Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nest Bank numer polecającego

500 zł od Aliora480 zł od Santandera400 zł od BNP Paribas ⭐ Citi: 450 zł za konto + 600 zł za kartę

Nest Bank numer polecającego

Jaki numer polecającego wpisać we wniosku o konto w Nest Banku? Skąd wziąć kod polecenia? I co daje taki numer polecającego osobie podającej go podczas zakładania konta?

Nest Bank numer polecającego w programie "Polecam Nest Bank"
Nest Bank we wniosku o bezwarunkowo darmowe konto osobiste Nest Konto, udostępnił rubrykę "Konto z polecenia: znajomy polecił Ci nasze konto? Wpisz od niego numer", przy której można zaznaczyć opcję "Chcę wpisać numer polecającego".

Ta opcja otwiera możliwość skorzystania z kodu polecenia i uzyskania w prosty sposób bonusu 50 zł za otwarcie konta z polecenia osoby będącej już klientem Nest Banku dzięki programowi poleceń "Polecam Nest Bank". Tutaj możesz uzyskać ten numer polecającego.

Nest Bank: numer polecającego


Dla osób, które we wniosku o konto w Nest Banku podadzą numer polecającego (kod polecenia, który podaję nieco niżej), Nest Bank przygotował bonus 50 zł na start. By go zdobyć, należy:

 • w ciągu 14 dni od złożenia wniosku zawrzeć umowę o konto; 
 • wyrazić zgody na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty banku: 
  • za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS 
  • w rozmowie telefonicznej 
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz 
  • za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej
 • wyrazić zgodę na udostępnienie polecającemu informacji o spełnieniu warunków do wypłaty premii (tę zgodę wyraża się na ostatnim etapie składania wniosku - w części określanej jako "Podsumowanie")
 • w jednym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta w Nest Banku: 
  • zapewnić wpływy min. 2 000 zł (ważne, by nie były to przelewy między własnymi rachunkami w Nest Banku, ani wpływ ewentualnego kredytu lub kapitału z zakończonej lokaty w tym banku) oraz 
  • wykonać min. 3 dowolne transakcje (mogą to być płatności kartą lub Blikiem i/lub przelewy - z wyłączeniem przelewów pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku).

Bonus 50 zł za otwarcie konta i podanie numeru polecającego otrzymasz do 20. dnia roboczego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Do momentu otrzymania nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Jak zdobyć numer polecającego konto w Nest Banku?


Jeśli nie znasz osoby, która miałaby konto w Nest Banku i mogłaby przekazać Ci numer polecającego do otwarcia Nest Konta z bonusem 50 zł, to taki numer polecającego możesz uzyskać ode mnie. We wniosku o konto wpisz:
 •  numer polecający: 692180200

Gdzie wpisać numer polecającego we wniosku o konto w Nest Banku?


Numer polecającego konto w Nest Banku w ramach programu "Polecam Nest Bank" należy wpisać we wniosku o konto, odhaczając uprzednio "Chcę wpisać numer polecającego":

Gdzie wpisać numer polecającego we wniosku o konto osobiste w Nest Banku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz 480 zł w gwrantowanych bonusach za konto w Santander Banku + 7% dla oszczędności + do 100 tys. zł do wygrania w loterii

Oto nowa edycja promocji konta osobistego  w Santander Banku. Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł, bon o wartości 100 ...