Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł do Biedronki w promocji "Jesień z kartą kredytową Mastercard" w Banku Millennium

350 zł od Santanderatelefon Vivo od Citilokata do 1,7%400 zł od BNP Paribas250 zł od Millennium

01.10.2021

300 zł do Biedronki w promocji "Jesień z kartą kredytową Mastercard" w Banku Millennium

W kolejnej edycji promocji karty kredytowej Bank Millennium rozdaje nową nagrodę.

Promocja "Jesień z kartą kredytową Mastercard"
Tym razem do wzięcia czekają bony o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Acz to nie wszystko, co można uzyskać, bo z kartą kredytową Mastercard Impresja wyrabianą w niniejszej promocji, dostępny jest jeszcze zwrot za płatności u partnerów banku.

Na początek kwestia kluczowa: z promocji skorzystać może wyłącznie osoba, która już posiada dostęp do bankowości elektronicznej Millennium (bo tylko tak - lub w aplikacji mobilnej - złożone wnioski o kartę kredytową uprawniają do uzyskania nagród). W praktyce trzeba zatem posiadać (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku. 

Otwarcie konta w Millennium jednak też się opłaca, bo teraz bank płaci 250 zł - i warto przy tym zwrócić uwagę, że tym razem okres wykluczenia dla byłych posiadaczy Konta 360° lub 360° Student założonego w promocji jest po raz kolejny skrócony (podobnie zresztą stało się w niniejszej promocji z kartą kredytową).

Zakładając konto w Millennium, uzyskasz dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej), gdzie możliwe będzie złożenie wniosku o kartę kredytową w niniejszej promocji.

"Jesień z kartą kredytową Mastercard": 300 zł do Biedronki od Millennium


Dla kogo promocja?
Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
Jeśli nie łapiesz się na promocję Millennium lub nie odpowiada Ci przygotowana przez bank nagroda, to możesz sprawdzić inne promocje z kartą kredytową w roli głównej. W Citibanku zgarnąć można (do wyboru) telefon Vivo Y11s lub 400 zł do wydania na Allegro, lub 300 zł na zakupy w Biedronce.

Nagrody. Bank Millennium dla uczestnika niniejszej promocji przygotował 2 bony o wartości 150 zł każdy, które będzie można wykorzystać podczas dowolnych zakupów w sklepach Biedronka. Każdy bon ma mieć ważność przez 12 miesięcy. 

Jeśli dotąd nie było Ci dane płacić w taki sposób, sprawdź mój krótki wpis poradnikowy: Jak zapłacić bonem w sklepach Biedronka? Prosty sposób na realizację kodu z vouchera podczas zakupów.
 
Jak działa karta kredytowa? Na wstępie kilka słów dla osób, którym jeszcze nie było dane korzystać z karty kredytowej. By zrozumieć jak taka karta działa, polecam mój wpis poradnikowy: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który jest największą zaletą karty kredytowej. To dzięki okresowi bezodsetkowemu oddawać można taką samą kwotę, jaka z karty została wykorzystana (bez odsetek i bez opłat):Limit nagród. Choć dostępność promocji karty kredytowej w Millennium została zaplanowana aż do 9.01.2022 r., to obowiązuje w niej też inny limit - bank przygotował się na udział maksymalnie 20 000 osób. Nagrody trafią do tych, którzy w czasie trwania akcji jako pierwsi złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "Jesień z kartą kredytową Mastercard"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • do 9.01.2022 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja lub Mastercard Gold (ta druga choć bierze udział w promocji z bonami do Biedronki, to nie daje moneybacku);

  wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  (uwaga: w banku Millennium dostępne są też inne karty kredytowe, ale w promocji udział biorą tylko karty z logo Mastercard);

 • najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę wyraź zgody na otrzymywanie:
  • informacji handlowych przez kanały elektroniczne, 
  • informacji handlowych przez telefon, 
  • dopasowanych informacji handlowych oraz 
  • informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium;
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę oraz w każdym miesiącu kalendarzowym w dwóch kolejnych 3-miesięcznych okresach wykonuj płatności kartą na sumę min. 350 zł (by zdobyć 2 bony po 150 zł, trzeba wykonywać takie płatności przez 6 miesięcy).

Terminy, w których należy wykonywać płatności kartą zależą od tego kiedy złożysz wniosek o kartę kredytową w Millennium. Konkretne miesiące spełniania warunków znajdziesz w poniższej tabeli (wraz z datą, do której bank prześle Ci nagrodę SMSem):

Termin złożenia wniosku o kartę

I okres

II Okres

Czas przekazania bonu (150 zł każdy)

Październik 2021 r.

Listopad, grudzień 2021 i styczeń 2022 r.

Luty, marzec i kwiecień 2022 r.

Do końca lutego (za I okres) i do końca maja 2022 r. (za II okres)

Listopad 2021 r.

Grudzień 2021 oraz styczeń i luty 2022 r.

Marzec kwiecień i maj 2022 r.

Do końca marca (za I okres) i do końca czerwca 2022 r. (za II okres)

Grudzień 2021 r.

Styczeń, luty i marzec 2022 r.

Kwiecień, maj i czerwiec 2022 r.

Do końca kwietnia (za I okres) i do końca lipca 2022 r. (za II okres)

Styczeń 2022 r.

Luty, marzec i kwiecień 2022 r.

Maj, czerwiec i lipiec 2022 r.

Do końca maja (za I okres) i do końca sierpnia 2022 r. (za II okres)


Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (zatem mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Biedronka). Pamiętaj jednak unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

Do czasu otrzymania każdej nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Ile kosztuje karta kredytowa Mastercard Impresja?


Biorąc udział w promocji "Jesień z kartą kredytową Mastercard" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. jedną płatność kartą.

W przypadku karty Mastercard Impresja (bo na niej się skupiam z racji moneybacku) po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki z taryfy opłat i prowizji: na ten moment jest to 5 płatności miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku zwalniającego z opłaty, bank pobierze 7,99 zł.

Z kartą kredytową Impresja do 31.12.2021 roku uzyskiwać można moneyback 5% (do 50 zł miesięcznie).

Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów (tylko na terenie Polski; dla transakcji w PLN) współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line, czyli transakcji dokonywanych Kartą na odległość), Cocinelle, Deichamann-Obuwie, Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school, ani Empik cafe), Francesco Biasia, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl), Marella, Massimo Dutti, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na smyk.com), Sony Center (za płatności w salonach Sony Center), Stradivarius, Travelplanet.pl (wyłącznie za płatności za imprezy turystyczne opłacaone w punktach obsługi klienta i on-line), Uterqüe, Venezia, Zara, Zara Home. 

Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

1 komentarz:

 1. chciałam skorzystać ale niestety urlop macierzyński skreśla w ogóle możliwość posiadania w tym banku karty kredytowej :/ nawet jeśli zasiłek wypłaca pracodawca a nie ZUS 😳

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 350 zł premii za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

Wystartowała kolejna edycja najpopularniejszej w ostatnich miesiącach promocji. To akcja, w której za otwarcie konta osobistego w Santander ...