Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 200 zł na zakupy w sklepach Carrefour do wzięcia za przetestowanie karty kredytowej BNP Paribas

08.01.2021

200 zł na zakupy w sklepach Carrefour do wzięcia za przetestowanie karty kredytowej BNP Paribas

BNP Paribas odpalił nową promocję swej karty kredytowej.

Promocja "Zawsze warto płacić kartą"
I do wzięcia jest nowa nagroda - to bony o łącznej wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach Carrefour. Po raz kolejny bank skrócił okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej.

Promocja "Zawsze warto płacić kartą"


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia, która w okresie od 1.09.2019 r. nie miała zawartej umowy o kartę kredytową w BNP Paribas (wykluczenie obejmuje też posiadaczy kart wydanych przez przejęty Raiffeisen Polbank).

Posiadanie jakichkolwiek innych produktów w BNP Paribas (bądź BGŻ Optima) na szczęście nie wyklucza z uczestnictwa w niniejszej promocji karty kredytowej.

Nagroda. W promocji bank przygotował 2 bony o wartości 100 zł każdy, które zrealizować można podczas zakupów w sklepach Carrefour, Carrefour Market oraz Carrefour BIO - na ich wykorzystanie czas będzie co najmniej do 14.02.2022 r. Bony można łączyć. Sklep nie zwraca różnicy, gdy wartość zakupów jest niższa od wartości bonu.

Osoby wyrabiające kartę w promocji objęte będą też zwolnieniem z opłaty za kartę przez okres 12 miesięcy, co sprawia, że udział w promocji jest jeszcze łatwiejszy - kartę można przetestować bez kosztów i przy okazji zdobyć nagrody gwarantowane.

Zasady promocji "Zawsze warto płacić kartą" BNP Paribas


By wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrody (2 bony do Carrefoura o wartości 100 zł każdy):
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard (wyrażanie zgód marketingowych jest dobrowolne); 
 • najpóźniej do 28.02.2021 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę;
 • w dwóch pierwszych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych miesięcy) wykonaj transakcje kartą na sumę min. 1000 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek płatności kartą, otrzymasz bon o wartości 100 zł. Jako że warunki należy spełniać przez 2 miesiące, to i dwie takie nagrody można uzyskać.

Wydanie nagrody przez bank. By uzyskać nagrodę, po otrzymaniu karty należy zarejestrować się na stronie mambonus.pl (nieco niżej wyjaśniam czym jest program "Mam bonus"). 

Każdy bon 100 zł do Carrefoura ma się pojawić właśnie po zalogowaniu na wspomnianej stronie najpóźniej w ciągu 60 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków jej uzyskania, a będzie ją można odebrać (w formie elektronicznej - jako kod do wykorzystania podczas zakupów w Carrefourze) w ciągu dwóch miesięcy. Do momentu odbioru nagrody posiadaj kartę kredytową w BNP Paribas wyrobioną w promocji.Ważne wskazówki


Spełniając warunki niniejszej promocji, zwróć uwagę na poniższe kwestie:

▶️ Do sumy transakcji wymaganej na potrzeby promocji bank zaliczy zarówno płatności kartą, jak i przelewy z karty czy wypłaty z bankomatów. Ale w praktyce wykonywać warto tylko płatności kartą, bo w tym przypadku nie ma dodatkowych prowizji, a przy spłacie wykorzystanej kwoty w okresie bezodsetkowym, oddasz taką samą kwotę (i ani grosza więcej, bo wtedy nie są naliczane odsetki).

A przelewów z karty czy wypłat z bankomatów za pomocą karty kredytowej lepiej unikać, bo są bardzo drogie (bank nalicza prowizję 4,9%, min. 10 zł).
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane posiadać karty kredytowej, to swego czasu napisałem więcej o tym jak rozsądnie i bez kosztów z niej korzystać, koniecznie sprawdź krótki poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać

▶️ Na potrzeby promocji płatności kartą można realizować w punktach handlowo-usługowych i/lub w sklepach internetowych. Do wymaganej sumy transakcji nie zaliczą się jednak płatności zwrócone lub wykonane kartą dodatkową (jeśli takową do swej karty zamówisz, bo takiego wymogu nie ma). Nie będą też uwzględnione transakcje:
"polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług (np. transakcje dokonane za pomocą usługi portfela elektronicznego, dostarczanej przez dostawcę lub pośrednika będącego osobą trzecią, wszelkie transakcje kwalifikowane jako przekazy pieniężne czy zakłady - w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych)" 

Definicja jest dość skomplikowana, ale w praktyce chodzi o to, że bank nie zaliczy doładowań elektronicznych portfeli umożliwiających szybkie i proste wykonanie płatności kartą (czasem bez faktycznego płacenia za towary czy usługi).

Na potrzeby promocji zaliczą się za to płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych, marketach, lokalach gastronomicznych, kinach, aptekach, drogeriach czy na stacjach paliw.

▶️ Czym jest program MamBonus? Mam Bonus to darmowy program lojalnościowy dla posiadaczy kart kredytowych z logo Mastercard wydanych przez BNP Paribas. Umożliwia wspomniane zbieranie punktów (nie tylko tych w ramach promocji, ale też standardowo za każdą płatność wykonaną kartą), które można wymieniać na nagrody (oprócz wspomnianych wyżej voucherów zakupowych do wyboru są też m.in. bilety do kina oraz nagrody rzeczowe).

▶️ Uczestnictwo w promocji wymaga wspomnianej już rejestracji w programie lojalnościowym "MamBonus". A program ten jest okazją do załapania się na dodatkowe nagrody. Korzystając z karty, zbierać będziesz punkty (wydany 1 zł = 2 punkty), które w dalszej kolejności można wymieniać na nagrody rzeczowe lub vouchery na zakupy.

Już za płatności wykonywane kartą na potrzeby promocji uzbierać możesz co najmniej 4000 punktów. A to nie wszystko, bo jeszcze dojść może 200 punktów za samą rejestrację w programie oraz 5000 punktów powitalnych na start. Otrzymasz je, jeśli w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o kartę wykonasz minimum 4 płatności na kwotę co najmniej 50 zł każda. Zatem w prosty sposób zbierzesz co najmniej 9200 punktów, które wymienisz np. na bilet do kina (w katalogu nagród wyceniony na 6495 punktów), kartę podarunkową Allegro o wartości 20 zł (za 6 000 punktów) lub 2 miesięczny pakiet dostępu do Eleven Sport (4770 punktów za jeden).


Karta kredytowa MamBonus w BNP Paribas - prześwietlenie oferty


Standardowo BNP Paribas nie pobiera miesięcznej opłaty (w wysokości 9 zł) za kartę kredytową Mastercard Standard, jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji kartą w danym, miesięcznym okresie rozliczeniowym (poprzedzającym naliczenie opłaty), wyniesie min. 1 000 zł. Jednakże uczestnicy tej promocji objęci są - wspomnianym - zwolnieniem z pierwszych dwunastu miesięcznych opłat za kartę kredytową

W przypadku woli rezygnacji z karty kredytowej, pamiętaj o zapisie z cennika banku, gdzie pojawia się opłata "za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia". Zatem jeśli postanowisz zamknąć swą kartę, to zaczekaj z tym "chwilkę", aż minie wspomniany okres - w przeciwnym wypadku bank pobierze 25 zł.Przydatne dokumenty:

31 komentarzy:

 1. Czyli jeśli mam założone konto w jednej z poprzednich promocji z premią to teraz dodatkowo mogę też zdobyć te 200 zł z kartą kredytową? Umowa ramowa nie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, możesz wziąć udział w powyższej promocji. Ani umowa ramowa, ani posiadanie konta (czy jakiegokolwiek innego produktu BNP Paribas za wyjątkiem karty kredytowej) nie wyklucza udziału w promocji.

   Usuń
 2. Ta promocja jest tylko na KK. Posiadanie konta nie ma znaczenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy można wyrobić kartę bez zakładania konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można skorzystać z samej karty kredytowej (bez konieczności posiadania/zakładania konta osobistego).

   Usuń
 4. Jest szansa na karte bez umowy o prace?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak można to zrobić?

   Usuń
  2. Dochód jest wymagany (np. umowa o pracę, ale może też być działalność gospodarcza albo emerytura).

   Usuń
 5. Czy wykluczeniem jest posiadanie limitu odnawialnego Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno? W poprzednich akcjach limit odnawialny traktowali jako posiadanie karty kredytowej.

   Usuń
 6. Te płatności po 1000 zł przez 2 m-ce to nie muszą być w Carrefourach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te płatności mogą, ale nie muszą być wykonywane w sklepach Carrefour. Na potrzeby promocji transakcje można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (mając jedynie na uwadze zacytowany fragment z wykluczeniami).

   Usuń
 7. Czy istnieje jakiś sposób na sprawdzenie czy okres karencji dla mojej osoby już minął dla danego banku? Skorzystałem ponad rok temu z promocji na kartę kredytową i nie jestem pewny czy mogę już skorzystać z kolejnej. Byłbym wdzięczny za pomoc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może uda się tego dowiedzieć na infolinii? Przynajmniej w przypadku konta udało mi się w taki sposób zweryfikować czas jego zamknięcia.

   Usuń
 8. "3.Każdy Uczestnik może otrzymać tylko jedną Nagrodę nr 2 i maksymalnie 2 Nagrody nr 1 niezależnie od liczby zawartych Umów o Kartę."

  Opis promocji jest niepełny. Regulamin mówi wyraźnie, że są "2 Nagrody nr 1".
  A piszę o tym dlatego, ponieważ w dochodzeniu należnych nagród, należy się ZAWSZE powoływać na "Regulamin" a nie na opis prezentowany na blogu.
  To samo dotyczy ewentualnego odmownego potraktowania reklamacji w przypadku, gdyby Parobas nie chciał wywiązać się z wypłaty KTÓREJKOLWIEK z gwarantowanych "Regulaminem" nagród, mimo spełnienia wszystkich warunków o których mówi ten "Regulamin".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin to zawsze podstawa i jedyna wiążąca rzecz. Jednakże powyższe prześwietlenie promocji dokładnie oddaje to, co w regulaminie.

   Nagroda nr 1 to bon Carrefour o wartości 100 zł i o tym piszę (można zdobyć 2 takie nagrody). Nagroda nr 2 to zwolnienie z 12 opłat miesięcznych.

   Usuń
 9. Teraz mam konto w BNP, ale w marcu będę mógł i chciał zamknąć. Czy nie będzie to kolidować z promocją jeśli teraz zawrę umowę o kartę kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie koliduje. Konto osobiste i karta kredytowa to dwa odrębne produkty - można mieć jeden bez drugiego.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze pytanko o to czy z samą kartą kredytową można zachować dostęp do bankowości?

   Usuń
 10. Mr.Złotówa mam pytanie.A jeśli już jestem zarejestrowany w mambonus bo juz kiedys korzystalem z BNP lub z innych promocji (data ok,miałem przed tym terminem) i już nie mogę się na nowo zarejestrować to jak to wygląda ? Dostanę te bony ? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma karencji na MamBonus, a jedynie na kartę. Wziąłem udział w poprzedniej promocji i dostałem już jedną nagrodę mimo że MamBonus już wcześniej miałem.

   Usuń
  2. Dzięki za odp.Ale w jaki sposób mambonus jest połączony z kartą ? z bankiem ? Jak wiedzą aby tam dac te bony ?

   Usuń
  3. Mam Bonus to program lojalnościowy BNP Paribas. Podczas rejestracji podaje się identyfikator i tak oni wiążą to z kontem/kartą w banku.

   Usuń
  4. Identyfikator z banku ? Login ?

   Usuń
  5. Nie login. Inny numerek.

   Usuń
  6. Dzięki za odpowiedz,myślę że wszystko jest dobrze połączone :)

   Usuń
 11. Mam juz konto w mam bonus i załapię sie na promocje ?

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak zawiera sie umowe poprzez kuriera czy idzie w jakis zdlany sposob tak jak z kontem (wideoweryfikacja)
  ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do placówki trzeba podreptać. Tylko konto da się zdalnie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Premia pieniężna 300 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

W nowej promocji Konta Jakie Chcę czeka premia pieniężna w dawno niewidzianej wysokości. Bank daje nawet 300 zł za otwarcie konta. I nie są ...