Bankobranie: najlepsze promocje bankowe, konta, karty i lokaty w bankach
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

O świątecznych prezentach pomyśl już teraz. Znajdź najlepszy prezent z bankobraniem i zdobądź tablet za darmo lub darmowy czytnik e-book.


W aktualnych promocjach bankowych do wyboru masz kilka gadżetów multimedialnych. Część promocji została przygotowana właśnie pod kątem zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Wybierz co najbardziej Ci odpowiada:

tablet za darmo: Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110 - możesz zgarnąć w świątecznej promocji Citibanku, decydując się na kartę kredytową. Do wzięcia jest aż trzy tysiące urządzeń. Mimo wszystko warto się pośpieszyć: nagrody przyznawane są według zasady "kto pierwszy ten lepszy". 

Przeczytaj o zasadach promocji       

          

tablet za darmo: Lenovo A3500-1 lub Samsung GALAXY Tab 3 7.0 T110 White lub darmowy czytnik ebook Kindle 5 wi-fi (do wyboru) - to nagroda gwarantowana dla osób, które założą konto osobiste w Getin Online. 

Przeczytaj o zasadach promocji               


darmowy czytnik Kindle 6 - możesz go zdobyć przy odrobinie szczęścia i wykazując się kreatywnością - jest to bowiem nagroda w konkursie. Promocja skierowana jest do osób, które założą konto Inteligo. Do wzięcia jest też 3-miesięczna prenumerata e-wydania jednego z czasopism do wyboru: Forbes, Forum, Newsweek lub Polityka (1066 nagród tego typu). Oprócz powyższych nagród w promocji Inteligo masz jedną nagrodę, która jest już gwarantowana. To premia 100 zł.

Przeczytaj o zasadach promocji                 


Najszybciej nagrodę możesz dostać od Getin Online. Jeśli spełnisz warunki promocji w listopadzie, bank powinien wysłać wybrany przez Ciebie gadżet multimedialny w dniu 15.12.2014 r. 

W promocji Inteligo kody do prenumerat rozesłane zostaną w okresie 10-31.12.2014 r., a zdobywcy czytnika Kindle 6 zostaną poinformowani o przyznaniu nagrody w dniu 19.12.2014 r.

O przyznaniu tabletu w promocji Citibanku, uczestnicy mają zostać poinformowani w okresie 22-28.12.2014 r.

Jeśli chcesz wiedzieć jak wypowiedzieć umowę, przeczytaj niezbędnik bankobiorcy o skutecznym wypowiadaniu umów.

1 komentarz:

  1. Biorąc pod uwagę prawie 3 letnie przywiązanie do banku umową terminową nagrodę z Getin Banku należy raczej traktować porównywalnie do telefonu w promocji, którego wzięcie także oznacza zwykle 2 letnie przywiązanie do operatora. Tak więc w przypadku Getinu owe tablety spłacamy, choć zapewniając regularne wpływy i używając karty można zredukować miesięczną opłatę. Z tego jednak względu tablety z Getinu nie są nagrodami tak, jak np. tablety z karta Citi. Getin po prostu uprawia klasyczną sprzedaż wiązaną.

    OdpowiedzUsuń