Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Decyduj i korzystaj" z premią 300 zł od BNP Paribas: czas uzupełnić dane!

300 zł od Santandera ⭐ BNP Paribas: 400 zł za konto i 550 zł za kartę450 zł od mBanku

20.07.2021

Uczestniku promocji "Decyduj i korzystaj" z premią 300 zł od BNP Paribas: czas uzupełnić dane!

Naszedł ważny moment dla osób, które założyły konto w BNP Paribas w ramach tytułowej promocji.

Finalizacja promocji "Decyduj i korzystaj" w BNP Paribas
To czas, gdy organizator przesłał maile powiadamiające o przyznaniu premii.  Na wyczekiwaną wiadomość trzeba teraz zareagować - niezbędne jest bowiem podanie numeru rachunku do wypłaty bonusów. Przy okazji podpowiadam też jak w BNP Paribas zyskać można jeszcze więcej - do wzięcia czeka bowiem aż 550 zł!

A tą okazją na zwiększenie zysków, jest najnowsza promocja, w której udział wziąć mogą zarówno nowi klienci BNP Paribas, jak i osoby, które już posiadają konto w tym banku (choćby otwarte w niniejszej promocji). Kliknij i sprawdź: jak uzyskać do 550 zł w bonach Allegro za przetestowanie karty kredytowej BNP Paribas.

Finalizacja promocji konta w BNP Paribas


Promocja "Decyduj i korzystaj" z kontem w BNP Paribas dostępna była od 13.04. do 16.05.2021 r. By wziąć w niej udział, w tym okresie należało zarejestrować się na stronie promocji i zawnioskować o konto, a do 31.05.2021 r. podpisać umowę z bankiem o konto wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej oraz nadać PIN do karty.

Co ciekawe, to w tej akcji każdy uczestnik mógł samodzielnie wybrać warunki do spełniania. Dostępne były 3 opcje:

 • przelewy i wpływy
 • BLIK i wpływy
 • transakcje i wpływy

W każdej z nich pojawiały się nieco inne wytyczne, jeśli chodzi o aktywność - szczegółowo omówiłem je we wpisie >>Premia 300 zł na 3 sposoby za konto w BNP Paribas w promocji "Decyduj i korzystaj"<<. Kto spełnił warunki w czerwcu, ten do 19.07.2021 r. powinien otrzymać maila od organizatora, powiadamiającego o przyznaniu pierwszego z bonusów (w wysokości 100 zł). W tejże wiadomości znajduje się też kod niezbędny do zalogowania na stronie promocji, gdzie najpóźniej do 25.07.2021 r. należy uzupełnić numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. 

Wypłata bonusu ma nastąpić do 31.07. (kolejne bonusy - za spełnienie warunków w lipcu i sierpniu - mają wpływać odpowiednio do 31.08. i 30.09.2021 r.). Pamiętaj, by do dnia wypłaty premii, nie zamykać konta, ani karty wydanej do konta i dostępu do bankowości elektronicznej.

A skoro już o karcie wydanej do konta wspomniałem, to przypomnę, że BNP Paribas od 1.08.2021 r. wprowadza nowy cennik. I właśnie w zakresie Karty Otwartej na Dzisiaj (wydawanej do Konta Otwartego na Ciebie) nastąpiły zmiany. Z opłaty miesięcznej (która wzrośnie z 3 do 5 zł) zwalniać będzie wykonanie nie jednej, ale co najmniej trzech płatności kartą (na dowolne kwoty) w miesiącu poprzednim. I to oznacza, że już w lipcu należy wykonać tyle transakcji, by w sierpniu bank nie pobrał opłaty. 

Nim przejdę do podpowiedzi co zrobić, jeśli nie dotarł do Ciebie mail powiadamiający o przyznaniu bonusu w promocji "Decyduj i korzystaj", to podpowiem...

... jak zyskać jeszcze więcej dzięki innym promocjom?


Jeśli spodobała Ci się taka promocja, jak to powyższa, sprawdź gdzie można zarobić równie łatwo (a czasem nawet jeszcze łatwiej). Do wzięcia jest:

Sporo też można zyskać za wyrobienie karty kredytowej. Oprócz wspomnianych wyżej bonów do Allegro o wartości nawet 550 zł od BNP Paribas, dostępna jest też promocja, w której Citibank daje (do wyboru) telefon Xiaomi Redmi Note 9 albo 400 zł do Allegro.

Na sporo bonusów załapać mogą się również osoby prowadzące działalność gospodarczą. Do wzięcia są bonusy do 2000 zł za konto w Alior Banku albo premie do 1600 zł za konto firmowe w Santander Banku.

Co zrobić gdy nie dotarł mail od BNP Paribas?


Wiadomość od organizatora jest tak wyczekiwaną, bo nie tylko powiadamia o przyznaniu nagrody, ale zawiera też kod niezbędny do zalogowania na stronie promocji. 

Jeżeli tej wiadomości nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy" lub "inne". W sytuacji gdy jednak i tam nie ma maila, pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych). 

Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji "Decyduj i korzystaj":
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: decydujikorzystaj@bnpparibasplus.pl 
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."


Zapewne z racji tego, że z powodu niezauważania  maila, część osób może zapomnieć o finalizacji promocji, organizator dał sporo czasu na wysyłanie reklamacji (choć oczywiście lepiej z tym nie zwlekać):

"Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie (...), nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu podania numeru Konta Osobistego. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: decydujikorzystaj@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 16 maja 2022 r."


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


6 komentarzy:

 1. Nie mogę dodać konta, które otworzyłem w BNP Paribas pisze kono nie należy do tego banku. Gdy sprawdzam w internecie to podaje mi że numer konta należy do Raiffeisen Bank Polska SA. Cz koś tak ma.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. napisz na decydujikorzystaj@bnpparibasplus.pl

   Usuń
 2. Wysłałem już reklamację ale teraz znalazłem maila z kodem do logowania. Był w spamie. I co teraz zrobić? Czekać na rozpatrzenie reklamacji czy uzupełniać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uzupełniaj, a nie martw się reklamacją. Możesz im też napisać że temat nieaktualny.

   Usuń
 3. A ja nie dostałem choć spełniłem wszystkie warunki poszła reklamacja

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj wpadła nagroda nr 1 :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowaną premię 350 zł + 70 zł do CCC + 50 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ zwroty do 300 zł + do 500 zł za polecenia + lokata 1%)

Na fali popularności poprzedniej edycji bank postanowił wznowić promocję. Jest to więc okazja dla tych osób, które poprzednią akcję przegapi...