych klientów, stąd mój pomysł.

  OdpowiedzUsuń