Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Santander Consumer Bank: Visa TurboKARTA z moneybackiem do 360 zł rocznie w promocji "Zakupy z premią"

18.02.2021

Santander Consumer Bank: Visa TurboKARTA z moneybackiem do 360 zł rocznie w promocji "Zakupy z premią"

Na rosnące ceny paliw jest sposób. To płatności kartą dającą zwrot za transakcje właśnie na stacjach paliw.

Santander Consumer Bank Visa TurboKarta
A między innymi taki moneyback można uzyskać z kartą kredytową Visa TurboKARTA, dostępną w Santander Consumer Banku. W promocji "Zakupy z premią" bank zwraca od 1 do 5% wydatków (w wybranych kategoriach miejsc). Miesięcznie można dzięki temu oszczędzić do 30 zł.

Karta kredytowa Visa TurboKARTA z moneybackiem do 5%


Zwroty w promocji karty kredytowej Santander Consumer Banku wynoszą:
 • 5% od płatności w samodzielnych myjniach samochodowych, "tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw" (z kodem MCC: 7542);
 • 3% od płatności w restauracjach, również online (z kodem MCC: 5811, 5812, 5813, 5814);
 • 1% od płatności na stacjach paliw (z kodem MCC: 5541, 5542, 5983).

Warunkiem uzyskania moneybacku jest terminowe dokonywanie spłaty minimalnej kwoty podanej w zestawieniu transakcji (choć w praktyce oczywiście najlepiej spłacać całą wykorzystaną kwotę w okresie bezodsetkowym, bo dzięki temu można uniknąć odsetek od płatności bezgotówkowych i faktycznie czerpać maksimum korzyści z moneybacku).

Zwrot naliczany jest od transakcji zaksięgowanych w danym okresie rozliczeniowym i wypłacany w dniu generowania przez bank zestawienia transakcji. Miesięcznie można w ten sposób zdobyć do 30 zł, co w rok dać może nawet 360 zł.

Dla kogo promocja "Zakupy z premią"? 


Zgodnie z regulaminem propozycja przeznaczona jest: 
"dla pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które są stroną zawartej z Bankiem Umowy o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty kredytowej TurboKARTA" 

I właściwie to tyle wytycznych. Z propozycji skorzystać mogą więc nie tylko osoby, które dopiero teraz wyrobią kartę kredytową w Santander Consumer Banku (i tu od razu wyjaśnienie - banku tego nie należy mylić z Santander Bank Polska, działającym wcześniej pod nazwą BZ WBK, bo to dwa odrębne banki), ale też i obecni posiadacze karty.


Visa TurboKARTA - prześwietlenie oferty 


Opłata miesięczna za TurboKartę wynosi 6,90 zł. Pobierana jest w momencie aktywacji karty, a także w każdym kolejnym miesiącu, ale wtedy tego kosztu można już uniknąć, jeśli suma transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą w danym okresie wyniesie minimum 1 000 zł. Do sumy transakcji zwalniających z opłaty za kartę wliczają się nie tylko płatności wykonywane w miejscach dających zwrot (od 1 do 5%), ale też w innych, dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie.

Posiadacze karty kredytowej Visa TurboKARTA mogą korzystać z bezpłatnego ubezpieczenia Car Assistance, dającemu możliwość uzyskania pomocy np. w przypadku awarii bądź kradzieży samochodu albo gdy zabraknie paliwa (szczegółowy zakres ubezpieczenia znajdziesz w ogólnych warunkach ubezpieczenia, do których linkuję na końcu niniejszego wpisu).


Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy (a więc okres dzięki któremu oddajesz dokładnie tyle samo ile wydasz - bez odsetek i bez opłat).

Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. jak we wcześniejszej wersji promocji oddawali 3% za płatności na stacjach benzynowych, to była prawdziwa turbokarta, a teraz to już tylko wydmuszka...
  zamknąłem kartę bez żalu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety jak wszędzie z moneybackiem ścięli. Ale zostawiłem bo zostało 30 zł i limit będę wykorzystywał (jak otworzą gastronomię).

   Usuń
  2. Też zamknąłem. Zwrot malutki a w dodatku jak nie wyrobi się 1000 miesięcznie to była jakaś kara.

   Usuń
  3. Stacje jak stacje, mi wystarczył 1% zwrotu za dowolne zakupy - co miesiąc 3000 zł wypłacone w Żabce dawało efektywnie 24 zł +odsetki z k. oszczędnościowego (ok 3 zł) bezwysiłkowego dochodu :) teraz to jakaś żenada, też zamknąłem tą kartę natychmiast po zmianie regulaminu (i wypłacie ostatniej premii). Za paliwo zawsze pozostaje 5% od Toyoty (max 30 zł), a za dowolne wydatki jest 0,66% w dowolnej KK od BNP Paribas (niestety nie gotówka, tylko np. vouchery).

   Usuń
 2. czyli jak kupie paliwo za 200zl to dostane 2zl cashbacku?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla zainteresowanych 5983 to MCC który jest w eBOKu PGNiG... bo gaz też jest paliwem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieniutko, strasznie dużo zachodu z tym wszystkim, w Alior też dostaję 1% zwrotu, dlatego płacąc za tankowanie używam konta Aliora

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj min. 300 zł premii za konto osobiste w Santander Banku i do 800 zł w dodatkowych promocjach!

W nowej edycji, tak jak i w poprzedniej, do wzięcia czeka wysoka premia pieniężna na start - to aż 300 zł. Warunki promocji pozostają niezmi...