Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 40 zł za płatność z Visa Mobile (w promocji dla klientów m.in. ING i Nest Banku)

500 zł od Millennium500 zł od Aliora480 zł od Santandera400 zł od BNP Paribas450 zł za CitiKonto

19.08.2022

Bonus 40 zł za płatność z Visa Mobile (w promocji dla klientów m.in. ING i Nest Banku)

Oto promocja dla posiadaczy kart Visa.

Visa Mobile Cashback
Do wzięcia czeka bonus 40 zł za przetestowanie nowej formy płatności w Internecie. Dziś więc nie tylko o promocji, ale też objaśnienie czym jest Visa Mobile (bo temat debiutuje na blogu).

[Promocja zakończona]

Visa Mobile to nowa usługa udostępniona przez organizację wydającą karty płatnicze, która umożliwia płacenie w Internecie bez konieczności podawania numeru (i pozostałych danych) karty płatniczej. W zamian wystarczy... podać numer swego telefonu, na który przyjdzie powiadomienie z prośbą o potwierdzenie transakcji. Po jej akceptacji płatność za zakupy zostanie zrealizowana, a obciążona będzie karta podpięta pod usługę Visa Mobile.

To usługa stosunkowo młoda. Na blogu dotąd jej nie opisywałem, bo starą zasadą bankobiorców jest to, by z nowinek korzystać dopiero wtedy, gdy się to opłaca. I jest ku temu właśnie taka okazja, bo za przetestowanie usługi do wzięcia czeka bonus.

Promocja "Visa Mobile Cashback"


Dla kogo promocja?
Udział wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca kartę VISA wydaną przez ING Bank Śląski, Nest Bank, Bank BPS (oraz banki spółdzielcze z nim zrzeszone), Krakowski Bank Spółdzielczy lub SKOK.

💡 Jeśli jeszcze nie posiadasz karty Visa wydanej przez instytucję udostępniającą płatności Visa Mobile, to sprawdź jak uzyskać 250 zł premii za konto w ING Banku Śląskim lub bonus 50 zł + 7,5% na lokacie w Nest Banku


Nagroda
. Do wzięcia czeka bonus 40 zł. Wpłynie on na rachunek powiązany z kartą płatniczą, którą płatność została wykonana.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 30.09.2022 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród. Organizator przygotował się bowiem na rozdanie 49 780 bonusów (po 40 zł każdy).

Zasady promocji "Visa Mobile Cashback"


By zgarnąć bonus pieniężny 40 zł, najpóźniej do 30.09.2022 roku:

 • zarejestruj się na stronie promocji, podając numer karty wydanej przez bank, który udostępnił usługę Visa Mobile oraz zaznaczając wymagane oświadczenia oznaczone gwiazdką (oczywiście pamiętaj, że oprócz tej rejestracji na potrzeby promocji, konieczna jest również aktywacja samej usługi - o tym jak się w niej zarejestrować, piszę nieco niżej) oraz
 • wykonaj jedną płatność Visa Mobile na kwotę min. 10 zł - można to zrobić w wybranych sklepach internetowych (listę takich miejsc znajdziesz na końcu niniejszego wpisu) oraz w sklepach udostępniających płatności Przelewy24.

Wykonując płatność, należy wybrać opcję "Visa Mobile":

Płatność Visa Mobile


Wypłata bonusu 40 zł ma nastąpić do 31.10.2022 roku.

Dla danej karty Visa zdobyć można tylko jedną nagrodę. Jednak jest dobra wiadomość dla tych osób, które posiadają kilka kart Visa wydanych przez banki (czy SKOKi) współpracujące z Visa:
"Jeśli Uczestnik posiada więcej kart Visa (...), może otrzymać więcej Nagród w Promocji. Warunkiem zgłoszenia kolejnych kart Visa jest podanie innych danych identyfikacyjnych (adresu e-mail) w formularzu Zgłoszenia i dokonanie płatności (...)"


Jak skorzystać z usługi Visa Mobile?


Dla ING Banku Śląskiego lub Nest Banku usługa Visa Mobile dostępna jest w aplikacji banku. Klienci Banku BPS i banków spółdzielczych, Krakowskiego Banku Spółdzielczego czy SKOKów, by skorzystać z tej metody płatności, muszą pobrać aplikację Visa Mobile (dostępną w sklepach Google Play i App Store).

Przykładowa rejestracja dla klientów ING Banku Śląskiego:

"1) W Moim ING wybierz kartę Visa. W szczegółach karty znajdź Visa Mobile i kliknij „Aktywuj usługę”. 

2) Podaj adres e-mail i zaakceptuj zgody Razem z Visa Mobile aktywujesz usługę Click to Pay, którą świadczy Visa. Jest to niezbędne do korzystania z Visa Mobile. 

3) Potwierdź e-mail kodem autoryzacyjnym, jaki Visa wyśle Ci na ten adres".


W przypadku klientów Nest Banku aktywacja usługi Visa Mobile wygląda następująco:

"1) Zaloguj się do aplikacji i wybierz w menu głównym KARTY. Następnie kliknij "Dodaj kartę do Visa Mobile". 

2) Zaakceptuj regulamin oraz potwierdź swoje dane osobowe. 

3) Na adres e-mail otrzymasz jednorazowy, sześciocyfrowy kod, który przepisz we wskazane pole w aplikacji. 

4) Potwierdź dodanie karty do Visa Mobile wpisując swoje hasło mobilne."


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Sylwii.
 

Przydatne dokumenty:

67 komentarzy:

 1. A gdzie ta lista sklepów gdzie można skorzystać z visa mobile? Napisaliście, że będzie a końcu wpisu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na końcu powyższego wpisu są "Przydatne dokumenty" i tam podlinkowana "lista sklepów umożliwiająca płatności Visa Mobile".

   Usuń
 2. Witam. Co w sytuacji, gdy mam konto w Nest Banku oraz ING i o ile bez problemu udało się zarejestrować Visa Mobile w Nest Banku, to teraz w aplikacji ING wyskakuje mi monit, że jestem już w usłudze i prośba o podanie takiego samego adresu mail (czyli jak w Nest). W regulaminie promocji Visa Mobile czytamy, że jeśli dana osoba posiada więcej kart to drugi formularz zgłoszeniowy trzeba wypełnić z użyciem INNEGO maila. Czy w tej sytuacji jeśli w aplikacji ING podam ten sam mail, a w formularzu zgłoszeniowym promocji Visa Mobile inny w odniesieniu do karty z ING to otrzymam druga nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rejestracja w samej usłudze (Visa Mobile) to jedno, a rejestracja w promocji ("Visa Mobile Cashback") to drugie. I to właśnie w tym drugim formularzu (zgłoszeniowym do promocji - do niego linkuję w powyższym wpisie) należy podać inny adres mailowy.

   Usuń
  2. Chyba dałem ciala, najpierw się zarejestrowałem w usłudze, zamówiłem kartę podarunkowa z big star za 10 zł, teraz dopiero zarejestrowałem się na stronie promocji, pytanie co robić, kupić jesteś raz czy w ogóle.szansa przepadła...

   Usuń
  3. Zrobiłem tak samo. Ale wczytałem się w regulamin i tam jest tak:

   "Aby wziąć udział w Promocji, Uczestnik w trakcie Okresu Promocyjnego musi spełnić łącznie następujące warunki:
   a) Dokonać prawidłowego zgłoszenia swojego udziału w Promocji (...)
   b) Za pośrednictwem Visa Mobile oraz w wybranych sklepach internetowych dokonać w Okresie Promocyjnym transakcji kupna towaru lub usługi o wartości minimum 10,00 zł (słownie: dziesięć złotych) przy użyciu karty płatniczej Visa, której numer został podany w Zgłoszeniu"

   Więc nie ma mowy o kolejności ale o tym żeby to zrobić "w trakcie Okresu Promocyjnego". Nie ma zastrzeżenia że płatność musi być dopiero po rejestracji. Ale jeśli w ciągu miesiąca nie dostanę bonusu to zrobię jakąś płatność raz jeszcze.

   Usuń
  4. A i jeszcze jedno. Nie zauważyłem wykluczenia by transakcje przed rejestracją wykluczały z promocji. Zresztą przed tą promocją pewnie mało kto tym czymś płacił. Moim zdaniem to słabe rozwiązanie. Pytanie też co przy różnych kartach a jednym numerze? Na którą apkę wtedy przyjdzie powiadomienie? Mam konto tylko w Nest więc nie mam jak tego sprawdzić. Ale w tym widzę ogromną ułomność systemu.

   Usuń
  5. Masz na myśli transakcje płatnicze poprzez usługę Click to Pay?

   Usuń
  6. Nie, chodziło mi o transakcje Visa Mobile.

   Usuń
 3. Zrobione. Czekam na 40 zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zrobiłem 3 płatności różnymi kartami przy użyciu 3-ech różnych nr telefonu - chyba nie o to tu powinno chodzić 😋

   Usuń
  2. Ten pomysł z numerem telefonu ewidentnie skopiowany z programu Moja Biedronka - lipa!

   Usuń
 4. Jak coś kupić za pomocą Przelewy24 ? W tej opcji w sklepie w którym chciałem kupić ebook nie ma opcji Visa Mobile ? Mam kupić P24 ale jak ? Przelewem z banku? Opcji karta nie ma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz zrzut ekranu w artykule Złotówy. Normalnie masz widocznego Blika i odnośniki do pay-by-linków różnych banków ale musisz po lewej przejść do zakładki Visa Mobile.

   Usuń
  2. Należy odznaczyć ostatnią opcję na dole: "Visa Mobile" po czym użyć przycisk "Płacę".

   Usuń
  3. A jak nie ma takiej opcji? Jest przelewy 24 i tylko przelew online, a później możliwość wyboru banku (nie ma zakładek). Znaczy, że nie zapłacę w ten sposób w danym sklepie?

   Usuń
 5. Złotowa, czy jest jeszcze opłata za wydanie karty wirtualnej 20 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem Złotową, ale odpowiem :) Jest.

   Usuń
 6. Na allegro też można płacić ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na Allegro Przelewy24 chyba nie działają. W każdym bądź razie ja kojarzę tam tylko PayU.

   Usuń
  2. Allegro nie ma na podlinkowanej liście sklepów, w których zakupy są premiowane.

   Usuń
  3. Allegro to nie sklep tylko platforma.

   Usuń
 7. Zarejestrowałam się, kartę zapisalam, potwierdzilam. Próbowałam płacić w dwóch sklepach gdzie jest możliwość korzystania z przelewy24 i nie wyświetla się opcja płatności visa mobile

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie to sklepy, jeśli można spytać?

   Ja kupiłem kosmetyki na stronie Ziaja i muszę stwierdzić, że ich strona to porażka, ale ze sporą dozą cierpliwości wreszcie to przeszedłem.

   Usuń
  2. W moBilet można płacić przez Przelewy24

   Usuń
  3. Przelewy24 to jeden z wielu pośredników - nie rozumiem dlaczego Złotówa sugeruje, że to jedyny, dzięki któremu można dokonywać płatności usługą Visa Mobile.

   Usuń
  4. Cytat ze strony organizatora promki: "Zrób zakupy za min. 10 zł w wybranych sklepach internetowych: bigstar.pl, itaka.pl, czytam.pl, yes.pl, ziaja.com (lista dostępna tu) oraz w tysiącach innych sklepów, w których płatności umożliwiają Przelewy24"

   Usuń
  5. @Anonimowy 23 sierpnia 2022 11:54, to wynika wprost ze strony Visa, informującej o usłudze: "Płać Visa Mobile w wybranych sklepach internetowych (...) oraz w tysiącach innych sklepów, w których płatności umożliwiają Przelewy24".

   Nie ma informacji, by tę formę płatności udostępniali inni pośrednicy (np. PayU, Tpay itp.).

   Usuń
  6. W mobilet można płacić poprzez przelewy 24 ale nie widzę opcji visa mobile
   W których platformach/sklepach można płacić poprzez przelewy24 z ocją visa mobile?

   Usuń
 8. Powstało Visa mobile więc w ING już usuwają mozliwość brania udziału w Visa oferty a tylko tu została taka opcja :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, Visa Oferty w Śląskim wygasa 30. września.

   Usuń
  2. Płatności Visa Mobile miały w zamyśle konkurować z płatnościami BLIK, a program Visa Offers to konkurencja dla Priceless Specials.

   Usuń
 9. Złotówa, mam dwie karty płatnicze Visa w Nest oraz Śląskiem (po jednej w każdym z nich) jednak tylko jeden numer telefonu, ale niestety wygląda na to, że nie mogę dodać kart z różnych banków w Click to Pay przy użyciu tego samego numeru telefonu.

  Być może w przyszłości coś z tym zrobią, ale moim zdaniem w obecnej wersji pomysł z użyciem numeru telefonu ma nikłe szansę rynkowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z opisu tej promki sugeruje inaczej: "Jeśli Uczestnik posiada więcej kart Visa, może otrzymać więcej Nagród w Promocji" 😋

   Usuń
  2. Jak sprawdziłem to nawet cytat z regulaminu. Ale nie wiadomo jak to zrobić z jednym numerem telefonu...

   Usuń
  3. @Anonimowy, 22 sierpnia 2022, 00:21 - pod jednym numerem telefonu można dodać do usługi Visa Mobile dowolną ilość kart, ale tylko tych, które zostałły wydane przez ten SAM bank.

   Po prostu w apce można wybrać jedną z nich jako domyślną, a podczas płacenia w sklepie jest jeszcze możliwość wyboru karty, która ma być użyta do danej płatności.

   To wygląda na falstart 😂

   Usuń
 10. Złotówa, skąd wiadomo czy ta pula 49 780 bonusów nie została już wyczerpana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może organizator tej promki coś wie 😋

   Usuń
  2. Promocja na 2 banki i jakieś spółdzielcze oraz Skoki gdzie główną klientelą są emeryci z małych miejscowości i wiosek. I miała by się pula wyczerpać?

   Usuń
  3. Podbijam pytanie.

   PS. Jedynie Śląski ma circa 5 mln klientów.

   Usuń
  4. W promce Mastercarda było nagród 67 500. Miała trwać 3 m-ce a jeszcze ją przedłużyli o 2 tyg. Przy o wiele większej skali dostępnych banków.

   Usuń
  5. Z powyższego opisu tej oferty widać dość wyraźnie, że kwestie związane z płatnościami Visa Mobile są dla Złotówy czymś zupełnie nowym 😋

   Usuń
  6. Organizator promki to:

   Unique One Sp. z o.o
   ul. Niedźwiedzia 2a,
   02-737 Warszawa,
   e-mail: cashback.visa@uniqueone.pl

   Usuń
  7. @Anonimowy, 22 sierpnia 2022, 20:36

   Wszyscy się uczymy, bo to raczej nowość, która ma na dodatek poważny problem z tym numerem telefonu - można by nawet powiedzieć, że z tego powodu to kolejny bubel.

   Usuń
  8. Bazując na obserwacjach innych promocji, nie sądzę by taka pula miała się wyczerpać (tak szybko, a może nawet w ogóle; choć tu wiele zależy od ewentualnego nagłośnienia promocji przez banki, w których usługa jest dostępna).

   Usuń
  9. Śląski oraz Nest wysyłają klientom info o tej ofercie poprzez SMS oraz wiadomości w apce.

   Usuń
  10. Nie dość, że ten myk z numerem telefonu to nieporozumienie, to jeszcze nie mają licznika? Lipa!

   Usuń
  11. Cytat z regulaminu:
   § 4 Tryb i termin rozpatrywania reklamacji i zgłaszania roszczeń
   2. Reklamacja powinna być dostarczona LISTEM POLECONYM na adres spółki Unique One Sp. z o.o.

   Usuń
 11. Regulamin promocji:
  "§ 1 Postanowienia ogólne
  2. Organizatorem Promocji jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-737) przy ul. Niedźwiedziej 2a, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział
  Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000061512, posiadająca
  kapitał zakładowy 100.000,00 złotych"

  Reasumując: organizator promocji z kapitałem zakładowym w wysokości 100 tys. zł ma wypłacić ok. 50 tys. bonusów po 40 zł każdy czyli na sumę 2 mln zł - powodzenia! 😋

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też to zwróciło moją uwagę :)

   Usuń
  2. Ale co ma kapitał zakładowy do obrotu danej firmy?

   Przykładowo PKO BP. Kapitał zakładowy: 1,25 mld zł. I co z tego?
   A z rocznego raportu za 2021 wynika, że bank miał zysk 4,9 mld zł (4-krotnośc kapitału zakładowego) i aktywa 418 mld zł.

   Poczytaj czym jest kapitał zakładowy.

   Usuń
  3. Bez żartów - usiłujesz porównywać największy bank w kraju do jakiejś spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z kapitałem zakładowym w wysokości 100 tys. zł?

   Usuń
  4. Ty myślisz, że te bonusy są z kapitału zakładowego? Myślisz, że kapitał zakładowy to kasa na bieżącą chwilę trzymana na koncie danej firmy? Czy co? Może sądzisz, że tej kasy starczy w tej sytuacji na 2500 bonusów? Nadal nic nie przeczytałeś o kapitale zakładowym. Więc nic nie rozumiesz.

   Usuń
  5. @Anonimowy, 23 sierpnia 2022, 23:37 - z jakiego powodu jesteś tak napastliwy?

   Usuń
  6. Kto finansuje tą akcję? Polski oddział Visa wraz z bankami oferującymi usługę Visa Mobile?

   Usuń
 12. Wie ktoś czy po zakończeniu zakupu daną kartą można ją usunąć z listy aktywnych kart w usłudze Visa Mobile czekając na premię, tzn. czy ta karta musi być aktywna w usłudze Visa Mobile do chwili wypłaty premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie nie wyszczególniają takiego warunku, ale chyba lepiej spytać o to organizatora czyli Unique One, e-mail: cashback.visa@uniqueone.pl

   Usuń
  2. Czekam na odpowiedź już trzeci dzień - porażka!

   Usuń
  3. Spróbuj przez ich formularz kontaktowy: (https://uniqueone.pl/pl/kontakt/)

   Usuń
 13. Nie bardzo widzę gdzie te "tysiące innych sklepów, w których płatności umożliwiają Przelewy24". Próbowałem w kilku np. empik, Estetic Dent i w żadnym z nich pod Przelewy24 nie było opcji "Visa mobile". Ktoś kojarzy jakiś naprawdę spory sklep, z różnorodnym asortymentem spoza listy opublikowanej promocji gdzie ta forma płatności jest możliwa?

  OdpowiedzUsuń
 14. Złotówa, w powyższym opisie tej oferty cytujesz zapis regulaminu jak następuje: "Jeśli Uczestnik posiada więcej kart Visa (...), może otrzymać więcej Nagród w Promocji. Warunkiem zgłoszenia kolejnych kart Visa jest podanie innych danych identyfikacyjnych (adresu e-mail) w formularzu Zgłoszenia i dokonanie płatności" - co z tego, że podczas rejestracji kart poda się różne adresy e-mail dla każdej z kart wydanych w różnych bankach, np. Śląski czy Nest, skoro podczas aktywacji usługi w apkach w każdym z banków osobno należy KONIECZNIE użyć innych numerów telefonu do każdego z banków.

  Te numery telefonów są w konsekwencji kojarzone indywidualnie z każdą z kart podczas płacenia i stąd jeden numer nie może służyć do kojarzenia kart w różnych bankach.

  Jest dość oczywiste, że ludzie piszący regulamin dla organizatora tej promki czyli spółki Unique One po prostu nie trybią jak działa usługa Visa Mobile, która na marginesie, w obecnej formie po prostu nie ma szans konkurowania z usługą płatności BLIK, gdyż usługa Visa Mobile wymaga posiadania tyłu numerów telefonu co kart - to niestety jest bubel 🤪

  OdpowiedzUsuń
 15. Jakaś straszna lipa.
  Zalando, Intercity, posiadają opcje Przelewy 24, ale brak możliwości płacenia VISA -lipa na maxa,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. W eBOK Inei też są Przelewy24 ale nie ma Visa Mobile. Ostatecznie kupiłem tusz na Ofixie. Ale widzę że usługa generalnie ma falstart i to bardzo duży co nie wróży jej sukcesu.

   Usuń
 16. 4 dyszki u kogoś może już wpadły?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie jeszcze nie ma. Zrobione w dniu publikacji powyższego artykułu. Konto w Nest.

   Usuń
  2. W jakim sklepie robiłeś zakup?

   Usuń
 17. Od paru dni próbuje zapłacić na speckable, big star, kasa wychodzi z konta i za moment wraca oraz info o niepowodzeniu transakcji, bank ing

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowa premia 500 zł do wzięcia za konto w Millennium (+ 7% dla oszczędności)

Oto najnowsza promocja konta osobistego w Banku Millennium z rekordową premią. Podwyżka jest zdecydowana - do wzięcia czeka 500 zł (zamiast ...