Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz (rekordowe) 400 zł premii + bon 100 zł na zakupy za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

580 zł od Santandera500 zł od mBanku600 zł od Citi360 zł od Millennium450 zł od BNP Paribas

2.05.2022

Odbierz (rekordowe) 400 zł premii + bon 100 zł na zakupy za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Alior odpalił nową edycję promocji swego konta osobistego, podnosząc przy okazji premię na start.

Odbierz (rekordowe) 400 zł premii + bon 100 zł na zakupy za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku
Tym razem do zgarnięcia są gwarantowane bonusy pieniężne o łącznej wartości 400 zł (to o 100 zł więcej, niż w poprzedniej promocji). A oprócz tego niezmiennie uzyskiwać można też bon na zakupy o wartości 100 zł, zwroty za płatności telefonem (dodatkowo do 20 zł miesięcznie) oraz 4% na koncie oszczędnościowym i do 5% na lokatach.


Promocja konta w Alior Banku: "Bankuj mobilnie - edycja IV"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która w ciągu ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego w Aliorze (w tym też w T-Mobile Usługi Bankowe), walutowego, ani Karty Kibica w Alior Banku. 

Posiadanie innych produktów (np. konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowo-walutowego czy konta w Kantorze Walutowym Alior Banku) nie wyklucza z promocji (i nie ma w tym przypadku żadnych wątpliwości, bo zapisy na ten temat można znaleźć w regulaminie promocji).

Nagrody. Każdy uczestnik promocji konta w Aliorze zdobyć może nagrody gwarantowane: 8 bonusów pieniężnych po 50 zł każdy, co da tytułowe 400 zł. Bonusy będą wpływać na Twe konto w Aliorze, więc możesz je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

W odrębnej promocji (ale łączącej się z powyższą akcją z premią do 400 zł) można zdobyć 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile (dostępnym dla kart Mastercard wydawanych do konta w Aliorze), które przełożą się na nagrodę (np. bon na zakupy) o wartości 100 zł.

Do tego dojść może jeszcze moneyback (procentowo naliczany zwrot od płatności) - spełniając warunki uzyskania bonusów za aktywne korzystanie z konta (tych do 400 zł), przy okazji możesz uzyskać dodatkowy zwrot za płatności (tu do wzięcia będzie w praktyce od kilku do 20 zł miesięcznie).

Jak uzyskać 400 zł premii za konto w Aliorze


By wziąć udział w promocji: 
 • do 31.07.2022 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej, by była to karta Mastercard, o tym dlaczego piszę nieco niżej), wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych z użyciem wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczna, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe) i połączeń głosowych; 
 • w ciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę;
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto aktywuj dwie 'korzyści' - czym one są i jakie przywileje dają posiadaczom Konta Jakże Osobistego, piszę nieco niżej; 
 • w każdym z ośmiu kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta:
  • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta oraz 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej (samo logowanie wystarczy - w tym przypadku nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji).

Za każdy miesiąc, w którym wykażesz się powyższą aktywnością (płatność kartą i logowanie) otrzymasz bonus 50 zł, który Alior przeleje na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji 


Spełniając warunki promocji, uwzględnij poniższe zasady: 

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji: Alior Bank nie będzie brać pod uwagę transakcji anulowanych oraz transakcji z niektórymi kodami MCC (czyli kodami przypisywanymi terminalom płatniczym, które mają na celu wskazanie dominującego charakteru działalności sprzedawcy lub usługodawcy):

a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), c. 4111, określający m.in. usługi transportowe, d. 6012, określający instytucje finansowe, e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne. (pisownia oryginalna)


Chociaż lista może wydawać się długa, to bankowi przede wszystkim chodzi o wyeliminowanie miejsc, w których można zrobić transakcje bez faktycznego płacenia za zakupy. Płatności można za to wykonywać w sklepach czy marketach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych), aptekach, drogeriach, na stacjach paliw czy w lokalach gastronomicznych, a także w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Do momentu otrzymania każdego z bonusów, nie wypowiadaj umowy o konto, ani umowy o kartę oraz nie wycofuj zgód wyrażonych podczas składania wniosku o konto.Dodatkowy bon 100 zł na zakupy


W tej promocji ("Wiosenne przyspieszenie") do wzięcia czeka 8000 punktów powitalnych za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile. Taka liczba punktów wystarczy, by odebrać nagrody (np. vouchery na zakupy) o wartości 100 zł. 

Dla kogo promocja z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard, która nie była uczestnikiem programu Bezcenne Chwile (daw. Priceless Specials) przed 28.03.2022 r.

Niniejsza promocja dostępna jest już dla klientów różnych banków - w tym także dla klientów Aliora. Szczegółowo już omówiłem ją na blogu tutaj. Na początek jednak krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą. 

Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (do tych kart należą karty wydawane przez Alior Bank). 

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina (voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4000 punktów). 

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie (jak w niniejszej promocji). Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard


Zasady promocji
. By wziąć udział w promocji i zgarnąć 8 000 punktów: 

 • najpóźniej do 30.06.2022 r. (choć miej na uwadze ewentualność wcześniejszego zakończenia promocji z racji limitu punktów w promocji) przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard (można to zrobić poprzez stronę bezcennechwile.pl lub poprzez bankowość internetową); 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 50 zł. 

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków, a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 3 miesiące. Każdy uczestnik promocji zdobyć może wyłącznie jedną nagrodę (w postaci 8 000 punktów).


Konto Jakże Osobiste -  szczegóły oferty Alior Banku


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Aliorze to: 
 • 0/10 zł - miesięczna opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • na konto w danym miesiącu wpłynie jednorazowo kwota min. 1 500 zł z innego banku (nie zaliczą się przelewy z rachunków dla klientów indywidualnych w Aliorze, T-Mobile Usługi Bankowe oraz w Kantorze Internetowym Alior Banku) lub 
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł - to zdecydowanie więcej, niż na potrzeby promocji z bonusami po 50 zł miesięcznie (gdzie wystarczy wykonać 1 płatność kartą na dowolną kwotę). Ale i to da się przekuć w zysk - do tych transakcji wliczają się bowiem płatności Google Pay lub Apple Pay, a dzięki nim można uzyskiwać zwrot 1% za zbliżeniowe płatności telefonem (jeśli więc wykonasz transakcje na sumę min. 300 zł, to nie dość, że unikniesz opłaty miesięcznej za kartę, to jeszcze dodatkowo zyskasz min. 3 zł - o tym monebacku piszę więcej nieco niżej); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet). 

Po złożeniu internetowego wniosku o konto (do promocji kwalifikują tylko wnioski o konto złożone przez Internet; promocja z bonusami do 400 zł w placówkach banku jest niedostępna) umowę o konto zawrzeć można na jeden z trzech sposobów:
Sposoby zawarcia umowy o Konto Jakże Osobiste w Alior Banku
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (ważne przy tym, by dane wprowadzone przez Ciebie we wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie). Jeśli wybierzesz tę metodę, a z jakiejkolwiek przyczyny otwarcie konta nie dojdzie do skutku, to przy kolejnej próbie nie warto wybierać tej samej metody (bo kolejny wniosek znów najpewniej będzie odrzucony), ale inną z niżej wymienionych lub
 • za pośrednictwem kuriera, lub 
 • podczas rozmowy wideo z konsultantem banku.

I tyle informacji wystarczy, jeśli chcesz się skupić tylko na zdobyciu bonusów za aktywne korzystanie z konta i aplikacji mobilnej, czyli łącznie 400 zł, a także bonu na zakupy dzięki promocji z punktami powitalnymi "Bezcenne Chwile".

Jednak z Kontem Jakże Osobistym można uzyskać więcej, bo elementem składowym podstawowej oferty tego konta są tzw. korzyści.

'Korzyści' dla posiadaczy Konta Jakże Osobistego


Korzyści to dodatkowe funkcjonalności, które możesz samodzielnie włączać i wyłączać (według własnego uznania). Alior Bank do wyboru daje:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (choć obecnie ta propozycja nie robi wrażenia, bo bank do 30.06.2022 r. oferuje stawkę 2% w skali roku - więcej na ten temat piszę tutaj; więcej da się wycisnąć z Konta Mega Oszczędnościowego, dającego 4% w skali roku - o nim piszę jeszcze nieco niżej)
3) Bezpłatne bankomaty za granicą 
4) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
5) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem (z bankobiorczego punktu widzenia to 'korzyść' godna uwagi, więc więcej piszę o niej nieco niżej)
6) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
7) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
8) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
9) Pakiet bezpłatnych powiadomień 
10) Płatności kartą bez kosztów przewalutowania 
11) Punkty dla Graczy 

Dwie z tych korzyści (wybrane samodzielnie) można posiadać za 0 zł (zatem te dwie korzyści, które należy włączyć na potrzeby udziału w promocji z bonusami do 400 zł nie będą Cię nic kosztować). Ewentualne korzystanie z każdej kolejnej wiąże się z miesięczną opłatą 3,50 zł. 

Z punktu widzenia osób biorących udział w promocjach bankowych najlepszym wyborem wydaje się być przynajmniej zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem i Blikiem, więc jej się bliżej przyglądam.

Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem uzyskiwać można za transakcje wykonywane w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach stacjonarnych) za pomocą Android Pay lub Google Pay oraz Blikiem.

Alior wypłaca równowartość 1% od takich transakcji. Miesięcznie można w ten sposób zgarnąć do 20 zł (co w rok da nawet 240 zł). Tu także obowiązuje wykluczenie niektórych kodów MCC (o których wspominałem już wyżej, w części omawiającej warunki promocji z bonusami po 50 zł miesięcznie).Konto Mega Oszczędnościowe w Aliorze: 4% do 100 tys. zł


Wyżej wspomniałem już o oprocentowaniu 2% w skali roku, które można uzyskać na "zwykłym" koncie oszczędnościowym w Aliorze (w ramach 'korzyści'). Jednak dla oszczędności w tym banku można uzyskać więcej, bo Konto Mega Oszczędnościowe daje 4% w skali roku przez 3 miesiące dla kwoty do 200 tys. zł. - tej propozycji bliżej przyglądam się w nowym wpisie tutaj.

Konto Mega Oszczędnościowe to odrębny rachunek (inny niż, "standardowe"/"zwykłe" Konto Oszczędnościowe (na którym można uzyskać wspomniane wyżej 2% w skali roku w ramach 'korzyści').

Chęć otwarcia Konta Mega Oszczędnościowego możesz wyrazić już podczas składania wniosku o Konto Jakże Osobiste w powyższej promocji z premią do 400 zł - wygląda to tak, jak na poniższym zrzucie ekranu z wniosku:
Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Banku

Oczywiście skorzystanie z Konta Mega Oszczędnościowego jest dobrowolne - nie ma potrzeby jego zakładania na potrzeby promocji Konta Jakże Osobistego z bonusami do 400 zł oraz ze zwrotami 1% za płatności.

[Aktualizacja w dn. 10.05.2022 r.: Alior podniósł też oprocentowanie na lokatach dla nowych środków - aktualnie można uzyskać od 4% w skali roku na 3 miesiące do nawet 5% na rocznej lokacie. Więcej na ten temat piszę tutaj.]

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie maile, w których informuję o okazjach na bankobranie, dzięki którym zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

42 komentarze:

 1. Jak najszybciej sprawdzić datę zamknięcia konta?

  OdpowiedzUsuń
 2. Kilka dni temu zawnioskowałem o konto za pośrednictwem kuriera, czy będzie należeć do starej, czy nowej edycji, bo umowę dopiero podpiszę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starej.

   Usuń
  2. Do starej, bo w czasie jej obowiązywania złożyłeś wniosek.

   Usuń
 3. Jaki kurier przywozi umowę?

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda że konto z T-Mobile UB wyklucza :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten 1% zwrotu to jest dożywotnio czy tylko na czas promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na czas nieokreślony. Funkcjonuje już od kilku lat.

   Usuń
 6. Coś cały czas blokuje mi założenie konta w Aliorze przez internet, wyskakuje taki komunikat: Dziękujemy
  Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.
  Kliknij ,,Zamów kontakt”, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telefonicznej.

  Czy takie założenia konta kwalifikuje do promocji???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zamów kontakt i jak zadzwonią złóż wniosek.

   Usuń
 7. Czy pozostawiona umowa ramowa wyklucza z promocji? Konto zamknięte w lutym 2020 ale zostało oszczędnościowe i umowa ramowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Musisz najpierw zamknąć umowę ramową ale to robią od ręki w oddziałach. Potem złóż wniosek w obecnej promocji.

   Usuń
 8. Czy płatności blik na kwotę 300 zł zwalniają z opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do obrotu zwalniającego z opłaty miesięcznej za kartę wydaną do konta zaliczają się wyłącznie płatności kartą (transakcje Blikiem nie są do tego zaliczane).

   Usuń
 9. 300pln kartą...żegnam i nie chcę bo chyba komuś kompletnie odbiło i szkoda że nie 3000pln kartą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To akurat prosto zrobić. A w promocji tylko 1 płatność nawet na drobną kwotę więc do ogarnięcia choćby przy zakupie bułki.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  3. @Anonimowy 5 maja 2022 22:59
   Nie jesteś tu od wydawania opinii medycznych! Jeżeli sam natomiast potrzebujesz w tym temacie pomocy, to również nie to miejsce.
   @Anonimowy 3 maja 2022 19:27 w dość dosadny sposób przedstawił swoją sytuację finansową mówiąc tym samym, że ta oferta nie jest dla niego bo przekracza jego możliwości. To nie powód jednak, żeby go w tak prymitywny sposób za to atakować.

   @Anonimowy 3 maja 2022 19:27 musisz zrozumieć, że są tacy dla których warunki tej promocji które należy spełnić, nawet przy kilku takich promocjach nie stanowią żadnego problemu. Jak ktoś chce to - i tak przecież wydając - z tej promocji skorzysta i dodatkowo jeszcze na tym zyska.

   Usuń
  4. @Anonimowy 5 maja 2022 22:59, komentarz usunąłem.

   Zachęcam do merytorycznej dyskusji. Blog Bankobranie służy wzajemnej pomocy, wymianie opinii oraz dzieleniu się doświadczeniem.

   Usuń
  5. Zgadzam się ze Złotową. Jedynie co można im zarzucić, to długie otwieranie konta i aktywowanie.

   Usuń
 10. Jak się założy konto przedostatniego, lub ostatniego dnia miesiąca, a umowę podpisze już w nowym miesiącu (kurier), to warunki trzeba spełnić jeszcze w następnym? Miesiąc aktywacji konta przecież jest za darmo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin:

   "Uczestnik, w trakcie obowiązywania Sprzedaży premiowej, może otrzymać maksymalnie osiem Nagród, których łączna wartość wynosi 400 zł (słownie: czterysta złotych) za każdy kolejny miesiąc kalendarzowy (nie dłużej niż do ósmego) następujący po miesiącu spełnienia warunków uczestnictwa opisanych w § 5."

   A par. 5 zawiera już zawarcie umowy. Czyli od kolejnego.

   Usuń
 11. Ktoś wie dlaczego bank odrzuca wniosek i twierdzi, że nie może mi założyć konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałeś kiedyś konto w Aliorze/T-Mobile UB/BPH/Meritum? Może nadal masz aktywną umowę ramową. Musisz ją zamknąć i dopiero wtedy składać wniosek.

   Usuń
 12. Miałem już kiedyś konto u nich, wypowiedziałem razem z umową ramową i na warunki promocji się łapałem. Wypełniłem wniosek, udzieliłem zgód marketingowych, podpisałem umowę przez przelew z innego banku i dostałem ten sam nr klienta co kiedyś, a po zalogowaniu się do bankowości widoczne tam były wszystkie moje stare ustawienia (np kontakty zapisane w książce przelewów) i przede wszystkim sprzeciw do przetwarzania danych w celach marketingowych. Napisałem do nich z prośbą o wyjaśnienie i informację czy załapałem się do promocji i czekam na odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Załapałeś się. Już to przerabiałem 2 edycje wstecz. Niektóre banki zachowują login i dane w bankowości.

   Usuń
  2. Jestem świadomy tego, że banki zostawiają loginy i niektóre ustawienia. Tutaj nie zaktualizowali jednak zgód marketingowych, które wyraziłem i których wyrażenie było warunkiem uczestnictwa w promocji.

   Usuń
 13. Mam pytanie odnośnie poniższego:
  "Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem uzyskiwać można za transakcje wykonywane w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach stacjonarnych) za pomocą Android Pay lub Google Pay oraz Blikiem."
  Czy to też są płatności kartą w telefonie? Nie korzystałam jeszcze z żadnej z podanych opcji i jeszcze nie wiem jak one działają, stąd też moje pytanie :) Zastanawiam się czy to w jakikolwiek sposób da się połączyć z wydatkami kartą, aby jednocześnie spełnić warunek braku opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak płacisz Apple Pay lub Google Pay (tam podpiętą kartą) to to spełnia ci wszystko: zwroty, 1 płatność pod bonusy 50 zł i obrót miesięczny żeby nie było opłaty.

   Usuń
 14. Czy w takiej sytuacji kiedy złożyłem wniosek o konto w promocji i zostałem przeniesiony do konsultanta na infolinii w celu otwarcia rachunku będę uczestnikiem promocji???. Konto zamknąłem 3 lata temu, zgody mam aktywowane. Konto z aplikacją mam aktywne z marszu i tylko czekam na kartę.

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy jeżeli posiadam coś na raty w aliorze to łapie się na promocję? Konto tam zamykałem ponad 2 lata temu, wtedy też została zamknięta umowa ramowa. Lecz po uruchomieniu kredytu mam znowu dostęp do bankowości internetowej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raty to nie ROR, konto walutowe ani karta kibica więc lecisz.

   Usuń
 16. Złotowa, mam pytanie. Bank odrzucił założenie konta poprzez przelew weryfikacyjny . Dzwonila pani z infolinii i mówiła że jak podejdę do oddziału to załapię się na promocję. Prawda to? Byłem Byłem oddziału i Pani stwierdziła, że mojego wniosku nie widzi. Gdzie jest prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin nie przewiduje udziału w promocji wniosków złożonych w oddziałach banku. To co przekazała konsultantka, to może być jakaś opcja ratunkowa (tylko w takich okolicznościach, gdy weryfikacja się nie powiodła), ale niestety nie jestem w stanie nic podpowiedzieć w kwestii tego, że pracownik placówki nie widzi wniosku (można w tej sytuacji złożyć reklamację, powołując się na rozmowę i informacje od konsultantki, z prośbą o potwierdzenie udziału w promocji).

   Usuń
 17. Na czym polega weryfikacja poprzez wideo rozmowe z konsultantem banku. Czy potrzebna jest aplikacja Alior do takiego kontaktu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozmawia się z konsultantem jak przez telefon tylko że się widzicie.

   Usuń
 18. Ponawiam pytanie jak wyżej. Próbowałem złożyć wniosek o konto przez internet ale musiałem zamówić kontakt. Oddzwonił konsultant w celu otwarcia rachunku to czy będę uczestnikiem promocji? Konto zamknąłem 2 lata temu, zgody mam aktywowane. Konto z aplikacją mam aktywne z marszu i tylko czekam na kartę. Niby konsultant potwierdzał tak ale nie jestem do końca przekonany.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 580 zł do wzięcia za konto osobiste w Santander Banku!

Jak w poprzedniej edycji, tak i w tej do wzięcia czekają nagrody o rekordowej wartości 580 zł. W skład pakietu powitalnego dla osób zakładaj...