Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij aż 250 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao

500 zł od Santandera360 zł od Millenniumaż 535 zł od BNP Paribas250 zł od Pekaolokata do 1,7%

22.11.2021

Zgarnij aż 250 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao

W promocji do wzięcia są bony na zakupy (do wyboru): Biedronka, Allegro lub 4F.

Promocja "Przezakupy z kartą Visa Debit FX"
To nowa propozycja Banku Pekao z nagrodami o rekordowej wartości za samo otwarcie konta osobistego. W tej promocji obowiązuje krótki, bo zaledwie kilkumiesięczny okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Pekao!

Co ciekawe, to Bank Pekao ma już aktywną jedną promocję, w której uzyskać można 200 zł premii za Konto Przekorzystne - w niej warunkiem udziału jest wyrobienie karty Mastercard do konta. Najnowsza, niniejsza promocja, w której zgarnąć można 250 zł w postaci bonów na zakupy, jest współorganizowana z Visa.

Skorzystać można tylko z jednej promocji. O tym w której weźmiesz udział zadecyduje strona promocji, na której złożysz wniosek o konto (oraz to jaką kartę do konta wybierzesz). W wyżej podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegóły akcji i link do strony promocji z premią 200 zł. Poniżej skupiam się na promocji z kartą Visa i z bonami na zakupy.

Promocja "Przezakupy z kartą Visa Debit FX"

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która w okresie od 1.05.2021 do 17.11.2021 r. nie miała (ani nie współposiadała) rachunku płatniczego (konta osobistego), ani rachunku lokaty oszczędnościowej w Pekao (oczywiście posiadanie jakichkolwiek produktów w PKO BP nie wyklucza z udziału, bo to dwa odrębne banki). 

W przypadku byłych posiadaczy konta w Pekao, dla wielu osób może więc to być okazja na bardzo opłacalny powrót, gdy okres wykluczenia jest aż tak krótki (w tej promocji od 1.05.2021 r., choć w innych promocjach dotąd bank konsekwentnie trzymał się 1.01.2019 r.). Duża zamiana na plus!

Nagrody. W promocji do wzięcia czekają 3 bony na zakupy (o wartości 50, 100 i 100 zł, co łącznie da tytułowe 250 zł). Uczestnik ma możliwość wyboru sieci sklepów, do której najbardziej będą mu odpowiadać bony: Biedronka, Allegro lub 4F.

Limit nagród. Bank Pekao przygotował się na 2800 uczestników promocji, bo właśnie tyle jest pakietów nagród (w każdym są bony o wartości 50, 100 i 100 zł). Z udziałem w promocji warto się więc pospieszyć.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć 250 zł na zakupy:

 • złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Banku Pekao wraz z wydawaną do niego kartą Visa Debit FX i z aplikacją PeoPay (czyli aplikacją mobilną Pekao) oraz do 31.12.2021 r. zawrzyj umowę z bankiem (można zrobić to online/"na selfie" - więcej o tej metodzie otwierania konta piszę nieco niżej lub w placówce banku - takie dwie opcje dostępne są we wniosku); 
  Na tym etapie podaj swój adres mailowy oraz wybierz nagrodę, jaka Ci będzie odpowiadać - odbywa się to za pomocą wpisania stosownego kodu podczas zakładania konta (należy to zrobić w polu na "KOD REKOMENDACJI"). I tak podać należy kod:
  • BIEDRONKA – jeśli jako nagrodę wybierasz e-kod do sieci sklepów Biedronka lub
  • ALLEGRO – gdy jako nagrodę wybierasz e-kod do Allegro, lub 
  • CZTERYF – jeżeli jako nagrodę wybierasz e-kod do sieci sklepów 4F.

Kod należy wpisać w dokładnie tak wyglądającym polu we wniosku o konto:
Kod rekomendacji we wniosku o konto w Pekao

I to już wszystko, co wystarczy, by otrzymać pierwszą nagrodę: bon o wartości 50 zł do wybranej sieci sklepów.

Do wzięcia będą jeszcze dwa bony (każdy o wartości 100 zł). By je uzyskać, w styczniu oraz w lutym 2022 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • wykonaj 5 płatności kartą Visa wydaną do konta (mogą to być płatności na dowolne, nawet drobne kwoty; można, ale nie trzeba je wykonywać w sklepach, do których są bony jako nagrody w promocji).


Nagrody mają być przekazywane mailem oraz wiadomością w bankowości internetowej Pekao w ciągu 60 dni od zakończenia etapu, w którym będzie czas na zrealizowanie warunków uzyskania danej nagrody. W praktyce więc bonu 50 zł należy spodziewać się do 1.03.2022 r., a kolejny bony (po 100 zł każdy) wpadną najpóźniej do 1.04. oraz do 29.04.2022 r.

Bony do Biedronki mają mieć ważność przez 12 miesięcy. Można je wykorzystywać w częściach (aż do upływu ważności lub wcześniejszego wykorzystania salda) lub łączyć. 

Regulamin promocji niestety nie precyzuje daty ważności bonów Allegro (standardowo są one jednak ważne przez 12 miesięcy od zakupu przez nabywcę bonu). Bonów Allegro nie da się łączyć. Można je realizować wielokrotnie aż do wykorzystania salda środków.

Bony do 4F będzie można zrealizować najpóźniej do 31.12.2022 r. 


Konto Przekorzystne - szczegóły oferty Pekao 


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Banku Pekao to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta - bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków; 
 • 0/4 zł miesięcznie za kartę (Visa Debit FX) wydawaną do konta - bank nie pobierze opłaty, gdy spełniony zostanie jeden z poniższych warunków: 
  • (I) posiadacz konta nie ukończył 26 lat lub
  • (II) w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay.
Uwaga: chociaż do konta można zamówić kartę Mastercard, to pamiętaj, że udział w wyżej wymienionych promocjach zapewnia wyłącznie karta Visa Debit FX (zwróć na to uwagę, gdyż we wniosku może być też dostępna karta Visa Gold - ona jednak nie kwalifikuje do promocji, a do tego ma inne warunki zwalniające z opłaty miesięcznej).

FX w nazwie karty oznacza, że jest to karta wielowalutowa - jeśli zechcesz, to możesz założyć rachunki walutowe w Pekao i wtedy za pomocą tejże karty mieć również do nich dostęp, płacąc we właściwej walucie (by nie dochodziło do przewalutowań, a środki były pobierane z właściwego rachunku w walucie, w której płacisz).
 • 0 zł za wydanie i wznowienie karty ze standardową szatą graficzną (lub 5 zł za wydanie i wznowienie - po upływie ważności - karty z niestandardową szatą graficzną); 
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 - jej można jednak uniknąć, bo alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; inny sposób to utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji; opłata nie jest pobierana za SMSy przesyłane przy autoryzacji logowania do bankowości internetowej; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Pekao; w przypadku innych bankomatów prowizja wynosi 2,3%, min. 5 zł. 


We wniosku o konto na stronie promocji (a tylko tak składane wnioski uprawniają do uzyskania bonów na zakupy) znajdziesz dwie opcje zawarcia umowy z bankiem: 

 • bez wychodzenia z domu - w procesie z wykorzystaniem biometrii. Wymagane będzie wtedy m.in. wykonanie selfie (stąd określenie "konto na selfie"), czyli sfotografowanie dowodu osobistego oraz twarzy np. za pomocą kamerki w smartfonie (w ten sposób bank potwierdzi Twą tożsamość i uruchomi konto) lub
 • w placówce banku - decydując się na taką opcję i wybierając się do placówki, pamiętaj, by pracownikowi banku zasygnalizować, że chodzi o zawarcie umowy dla już złożonego wniosku przez Internet, bo dla tego wniosku musi być zawarta umowa (wnioski składane w placówkach banku nie będą brały udziału w promocji).Przydatne dokumenty:

106 komentarzy:

 1. Posiadacze konta w Idea Banku pewnie wykluczeni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W chwili obecnej klienci Idea Banku są już klientami Pekao, więc jeśli nadal posiadasz konto z czasów Idea Banku, to już je masz w Pekao (co wyklucza z powyższej promocji).

   Usuń
  2. Jeśli dostałem w sierpniu taką wiadomość to jestem wykluczony czy nie? Nie miałem żadnego konta w idea banku tylko kiedyś tam miałem założoną lokatę?

   WYPOWIEDZENIE UMOWY O BANKOWOŚĆ ELEKTRONICZNĄ

   Szanowny Panie,
   informujemy, że Bank Pekao S.A. (dalej: „Bank”) wypowiada Umowę o bankowość elektroniczną (dalej „Umowa”).
   Wypowiedzenie odbywa się na podstawie § 16, ust. 2. Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości
   elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Bank S.A. dla klientów indywidualnych, tj. Bank jest uprawniony do
   wypowiedzenia Umowy o Bankowość Elektroniczną jeżeli w ciągu kolejnych 12 miesięcy przed otrzymaniem oświadczenia o wypowiedzeniu była
   to jedyna Umowa Produktowa wiążąca Bank i Posiadacza Rachunku.
   Wypowiedzenie Umowy nastąpi z zachowaniem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia, licząc od dnia doręczenia tego dokumentu.
   Umowa ulegnie rozwiązaniu z upływem okresu wypowiedzenia.
   Bank po upływie okresu wypowiedzenia uniemożliwi korzystanie z systemu bankowości elektronicznej udostępnionego na podstawie Umowy o
   bankowość elektroniczną.
   W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu 22 101 10 10 (infolinia czynna jest w dni robocze od 9.00 do 17.00, koszt
   połączenia zgodny ze stawką operatora). Zachęcamy również do wysłania wiadomości poprzez bankowość internetową lub wizyty w oddziale
   banku. Lista oddziałów udostępniona jest pod adresem: www.ideabank.pl/oddzialy.

   Usuń
  3. Numer telefonu jak wpisałem w promocji to przeszedł bez problemu, nie jak kolegą poniżej

   Usuń
  4. Jeśli co najmniej od 1.05.2021 r. nie masz konta osobistego, ani lokaty, to droga do udziału w promocji jest otwarta.

   Usuń
  5. Też tak myślę, że po prostu miałem dostęp, ale nic tam nie było, więc mi zamknęli.
   Więc wezmę udział, promocja łatwa, więc w najgorszym razie okres karencji i tak tylko o kilka miesięcy się wydłuży.

   Usuń
  6. No niestety, nie mogę złożyć wniosku, bo wyskakuje mi takie info:

   "Wystąpił błąd

   Wprowadzony numer telefonu jest już zarejestrowany. Popraw wprowadzony numer telefonu lub przyjdź do najbliższego oddziału."

   I co teraz?

   Usuń
  7. ja tez mam problem z tym numerem telefonu. Po jakiego grzyba pko trzyma moje dane jak juz nie jestem ich klientem? A gdzie rodo? Troche sie wkurzylam i na infolini zlozylam dyspozycje o wycofanie wszystkich moich danych. Pani na infolinii proponowala aby isc do banku i zalozyc konto, ale skoro nie zarejestrowalam sie nawet w promocji to chyba wizyta w banku nie pomoze.

   Usuń
  8. Mi o dziwo przeszedł, może za czasów idei miałem inny ciężko powiedzieć. Ale skoro Wam nie przechodzi to boję się, że jednak mogę być wykluczony z promocji ;)

   Usuń
  9. Kup startera z nowym numerem. 5 zł.

   Usuń
  10. mam to samo, czyli niby łagodna karencja, ale nie :D ta walidacja patrzy we wszech wstecz

   Usuń
  11. Mysciak, jeśli konto założyłeś a karencja minęła to czym się przejmujesz?

   Usuń
 2. Co znaczy
  nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunek wymaganego wpływu min. 500 zł zapewni wpływ z konta w innym banku (np. przelew z własnego konta w innym banku), ale nie zapewni wpłata gotówkowa (np. w kasie banku lub we wpłatomacie).

   Usuń
 3. Przy wypełnianiu formularza pojawiła się informacja: wprowadzony numer telefonu jest już zarejestrowany. Popraw wprowadzony numer telefonu lub przyjdź do najbliższego oddziału :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niezamknięta umowa ramowa?

   Usuń
  2. W wypowiedzeniu miałam zapis: "Proszę o zamknięcie konta wraz ze wszelkimi dodatkami i produktami zgodnie z regulaminowym okresem
   wypowiedzenia. Proszę jednak o pozostawienie dostępu do platformy bankowości internetowej do ostatniegodnia rozwiązania umowy.

   Ponadto cofam wszelkie zgody na wykorzystywanie moich danych osobowych, w tym zgody marketingowe." Konto zamknięte na początku 2021 r. więc nie wiem dlaczego mój numer telefonu nadal jest zarejestrowany...

   Usuń
  3. mam to samo

   Usuń
 4. Konto juz dawno zamkniete, a nie moge sie zarejestrowac bo moj nr komorkowy nadal jest w systemie.co robic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak samo, konto zamknięte już dawno a pisze że nr telefonu jest w systemie.

   Usuń
  2. U mnie wniosek przeszedł. Konto w Pekao zamknąłem w styczniu 2020. Może nie macie zamkniętego dostępu do bankowości?

   Usuń
  3. Coś może nie zostało zamknięte? Zapewne dostęp do bankowości internetowe? (Acz to mój domysł; pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, bo dotąd karencja była długa i w praktyce nie przewidywała powrotu byłych klientów; tu wyjątkowo okres wykluczenia jest krótszy). U mnie (jako byłego klienta) wniosek przed chwilą przeszedł.

   Usuń
 5. Wystąpił błąd
  Wprowadzony numer telefonu jest już zarejestrowany. Popraw wprowadzony numer telefonu lub przyjdź do najbliższego oddziału.


  Na infolinii powiedzieli, że jedyna opcja to wizyta w oddziale. Zastanawiam się jeszcze nad innym nr telefonu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kup nowy starter w kiosku i utrzymuj numer do końca promocji.

   Usuń
 6. Pojawia się błąd, że wybrany numer telefonu jest już zarejestrowany. Co robić?

  OdpowiedzUsuń
 7. "Wprowadzony numer telefonu jest już zarejestrowany. Popraw wprowadzony numer telefonu lub przyjdź do najbliższego oddziału". Konto zamknięte w 2020, a nie mogę się zarejestrować. Gówniany bank

  OdpowiedzUsuń
 8. Na infolinii otrzymałam wiadomosc: jeżeli była Pani naszym klientem nie ma możliwości otwarcia konta przez internet, zapraszamy do oddziału, czyli promocja przepada

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takiego wykluczenia w regulaminie nie ma. Można znaleźć następujący zapis:

   "Możesz wziąć udział w naszej Promocji, jeżeli: (...)

   e. od 1 maja do 17 listopada 2021 r. nawet przez jeden dzień, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunków w Banku, takich jak:

   i. rachunek płatniczy dla konsumentów, czyli konto do wykonywania różnych transakcji płatniczych (rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy),

   ii. rachunek terminowej lokaty oszczędnościowej lub rachunek oszczędnościowy lokaty terminowej (...)"

   Usuń
 9. Na tej stronie promocji nie chce mi się klikać Załóż konto online. Co mam zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obok tego przycisku jest suwak, którym wyraża się zgodę na przystąpienie do promocji i akceptuje regulamin - trzeba w niego kliknąć, by podświetlał się na zielono. Wtedy w przycisk "Załóż konto online" będzie już można kliknąć i przejść do wniosku.

   Usuń
 10. Jak sprawdzić, czy przenieśli mi konto z Idea banku do Pekao? Można internetowo, telefonicznie, czy trzeba osobiście w banku?

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja dostałem informację na infolinii, że nie ma wymogu otwierania konta na selfie w tej promocji. Czy ktoś może to potwierdzić?

  OdpowiedzUsuń
 12. Żeby wziąć udział w promocji trzeba założyć online. Nie mogę założyć, bo mój numer telefonu już jest u nich w systemie. Pan na infolinii mówi, że jeżeli kiedykolwiek byłem ich klientem to nie założę online. To o d..ę rozbić jest ta karencja od maja 2021, jak nie mogę założyć nawet jak nie jestem ich klientem od półtora roku.

  OdpowiedzUsuń
 13. W którym momencie trzeba podać jaką nagrodę wybieram? Dopiero w aplikacji przy weryfikacji czy w pierwszym etapie gdzie jest napisane żeby podać kod rekomendacji? Przeszłam już ten etap i nic tam nie wpisałam bo myślałam że chodzi o jakiś kod polecenia od znajomego. Co teraz? Da się to jakoś poprawić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pierwszym etapie kod rekomendacji, tam gdzie podawało się e-mail za pierwszym razem. Pisało, że jak się nie wpisze to nie dostaje się nagrody :(

   Usuń
  2. ach, przeczytalem komentarz i zorientowałem się że tak samo zrobiłem :/

   Usuń
  3. Jeżeli odstąpię od umowy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy zdalnej, to będzie to zaliczało się do posiadania konta? Pytam bo nie wiem czy będę mógł brać np. udział w kolejnej edycji czy będę musiał doczekać okres karencji?

   Usuń
  4. W Pekao nie wiem ale chciałam odstapic w Millennium to nie wiedzieli jak to mają zrobić z zostawiłam dyspozycje i tak przysłali mi info, że konto zamknęli. Nie odpuszczam i dalej drąże sprawe

   Usuń
  5. Ja też nie widzialem miejsca na wpisanie kodu a konto już zostało otwarte 😶 Podszedłem dzisdo oddziału by odstąpić i jeszcze raz to zrobić. Pani jednak w oddziale skontaktowała siez kimś przez tel i ręcznie dodali mnie do promocji wpisujac kod w systemie.

   Usuń
 14. Wniosek trzeba wyklinać online. U mnie nie przechodzi, bo nr telefonu jest już w systemie. Konto zamknąłem półtora roku temu. Pan na infolinii mówi że jeżeli kiedykolwiek byłem ich klientem to nie założę online. Czyli jestem wykluczony choć spełniam warunki karencji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi powiedzieli, w takiej samej sytuacji, że muszę odwiedzić oddział, ale warunki promocji będą utrzymane. Zamknąłem konto we wrześniu 2020

   Usuń
 15. Przy wybieraniu w aplikacji głównego oddziału, nie mam na mapie żadnego do wyboru. System ios

  OdpowiedzUsuń
 16. moj numer telefonu juz maja i nie mozna przejsc dalej - co robic? wszystkie umowy z pekao dawno temu pozamykane,

  promocja niedorobiona - prosze im zdjac ze 2 z tych 5 gwiazdek

  OdpowiedzUsuń
 17. To samo. Konto założone a nie było informacji aby podać rodzaj nagrody

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kod trzeba wpisać jako kod rekomendacji.

   Usuń
  2. U mnie we wniosku nie było takiej opcji żeby wpisać rodzaj nagrody

   Usuń
  3. Była, ale na samym dole na którymś ekranie we wniosku: Kod rekomendacyjny. Tam trzeba było wpisać wybrany kod. Teraz masz konto, ale nie w promocji

   Usuń
 18. no i ja dołączam do tego grona, gdzie nie można otworzyć. Zadzwoniłąm na infolinię, pani nie może mi pomóc, ale może dać nr tel gdzie ktoś z rozszerzonymi uprawnieniami wyklika mi ten wniosek, lub oddział. Zadzwoniłąm, ale tam ta samo co w większośc tu, jak miałam konto, to przez stronę nie otworzę. Pytam jak w oddziale wybrać nagrodę? JAk nie będzie takiej możliwości to reklamcję pani złoży. Nie wiem czy jest sens ....a szkoda, bo niby fajna promocja.
  Aha mi o dziwo nr tele przechodził.

  OdpowiedzUsuń
 19. Trochę się przestraszyłem czytają tutaj te komentarze bo już kiedyś byłem klientem Pekao i Idea Banku do tego. Ale na szczęście wniosek udało się wysłać.

  OdpowiedzUsuń
 20. czy te zdjęcia dowodu i selfie robi się podczas składania wniosku i jak je się przesyła z telefonu do komputera czy jak bo nie bardzo rozumiem tego mechanizmu otwierania konta online. Zawsze wnioski wypełniam na komputerze, może tutaj trzeba to zrobić w telefonie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy wniosek możesz uzupełnić na komputerze, ale zaraz potem musisz pobrać aplikację i tam dokończyć wniosek, m.in. zrobić zdjęcie dowodu.

   Usuń
 21. Konto otwarte. Czy w grudniu muszę już robić płatności kartą?

  OdpowiedzUsuń
 22. Umowa ramowa w Ideabanku wyklucza z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdzasz czy jesteś klientem banku PKO SA.Jesteś to wykluczenie z promocji sprawdzisz na infolinii .

   Usuń
 23. Udało się założyć😁

  OdpowiedzUsuń
 24. Zmieniłem numer telefonu i konto już założone na selfie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za tip. Konto udało się założyć.

   Usuń
 25. Nie można założyć konta przez błąd: Wprowadzony numer telefonu jest już zarejestrowany. Popraw wprowadzony numer telefonu lub przyjdź do najbliższego oddziału.

  OdpowiedzUsuń
 26. Na jakie zgody trzeba się zgodzić?
  W regulaminie zapis o zgodach niezbędnych do realizacji promocji, ale tak owych do odhaczenia nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To są te na stronie promocji przy suwaku. A we wniosku profilaktycznie zaznaczyłem 2 pierwsze zgody dla banku. Dla grupy kapitałowej już nie ale wg mnie to żadna i tak nie jest wymagana.

   Usuń
 27. U mnie ta sama sytuacja, konto zamknięte w styczniu ale system rozpoznaje dane. Na infolinii otrzymałam informację, że mają już od dłuższego czasu problem techniczny i byli klienci nie mogą założyć konta przez internet. Mogę otworzyć konto w oddziale w promocji ale nie gwarantują że dostanę nagrodę. No to ale promocja, śmiechu warte! Po podaniu innego numeru telefonu powstaje problem z weryfikacją danych i wniosku nie można dokończyć.

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy trzeba we wniosku zaakceptować zgody na marketing?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin niczego nie wymaga. Tylko trzeba zaakceptować regulamin na stronie promocji i tyle. Choć dwie p-wsze zgody we wniosku wyraziłem (te na marketing banku bez marketingu grupy kapitałowej).

   Usuń
 29. Założyłem przez selfie, kod nagrody wpisałem przyskalda iu wniosku ale w dokumentach, które dostałem na maila nie ma regulaminu promocji. To normalne?

  OdpowiedzUsuń
 30. Będzie info na stronie promocji jak limit wniosków się wyczerpie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopytywałem o to. Dzisiaj dostałem odpowiedź - w przypadku osiągnięcia limitu, na stronie promocji ma się pojawić komunikat o tym.

   PS. Też zawsze wolę o to dopytać. Jednak według mnie to jedyne zdroworozsądkowe podejście. Banki są świadome, że osoby, które założyłyby konto (zachęcone promocją), a nagrody miałyby nie otrzymać (bo nie byłoby zakomunikowania o wyczerpaniu puli), to równie szybko takie konto by zamknęły. Dla banku to niepotrzebne zamieszanie. Ma budżet na promocję (czyli nagrody) - to działa w ramach niego, bo zależy mu na pozyskiwaniu klientów, którzy dzięki takiej promocji będą zadowoleni.

   Usuń
  2. Złotówa, a co w sytuacji gdy dzisiaj wypełnie wniosek w internecie, a podpisze pojutrze a tu nagle jutro info o wykoncczeniu bonów. Wypełnieni wniosku "bukuje" nagrodę?

   Usuń
  3. Jutro przed wejściem do placówki sprawdzisz sobie na stronie czy promocji nie zakończyli.

   Usuń
 31. Złotówa, zacząłem rejestracje i doszedłem do momentu aby pobrać apkę - czy mogę dokończyć rejestracje za kilka/naście dni i nie wypadnę przez to z tej skromnej puli wniosków promocyjnych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale na co chcesz czekać? Na wyczerpanie puli?

   Usuń
 32. Pozwolę sobie zauważyć, że ten limit 2800 uczestników dotyczy każdego etapu oddzielnie, tzn. można załapać się na nagrodę w pierwszym etapie (50 zł), a nie załapać się na nagrody w drugim (100 zł) i trzecim (100 zł) - decyduje kolejność spełnienia warunków w danym etapie. Czyli trzeba będzie jak najszybciej robić te płatności kartą w kolejnych miesiącach. Jak dla mnie to ta promocja jest bardziej loterią, bo nic tutaj nie jest gwarantowane - można się zarejestrować, spełnić wszystkie warunki i nie dostać żadnej nagrody. Ale jaki bank, taka promocja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko jeśli konto w promocji może otworzyć tylko 2800 osób to w kolejnych etapach spełniając warunki nie ma możliwości nie załapać się na nagrodę, bo nikt z poza tej grupy 2800 osób się więcej nie łapie:)

   Usuń
  2. Anonimowy 23 listopada 2021 21:13
   Gdyby było tak, jak piszesz, to po co w regulaminie te limity dla poszczególnych etapów?

   Usuń
  3. Nigdzie nie jest napisane, że tylko 2800 osób może złożyć wniosek o konto w tej promocji. Tyle jest nagród w poszczególnych etapach. Więc jeśli dobrze rozumiem to dalej wnioski może złożyć w tej promocji obojętnie jaka liczba osób nawet i 10 000 osób ale tylko 2800 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji dostaję nagrodę. I tak dla każdego etapu.

   Usuń
 33. Gówniany regulamin, konto zamknięte 1,5 roku temu, ale można założyć nowego, bo nr telefonu jest już zarejestrowany. Jak zmieniam numer telefonu, to rejestracja i tak nie przechodzi. Każą zalogować się do aplikacji za pomocą istniejącego konta, które dawno już zostało zamknięte. Masakra.

  OdpowiedzUsuń
 34. I ja jestem po rozmowie z infolinią. Pani powiedziała, że osoby które były już klientami banku nie mają możliwości założenia konta on-line. Mozna udać się do oddziału, ale nie gwarantuje, że tam pracownik da radę wyklikać tę promocję. Śmiechu warte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli w każdym z tych banków sa tacy pracownicy jak w moim, to na pewno nie dadzą rady :(

   Usuń
 35. Patrząc po ilość osób z problemami już w pierwszym etapie tej loterii należy sądzić, że im mniej jasne warunki i im więcej niepowodzeń wśród uczestników, tym więcej chętnych i tym bardziej bankom opłaca się organizować tego typu imprezy. :)

  OdpowiedzUsuń
 36. Dzisiaj umowa podpisana w placówce. Tak szybko to jeszcze chyba nigdy nie odbyłam wizyty w banku.

  OdpowiedzUsuń
 37. Czy bank będzie informował że wyczerpał się limit osób które są objęte promocją?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dostałem informację, że ma się pojawić taki komunikat.

   Usuń
  2. Ale w regulaminie promocji nie ma czegoś takiego, jak limit złożonych wniosków albo limit otwartych kont. Te 2800 to limit nagród do zdobycia w każdym etapie oddzielnie. Jak więc bank ma poinformować o wyczerpaniu tego limitu i wstrzymać przyjmowanie kolejnych wniosków czy otwieranie kont w promocji?

   Usuń
 38. a ja mam dość, w 2019 r nie mogłam otworzyć rachunku w promocji ,bo okazalo się ,ze 15 lat temu przy okazji posiadania lokaty otworzyli mi jakieś konto osobiste.Nawet o tym nie wiedzialam-wyszło to przy probie zlożenia wniosku.W 2019 r zamknęłam ten fantomowy rachunek i nawet pytałam pana w oddziale czy już nic u nich nie mam.Potwierdził.Wczoraj odrzuciło mi wniosek z adnotacją, ze juz jestem klientem.Byłam dziś w oddziale i-uwaga hit-okazało się, ze jednak widnieję tam jako pelnomocnik dawno zamkniętej lokaty mojego taty z okolo 2002r.No i po promocji,a teraz jeszcze , zeby mnie wypisali z tego pelnomocnictwa muszę przedstawic akt zgonu taty i jeszcze poświadczenie dziedziczenia.Szczerze mówiąc to mi się już nie chce -2 lata czekałam aż minie jakaś karencja, ucieszylam się teraz i kiszka.Czy takie pelnomocnictwo nie wygasa po zamknięciu rachunku? Orientyjecie się może?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zawsze wygasa. Nie wiem, jak jest akurat w Pekao ale w Santander Banku mąż kilkakrotnie zamykał i otwierał konto i za każdym razem nadal byłam pełnomocnikiem.

   Usuń
 39. Konto zamknąłem w kwietniu 2019 roku i dziś bez problemu udało mi sie je założyć w promocji. Za pierwszym razem tylko nie przeszła weryfikacja selfie. całość trwała moze 15 minut. Także trzeba próbować

  OdpowiedzUsuń
 40. Ja nie mogę dokończyć wniosku po podaniu danych personalnych z dowodu. Pojawia się komunikat:
  Wygląda na to, że jesteś już naszym klientem. Zaloguj się do serwisu https://www.pekao24.pl/ i wypełnij wniosek o rachunek osobisty lub firmowy w zakładce Oferta dla Ciebie.
  Mam skutecznie wypowiedzianą umowę we IX 2021 r więc spełniam główny warunek promocji i takie kwiatki. Niepoważny bank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam to samo, umowa dawno wypowiedziama a tu info że jestem ich klientem.

   Usuń
 41. Sprostowanie do mojego postu z 23 listopada 21:41. Umowę wypowiedziałem we IX 2020 r a nie jak błędnie podałem,że we IX 2021 r

  OdpowiedzUsuń
 42. Zamknęłam w lutym 2021 i niestety pojawia się komunikat z telefonem, jak u innych osób...

  OdpowiedzUsuń
 43. Informacja dla wszystkich zainteresowanych. Ja też miałem problemy z założeniem konta przez internet i aktywacji promocji. Udałem się do najbliższego oddziału banku i tam pracownik banku założył mi konto i ręcznie podpiął mi promocje,otrzymałem pismo potwierdzające o przystąpieniu do promocji. Pozdrawiam wszystkich łowców promocji bankowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak pracownik to zrobił? Ja byłem w oddziale to pani miała u siebie opcję otwarcie konta, takiego standardowego, ale nie było nigdzie pola do wpisania kodu z nazwą sklepu.

   Usuń
  2. W moim przypadku pani zadzwoniła do tak zwanego opiekuna promocji, i ta osoba u siebie w systemie podpięła mnie do promocji i zaznaczyła do jakiego sklepu chcę otrzymać Bony.

   Usuń
 44. Da się konto założyć przez kuriera?

  OdpowiedzUsuń
 45. Konto Za Zero wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To konto w PKO. A PKO BP i Pekao to 2 osobne banki.

   Usuń
 46. Ok. 20 marca złożyłam wypowiedzenie w Idea Banku. Udało się wstrzelić w karencję. Dzisiaj podpisana umowa.

  OdpowiedzUsuń
 47. konto założone bez problemu na selfi. zamykałem jakieś 2 lata temu - też zakładane na selfi, podałem tylko inny nr tel bo i tak mi się zmienił, mail ten sam. weryfikacja po 21 w kilka minut i konto otwarte. Czekam teraz na kartę, spełniam banalne warunki, biorę kaskę i zamykam konto. I tak do następnej łatwej promki w tym banku. dzięki Złotówa za dobre wyeksponownie promki na fb i mailu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratulacje, że udało Ci się złożyć wniosek o konto w promocji po zmianie numeru telefonu. Prawie wszyscy co zmienili numer telefonu mimo wszystko nie mogli dokończyć wniosku bo były już w systemie inne dane jak np PESEL.

   Usuń
 48. A ja mam inny przypadek, może ktoś miał podobna sytuację. Zaczęłam zakładać konto, nie wpisałam tzw "kodu rekomendacyjnego" bo odebrałam to jako kod polecenia czy cóś. Na końcu nie zatwierdziłam umowy. Zadzwoniłam na podany numer, pracownik anulował wniosek i powiedział, ze bez problemu założę nowy, niestety pojawił się błąd. Dzwonie znowu a Pani mówi, że oni maja już moje dane, pytam się na jakiej podstawie skoro nie podpisałam umowy, powinny się skasować, pytam, czy może jest to kwestia przetworzenia dnia albo aby zgłosiła ten fakt do informatyków. Niestety nie ma takiej możliwości. Mogę to zrobić w oddziale, tylko dla mnie jest absurdem, że odwołuje coś na co nie wyraziłam formalnie zgody, bo nie podpisałam umowy. Pani nie wie co może zrobić oddział i czy promocja mnie obejmie. Jutro będę dzwonić do oddziału. Niestety informatycznie bank zacofany zostają im dane, których nie maja prawa posiadać wg. mnie, będzie cyrk jak zaczną dzwonić do mnie z ofertami :) :P

  OdpowiedzUsuń
 49. u mnie wniosek zostal anulowany na infolinii po pozytywnym przesjciu selfie. Dalej wniosku nie kontynuowalem. Po usunieciu wniosku na infolinii konsultant poradzil by poczekac 15 minut i zlozyc nowy wniosek.

  OdpowiedzUsuń
 50. Wysyłają kartę za granicą

  OdpowiedzUsuń
 51. Potrzebuje kod polecający

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocji nie da się łączyć z programem poleceń. W polu na kod rekomendacji należy wpisać kod określający nagrodę, którą chce się otrzymać: BIEDRONKA, ALLEGRO lub CZTERYF.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 350 zł premii + 150 zł w bonach na zakupy za Konto Jakie Chcę w Santander Banku (z czego 100 zł jeszcze przed Gwiazdką!)

Świetna promocja Santandera powraca. Tym razem z drobną modyfikacją na plus. Jak we wcześniejszej edycji, tak i teraz do wzięcia czeka gwara...