Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank Pekao: nawet 100 zł za rejestrację kart Mastercard w programie Bezcenne Chwile (+ premia do 300 zł dla nowych klientów)

07.04.2021

Bank Pekao: nawet 100 zł za rejestrację kart Mastercard w programie Bezcenne Chwile (+ premia do 300 zł dla nowych klientów)

Bank Pekao odpalił kolejną promocję z punktami powitalnymi w programie lojalnościowym Mastercarda.

Punkty powitalne Bezcenne Chwile od Pekao
Do wzięcia czeka po 3400 punktów za rejestrację karty wydanej do konta oraz karty kredytowej Pekao. W sumie można więc zgarnąć 6800 punktów, co przekłada się na możliwość odebrania nagród o łącznej wartości 100 zł (mogą to być np. vouchery na zakupy).

Z promocji skorzystać mogą zarówno obecni klienci Pekao, jak i osoby, które dopiero zamierzają się nimi stać. A w chwili obecnej jest to opłacalne, gdyż do wzięcia czeka premia pieniężna do 300 zł dla osób zakładających Konto Przekorzystne (no i jeszcze dodatkowo 100 zł wynikające z niżej opisywanej promocji, więc w sumie uzbiera się aż 400 zł). Wnioskując o konto, trzeba jednak pamiętać o wyborze karty Mastercard, gdyż tylko te karty biorą udział w programie Bezcenne Chwile.

Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą.

Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Circle K, Decathlon, RTV Euro AGD - w zależności od dostępności), doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. 

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 

Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Banku Pekao. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.


Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja VI


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być klient, który zawarł umowę z Pekao o kartę debetową (Mastercard lub Maestro) wydawaną do konta lub kartę kredytową Mastercard. Z promocji z punktami na start wykluczone są osoby, które przed 06.04.2021 r. były uczestnikami programu Bezcenne Chwile w zakresie dotyczącym karty Pekao.

Ponadto regulamin promocji zawiera zapis, że jeśli wcześniej było Ci już dane zarejestrować jakąkolwiek kartę (innego banku) w programie Bezcenne Chwile, to teraz w promocji z punktami na start za rejestrację karty Pekao możesz wziąć udział, ale jedynie pod warunkiem zawarcia umowy o kartę do konta w Pekao w okresie od 6.04. do 30.06.2021 r.

Limit nagród. W promocji przygotowano 30 000 nagród po 3 400 punktów za rejestrację w programie Bezcenne Chwile karty wydanej do konta i tak samo (30 000 nagród po 3 400 punktów) dla osób rejestrujących kartę kredytową.

To bardzo duże pule nagród, ale o ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji bank poinformuje tutaj - na tej stronie ma pojawić się też komunikat na 7 dni przed szacunkowym wyczerpaniem puli nagród.

Zasady promocji. By zdobyć 3400 punktów powitalnych za kartę wydaną do konta:

 • od 6.04. do 30.06.2021 r. zarejestruj kartę wydaną do konta w Pekao w programie Bezcenne Chwile (można to zrobić na stronie bezcennechwile.pl lub poprzez bankowość internetową Pekao24);
 • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu i otwarcia konta punktowego (ma to nastąpić najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od rejestracji jako nowy użytkownik lub w ciągu 3 dni, gdy w programie masz już zarejestrowane karty innych banków i teraz kartę Pekao dodasz jako kolejną) wykonaj min. 4 płatności kartą wydaną do konta w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Punkty powitalne w liczbie 3400 za rejestrację karty wydanej do konta mają być przyznane w ciągu 30 dni od spełnienia powyższych warunków. 

Z kolei by uzyskać 3400 dodatkowych punktów za rejestrację karty kredytowej Pekao
 • od 6.04. do 31.07.2021 r. zawrzyj z Pekao umowę o kartę kredytową oraz zarejestruj ją w programie Bezcenne Chwile; 
 • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu lub od rejestracji karty kredytowej jako kolejnej w programie, najpóźniej do 31.07.2021 r. wykonaj min. 4 płatności kartą kredytową w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Punkty dodatkowe za rejestrację karty kredytowej przyznane w ciągu 30 dni od spełnienia powyższych warunków. 

Zarówno punkty powitalne, jak i punkty dodatkowe mają być ważne przez 6 miesięcy od ich przyznania - to czas na ich wymianę na nagrody z katalogu. Jeśli tego nie zrobisz, to po upływie tego okresu punkty przepadną.

Wykonując płatności kartą (zarówno wydaną do konta, jak i kredytową), pamiętaj o tym, że transakcja na potrzeby promocji:
"oznacza każdy dokonany przez Uczestnika zakup w złotych polskich dokonywany za pomocą Karty Partnera lub Kredytowej Karty Partnera lub przy pomocy PeoPay przy wykorzystaniu płatności zbliżeniowej telefonem z użyciem Karty Partnera lub Kredytowej Karty Partnera – z wyjątkiem: 
wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; 
transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; 
wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code): (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (Wypłatę gotówki z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (Wypłaty gotówki z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika oraz z wyłączeniem płatności realizowanych przy pomocy BLIK"


Lista wykluczeń może wydawać się długa, ale w praktyce bez problemu zaliczą się płatności kartami w sklepach (spożywczych, monopolowych, odzieżowych, motoryzacyjnych itd.), aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro). 


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

25 komentarzy:

 1. W jaki sposób podpisywania jest umowa jeśli chodzi o otwarcie rachunku ROR i karty do niej oraz karty kredytowej ?
  1. Za pośrednictwem kuriera
  2. Online
  3. W siedzibie banku

  Jak później można rozwiązać umowę na te produkty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oddział. Karty przecinają nożyczkami :)

   Usuń
  2. musi być opcja nr 2 jeśli konto ma być w promocji. Dopiero jak się nie uda to alternatywnie oddział.

   Usuń
 2. mam od lat konto w Pekao, ale nie miałam do niego karty, jak tera zawnioskuję tylko do karty to mogę wziąć udział? Nigdy też nie brałam udziału w BCH.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to zamawiasz kartę do konta i rejestrujesz w BCh.

   Usuń
  2. PS. A to żadnej karty żadnego banku jeszcze nie miałaś w BCh? Jak to możliwe ;)

   Usuń
 3. cytat:' Ponadto regulamin promocji zawiera zapis, że jeśli wcześniej było Ci już dane zarejestrować jakąkolwiek kartę (innego banku) w programie Bezcenne Chwile, to teraz w promocji z punktami na start za rejestrację karty Pekao możesz wziąć udział, ale jedynie pod warunkiem zawarcia umowy o kartę do konta w Pekao w okresie od 6.04. do 30.06.2021 r."


  Nie Rozumiem ...Ja zakladalam konto przez PeoPay na selfie 2 kwietnia br, wnioskując też  o kartę debetową - bo takie są warunki promocji konta Przekorzystnego (o czym pisałeś) z premią za założenie w wys.100 zl.
  Na kartę jeszcze czekam, bo ma przyjść lada dzień  pocztą na adres zamieszkania.
  Czy zatem mogę wziąć udział w tej promocji? B.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeszcze.....ja już uczestniczę w Bezcennych Chwilach z kartą innego banku, ale jako Nowy klient, który nigdy wcześniej nie miał konta w Pekao,  konto Przekorzystne założyłam mobilnie z wykorzystaniem biometrii  2 kwietnia tego roku. Obecnie czekam na kartę deb. która ma przyjść pocztą. To spelniam warunk by przystąpić do tej promocjibi zdobyc 3400 p.  czy nie? i pozostaje kombinowanie z mailami? B

   Usuń
  2. No to chyba o kilka dni za wcześnie założyłaś konto...

   Usuń
  3. jeśli masz już jakąś kartę zarejestrowaną w BCH, to teraz mogłabyś wziąć udział jakbyś otwierała konto z kartą od 6.04. Jeśli nigdy karty z innego banku tam nie rejestrowałaś, to możesz brać udział z tą od konta założonego 2.04, ja tak to rozumiem

   Usuń
  4. No niemozliwe by to bylo... bo byloby to najgorsze bankobramie, najbardziej pechowe dla mnie i męża, bo najpierw w plecy 200 zł premii za promocję polecam Przekorzystnie- o ktorej nowej edycji nie wiedzielismy z mężem, a teraz to.....😑 B.


   może zatem zarejestrować w Bezcennych karte z innego adresu mail i z innym telefonem?

   Usuń
  5. Złotówa, napisałam zapytanie do Banku, ale teraz zobaczylam że powielilam twij błąd, to jesr edycja 6 a nie 5. B

   Usuń
  6. Daj cynk jeśli odpiszą :)

   Usuń
  7. Anonimowy10 kwietnia 2021 09:53
   OK ;)

   Usuń
  8. Odpisali. "Odpowiedź" składała się z przytoczonych cytatów regulaminu i nic ponadto. Jeszcze odeslanie na infolinię i tyle. Tak więc wiem, że nic nie wiem.

   Usuń
 4. Mr.Złotówa
  cytat:" Ponadto regulamin promocji zawiera zapis, że jeśli wcześniej było Ci już dane zarejestrować jakąkolwiek kartę (innego banku) w programie Bezcenne Chwile, to teraz w promocji z punktami na start za rejestrację karty Pekao możesz wziąć udział, ale jedynie pod warunkiem zawarcia umowy o kartę do konta w Pekao w okresie od 6.04. do 30.06.2021 r."
  Czy aby na pewno? ktory zapis regulaminu o tym świadczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. § 3. ust. 2 ppkt. a regulaminu:

   "2. Do otrzymania Punktów Powitalnych uprawnieni są Uczestnicy, którzy spełnią łącznie wszystkie poniższe warunki:

   a) w terminie od 06.04.2021 r. do 30.06.2021 r. dokonają z użyciem Karty Partnera Przystąpienia do Programu zgodnie z regulaminem Programu, poprzez złożenie wymaganych oświadczeń, w tym upoważnienia do ujawnienia tajemnicy bankowej przez Partnera, a jeżeli są Uczestnikami Programu i przed 06.04.2021 r. dokonali już Przystąpienia do Programu z użyciem innej Karty niż Karta Partnera, to – w terminie od 06.04.2021 r. do 30.06.2021 r. zawrą z Partnerem umowę o Kartę Partnera, a Partner zarejestruje Kartę Partnera w Programie, jako kolejną Kartę Uczestnika (Bank dokona tego w terminie 3 dni od zawarcia umowy o Kartę Partnera)"

   Usuń
 5. Partner to Bank Pekao Sa. Określenie "Karta Partnera" oznacza kartę Pekao.
  Poza tym banku Pekao raczej nie interesuje ze uch klienci mają w programie Priceless Specials zarejestrowane karty innych banków.

  OdpowiedzUsuń
 6. nie wiem czy dobrze rozumiem, można zarejstrować w tym programie Bezcenne chwile zarówno kartę zwykłą od Pekao jak i kredytową? I dostanę za to po spełnieniu warunków 3400 punktów razy 2 czyli 6800 punktów tak? Czyli jakby nagrody o wartości około 200 zł?
  Ponadto posiadam zarejstrowaną tam kartę z CitiBanku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3400 punktów = nagroda 50 zł, 6800 punktów = 100 zł.
   Dostać możesz 3400 pkt za debetową i 3400 za kredytową.

   Usuń
  2. No tak jasne, moja nieuwaga. Dziękuję! :D

   Usuń
 7. Co w przypadku gdy byłem klientem bank Peako w 2020 roku i zamknąłem już konto oraz wtedy miałem zrejestrowaną kartę w bezcenne chwile (konto Peako zamknięte). Otwieram nowe konto w tym miesiącu i czy mogę znów przystąpić do bezcenne chwile?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bo wykluczony jest każdy kto kiedykolwiek miał już kartę Pekao zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach.

   Usuń
 8. od kilku lat posiadam w pekao konto eurokonto net - założone na potrzeby rachunków moich dzieci, nie posiadam karty do tego konta, czy mogę założyć konto przekorzystne z kartą mastercard i wziąć udział w opisywanej promocji?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Łatwa premia min. 300 zł za konto w Santander Banku + do 800 zł w pozostałych promocjach!

Cieszącą się wielkim zainteresowaniem promocja Santander Banku powraca. Warunki uzyskania gwarantowanej premii 300 zł na start są niezmienni...