Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowe bonusy do 650 zł za konto w mBanku (+ nawet 6,5% dla oszczędności)

650 zł od mBanku7% + 200 zł od Pekao480 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas360 zł od Millennium

1.08.2022

Rekordowe bonusy do 650 zł za konto w mBanku (+ nawet 6,5% dla oszczędności)

Na otwierających eKonto osobiste w mBanku jeszcze nigdy nie czekało aż tyle.

Rekordowe bonusy do 650 zł za konto w mBanku (+ nawet 6,5% dla oszczędności)
W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia 450 zł (do wykorzystania na co się chce) oraz - w najnowszej, dodatkowej promocji - bon 200 zł do Allegro. Ta druga promocja jest limitowana, więc z udziałem nie warto zwlekać.

Dla kogo promocje? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku - posiadane od 1.01.2020 r.). Zatem jeśli kiedyś było Ci już dane posiadać konto w mBanku, ale udało się je zamknąć przed wspomnianą datą, to teraz droga do udziału w niniejszej promocji jest otwarta.

Z udziału w promocji wykluczeni są również współposiadacze wyżej wymienionych kont w mBanku. Jednak inne  produkty w tym banku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i możesz załapać się na poniższe promocje.

Limit wniosków objętych promocją. Liczba bonów Allegro, jakie mBank ma do rozdania jest ograniczona do 2500 sztuk - na stronie promocji można znaleźć licznik pokazujący, ile nagród jeszcze zostało. Gdy ta pula się wyczerpie, ma się tam pojawić komunikat o zakończeniu promocji.

Nagrody. Szczegółowo przedstawiając pakiet nagród powitalnych, do wzięcia czeka: 
 • 5 bonusów pieniężnych:
  • 100 zł + 2 x 50 zł - za wykazanie się aktywnością po otwarciu konta (chodzi o wpływy i płatności kartą lub Blikiem, o czym szczegółowo piszę niżej; w tym zakresie warunki nie uległy zmianie względem poprzedniej edycji)
  • 150 zł - otrzymanie tej nagrody uzależnione jest od sposobu otwarcia konta w mBanku;
  • 100 zł - to dodatkowa premia dla uczestników niniejszej promocji, którzy mają dziecko w wieku 0-18 lat i zdecydują się także dla niego założyć konto;
 • oraz bon 200 zł do wykorzystania na Allegro i miesiąc dostępu do Allegro Smart za darmo.

Łącznie można więc zgarnąć tytułowe 650 zł. W zasięgu każdego uczestnika są przede wszystkim bonusy pieniężne do 200 zł (100 + 2 x 50 zł) oraz bon 200 zł do Allegro. W uprzywilejowanej sytuacji - by zdobyć jeszcze więcej - są osoby, które posiadają e-dowód osobisty oraz są rodzicem niepełnoletniego dziecka.

Dodatkową zachętą - dla chętnych (i oszczędzających) - jest promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym "Moje Cele", na którym bank oferuje 6 lub 6,5% w skali roku na (minimum) 3 miesiące do 20 000 zł.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji i zgarnąć 100 zł premii oraz bon 200 zł do Allegro:
 • do 28.09.2022 r. złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą, zaakceptuj oświadczenia w części 'Moje oświadczenia' oraz wyraź zgodę na przystąpienie do programu "mOkazje" (nieco niżej wyjaśniam czym jest ten program) i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem;
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Do wzięcia będą jeszcze 2 bonusy po 50 zł każdy - by je zdobyć:
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarciu konta (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo:
W przypadku umowy o konto zawartej w sierpniu: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł 
- do końca września wykonaj 8 płatności 
- w październiku wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 
- w listopadzie wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 

Każdy z bonusów pieniężnych wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu - w przypadku umowy zawartej w sierpniu - premię 100 zł dostaniesz do końca października, a bonusy po 50 zł będą wpadać w listopadzie i grudniu).

Z kolei bon 200 zł do Allegro otrzymasz do drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Znajdziesz go w bankowości internetowej w zakładce z mOkazjami (Finanse => mOkazje). Bon ma mieć ważność przez rok.

Powyżej mowa o 3 premiach za aktywność (wpływy i transakcje) i o bonie do Allegro, ale do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

Bonus 150 zł za otwarcie eKonta osobistego przez e-dowód


By zdobyć tę nagrodę, po złożeniu wniosku na stronie promocji konto należy otworzyć na e-dowód. Następnie w ciągu 7 dni od otwarcia trzeba zapewnić wpływ min. 1 000 zł oraz do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, wykonać min. 8 płatności kartą lub Blikiem (te warunki w praktyce pokrywają się więc z wyżej już wymienionymi wymogami uzyskania premii 100 zł).

Bonus 100 zł za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 0-17 lat)


Osoby, które założą eKonto osobiste w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 100 zł za otwarcie konta osobistego dla swego nieletniego dziecka: 
 • (w przypadku dzieci poniżej 13. roku życia) eKonto Junior lub
 • (w przypadku nastolatków w wieku od 13 lat poniżej 17. roku życia) eKonto Możliwości.

Konto dla dziecka można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

Wypłata bonusów za otwarcie eKonta osobistego przez e-dowód (150 zł) oraz za otwarcie konta dla dziecka (100 zł) przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego w promocji.


Przydatne wskazówki


▶️  mOkazje to darmowy program rabatowy, z którego korzystać mogą klienci mBanku. Dzięki nim można uzyskiwać rabaty lub zwroty. W zakładce w bankowości internetowej dedykowanej mOkazjom będzie można odebrać bon do Biedronki, będący nagrodą w promocji. 

Oświadczenie o przystąpieniu do programu mOkazje należy złożyć we wniosku o eKonto osobiste w części poświęconej oświadczeniom właśnie. Tam należy albo zaakceptować wszystkie zgody, albo rozwinąć je (jak na poniższej grafice):


Po ich rozwinięciu zobaczysz oświadczenie dotyczące programu mOkazje do zaznaczenia na "Tak":▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 450 zł premii + 200 zł do Allegro).

Dodatkową korzyścią dla uczestników niniejszej promocji jest podwyższone oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym Moje Cele - to już jednak opcja dla chętnych (niewymagana dla tych, którzy chcą się skupić wyłącznie na uzyskaniu bonusów do 650 zł), więc ją opisuję na samym końcu, a poniżej przedstawiam charakterystykę konta osobistego w mBanku.

eKonto osobiste w mBanku - co warto wiedzieć?


Główne cechy konta to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie; tu warto jednak zauważyć, że wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji, ale dalsze jej posiadanie i używanie to decyzja klienta - można bowiem korzystać z pełni możliwości konta, używając BLIK-a, którym można płacić (transakcje nim wykonywane zaliczają się do 8 płatności miesięcznie na potrzeby promocji), jak i w razie potrzeby wypłacać pieniądze z bankomatów;
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł). 

W przypadku zawierania umowy o konto z mobilnym doradcą lub w placówce mBanku - by mieć pewność udziału wy obydwu promocjach (bo udział w nich bierze tylko wniosek o konto składany na stronie promocji) - warto zwrócić uwagę, aby umowa o konto została zwarta dla wcześniej już złożonego wniosku przez Internet. A jak tego najprościej dopilnować? Zapisz sobie i podaj doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości mailowej potwierdzającej złożenie wniosku (to ten wspomniany numer składający się z liter RAC i 9 cyfr).

I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć bonusy pieniężne do 450 zł i bon 200 zł do Allegro. Poniżej - dla zainteresowanych - wyjaśniam jeszcze jak uzyskać nawet 6,5% dla oszczędności.


Konto oszczędnościowe Moje cele: 6% lub 6,5% do 20 tys. zł w mBanku 


Szczegóły oferty to: 

 • oprocentowanie
  • 6,5% w skali roku (dla osób, które eKonto osobiste założą przez e-dowód) lub
  • 6,0% w skali roku (w przypadku umowy o eKonto osobiste zawartej w inny sposób niż na e-dowód, a więc np. za pośrednictwem kuriera)
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania cytując regulamin: "od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 30.06.2022 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnim dniu czerwca, w lipcu, sierpniu i wrześniu)"; 
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 20 000 zł


Żeby uzyskiwać promocyjne oprocentowanie, rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" otwórz już podczas składania wniosku o eKonto osobiste.

Moje cele. Co to jest? 


To usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz skonfigurować ją tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. Do wyboru jest zaokrąglanie do 10 zł, przekazywanie stałej kwoty z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretnego procentu (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy. Oczywiście, jeżeli od razu chcesz posiadać na koncie większą kwotę, możesz również dokonywać samodzielnych wpłat, jak na każde inne konto oszczędnościowe. 

Aby uzyskać promocyjną stawkę (6 lub 6,5% w skali roku), spełnij poniższy warunek, który bank szczegółowo opisuje w regulaminie: 

"Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym 

(np. jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia czerwca miałeś na nich 300zł, aby mieć Promocyjne oprocentowanie na koniec lipca, na tych rachunkach musisz mieć o 100zł więcej niż ostatniego dnia czerwca. 

Czyli: 

stan aktywów na Moich celach na 30.06 = 300zł 

Gdy stan aktywów na Moich celach na 31.07 = 400zł -> Naliczy się Promocyjne oprocentowanie 

Gdy stan aktywów na celach na 31.07 = 399zł -> NIE naliczy się Promocyjne oprocentowanie)" 


Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.


Przydatne dokumenty:

49 komentarzy:

 1. Czy da się gdzieś jakoś sprawdzić datę zamknięcia konta w mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź maila bo po zamknięciu konta przesyłają potwierdzenie. A jak nie masz to zadzwoń na infolinię.

   Usuń
 2. Czy trzeba załączać skan dowodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak otwierałem to konto miesiąc temu to nie było wymagane ani załączenie skanu ani kserokopia do kuriera.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Nie trzeba skanu.

   Usuń
 3. Jak zamknąłem w 12.2020 to mogę czynie bo się już pogubiłem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, bo nie można posiadać konta w mBanku co najmniej od 1.01.2020 r.

   Usuń
 4. Czy dobrze rozumuję, żeby dostać bon do allegro trzeba złożyć wniosek na stronie. Konto na selfie da się założyć tylko w aplikacji, czyli w tym momencie nie dostanie się bonu do allegro. Czyli otrzymanie bonu do allegro jest nieuchronnie związane z posiadaniem edowodu? :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. By zdobyć 150 zł za metodę otwarcia konta oraz jednocześnie bon 200 zł do Allegro, to możliwa jest tylko jedna opcja: wniosek przez stronę promocji + e-Dowód.

   Usuń
  2. Hej, na pewno? Cytując regulamin:
   "Bonus za otwarcie eKonta osobistego przez selfie albo e-dowód otrzymasz, jeżeli łącznie
   spełnisz warunki:
   • otworzysz eKonto osobiste przez selfie albo e-dowód,
   • zrobisz Wpływ na Twoje eKonto osobiste w ciągu 7 dni kalendarzowych od jego otwarcia,
   • zrobisz minimum 8 Transakcji. Transakcje wykonasz w miesiącu otwarcia eKonta
   osobistego i/lub w kolejnym miesiącu,
   • Transakcji tych nie anulujesz do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym
   je zrobiłeś (np. zwrot towaru).
   Bonus za otwarcie eKonta osobistego przez selfie albo e-dowód otrzymasz do końca drugiego
   pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego, np. jeśli przystąpiłeś do promocji w czerwcu
   i wykonałeś Wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę Transakcji w czerwcu i/lub
   lipcu, to Bonus za otwarcie eKonta osobistego przez selfie albo e-dowód otrzymasz do końca sierpnia"


   Usuń
  3. To cytat z regulaminu promocji z premią do 450 zł. W niej są dopuszczone dwie metody umożliwiające uzyskanie premii 150 zł (selfie albo e-Dowód).

   Ale doszła jeszcze promocja z bonem Allegro. I żeby w niej wziąć udział, to wniosek o konto należy złożyć na stronie promocji, a wtedy jedyną opcją jest e-Dowód.

   Usuń
 5. Czy pełnomocnik konta jest jakoś wykluczony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklucza tylko bycie posiadaczem lub współposiadaczem konta/kont w mBanku.

   Pełnomocnictwo to jedynie upoważnienie do określonego zakresu działań względem konta posiadanego przez inną osobę. Nie jest to relacja właścicielska, więc w takim przypadku droga do udziału w promocji jest otwarta.

   Usuń
 6. Ja nie wiem czy biorę udział w promocji złożyłem wniosek wczoraj a dzisiaj otrzymałem meila że przyjedzie kurier a sprawdziłem dzisiaj konto zamkniete w marcu 2020 roku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek przejdzie zawsze choćbyś konto zamknął tydzień temu. Co nie znaczy że weźmie udział w promocji. Musisz samodzielnie wiedzieć czy się łapiesz.

   Usuń
 7. W którym momencie można zrezygnować z karty, żeby nie utracić korzyści z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca sierpnia.

   Usuń
  2. Czy wystarczy wyrobić kartę, ale później jej nie aktywować i nie używać ? Czy trzeba aktywować i następnie z niej zrezygnować ? Jeśli tak to kiedy można to zrobić ?

   Usuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A zaznaczyłeś we wniosku jaką kartę?

   Usuń
 9. No cóż próbowałem otworzyć przez internet i próbowałam przez placówkę niestety ani tak ani tak nie da rady za Chiny otworzyć konta mBank. Pan z mBank musiał pisać reklamacje bo przez godzinę nic nie mógł zrobić..

  OdpowiedzUsuń
 10. czy na pewno podane numery wykluczonych z promocji kont są prawidłowe? Miałem konto z sekwencją 1140 2004 w środku, a potwierdzenie zamknięcia konta otrzymałem we wrześniu 2019 - czy jestem mimo to wykluczony z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udział wziąć może osoba, która "nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku). Zatem jeśli kiedyś było Ci już dane posiadać konto w mBanku, ale udało się je zamknąć przed wspomnianą datą, to teraz droga do udziału w niniejszej promocji jest otwarta.".

   Jeśli więc konto zamknąłeś w 2019, to teraz możesz skorzystać :)

   Usuń
 11. Czy do otrzymania bonusów do konta konieczna jest zgoda przy punkcie "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania od banku materiałów
  marketingowych usług i produktów spółek UNIQA TUnŻ S.A. oraz UNIQA TU S.A., obie z siedzibą w
  Warszawie, ul. Chłodna 51"?
  Nie mogę znaleźć punktu w regulaminie, który to nakazuje.

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy ta promocja wyklucza się z programem poleceń mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklucza. Z jednego prozaicznego powodu. We wniosku o konto który prowadzi do promocji z bonem Allegro po prostu nie dali pola na wpisanie kodu polecenia.

   Usuń
 13. Czy wplyw na rachunek 1000 zl , moze byc to przelew BLIK? Czy musi byc to tradycyjny przekew ?

  OdpowiedzUsuń
 14. A jak długo trzeba utrzymywać potem to konto? Bo nie chciałbym się wiązać na nie wiadomo ile.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do momentu kiedy dostaniesz nagrody. Potem możesz zrobić co tylko ci się podoba.

   Usuń
 15. Czyli najkorzystniej będzie wpłacić na "Moje cele" 19800 i potem w kolejnych 2 miesiącach wpłacić 2x po 100zł żeby wyciągnąć z tej promocji jak najwięcej. Dobrze rozumiem? :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Pilnujcie żeby zawrzeć umowę o konto w promocji. Dzisiaj byłem w placówce i pracownik coś tam marudził że jest problem z wydrukowaniem wniosku więc on uzupełni nowy. Jak mu się zapytałem czy ten nowy będzie brał udział w promocjach i dostanę wszystko (prócz tej premii za edowód oczywiście bo go nie mam) to on powiedział że w placówce promocja z Allegro nie obowiązuje. I nagle jakimś cudem ten wniosek który już złożyłem dało się obsłużyć. Umowę podpisałem i numer zgadza się z tym co Złotówa wskazuje na koncu żeby przypilnować.

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy warunek darmowej karty (płatność 350zł) należy spełnić również w miesiącu otwarcia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W miesiącu otwarcia konta (z racji tego, że to miesiąc niepełny) nie trzeba wykonać płatności (opłaty za kartę za ten okres nie będzie).

   Usuń
 18. Czy można połączyć z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Kilka komentarzy wyżej jest już takie pytanie i odpowiedź na nie.

   Usuń
 19. Miałam konto o nr 11402004 czyli wg tego co napisane nie łapię się, ale zostało zamknięte w 2018...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łapiesz się! :) Z promocji eliminuje jedynie posiadanie konta z takim numerem rozliczeniowym w okresie od 1.01.2020 roku. Jeśli miałeś takie konto, ale udało się je zamknąć przed ww. datą, to teraz możesz skorzystać.

   Usuń
 20. No jak tak będą rozpatrywać reklamację to nie zdążę na bonus na allegro...pytanie czy na cokolwiek zdążę.. Skoro nie da się w żaden sposób otworzyć konta...a byłoby szkoda rzadko tyle dają...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie konto dzisiaj założone. Poszło szybko i sprawnie.

   Usuń
 21. Witam
  W jaki sposób należy założyć konto nastolatkowi? .Czy córka mając 15 lat zakłada je sama i podaje moje dane rodzica i będą spełnione warunki promocji i kasa wpadnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziecku w wieku 10 lat zakładałem konto przez bankowość. Wszystko dało się wyklikać.

   Usuń
  2. Jak ma 15 lat to już to wygląda inaczej. Po wniosku trzeba podpisać umowę przez kuriera lub w placówce. Muszą być przy tym obydwie osoby (rodzic z dowodem + dziecko z legitymacją szkolną)

   Usuń
 22. Mam pytanie . Mam kartę mobilną. Czy muszę wyrobić kartę fizyczną, aby spełnić warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
 23. Nie można włączyć strony promocji, wyskakuje błąd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą sprawdzałem - strona działa. Jeśli sytuacja się powtórzy, to sugeruję skorzystać z innej przeglądarki lub innego urządzenia.

   Usuń
  2. Wniosek przed chwilą złożony. Wszystko działa.

   Usuń
 24. Czy te 8 transakcji można dokonać dodana karta do Apple Pay? Czy to musi być plastikowa karta?

  OdpowiedzUsuń
 25. Witam. Dziś założyłem przez e-dowod konto w mBank, ale po zalogowaniu w serwisie internetowym w zakładce mOkazje mam taki komunikat: "W tym momencie nie masz żadnych mOkazji do wyboru." - nie pamiętam czy przy składaniu wniosku zatwierdziłem od razu wszystkie zgody tak jak opisano w tekście czy to rozwijając ten przycisk od pokazania zgód, mogłem jakąś ważną dla przystąpienia do mOkazji pominąć.czy w tej sytuacji da się sprawdzić gdzieś w aplikacji/bankowości internetowej czy udzieliłem wymaganej zgody do otrzymania tego vouchera Allegro? Czy pozostaje udać się do banku i tam można się będzie tylko tego dowiedzieć? Bo infolinia to jest jakiś żart. Wisialem 20 min na niej i nikt nie odebrał połączenia więc zrezygnowałem. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 480 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

Oto nowa edycja promocji konta osobistego  w Santander Banku. Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł (z czego 50 zł wpadn...