Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aż 300 zł w bonach Allegro dla obecnych klientów PKO BP w promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie 5"

350 zł od Santanderatelefon Vivo od Citilokata do 1,7%400 zł od BNP Paribas250 zł od Millennium

11.10.2021

Aż 300 zł w bonach Allegro dla obecnych klientów PKO BP w promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie 5"

Największy bank w Polsce odpalił kolejną edycję promocji skierowanej do wybranych klientów.

Promocja "Przenieś swoje wynagrodzenie 5"
Do wzięcia czekają bony Allegro o łącznej wartości 300 zł. Podstawowym wymogiem jest zapewnienie wpływów na konto posiadane w PKO BP. Acz warunkiem załapania się na promocję jest otrzymanie od banku zaproszenia.

Dwie edycje temu miałem szczęście być zaproszonym do tej promocji. Choć wtedy do wzięcia były bony o wartości 200 zł (podobnie, jak i w ostatniej edycji). Teraz Czytelniczka Jowita doniosła (wielkie dzięki za cynk o tej promocji), że bank daje już nawet 300 zł. Choć też faktem jest, że wzrosły też wymagania (warunki należy spełniać nie przez 2, a 3 miesiące i płatności kartą lub Blikiem należy wykonać na zdecydowanie większą sumę, niż wcześniej).


Jak zgarnąć 300 zł na zakupy na Allegro w promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie 5"


Dla kogo promocja? Do udziału kwalifikuje się osoba pełnoletnia, która ma adres zamieszkania w Polsce i na dzień wydania nagrody przez bank nadal będzie posiadać konto osobiste w PKO BP (z wyłączeniem Kont Inteligo) i wydaną do niego kartę. 

Kluczowe jest jednak otrzymanie od banku zaproszenia do promocji. Zgodnie z regulaminem zaproszenie może przyjść SMS-em, mailem lub w postaci komunikatu w aplikacji mobilnej IKO lub w poczcie wewnętrznej dostępnej po zalogowaniu do bankowości internetowej iPKO. Warto więc dobrze sprawdzić i przeszukać choćby skrzynkę mailową - również foldery typu "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty" czy tego zaproszenia gdzieś nie ma.

💡 Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w PKO BP, a masz 18-26 lat, sprawdź promocję, w której można zgarnąć 250 zł premii za Konto dla Młodych (na obecną promocję z bonami Allegro za wpływy wynagrodzenia się nie załapiesz, ale skorzystasz z nagrody na start o rekordowej wartości, jeśli chodzi o ten typ rachunku w największym banku w Polsce).

 

Nagrodą w promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie 5" są karty podarunkowe, które będzie można wykorzystać podczas zakupów na Allegro. Uczestnik promocji może zdobyć maksymalnie 3 karty podarunkowe o wartości 100 zł każda. Karty podarunkowe mają mieć ważność do 31.12.2022 r.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z takich kart podarunkowych, sprawdź mój wpis poradnikowy: jak wykorzystać kartę podarunkową na Allegro? Jeżeli nie masz zaproszenia do promocji od PKO BP, to bony Allegro o wartości 400 zł możesz zgarnąć w promocji Citibanku. Z kolei BNP Paribas daje 300 zł do Allegro + 100 zł premii za konto.

Limit nagród. Bank przygotował 7500 sztuk nagród w postaci kart podarunkowych Allegro o wartości 100 zł każda (w porównaniu z poprzednimi edycjami różnica w liczbie nagród jest ogromna, bo wcześniej bank do rozdania miewał 1000-3400 sztuk bonów). 

Zgodnie z regulaminem komunikat o ewentualnym wyczerpaniu puli nagród ma się pojawić tutaj.

Jeśli jest Ci dane znaleźć się w gronie osób wyróżnionych przez bank i masz zaproszenie do promocji, to z rejestracją w niej nie warto zwlekać, gdyż regulamin akcji zawiera taki zapis:

"W przypadku gdy liczba uprawnionych do otrzymania Nagród będzie większa niż przewidziana pula Nagród, o otrzymaniu Nagrody będzie decydować kolejność zapisania się do Promocji."


Zasady promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie 5"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrody:

 • w okresie od 8. do 31.10.2021 r. zapisz się do promocji na podstawie zaproszenia od banku (formularz rejestracyjny znajduje się na stronie promocji); 
 • w listopadzie i grudniu 2021 oraz w styczniu 2022 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • zapewnij "Systematyczne Wpływy na Konto z tytułu wynagrodzenia na łączną kwotę minimum 900 złotych miesięcznie" (nieco niżej opisuję jakie wpływy dopuszcza bank) oraz 
  • wykonaj płatności kartą lub BLIKiem o łącznej wartości 300 zł (także w każdym miesiącu kalendarzowym); płatności można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; nie zaliczą się wpłaty i wypłaty w bankomatach, przelewy z karty (odpada więc np. doładowanie konta w Revolut - tak PKO BP kwalifikuje bowiem tego typu transakcję) oraz przelewy na telefon BLIK (jeśli posiadasz więcej niż jedno konto w PKO BP, to ten limit transakcji będzie liczony osobno dla każdego z nich); 
 • na dzień otrzymania nagrody posiadaj: 
  • konto, na które wpływa wynagrodzenie oraz
  • zgody na otrzymywanie od banku "informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących". 

"Systematycznymi Wpływami na Konto" na sumę min. 900 zł, jakich oczekuje bank, są:
"wpływy na Konto z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w miesiącu listopadzie, grudniu, styczniu, zawierających się w Okresie Promocji, na łączną kwotę minimum 900 złotych miesięcznie; 
w Promocji nie będą uwzględniane: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego Uczestnika, wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny (tj. indywidualny rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w PKO Banku Polskim lub innym banku, który nie jest rachunkiem firmowym)"

Nagrody mają być przekazywane za pomocą wiadomości w poczcie dostępnej po zalogowaniu do bankowości internetowej: do końca grudnia, stycznia i lutego (odpowiednio za spełnienie warunków w listopadzie, grudniu i styczniu).

Jeden uczestnik promocji może otrzymać maksymalnie trzy nagrody (po jednej za każdy miesiąc tj. listopad, grudzień i styczeń) niezależnie od liczby posiadanych kont i kart.
_________

Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Podpowiem Ci jedno niezawodne rozwiązanie: zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie, by nie przegapić najlepszych okazji:

Przydatne dokumenty:

14 komentarzy:

 1. Dzisiaj popołudniu dostałem SMS od PKO :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam
  Czy ktoś to testował w poprzednich edycjach - czy bank zalicza przelewy ze swojego lub z konta znajomego w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny (tj. indywidualny rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w PKO Banku Polskim lub innym banku, który nie jest rachunkiem firmowym)"

   Usuń
  2. dobra ale jak odróżnić konto firmowe od niefirmowego. Nie każdy jest vatowcem (którego można sprawdzić). A inni?

   Usuń
 3. Czy wynagrodzenie za wynajem przejdzie i wysłany że zwykłego konta?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem na działalności. Czy przelewy z własnego konta firmowego przejdą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W II edycji brałem udział i przeszło :)

   Usuń
 5. Bonów Allegro nadal nie da się łączyć?

  OdpowiedzUsuń
 6. czy w poprzednich edycjach przechodziły wypłaty z karty z google pay na revoluta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprzednio to nie było takiego wykluczenia bo liczyło się ile transakcji a nie na min 300 zł.

   Usuń
 7. Dostałem e-maila więc się zapisałem do promocji. Czy przejdzie przelew od osoby fizycznej - to się okaże w grudniu. Jeśli nie to nic nie tracę. Pozdrawiam.

  diego

  OdpowiedzUsuń
 8. Dostałem zaproszenie do promocji tylko w formie mailowej. Tytuł maila: jak zgarnąć 300zl do allegro. Nie dostałem smsa ani wiadomości w bankowości. Czy to wystarczy, żeby być do promocji przypisanym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ważne że masz maila i tyle wystarczy.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 350 zł premii za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

Wystartowała kolejna edycja najpopularniejszej w ostatnich miesiącach promocji. To akcja, w której za otwarcie konta osobistego w Santander ...