Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 250 zł do wzięcia (np. w bonach na zakupy) z kontem osobistym w Getin Banku (+ do 8% dla oszczędności)

500 zł od Millennium500 zł od Aliora480 zł od Santandera400 zł od BNP Paribas450 zł za CitiKonto

22.09.2022

250 zł do wzięcia (np. w bonach na zakupy) z kontem osobistym w Getin Banku (+ do 8% dla oszczędności)

W Getin Banku rzadko zdarza się promocja dla otwierających konto, więc teraz to nie lada okazja.

Promocja "Punkty na start dla kart debetowych z Getin Noble Bank S.A."
Do wzięcia (zarówno przez obecnych, jak i nowych klientów) czekają punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile. W sumie można ich zgarnąć nawet 20 000, co przekłada się na nagrody - np. vouchery na zakupy - o łącznej wartości aż 250 zł.

Jest to więc dodatkowy argument, by założyć konto osobiste w Getinie przy okazji otwierania konta oszczędnościowego (na którym można zyskać 7,5% w skali roku do 200 tys. zł), czy lokaty na nowe środki z oprocentowaniem od 6,5 do 8% (choć faktem jest, że zakładanie konta osobistego do tej lokaty wymagane nie jest, acz jego posiadanie ułatwi zarządzanie oszczędnościami). Oprócz odsetek wynikających z promocyjnego oprocentowania, teraz zgarniesz jeszcze nagrody o wartości 250 zł.

W praktyce mamy tutaj do czynienia z kumulacją dwóch promocji:

 • "8000 punktów na start" - opisywaną przeze mnie na blogu już tutaj, a która dostępna jest dla klientów różnych banków wydających karty Mastercard kwalifikujące się do udziału w programie Bezcenne Chwile oraz
 • "Punkty na start dla kart debetowych z Getin Noble Bank S.A." - to już propozycja skierowana wyłącznie do klientów Getinu, dzięki której zgarnąć można nawet 12 000 punktów w programie Bezcenne Chwile.

Łącząc te dwie promocje, wychodzi właśnie 20 000 punktów w programie lojalnościowym Mastercard. A gdy za 4 000 punktów można odebrać np. voucher na zakupy o wartości 50 zł, to wychodzi, że razem da się zdobyć nagrody o wspomnianej łącznej wartości 250 zł.

Co to jest program Bezcenne Chwile? 


Na początek jednak krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą. 

W dużym skrócie Bezcenne Chwile to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (do nich należą karty wydawane do konta osobistego w Getin Banku). Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. 

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Getinie. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Promocja "Punkty na start dla kart debetowych z Getin Noble Bank S.A."


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba posiadająca kartę Mastercard wydaną do konta osobistego w Getinie, która przed 1.09.2022 r. nie miała zarejestrowanej karty Getinu w programie Bezcenne Chwile.

Numer karty musi zaczynać się od cyfr: 557537, 547342, 537511, 557521, 557520, 516832 lub 516831 (taką kartę uzyskasz do konta, jeśli dopiero teraz je założysz/o nią zawnioskujesz).

Ponadto nie może być to karta wirtualna, ani biznesowa (wydana do rachunku firmowego).

Limit nagród. Choć promocja z 12 000 punktów w programie Bezcenne Chwile ma być dostępna do 31.12.2022 r., to trzeba mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej ze względu na ewentualne wyczerpanie puli nagród. Bank przygotował 4 300 nagród po 12 000 punktów każda. Informację o tym fakcie bank opublikuje na swej stronie - tutaj (tam też - z 7-dniowym wyprzedzeniem - ma się pojawić komunikat o szacunkowym terminie wyczerpania puli).

Zasady promocji. By zgarnąć 12 000 punktów:
 • najpóźniej do 15.01.2023 r. przystąp do programu Bezcenne Chwile lub zarejestruj w nim kartę Getinu (jako kolejną, jeśli posiadasz tam już kartę/karty wydane przez inny bank), wyrażając przy tym zgodę dla Mastercard na wykorzystywanie danych kontaktowych - rejestracja karty możliwa jest na stronie bezcennechwile.pl oraz
 • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu lub dodania karty do programu wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł.

I to już wszystko. 12 000 punktów otrzymasz w ciągu 20 dni roboczych od spełniania powyższych warunków. Punkty będą ważne przez miesiąc od dnia ich otrzymania - to czas na ich wymianę na nagrodę z katalogu nagród programu Bezcenne Chwile.

Każdy uczestnik promocji może zdobyć tylko jedną nagrodę w postaci 12 000 punktów.

Wykonując płatności kartą (na sumę min. 100 zł) pamiętaj jedynie o regulaminowych wytycznych - zaliczona zostanie tylko:
"Każda transakcja w polskich złotych, którą wykonasz kartą, z wyjątkiem: 
- wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy), 
- operacji przeniesienia sald, 
- transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych, 
- transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych, 
- zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę, 
- innych opłat lub obciążeń, 
- wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach), 
- transakcji wykonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code): 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) 
- oraz wszelkich doładowań portfeli cyfrowych/wirtualnych, w tym portfela elektronicznego „SkyCash”, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; 
- a także z wyłączeniem wszelkich pozycji, które obciążają Twoje saldo gotówkowe."


Warunki do spełnienia w praktyce nie odbierają od tych, których realizacja sprawi również to, że uzyskasz 8 000 punktów na start - przy czym akurat ta promocja dostępna jest krócej, więc z udziałem nie warto zwlekać.

Konto Proste Zasady - prześwietlenie oferty Getinu


Choć promocje z punktami w programie Bezcenne Chwile głównie interesują obecnych klientów, to powyższa propozycja może już skłaniać do założenia konta osobistego w Getinie (zwłaszcza, że tu rzadko zdarzają się okazje do bankobrania). Zatem krótka charakterystyka tego konta:

 • 0/9 zł za prowadzenie konta oraz 0/5 zł za kartę wydaną do konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeżeli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • (I) w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej 5 płatności (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem lub 
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia;
Uwaga: do Konta Proste Zasady można wybrać też kartę Visa, ale pamiętaj, że do udziału w programie Bezcenne Chwile kwalifikuje wyłącznie karta z logo Mastercard. 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za wydanie karty do konta ze standardowym wizerunkiem (w przypadku kart z wizerunkiem niestandardowym, a więc wybranym z katalogu kart, bank za wydanie i wznowienie karty pobierać będzie 10 zł); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash, a w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 3,5% kwoty transakcji, min. 5 zł.


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Natalii.

Przydatne dokumenty:

74 komentarze:

 1. Złotówa, tytuł sugeruje, że chodzi raczej o gotówkę, a to tylko punkty 😬

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ferwor przygotowania wpisu i zaskoczenie dostępnością promocji w ogóle ;) Ale już dopisałem - by było jasne - że chodzi nie o premię, a np. o bony na zakupy.

   Usuń
  2. Czy można zarejestrować kartę z Getin jak miałam już zarejestrowana karte w bezcennych chwilach z innego banku

   Usuń
  3. Oczywiście, ale rejestracja nie jest jeszcze równoznaczna z przytuleniem premii mimo spełnienia warunków promki 😋

   Usuń
 2. Jest jakaś karencja? Miałem konto w Getinie które zamknąłem w listopadzie ub.r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karencja do czego? Do BCh?

   Usuń
  2. Nie ma karencji. Poza tym że karty MC Getinu nie mogłeś zarejestrować w Bezcennych przed 1.09 br.

   Usuń
  3. Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba posiadająca kartę Mastercard wydaną do konta osobistego w Getinie, która przed 1.09.2022 r. nie była zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile.

   Usuń
  4. OSOBA, która przed 1.09.2022 r. nie była zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile - to wyklucza osoby, które wcześniej się rejestrowały w ichnim programie nawet z kartami innych banków, np. Alior czy Handlowy.

   Usuń
  5. Osoba posiadająca KARTĘ Mastercard z Getin, kartę która przed 1.09.2022 r. nie była zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile.

   Usuń
  6. Dokładnie! To o kartę chodzi a nie o osobę.

   Usuń
 3. a ja nie mogę załapać jak te dwie promocję się połaczą (akurat mam covid może to dlatego cięzko myślę) ? Wystarczy, że dodam tam tę kartęz Getin i będę miała 20 tys?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prostu rejestrujesz kartę i dostajesz 8k pkt z jednej promo i 12k pkt z drugiej.

   Usuń
 4. "Oferta trwa od 1.09.2022 r. do 31.12.2022 r. lub do wyczerpania puli nagród "4 300 sztuk" - lovely :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy za wpłatę gotówki kartą też jest prowizja?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy jeśli miałem kiedyś kartę z Getin banku, której już nie posiadam zarstrowaną w programie to łapię się do promocji z 12 000 punktów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie to wyklucza. Nie można było mieć karty MC Getinu zarejestrowanej w BCh przed 1.09.22 r.

   A w definicji karty są karty o tych numerach jakie wydaje Getin więc na 99,9% przez to odpada ponowny udział.

   Usuń
  2. na pewno? jest napisane : Udział wziąć może osoba posiadająca kartę Mastercard wydaną do konta osobistego w Getinie, która przed 1.09.2022 r. nie była zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile.

   Numer karty musi zaczynać się od cyfr: 557537, 547342, 537511, 557521, 557520, 516832 lub 516831 (taką kartę uzyskasz do konta, jeśli dopiero teraz je założysz/o nią zawnioskujesz).

   skoro teraz zawnioskuję o kartę i dostanę z takimi numerami jak tu jest podane to nie była ona przecież zarejestrowana przed 1 września. No chyba, że chodzi o to, że osoba - włąsciciel karty nie był zarejestrowany prze 1.09, a nie karta. Też miałam wcześniej kartę z Getin w BCH i mam nadzieję, że jednak do radę zdobyć te punkty. Ktoś się wypowie?

   Usuń
 7. Dwa lata temu posiadałem konto i kartę debetową Getin Banku, którą zarejestrowałem w programie Bezcenne chwile. Rok temu zamknąłem konto i karte w banku. Dziś logując się do BC zabaczyłem że jest tam zarejestrowana ta stara karta. Czy mimo tego mogę skorzystać z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 8. Jakieś korzyści z założenia konta od samego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brak. Bida.

   Usuń
  2. Nie ma nic już od jakiegoś czasu. Wcześniej dawali ale bon do Allegro (50 zł). Getin nie wie co to dobre promocje.

   Usuń
 9. No właśnie, czy obowiązuje jakikolwiek okres karencji? Zamknąłem rachunek 08.09.2022. Czy ponowne złożenie wniosku o otwarcie konta z nową kartą (rozumiem, że o numerze uprawniającym do wzięcia udziału w promocji) naprawdę umożliwia skorzystanie z promocji 8000 + 12000 punktów w Mastercard BezcenneChwile???
  Czy środki wpłacone na tak nowe konto podlegają promocyjnemu oprocentowaniu po przeniesieniu na konto oszczędnościowe 7,5% na 92 dni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma karencji. Jak nie miałeś wcześniej karty MC Getinu rejestrowanej w Bezcennych Chwilach to teraz możesz działać.

   Na KO dostaniesz 7,5% jak wpłacisz nowe środki.

   Usuń
  2. Promka była wprowadzona ponad 3 tygodnie temu, a pula nagród to jedynie 4,3k - czarno widzę 😂

   Usuń
  3. Nie ma komunikatu ani o spodziewanym zakończeniu promocji, ani tym bardziej o wyczerpaniu puli (do czego bank zobowiązuje się w regulaminie) więc nie widzę tu problemu.

   Usuń
 10. Czy wydanie 50 zł do promocji na 8000 pkt wchodzi już do wydania 100 zł na 12000 pkt?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czekamy na potwierdzenie, czy jak już kiedyś karta Getin była zarejestrowana w BCH to jest szansa na jakies pkt w tych promocjach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem nie, ale ...

   Usuń
  2. Kto ma to potwierdzić?

   Usuń
  3. Zapis: "osoba, która przed 1.09.2022 r. nie była zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile" jest dość jednoznaczny.

   Usuń
  4. Nie takiego zapisu, jest natomiast taki, że udział może wziąć osoba posiadająca kartę MC, która nie byłam zarejestrowana przez 1.09.

   Usuń
 12. 12. maja 2022

  Pod koniec kwietnia zarząd Getin Banku poinformował o wystąpieniu przesłanki zagrożenia upadłością.

  Powodem była ogromna strata za rok 2021 przekraczająca 1 mld zł oraz drastyczny spadek współczynników kapitałowych - księgowa wartość kapitału własnego sięgnęła poziomów krytycznych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale tu ci nikt nie każe lokować ani grosza. A tak czy siak do 100 tys. euro jest BFG.

   Usuń
  2. Od lat to samo. A bank który nie wykazuje jakiegoś określonego poziomu zysków to... po prostu nie płaci podatku bankowego.

   Usuń
  3. Tym razem jest inaczej - KNF właśnie nałożyła 20 mln zł kary na Czarneckiego.

   Usuń
  4. @Anonimowy 30 września 2022 09:55 „Bierna postawa Leszka Czarneckiego jest w ocenie Komisja wysoce naganna i nie mogła być dłużej tolerowana” – stwierdzono. A co na to Pan Leszek Czarnecki? "Dokładnie 4 lata temu zostałem zaproszony na spotkanie z szefem KNF panem Markiem Chrzanowskim. Na wstępie włączył on urządzenia, mające zagłuszać naszą rozmowę i w otwartych słowach zaproponował, abym zatrudnił jego znajomego prawnika, który miał zagwarantować dobre relacje moich banków z KNF. Wynagrodzenie tego prawnika pan Chrzanowski określił na 1% wartości banku, co wówczas wynosiło około 40 milionów złotych. Przedstawił mi też alternatywę w sytuacji braku takiej opieki. Był nią plan przejęcia Getin Noble Banku za złotówkę. Nazwał ten plan "planem Zdzisława”, gdyż miał go proponować ówczesny szef Bankowego Funduszu Gwarancyjnego pan Zdzisław Sokal. Po spotkaniu, dla uwiarygodnienia się, pan Marek Chrzanowski zabrał mnie na spotkanie z szefem NBP Adamem Glapińskim, który stwierdził, że cieszy się, iż doszliśmy do porozumienia [...]" Zachęcam do przeczytania całości tego oświadczenia

   Usuń
 13. Próbowałem kilkukrotnie zarejestrować kartę w BCh, niestety za każdym razem odrzucało, pisali by skontaktować się z Bankiem. A więc zadzwoniłem to Getina, tłumaczę im że nie mogę zarejestrować karty w BCh, a oni na to, że znają ten problem, już wiele osób ponoć im to zgłaszało. Powiedzieli, że czas oczekiwania jest wydłużony, ale wyślą wiadomość do bankowości w ciągu tygodnia, czy i jak udało im się załatwić sprawę.
  Też macie podobny problem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie kiedyś w innej promocji był problem przy weryfikacji. Na infolinii mi pomogli i potem się udało. Ale to już temat stary bo ja brałem udział w takiej promocji jakieś 1,5 roku temu.

   Usuń
  2. Też miałem taki komunikat i w końcu zrezygnowałem z karty(dla punktów ją założyłem).Myślałem że to przez to że kiedyś miałem zarejestrowaną kartę z innego banku.

   Usuń
 14. Czy posiadanie w BCh zarejestrowanej karty z innego banku nie uniemozliwi zysaknie punktów w tej promocji?
  Jakiś czas temu przy innej promocji rejestrowałem kartę z Aliora mając już wcześniej zarejestrowaną kartę z innego banku i punkty nie zostały przyznane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak miałam, ale wtedy była info, że dla nowych klientów. Zaryzykowałam, ale nie dali pkt. Tu jest inaczej, więc działaj

   Usuń
 15. Złotówa, w sytuacji gdy ktoś nie zaznaczy obu zgód marketingowych, tzn. na wiadomości e-mail i SMS, to czy zaznaczenie tychże już po otwarciu konta spełni ten warunek w kwestii otrzymania punktów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgody są przy rejestracji wymagane. We wniosku nie.

   Usuń
  2. We wniosku o co?

   Usuń
  3. We wniosku o KO zgody są konieczne.

   Usuń
 16. Niestety ale zapis regulaminu dotyczące kwestii uczestnictwa jest co najmniej niejednoznaczny. Dodatkowo na opiniach ludzi z infolinii polegać też raczej nie można - to kolejna promka BCh, w której jest więcej pytań niż odpowiedzi 😂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak pamiętam to regulamin absolutnie każdej promki tak Priceless Specials jak i Bezcennych Chwil był niestety mocno niejednoznaczny 😂

   Usuń
 17. Żona założyła u nich ROR jedynie w celu uzyskania tej premii w BCh. O dziwo w trakcie rejestracji karty w programie BCh pomimo kilku prób nie otrzymała SMS dla potwierdzenia danych karty.

  Telefon na infolinię BCh pozwolił ustalić, że Getin nie uwzględnił podanego im numeru telefonu w systemie 3D Secure. Na dodatek przy weryfikacji telefonicznej ichni system nie rozpoznaje jej nowego loginu, który z jakiegoś powodu jest teraz 10-cyfrowy. Dotychczas miała zawsze ten sam 8-cyfrowy, a była ich klientem już 4 razy, co widać w historii wiadomości, gdzie widnieją 4 potwierdzenia złożenia dyspozycji zamknięcia konta na przestrzeni kilku lat.

  Infolina nie daje sobie z tym rady, dział techniczny walczy z tym już 2 dni ... ja o czymś podobnym nigdy nie słyszałem. Chyba nikt po nich nie będzie płakał, a koniec już za rogiem - taki klimat :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W piątek ich akcje zeszły do poziomu 16 groszy 😂

   Usuń
  2. Przyszłość GNB leży w rękach Komisji Nadzoru Finansowego, która m.in. wyznaczyła nadzorującego zarządzanie bankiem i jak do tej pory przedłuża swoją wyrozumiałość.

   Usuń
  3. KNF właśnie wydała decyzję nakładającą na Leszka Czarneckiego karę pieniężną w wysokości 20 mln zł za niewykonanie zobowiązania inwestorskiego i brak działań, które doprowadziłyby do wypełnienia przez Getin Noble Bank wymogów kapitałowych regulacyjnych 😂

   Usuń
 18. Miałem konta na bezccennych chwilach (usunąłem 26.07), czy po spełnieniu warunków promocji dostane 12 tysięcy punktów, 20 tysięcy punktów czy raczej 0?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale miałeś tam kartę Getinu czy inne? Bo to jest kluczowe. Jak Getinu nie miałeś to 20k. A jak miałeś Getinu to 0.

   Usuń
  2. @Anonimowy, 28 września 2022, 16:41 - w jakim celu usiłujesz dezinformować?

   Usuń
  3. Nie widzę tu dezinformacji w komentarzu od Anonimowy 28 września 2022 16:41.

   Regulamin wskazuje:
   "Możesz dostać nagrodę, jeżeli spełnisz łącznie wszystkie warunki:
   1) masz aktywną i ważną kartę, wydaną na podstawie umowy o kartę, zawartej między Tobą a nami
   a) przed 1.09.2022 r. i karta nie była zarejestrowana w programie",

   gdzie karta została zdefiniowana jako "karta debetowa Mastercard®, (...) która spełnia łącznie wszystkie następujące warunki:  jej pierwsze 6 cyfr numeru to 557537, 547342, 537511, 557521, 557520, 516832 lub 516831 (...)".

   Usuń
  4. Cytat z powyższego opisu oferty: "Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba posiadająca kartę Mastercard wydaną do konta osobistego w Getinie, która przed 1.09.2022 r. nie była zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile"

   Usuń
 19. Nigdzie w regulaminie nie jest powiedziany, że nie można przystąpić w programie, jeśli się w nim już było lub jest poprzez inny bank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dokładnie. Nikt nie podważa tego.

   Usuń
  2. Po ilu dniach od rozliczenia transakcji pojawiają się punkty na koncie BCh?

   Usuń
  3. Robiłem zakupy w tydzień temu, płatność została rozliczona w poniedziałek 26. i niestety do dzisiaj punktów nie widać na moim koncie.

   Usuń
  4. Być może konieczna będzie reklamacja?

   Usuń
  5. Właśnie sprawdziłem i na moim koncie wszystkie punkty wczoraj zniknęły:

   Punkty przeterminowane 29.09.2022 -0 pkt

   Usuń
  6. Czyli te punkty przepadły?

   Usuń
  7. @Anonimowy 30 września 2022 16:24
   Mi w ten sposób kiedyś przepadło 2 x 50 zł za rejestrację z innego banku 2 kart w "Priceless Specials" (tak kiedyś nazywały się "Bezcenne Chwile" i po dziś wciąż na ich stronie można znaleźć zamiennie stosowane nazwy tego programu). Dlaczego? Zmieniali stronę tego programu i na tej nowej - czyli tej obecnej - znikły właśnie tak jak istotne informacje jak czas ważności otrzymanych punktów. Na tej starej stronie była widoczna dokładna data ważności punktów, po zmianie nie było nawet tej informacji która jest obecnie. Pisałem reklamację ale oszuści z "Bezcennych Chwil" pokrętnym tłumaczeniem mnie zbyli. Wprawdzie zgodzili się ze mną że nie można sprawdzić - w czasie o którym piszę - ważności punktów ale i tak punktów mi nie oddali bo "przepadły". Obecnie jest tak, że trzeba często logować się na stronę tych "Bezdennych - i straconych! - Chwil" i ciągle sprawdzać czy w najbliższym czasie nie przepadną jakieś punkty. A jest to tak ustawione, żeby jak największej liczbie osób te punkty przepadły (bo jak inaczej można wyjaśnić brak określenia dat ich ważności?).
   Dodam że posiadam kilka zarejestrowanych kart na których coś tam zyskałem i dla każdej wymagane jest za każdym razem osobne logowanie(!). Zatem "Bezdenne - i stracone! - Chwile" to właściwa nazwa tego programu.

   Usuń
  8. Na jednym koncie BCh można zarejestrować wiele kart 🤡

   Usuń
 20. Ciekawie co teraz z promocją? Właśnie założyłam u nich konto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z punktami będzie pewnie to samo co z ichnimi obligami oraz akcjami :)

   Usuń
  2. W wyniku tej osobistej vendetty ludzi z KNF przeciw Czarneckiemu posiadacze obligacji oraz akcji Getin stracą absurdalną ilość kasy - to sprawa dla arbitrażu międzynarodowego!

   Usuń
  3. @Anonimowy 1 października 2022 11:52
   Dokładnie tak! Jest to nic innego jak osobista vendetta ludzi z KNF którzy stoją ponad prawem. Czarnecki nie chciał im dać 40 milionów łapówki więc po kolei zabierają mu wszystko a że i to im za mało, to chcą od niego jeszcze 20 milionów.

   Ciekawą sprawą jest tutaj np. to, ze taki neoBank - bank czyścicieli kamienic z Poznania - który wynajął do odebrania ludziom ich lokali przestępczy element w Poznaniu, nie dość że z tego tytułu nie poniósł adekwatnej kary, to przejęte kamienice sprzedał i w nagrodę dostał jeszcze do przejęcia Podkarpacki Bank Spółdzielczy który teraz funkcjonuje pod nowym brandem jako Bank Nowy.

   Polska to ciekawy kraj. Bardzo ciekawy to kraj.

   Usuń
  4. Anonimowy1 października 2022 10:19

   Co ma piernik do wiatraka? Przecież to zupełnie inne pojęcia, inne zasady.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowa premia 500 zł do wzięcia za konto w Millennium (+ 7% dla oszczędności)

Oto najnowsza promocja konta osobistego w Banku Millennium z rekordową premią. Podwyżka jest zdecydowana - do wzięcia czeka 500 zł (zamiast ...