Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 50 zł na zakupy za konto w Getinie + do 800 zł w programie "Polecam Proste Zasady" XI edycja + 2% dla oszczędności

01.04.2021

50 zł na zakupy za konto w Getinie + do 800 zł w programie "Polecam Proste Zasady" XI edycja + 2% dla oszczędności

Wystartowała nowa edycja programu poleceń konta w Getin Banku.

Getin Bank: Program "Polecam Proste Zasady"
Do wzięcia - zarówno przez zakładającego konto, jak i przez polecającego - czekają bony na zakupy (do wyboru: Allegro lub Decathlon).

Poniżej dowiesz się jak wziąć udział w promocji, jakie są jej warunki promocji oraz samego konta zakładanego w Getinie, a także uzyskasz kod polecenia (jeśli nie znasz osoby, będącej już klientem tego banku, która mogłaby Ci polecić konto).

Polecam Proste Zasady - XI edycja


Dla kogo promocja? Osobą poleconą może być osoba pełnoletnia, która od dnia 30.09.2020 r. nie posiadała konta osobistego w Getin Banku. 

Ewentualne posiadanie innych produktów w tym banku (np. karty kredytowej, pożyczki czy lokaty) nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji.

Osobą polecającą może być z kolei wyłącznie posiadacz konta osobistego w Getin Banku. W tym przypadku posiadanie jakichkolwiek innych produktów niż konto osobiste nie uprawnia do polecania.

Nagroda dla otwierającego konto. Na poleconego do wzięcia czeka nagroda w postaci bonu o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów - wybrać można bon do wykorzystania w sklepach Decathlon lub na Allegro.

Zasady promocji. By zdobyć nagrodę za otwarcie konta:
 • złóż wniosek o Konto Proste Zasady, podając w nim kod polecenia od obecnego klienta Getin Banku i zawrzyj umowę z bankiem (konto musi być aktywowane najpóźniej do 30.06.2021 r.).

  Jeśli nie posiadasz kodu polecenia, w prosty sposób uzyskasz go tutaj
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, poprzez e-mail, bankowość internetową i telefon w tym SMS, na możliwość prowadzenia marketingu, a także zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących oraz na przekazanie przez bank obecnemu klientowi informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do uzyskania nagrody (chodzi wyłącznie o to, że bank wypłacając premię dla polecającego w praktyce zdradza, że polecona osoba założyła konto - co jest podstawą wypłaty premii - więc taka formalna zgoda jest niezbędna);
 • w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji Twego konta w Getin Banku (w każdym z tych miesięcy), zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 500 zł (musi to być przelew z konta w innym banku lub ewentualnie z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie trzeba ich utrzymywać przez jakikolwiek określony czas; najprostszym sposobem na spełnienie tego wymogu będzie wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku).

Przykładowo: jeśli konto założysz w kwietniu, to wpływy trzeba będzie zapewnić w maju, czerwcu i lipcu.

Wydanie nagród. O przyznaniu nagrody bank ma powiadomić wiadomością w bankowości internetowej (oraz mailem i SMSem). Nagrodę będzie można wybrać najpóźniej 30.11.2021 r., w bankowości internetowej i mobilnej, na infolinii lub w placówkach banku. Do dnia wyboru nagrody nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia oraz nie zmieniaj konta na wspólne - wymóg dotyczy zarówno osoby poleconej, jak i polecającej.

Gdzie wpisać kod polecenia? Kod należy podać na drugim etapie składania wniosku w polu "Kod polecenia" (znajdującym się pod oświadczeniami):

Gdzie podać kod polecenia we wniosku o Konto Proste Zasady

Jak polecać konto w Getin Banku? W celu polecania koniecznym jest posiadanie konta w Getinie oraz zapisanie do programu "Polecam Proste Zasady - edycja XI" - możliwe jest to po zalogowaniu do bankowości internetowej (wybierając tamże: "Oferty i wnioski" => "Program poleceń"). Wtedy otrzymasz kod niezbędny do poleceń.

Osoba polecająca także musi mieć wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku.

Dalej kod ten należy podać osobie poleconej, by ta wpisała go we wniosku o konto (ten podlinkowany tutaj zawiera pole na wpisanie kodu polecenia; zwróć na to szczególną uwagę, gdyż nie każdy wniosek daje tę możliwość!). 

Za skuteczne polecenie, a więc takie, gdy polecona osoba spełni warunki uzyskania bonu o wartości 50 zł, osoba polecająca otrzyma możliwość wyboru bonu o wartości 80 zł (także do wykorzystania w sklepach Decathlon lub na Allegro). Getin nagrodzi maksymalnie 10 poleceń każdej osoby polecającej (co oznacza możliwość zgarnięcia nie więcej niż 10 bonów o łącznej wartości 800 zł).

XI edycja programu "Polecam Proste Zasady" ma być dostępna do 30.06.2021 r. (to czas, w którym będzie możliwe przystąpienie do programu poleceń, jak i wymagane jest otwarcie i aktywowanie konta przez poleconego).

2% na koncie oszczędnościowym gwarantowane na rok! 


Dodatkową zachętą do założenia konta osobistego w Getinie jest propozycja tego banku dla oszczędzających. Dzięki promocji "Bonus dla aktywnych" uzyskać można 2% na koncie oszczędnościowym gwarantowane na 12 miesięcy dla kwoty do 10 tys. zł (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie oferty banku). 

Na otwarcie konta oszczędnościowego ze stawką 2% załapać się można do końca maja 2021 r., (liczy się data zawarcia umowy w tym okresie). To na co należy zwrócić uwagę w przypadku tej promocji, to dłuższy okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta (bo jest on liczony od 1.09.2019 r.), niż w programie poleceń.

Konto Proste Zasady - szczegóły oferty


Główne cechy konta osobistego w Getin Banku to:
 • 0/9 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeżeli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • (I) w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem lub 
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty wydawanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash, a w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 3,5% kwoty transakcji, min. 5 zł.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

2 komentarze:

 1. To bony do Allegro, Decathlon i Empiku - czekamy dalej na premię pieniężne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W aktualnie dostępnej edycji nie ma bonów do Empiku. Pozostał wybór pomiędzy Allegro, a Decathlonem.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Łatwa premia min. 300 zł za konto w Santander Banku + do 800 zł w pozostałych promocjach!

Cieszącą się wielkim zainteresowaniem promocja Santander Banku powraca. Warunki uzyskania gwarantowanej premii 300 zł na start są niezmienni...