Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nest Bank numer polecającego

580 zł od Santandera500 zł od mBanku600 zł od Citi360 zł od Millennium485 zł od BNP Paribas

Nest Bank numer polecającego

Jaki numer polecającego wpisać we wniosku o konto w Nest Banku? Skąd wziąć kod polecenia? I co daje taki numer polecającego osobie podającej go podczas zakładania konta?

Nest Bank numer polecającego w programie "Polecam Nest Bank"
Nest Bank we wniosku o bezwarunkowo darmowe konto osobiste Nest Konto, udostępnił rubrykę "Konto z polecenia: znajomy polecił Ci nasze konto? Wpisz od niego numer", przy której można zaznaczyć opcję "Chcę wpisać numer polecającego".

Ta opcja otwiera możliwość skorzystania z kodu polecenia i uzyskania w prosty sposób bonusu 50 zł za otwarcie konta z polecenia osoby będącej już klientem Nest Banku dzięki programowi poleceń "Polecam Nest Bank". Tutaj możesz uzyskać ten numer polecającego.

Nest Bank: numer polecającego


Dla osób, które we wniosku o konto w Nest Banku podadzą numer polecającego (kod polecenia, który podaję nieco niżej), Nest Bank przygotował bonus 50 zł na start. By go zdobyć, należy:

 • w ciągu 14 dni od złożenia wniosku zawrzeć umowę o konto; 
 • wyrazić zgody na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty banku: 
  • za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS 
  • w rozmowie telefonicznej 
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz 
  • za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej
 • wyrazić zgodę na udostępnienie polecającemu informacji o spełnieniu warunków do wypłaty premii (tę zgodę wyraża się na ostatnim etapie składania wniosku - w części określanej jako "Podsumowanie")
 • w jednym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta w Nest Banku: 
  • zapewnić wpływy min. 2 000 zł (ważne, by nie były to przelewy między własnymi rachunkami w Nest Banku, ani wpływ ewentualnego kredytu lub kapitału z zakończonej lokaty w tym banku) oraz 
  • wykonać min. 3 dowolne transakcje (mogą to być płatności kartą lub Blikiem i/lub przelewy - z wyłączeniem przelewów pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku).

Bonus 50 zł za otwarcie konta i podanie numeru polecającego otrzymasz do 20. dnia roboczego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Do momentu otrzymania nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Jak zdobyć numer polecającego konto w Nest Banku?


Jeśli nie znasz osoby, która miałaby konto w Nest Banku i mogłaby przekazać Ci numer polecającego do otwarcia Nest Konta z bonusem 50 zł, to taki numer polecającego możesz uzyskać ode mnie. We wniosku o konto wpisz:
 •  numer polecający: 692180200

Gdzie wpisać numer polecającego we wniosku o konto w Nest Banku?


Numer polecającego konto w Nest Banku w ramach programu "Polecam Nest Bank" należy wpisać we wniosku o konto, odhaczając uprzednio "Chcę wpisać numer polecającego":

Gdzie wpisać numer polecającego we wniosku o konto osobiste w Nest Banku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 480 zł za konto osobiste w Santander Banku [AKTUALIZACJA: + bon 100 zł do Allegro]

Oto najnowsza promocja Konta Jakie Chcę w Santander Banku. Do wzięcia czeka 300 zł premii oraz 280 zł w postaci bonów do wykorzystania podcz...