Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aion Bank kod polecający

450 zł od Santandera360 zł od Millennium420 zł od BNP Paribas600 zł do Allegro od Citi

Aion Bank kod polecający

Jaki kod polecający wpisać we wniosku o konto w Aion Banku? I co daje taki kod polecający osobie podającej go podczas zakładania konta?

Aion Bank kod polecający
Aion Bank udostępniając swą bankowość w Polsce, postanowił przyciągnąć klientów, przygotowując ofertę, w której znajduje się m.in. promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, bezprowizyjna wymiana walut oraz uproszczone warunki cenowe.

Aion Bank przygotował 3 plany taryfowe do wyboru: Light, Smart i All-Inclusive. Pierwszy z nich jest bez warunków za 0 zł, ale kolejne kosztują - odpowiedni 29,99 i 49,99 zł miesięcznie. Za tymi opłatami idzie jednak więcej usługi i funkcjonalności już bez żadnych dodatkowych opłat czy prowizji, a także podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, które w planie Light daje 1,0%, ale już w Smart można zyskać 1,5%, a plan All-Inclusive w Aion Banku to aż 2,0% w skali roku bez limitu kwoty!

Aion Bank: kod polecający

Dla osób, które we wniosku o konto w Aion Banku wpiszą kod polecający, Aion Bank przygotował preferencyjne zasady - może być to darmowa przesyłka karty do konto w Aion Banku w planie Light albo obniżenie opłaty o 50% przez 6 miesięcy lub jej całkowite zniesienie przez 2 miesiące w planach Smart lub All-Inclusive.

Jaki kod polecający podać w Aion Banku?

Od tego który kod polecający wpiszesz we wniosku o konto w Aion Banku zależy które preferencyjne warunki bank przypisze Ci dla Twego konta w Aion.

BANKOBRANIEFREE to kod polecający Aion Bank, który da Ci:

 • bonus pieniężny 30 zł na start w przypadku wyboru planu Light lub
 • 2 miesiące korzystania z planu Smart bez opłat, lub
 • 2 miesiące korzystania z planu All-Inclusive bez opłat.

Z kolei kod polecający BANKOBRANIE50 daje:
 • bonus pieniężny 30 zł na start w przypadku wyboru planu Light lub
 • 6 miesięcy za pół ceny w planie Smart (czyli 15 zamiast 29,99 zł), lub
 • 6 miesięcy za pół ceny w planie All-Inclusive (czyli 25 zamiast 49,99 zł).

Jeśli wybierzesz plan Light, bonus 30 zł otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych za samo otwarcie konta i wykonanie min. 1 płatności kartą (na dowolną kwotę - płatność możesz wykonać kartą fizyczną lub kartą wirtualną, którą wyrabia się w aplikacji i płaci za pomocą Google Pay lub Apple Pay).

Gdzie wpisać kod polecający we wniosku o konto w Aion Banku?


Kod polecający Aion Banku należy wpisać na etapie wyboru planu taryfowego - najpierw wybierz plan (Light, Smart lub All-Inclusive), a później na dole strony kliknij przycisk "Dodaj kod polecający".

2 komentarze:

 1. Czy kartę wirtualną można podpiąć do GPay? W przeszłości nie można było podpiąć kart wirtualnych Twisto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak nie ma problemu. Już to zrobiłem

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 350 zł premii dzięki promocji "Nowy Rok z nowym Kontem" w Santander Banku + 100 zł do Biedronki

Popularna i sprawdzona promocja konta w Santander Banku powraca! Do wzięcia - podobnie jak w poprzedniej edycji - czeka gwarantowana premia ...