Bankobranie: najlepsze promocje bankowe

26.01.2021

150 zł do wykorzystania na Pyszne.pl za Konto dla Młodych (18-26 l.) w PKO BP

PKO BP odpalił nową promocję Konta dla Młodych (w wieku 18-26 lat).

150 zł do Pyszne.pl za konto w PKO BP
Do wzięcia czekają bony o łącznej wartości 150 zł, które będzie można wykorzystać podczas składania zamówień w serwisie Pyszne.pl. Warunki do spełnienia w tej promocji są banalnie proste, a okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w PKO BP został znacznie skrócony.

25.01.2021

Banki prześcigają się w serwowaniu promocji kart kredytowych - przegląd 6 aktualnie dostępnych promocji

Jak sięgam pamięcią, to takiego wysypu promocji kart kredytowych jeszcze nie było.

Promocje kart kredytowych - styczeń 2021 roku
Niezmiennie najczęściej promowym (i premiowanym) produktem przez banki są konta osobiste. Jednak aktualnie bardzo dużo jest też propozycji z kartami kredytowymi, z którymi zyskać można m.in.: 300 zł do wydania w Biedronce, 200 zł na zakupy w Carrefour, zwroty pieniężne do 300 zł, bonusy na sumę 320 zł lub bon Allegro o wartości 300 zł.

150 zł w bonusach pieniężnych + 10 darmowych wysyłek z InPostem za Citikonto (+ 300 zł do Biedronki za kartę kredytową)

Citibank przygotował nową, już IV edycję promocji swego konta osobistego.

CitiKonto Finansowa rewolucja IV edycja InPost
Do wzięcia są dwie nagrody gwarantowane: bonusy pieniężne na sumę 150 zł oraz 10 kodów rabatowych na przesyłki kurierskie z InPostem. Warunki do spełnienia pozostają niezmiennie proste, a do tego tym razem o rok został skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Citibanku.

22.01.2021

10 000 punktów Bezcenne Chwile za kartę kredytową OK! w Alior Banku (+ do 400 zł dla otwierających konto)

Alior Bank odpalił kolejną promocję, dzięki której zyskać można nagrody o wartości ok. 140 zł.

10 000 punktów Bezcenne Chwile od Alior Banku
Propozycja skierowana jest do osób wyrabiających kartę kredytową OK! A wyrabiając ją w pakiecie z kontem osobistym, aktualnie można już załapać się na promocję z bonusami o wartości 400 zł. 

21.01.2021

Nawet 2000 zł na promocję w serwisie Sprzedajemy.pl (także dla obecnych klientów Santander Bank) + do 1000 zł za otwarcie konta firmowego

Z tej propozycji skorzystać mogą zarówno obecni klienci, jak i osoby, które dopiero zdecydują się otworzyć konto firmowe w Santander Banku. 

Do 2000 zł na ogłoszenia dla klientów Santander Banku
Promocja szczególnie przypadnie do gustu przedsiębiorcom, którzy muszą się reklamować w celu zdobywania klientów - można bowiem zgarnąć aż 2000 zł na promocję ogłoszeń w serwisie Sprzedajemy.pl. A przypomnę, że na tych, którzy teraz założą konto firmowe, dodatkowo czeka premia pieniężna do 1000 zł.

Uczestniku promocji "Krótka piłka", "Cyber Monday z Bankiem" i "Premia na zapas" (z kontem w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

Nadszedł ważny moment dla uczestników aż trzech promocji z kontem w BNP Paribas w roli głównej.

Finalizacja 3 promocji konta w BNP Paribas
A to czas, gdy organizator promocji rozsyła maile powiadamiające o przyznaniu pierwszej z nagród. Trzeba więc uzupełnić dane, by premia niebawem wpłynęła na konto. Przy okazji podpowiadam też jak - nawet już posiadając konto w BNP Paribas - zdobyć jeszcze więcej.

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Premia pieniężna 300 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

W nowej promocji Konta Jakie Chcę czeka premia pieniężna w dawno niewidzianej wysokości. Bank daje nawet 300 zł za otwarcie konta. I nie są ...