Bankobranie: najlepsze promocje bankowe
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

06.04.2020

Konto oszczędnościowe 2,7% w Getin Banku: teraz nawet do 400 tys. zł

Getin Bank utrzymał promocyjne oprocentowanie dla nowych środków. A druga dobra wiadomość: podniósł maksymalny limit kwoty objętej podwyższoną stawką.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku
Elastyczne Konto Oszczędnościowe niezmiennie daje 2,7% w skali roku dla nowych środków. W porównaniu do poprzedniej edycji promocji bank podniósł jednak kwotę, jaką można ulokować, bo teraz na takim oprocentowaniu może pracować nawet 400 tys. zł! Jako że to propozycja obowiązująca dla nowych środków, to skorzystać z niej mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci Getin Banku.

04.04.2020

"Korzyści dla Ciebie 2020" w Credit Agricole czyli: premia do 250 zł za konto + do 500 zł w programie poleceń + 3% dla oszczędności

W Credit Agricole pojawiła się kolejna promocja konta osobistego.

Korzyści dla Ciebie 2020 promocja Credit Agricole z premią 200 zł
Do wzięcia czekają gwarantowane premie pieniężne na sumę 250 zł. Ale można zyskać więcej, bo jest też dostępny program poleceń oraz bardzo dobra - jak na obecne czasy - propozycja dla oszczędzających z oprocentowaniem 3% w skali roku.

Lubię to polecam - VI edycja programu poleceń w Banku Millennium

Wystartowała kolejna, już 6. edycja programu poleceń konta osobistego w Banku Millennium.

Program poleceń Bank Millennium - para polecająca sobie konto
To promocja, która pozwala zyskać zarówno obecnym, jak i nowym (a także powracającym) klientom. Do wzięcia jest jedna z pięciu nagród (do indywidualnego wyboru przez każdego z uczestników).

02.04.2020

Zyskaj rekordowe 1120 zł z darmową kartą Citibanku (bardzo krótki okres wykluczenia dla byłych klientów!)

Citibank odpalił promocję z rekordową wartością nagród gwarantowanych. A do tego stosuje krótki, bo w praktyce zaledwie 3-miesięczny okres karencji!

Nagrody do 1120 zł za kartę Citibank BP-Motokarta
Takiej promocji w przypadku Citibanku jeszcze nie było. Do wzięcia jest bowiem nagroda o wartości 400 zł na start (do wykorzystania w Lidlu, na Allegro lub BP) albo telefon LG. A do tego są jeszcze zwroty za płatności (łącznie do 720 zł). Łącznie daje to 1120 zł. Wrażenie robi też bardzo krótki okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej w Citibanku. No i co jeszcze ważne: kartę można wyrobić bez wychodzenia z domu! Ale też istotna uwaga: promocja dostępna jest bardzo krótko.

01.04.2020

Program poleceń Pekao: do 1500 zł dla polecającego (+ premia 200 zł dla poleconego)

Bank Pekao odpalił promocję, dzięki której zyskać mogą także obecni klienci.

Program poleceń Pekao - edycja II
A przypomnę, że na nowych klientów czeka premia 200 zł za konto na selfie. Ale kto już takie konto posiada (lub założy), ten może je polecać (co jest łatwiejsze, gdy polecona osoba dostanie wspomniane 200 zł). Premia za skuteczną rekomendację wynosi 100 zł, a łącznie dzięki poleceniom można zgarnąć nawet 1500 zł!

Promocja dla przedsiębiorców IV: aż 900 zł do wzięcia za Firmowe Konto Godne Polecenia w Santander Banku

Santander Bank odpalił kolejną edycję promocji swego konta firmowego.

Promocja dla przedsiębiorców III w Santander Banku
Do wzięcia czekają premie pieniężne na sumę nawet 900 zł. A osoba zakładająca konto w tej promocji dodatkowo uzyskuje gwarancję darmowego konta na okres dwóch lat! Konto można założyć bez wychodzenia z domu (i tak samo można spełniać warunki promocji).

Bonusy do 1000 zł za firmowe Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao

Bank Pekao odpalił kolejną promocję konta firmowego. I zdecydowanie podniósł premię!

Sebastian Kawa promuje Konto Przekorzystne Biznes z premią do 1000 zł od Banku Pekao
Osoby prowadzące działalność gospodarczą za Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao zgarnąć mogą gwarantowane bonusy pieniężne na sumę nawet 1000 zł. A już podstawowy bonus na start wynosi 300 zł!

Konto na selfie: zgarnij łatwą premię 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao

Bank Pekao odpalił nową edycję swej promocji. Do wzięcia czeka 200 zł za konto na selfie.

Sebastian Kawa promuje konto na selfie w Banku Pekao z premią 200 zł
Konto Przekorzystne w Banku Pekao można założyć bez wychodzenia z domu (bez fatygi do placówki i bez kuriera). Również w taki sposób można spełnić bardzo proste warunki promocji. A do wzięcia czeka premia 200 zł oraz (dla zainteresowanych) 2,5% dla oszczędności.