Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 200 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku (+ moneyback do 20 zł miesięcznie)

350 zł od Santanderatelefon Vivo od Citilokata do 1,7%400 zł od BNP Paribas250 zł od Millennium

01.10.2021

Zgarnij 200 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku (+ moneyback do 20 zł miesięcznie)

Wystartowała nowa promocja konta w Aliorze.

Promocja "Bankuj mobilnie" w Alior Banku
Do wzięcia czekają bonusy pieniężne o łącznej wartości 200 zł. Ale to nie wszystko, bo kontem w Aliorze pozwala uzyskać zwroty za płatności telefonem, dzięki czemu wpaść może (dodatkowo) nawet 240 zł rocznie.


W odróżnieniu od poprzedniej edycji promocji, tym razem by zgarnąć bonusy nie trzeba robić zakupów w aplikacji mobilnej banku (ostania promocja wymagała kupowania biletów lub opłacania miejsc parkingowych, a z tego nie każdy przecież musi korzystać). Tym razem jest więc prościej i dla każdego.

Promocja "Bankuj mobilnie" w Aliorze


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która w ciągu ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego, walutowego, ani Karty Kibica w Alior Banku (w tym również w T-Mobile Usługi Bankowe). 

Posiadanie innych produktów (np. konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowo-walutowego czy konta w Kantorze Walutowym Alior Banku) nie wyklucza z promocji (i nie ma w tym przypadku najmniejszych wątpliwości, bo zapisy na ten temat można znaleźć w regulaminie).

Nagrody. W promocji do wzięcia czekają 4 bonusy pieniężne po 50 zł każdy, co da tytułowe 200 zł. Bonusy będą wpływać na Twe konto w Aliorze, więc możesz je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Do tego dojść może jeszcze moneyback (procentowo naliczany zwrot od płatności) - spełniając warunki uzyskania bonusów za aktywne korzystanie z konta (tych do 200 zł), przy okazji możesz uzyskać dodatkowy zwrot za płatności (tu do wzięcia będzie od kilku do 20 zł miesięcznie).

Zasady promocji "Bankuj mobilnie"


By wziąć udział w promocji: 
 • do 31.12.2021 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych z użyciem wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczna, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe) i połączeń głosowych; 
 • w ciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę.
 • w każdym z czterech kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta:
  • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta oraz 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej.

Za każdy miesiąc, w którym wykażesz się powyższą aktywnością (płatność kartą i logowanie) otrzymasz bonus 50 zł, który Alior przeleje na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Przydatne podpowiedzi dla uczestników promocji 


Spełniając warunki promocji, na uwadze miej poniższe zasady: 

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji: Alior Bank nie będzie brać pod uwagę transakcji anulowanych oraz transakcji z niektórymi kodami MCC (czyli kodami przypisywanymi terminalom płatniczym, które mają na celu wskazanie dominującego charakteru działalności sprzedawcy lub usługodawcy):

a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), c. 4111, określający m.in. usługi transportowe, d. 6012, określający instytucje finansowe, e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne. (pisownia oryginalna)


Choć lista może wydawać się długa, to głównie chodzi tutaj o wyeliminowanie miejsc, w których można zrobić transakcje bez faktycznego płacenia za zakupy. Płatności można za to wykonywać w sklepach czy marketach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych), aptekach, drogeriach, na stacjach paliw czy w lokalach gastronomicznych, a także w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Do momentu otrzymania każdego z bonusów, nie wypowiadaj umowy o konto, ani umowy o kartę oraz nie wycofuj zgód wyrażonych podczas składania wniosku o konto.Konto Jakże Osobiste w Alior Banku - szczegóły oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Alior Banku na potrzeby powyższej promocji to: 
 • 0/10 zł - miesięczna opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • na konto w danym miesiącu wpłynie jednorazowo kwota min. 1 500 zł z innego banku (nie zaliczą się przelewy z rachunków dla klientów indywidualnych w Aliorze, T-Mobile Usługi Bankowe oraz w Kantorze Internetowym Alior Banku) lub 
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł - to zdecydowanie więcej, niż na potrzeby promocji z bonusami po 50 zł miesięcznie (gdzie wystarczy wykonać 1 płatność kartą na dowolną kwotę). Ale i to da się przekuć w zysk - do tych transakcji wliczają się bowiem płatności Google Pay lub Apple Pay, a dzięki nim można uzyskiwać zwrot 1% za zbliżeniowe płatności telefonem (jeśli więc wykonasz transakcje na sumę min. 300 zł, to nie dość, że unikniesz opłaty miesięcznej za kartę, to jeszcze dodatkowo zyskasz min. 3 zł - o tym monebacku piszę więcej nieco niżej); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet). 

Po złożeniu internetowego wniosku o konto (do promocji kwalifikują tylko wnioski o konto złożone przez Internet; promocja z bonusami do 200 zł w placówkach banku jest niedostępna) umowę o konto zawrzeć można na jeden z trzech sposobów:
Sposoby zawarcia umowy o Konto Jakże Osobiste w Alior Banku
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (ważne przy tym, by dane wprowadzone przez Ciebie we wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie). Jeśli wybierzesz tę metodę, a z jakiejkolwiek przyczyny otwarcie konta nie dojdzie do skutku, to przy kolejnej próbie nie warto wybierać tej samej metody (bo kolejny wniosek znów najpewniej będzie odrzucony), ale inną z niżej wymienionych;
 • za pośrednictwem kuriera lub 
 • podczas rozmowy wideo z konsultantem banku.

I tyle wystarczy już wiedzieć, jeżeli chcesz się skupić wyłącznie na zdobyciu bonusów za aktywne korzystanie z konta i aplikacji mobilnej, czyli łącznie 200 zł. 

Jednak z Kontem Jakże Osobistym zyskać możesz więcej, bo elementem składowym podstawowej oferty tego konta są tzw. korzyści.

Konto Jakże Osobiste. Jak zyskać jeszcze więcej?


Korzyści to dodatkowe funkcjonalności, które możesz samodzielnie włączać i wyłączać (według własnego uznania). Alior Bank do wyboru daje:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (aktualnie można uzyskać 1% w skali roku gwarantowany dla kwoty do 10 tys. zł; stawka gwarantowana jest do 31.12.2021 r.)
3) Bezpłatne bankomaty za granicą 
4) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
5) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem (o tej 'korzyści' więcej piszę nieco niżej)
6) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
7) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
8) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
9) Pakiet bezpłatnych powiadomień 
10) Płatności kartą bez kosztów przewalutowania 
11) Punkty dla Graczy 

Dwie korzyści można posiadać za 0 zł. Korzystanie z każdej kolejnej wiąże się z miesięczną opłatą 3,50 zł. Z punktu widzenia osób biorących udział w promocjach bankowych najlepszym wyborem wydają się być zwroty za płatności zbliżeniowe telefonem i BLIKiem. 

Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem uzyskiwać można za transakcje wykonywane w sklepach stacjonarnych za pomocą Android Pay lub Google Pay.

Alior wypłaca równowartość 1% od takich transakcji. Miesięcznie można w ten sposób zgarnąć do 20 zł (co w rok da nawet 240 zł). Tu także obowiązuje wykluczenie niektórych kodów MCC (o których wspominałem już wyżej, w części omawiającej warunki promocji z bonusami po 50 zł miesięcznie).


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi.
Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie maile, w których informuję o okazjach na bankobranie, dzięki którym zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

37 komentarzy:

 1. Czy można logować się do tej aplikacji na telefonie z innym numerem niż ten który podam w banku? Chodzi o to że podałbym numer swój, ale logowałbym się na telefonie w którym jest numer żony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jest to możliwe (sprawdziłem w praktyce).

   Usuń
  2. Tak, bo liczy się urzadzenie na którym jest pobrana aplikacja banku, a nie numer telefonu :)

   Usuń
 2. Jest kod polecenia dla zakładających konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwoniłem na infolinię. Nie ma obecnie programu poleceń w Aliorze.

   Usuń
 3. Żeby nie ponosić oplaty za za kartę, należy wydać miesięcznie min300 złotych, ale czy te 300 zlotych trzeba wydawać od poczatku, czy dopiero po okresie 4 miesiecznej promocji podczas ktorej wydana kwota może być dowolna i przykładowo wynosić 1 zł miesięcznie? Jak to w końcu jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłata za kartę naliczana jest miesięcznie aby ominąć opłatę należy wydać karta wydana do konta min. 300,00 pln.
   Promocja - użycie karty min. 1 raz nie zwalnia z opłaty za kartę, jeżeli obroty wyniosą mniej niż 300,00 w miesiącu. Użycie chociaż raz karty wlicza sie do promocji, a nie do zwolnienia z opłaty za kartę.
   Żeby być zwolnionym z opłaty musisz wydać min. 300, 00 w każdym miesiącu, co pozwoli także do zaliczenia transakcji do promocji (1uzycie karty).

   Usuń
  2. @Anonimowy 2 października 2021 21:41
   Jest tak jak w TOiP. Czytaj.
   Oj coś czuję że będziesz płacił po 15,00 zł miesiąc w miesiąc...

   Usuń
  3. @Anonimowy 3 października 2021 08:56
   Dokładnie :) mam takie samo zdanie bo nie wystarczy wydać karta 300 zeta ale także zapewnić wpływ min. 1500 zeta w m-cu.

   Anonimowy 3 października 2021 08:34 :)

   Usuń
  4. Anonimowy3 października 2021 08:34

   Dziękuję bardzo,czyli te 300 trzeba bedzie wydać.

   Usuń
  5. Anonimowy3 października 2021 08:56

   Nie będę,nie będę- teraz jak już mi pomogliscie, to bank bedzie mi płacić. Bo i 1,5 tys wplace i 300 wydam ;) Dziękuję.

   Usuń
  6. @Anonimowy 2 października 2021 21:41

   Nie ma za co:) po to są komentarze, aby sobie pomagać i nie robić błędów w należnych nam, klientom bankobraniach:)

   Anonimowy 3 października 2021 8:34

   Usuń
 4. Czy jest możliwość połączyć ta promocje z programem bezcenne chwile?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jeśli należę już do tego programu tylko w innych bankach to nie jest wyklucznie?

   Usuń
  2. Nie jest wykluczone. Jedynie do rejestracji użyj innego adresu @

   Usuń
  3. Czy w BCh dają jakieś punkty promocyjne za rejestrację karty Alior?

   Usuń
  4. Raczej nie, bo Złotówa by o tym pisał :)

   Usuń
 5. Do zwrotu 1% będą się liczyć płatności blik w internecie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, do zwrotu 1% nie zaliczają się jakiekolwiek płatności w Internecie. Jedynie płatności zbliżeniowe telefonem.

   Usuń
 6. A czy do bezcennych chwil -gdzie wprowadzony jest numer karty fizycznej- będą się zaliczać płatności kartą wirtualną (GPay) czy tylko platnisci fizyczną kartą?

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzień dobry w alior banku poinformowano mnie iż warunki darmowego konta i warunki które muszę spełnić w promocji powinienem wykonać już w miesiącu otwarcia konta a w opisie promocji jest ze od następnego miesiąca mógłbym prosić o informację czy w miesiącu otwarcia trzeba spełniać warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O płatności na potrzeby premii mowa o 4 miesiącach od miesiąca po otwarciu konta. Przy opłacie o tym nic nie ma ale nie wierzę, żeby za niepełny miesiąc mieli pobrać. Pracownik wprowadza w błąd.

   Usuń
  2. Cytat z TOiP:

   "Opłata za posiadanie konta nie jest pobierana w miesiącu otwarcia rachunku oraz w każdym innym miesiącu, w którym na Konto Jakże Osobiste nastąpił jednorazowy wpływ na kwotę min. 1500 zł"

   Usuń
  3. Opłata za kartę nie jest pobierana w miesiącu jej wydania oraz w każdym innym miesiącu, pod warunkiem że w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia
   danego miesiąca, na rachunku zostaną dokonane transakcje bezgotówkowe Kartą na łączną kwotę minimum 300 zł, liczone dla każdej wydanej do rachunku Karty indywidualnie.

   PS Opłata jest pobierana od
   kart ze statusem 'Do aktywacji', 'Aktywna', 'Zablokowana'.

   Usuń
  4. Zgadza się - tabela opłat i prowizji Aliora rozwiewa jakiekolwiek wątpliwości, wskazując na to, że w miesiącu otwarcia konta/wydania karty do konta nie ma opłaty (są to zapisy, których nie stosuje każdy bank, ale praktyka taka jest - za ten pierwszy miesiąc opłat nie ma, bo przecież jak ktoś konto otworzy np. 25. dnia miesiąca, to do końca tegoż miesiąca karta do konta może nawet nie zdążyć do niego dotrzeć, więc warunków aktywności spełnić by nie był w stanie). Zatem pracownik banku niestety pomylił się.

   Usuń
 8. Czy cash back bedzie zaliczany do płatności kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, gdyż cashback to wypłata gotówki przy okazji płacenia za zakupy znaczit nie jest transakcją bezgotówkową.

   Usuń
 9. Mój wniosek metodą z przelewem został odrzucony, gdyż nazwa w moim adresie w banku, z którego pochodził przelew, nie zawierała imienia Janusza (Kusocińskiego) - teraz czekam na kuriera, za usługę którego zapłaci Alior.

  Która firma wozi ich umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre :) mi odrzucili za niepoprawne dane: w numerze ulicy jest znak "-" (myślnik), którego nie dało sie wprowadzić w formularzu o konto osobiste, a w przelewie weryfikacyjnym taki znak występuje.
   Żeby dokończyć wniosek zaproponowali: placówkę (sieć!) albo kuriera... Ale co mi z kuriera skoro wyślą go na adres bez "-" :D i potwierdzi moja tożsamość ale z błędnym adresem.

   Po kontakcie meilowym z mojej strony o problemie z ich formularzami, ze nie można wpisać prawidłowego adresu, odpowiedzieli, iż nie mogą udzielać informacji droga mailową :/

   W takim razie poprosiłem o anulowanie wniosku, cofnięcie zgód marketingowych a oni, ze można to zrobić przez... infolinię albo w placówce.

   Nie mam siły do nich... Na szczęście nie zostałem klientem a byłem nim kilka lat temu, ale przecież właściciel sie zmienił i podejście do klienta. Mam tylko nadzieje, ze nie bedą spamowali o dokończenie wniosku. Jednym słowem: Dramat z tego banku.

   Usuń
  2. Ja we wniosku o konto w BNP nie mogłem wpisać Gorzów Wielkopolski, bo okazało się że w banku ktoś nie przewidział tak długiej nazwy miejscowości.

   Usuń
 10. Złotówa, żeby za 1-procentowe zwroty za płatności telefonem przytulić 240 zł, to trzeba by obrócić tą kartą 24 tys. zł rocznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zsumować wszystkie wydatki (zakupy spożywcze, chemii, odzieży, paliwa i inne), to nie jedna rodzina wydaje więcej, płacąc "zwykłą" kartą lub gotówką.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 350 zł premii za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

Wystartowała kolejna edycja najpopularniejszej w ostatnich miesiącach promocji. To akcja, w której za otwarcie konta osobistego w Santander ...