Bankobranie: najlepsze promocje bankowe

650 zł od mBanku7% + 200 zł od Pekao480 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas360 zł od Millennium


"Nie ma nic za darmo" zwykło się mówić. Każda reguła ma jednak swe wyjątki. W tym przypadku wyjątki te są pozytywne dla osób, które nie chcą płacić za wybrane produkty bankowe. Są to też propozycje, które nie wymagają wykazywania się aktywnością ani spełnianiem warunków zwalniających z opłat.

Przy niżej opisanych produktach brak opłat jest bezwarunkowy.

darmowe konto PLN + darmowa karta
:
Nest Konto w Nest Smart
szczegóły     złóż wniosek

darmowe konto PLN + darmowa karta:
Konto Idealne w Idea Banku
szczegóły     złóż wniosek

darmowa karta kredytowa:
karta Simplicity w Citibanku
szczegóły     złóż wniosek


Wydaje Ci się jednak, że brak opłat jest niemożliwy?

Wbrew pozorom na darmowym koncie czy darmowej karcie bank też może zarabiać. Zyskuje na tym, że klienci płacą kartą (prowizja dla nas klientów nie jest odczuwalna bezpośredni; koszty ponoszą właściciele punktów handlowo-usługowych udostępniający możliwość płacenia kartą), zdobywa nowych klientów, którzy ulokują oszczędności lub skorzystają z kredytu właśnie w banku, w którym mają swe konto. No i nie ma co ukrywać, że darmowe konto czy karta są wizytówką banków, które nie przychodzą na myśl jako pierwsze, gdy pomyślisz "bank". Duże banki, mające miliony klientów, miliony złotych na reklamę i setki placówek na brak klientów narzekać nie mogą. Ale te mniejsze chcą do siebie jakoś przyciągać. I to właśnie one potrafią zaoferować wyższe oprocentowanie na lokacie, dać premię lub nagrodę za skorzystanie z jego produktów albo chociażby nie żądać opłat za prowadzenie danego produktu bankowego.

10 komentarzy:

 1. Wśród banków które oferują jeszcze darmowe konto można wymienić VW Bank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak nie do końca darmowe, bo jest haczyk przy wypłatach z bankomatu. Jeśli wypłacisz mniej niż 400 zł to jest prowizja.

   Usuń
 2. W banku IDEA jest „Konto Idealne”. Opłata za otwarcie Rachunku wynosi 0 PLN. Miesięczna opłata za prowadzenie Rachunku wynosi 0 PLN. Opłata za wydanie debetowej karty płatniczej do Rachunku wynosi 0 PLN. Opłata za prowadzenie debetowej karty płatniczej wynosi 0 PLN. Opłata za korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce wynosi 0 PLN. Za 2 pierwsze przelewy natychmiastowe w miesiącu (Express Elixir)0 PLN oraz 0 PLN za wpłaty w wybranych wpłatomatach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Jest już wymienione w powyższym przeglądzie ofert za zero. A szczegółowo prześwietlenie Konta Idealnego można znaleźć tutaj.

   Usuń
 3. witam
  próbuje załozyc konto w smarcie , ale podany link nie działa

  OdpowiedzUsuń
 4. smart bank -link juz nie aktualny .dzis zmienili na nest bank

  OdpowiedzUsuń
 5. a czy istnieje bank który ma pewną pulę darmowych przelewów expresowych?
  Szukam banku idealnego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Santander Banku Konto Jakie Chcę (omawiam je w podlinkowanym wpisie przy okazji prześwietlenia obecnie dostępnej promocji).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 480 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

Oto nowa edycja promocji konta osobistego  w Santander Banku. Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł (z czego 50 zł wpadn...