Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia pieniężna 300 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

11.01.2021

Premia pieniężna 300 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

W nowej promocji Konta Jakie Chcę czeka premia pieniężna w dawno niewidzianej wysokości.

Premia do 300 zł za konto w Santander Banku
Bank daje nawet 300 zł za otwarcie konta. I nie są to bony na zakupy, ale wyłącznie premie pieniężne, które wpłyną na konto, więc będzie je można wypłacić, przelać lub wydać według własnego uznania. A w promocjach towarzyszących zyskać można jeszcze więcej.

Dzięki poniższemu wpisowi:
 • dowiesz się, jak zyskać gwarantowaną premię pieniężną 250 zł na start oraz dodatkowy bonus 50 zł za otwarcie konta osobistego w Santander Banku - to daje tytułowe, gwarantowane 300 zł za Konto Jakie Chcę;
 • poznasz sposoby na to, by zyskać jeszcze więcej z Kontem Jakie Chcę w Santander Banku (a czeka m.in. do 300 zł zwrotów za płatności z konta oraz do 500 zł za polecenia - a o skuteczne rekomendacje jest łatwiej, gdy polecona przez Ciebie osoba też zgarnie 300 zł);
 • znajdziesz szczegółowe omówienie warunków prowadzenia konta i dowiesz się jak posiadać je za 0 zł - dużym atutem tego konta, co warto już teraz podkreślić - są darmowe przelewy natychmiastowe.

Premia do 300 zł za konto w Santander Banku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która od 11.01.2020 r. nie posiada oraz nie posiadała konta osobistego (w PLN) w Santander Banku (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy konta). 

Dodatkowo w regulaminie znajduje się zapis, iż w promocji możesz wziąć udział, o ile "od 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w akcjach promocyjnych organizowanych przez bank lub inny podmiot, w ramach których otworzyłeś Konto".

Jeśli masz jakiekolwiek inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, rachunek firmowy, kredyt czy kartę kredytową), to w promocji konta możesz wziąć udział. Pamiętaj, by wniosek o konto złożyć w sposób opisywany poniżej (na stronie promocji), bo tylko tak złożone wnioski kwalifikują do uzyskania premii (nawet jeśli już posiadasz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji).

Nagroda. Do wzięcia są dwie premie pieniężne: 250 zł na start oraz - dodatkowo - 50 zł za otwarcie konta z polecenia (poniżej znajdziesz potrzebny do tego kod i instrukcję udziału w promocji).

Limit wniosków objętych promocją. Choć promocja z premią 250 zł ma być dostępna do 28.02.2021 r., to warto mieć na uwadze, że weźmie w niej udział pierwsze 9 000 złożonych wniosków. Z udziałem w akcji nie warto więc zwlekać - także z tego względu, że na dodatkowy bonus 50 zł można załapać się tylko do 31.01.2021 r.

Zasady promocji "Twoje Konto z premią 250 zł"


By zdobyć tytułową premię pieniężną:
 • do 28.02.2021 r.: 
  • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą lub (w przypadku osób w wieku 18-26 l.) o Konto Jakie Chcę dla Młodych wraz z kartą;

   we wniosku podaj kod polecenia - możesz skorzystać z mego kodu: 1000279022 - dzięki temu zgarniesz dodatkowy bonus 50 zł (o szczegółach piszę nieco niżej);
  • we wniosku podaj swój numer telefonu komórkowego oraz adres mailowy;
 • we wniosku o konto wyraź zgody na: 
  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
  • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
  • kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz
  • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK);
 • do 15.03.2021 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto;
  • w każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu konta w Santander Banku:
   • zapewnij wpływ na konto 1000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
   • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem (na dowolne kwoty; mogą być to płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, które nie będą anulowane w terminie 7 dni od ich wykonania) oraz
   • zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku.

  I to wszystko - tyle wystarczy by uzyskać premię 250 zł, którą bank wypłaci na Twe konto najpóźniej do 31.07.2021 r. (do momentu otrzymania premii posiadaj aktywne Konto Jakie Chcę założone w promocji).

  Uściślając czas spełniania warunków (w skrócie: wpływ, 5 płatności i logowanie do aplikacji):
  • jeśli konto otworzysz w styczniu, to warunki będzie należało spełnić w styczniu, lutym i marcu lub w lutym, marcu i kwietniu;
  • jeśli konto otworzysz w lutym, to warunki będzie należało spełnić w lutym, marcu i kwietniu albo w marcu, kwietniu i maju;
  • jeśli konto otworzysz w marcu, to warunki będzie trzeba spełnić w marcu, kwietniu i maju bądź w kwietniu, maju oraz czerwcu.

  W graficznym uproszczeniu przebieg promocji i droga do zdobycia premii 250 zł wygląda następująco:
  Terminarz promocji z premią 250 zł za konto w Santander Banku

  Warunki są na tyle proste, że ich spełnienie jednocześnie zapewni Ci prowadzenie konta i kartę za 0 zł (więcej o koncie piszę nieco niżej).  Bonus pieniężny 50 zł za otwarcie konta z polecenia


  Biorąc udział w promocji z premią 250 zł za Konto Jakie Chcę, jednocześnie możesz też zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank". W tej promocji okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta osobistego w Santander Banku jest jednak nieco dłuższy, bo liczony od 1.11.2019 r.

  By zgarnąć bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia:
  • we wniosku o Konto Jakie Chcę (czyli w tym, który kwalifikuje do uzyskania premii 250 zł) wpisz kod polecenia od obecnego posiadacza konta osobistego w Santander Banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz podać mój sprawdzony kod: 1000279022 i najpóźniej do 31.01.2021 r. zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą; 
  • aktywuj aplikację mobilną Santander Banku (i posiadaj ją do momentu wypłaty premii);
  • do końca miesiąca następującego po otwarciu konta: 
   • zaloguj się do aplikacji mobilnej i bankowości internetowej Santander oraz 
   • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie i BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł (w tej sumie musi być co najmniej jedna płatność BLIKiem choćby na małą kwotę; resztę transakcji można wykonać kartą); do tej sumy wliczą się już płatności, które będziesz wykonywać na potrzeby promocji z premią 250 zł.

  Gdzie uzupełnić kod polecający? Pole do wpisania kodu polecenia, znajdziesz we wniosku na etapie wyrażania zgód:
  Gdzie podać kod polecenia we wniosku o Konto Jakie Chcę

  Bonus 50 zł otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (jeśli konto otworzysz w styczniu, to czas na spełnienie warunków będziesz mieć do końca lutego - wtedy premię dostaniesz do 31.03..; jeśli jednak z realizacją warunków wyrobisz się już w styczniu, to bonus otrzymasz wcześniej - do 28.02.). 

  Warunkiem uzyskania premii jest posiadanie konta wraz z kartą, wyrażonych zgód, a także aktywnej aplikacji i dostępu do bankowości internetowej do momentu wypłaty premii przez bank (ten warunek dotyczy polecanego i polecającego).

  Dodatkowe zyski z Kontem Jakie Chcę


  Nagrody dla polecającego. Jeżeli aktualnie już posiadasz albo dopiero teraz założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zarabiać na poleceniach (a osobę poleconą zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja IX" (tam dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć łącznie do 500 zł - po 50 zł za każde skuteczne polecenie).

  Zwroty za płatności z konta. Poza wymienionymi gratyfikacjami, Konto Jakie Chcę w Santander Banku daje zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z tegoż konta (mogą to być płatności wykonywane "zwykłym" przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

  W ten sposób w ciągu roku można zgarnąć nawet 300 zł (max. 25 zł miesięcznie; acz wyciśnięcie aż tyle jest trudne, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo; choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty).

  By uzyskiwać zwroty, niezbędne jest zgłoszenie do banku rachunków/faktur, za które będziesz dokonywać płatności - tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot - można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunki => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

  Lokata Mobilna. W czasach rekordowo niskich stóp procentowych i ta propozycja może zainteresować. Osoba, która nigdy nie założyła lokaty mobilnej w Santander Banku, teraz może jednorazowo skorzystać z 4-miesięcznej Lokaty Mobilnej, która daje 1% w skali roku, a można na niej zdeponować od 1 000 do 20 000 zł. Lokata dostępna jest wyłącznie w aplikacji mobilnej banku.


  Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty Santander Banku


  Główne cechy konta zakładanego w Santander Banku:
  • Konto Jakie Chcę: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (z dowolnego źródła) oraz wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;

   Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;

  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są również przelewy natychmiastowe (co wyróżnia Konto Jakie Chcę na tle innych);
  • 0 zł za wydanie karty (Visa lub Mastercard) i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
  • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

  Regulamin promocji z premią 250 zł nie wymaga wyrabiania karty do konta, ale jest ona konieczna (wymaga tego regulamin) jeśli dodatkowo chcesz też zdobyć 50 zł za otwarcie konta z polecenia.

  Do udziału we wszystkich ww. promocjach uprawnia wyłącznie wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Jakie Chcę. Umowę o konto można wtedy zawrzeć za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku. Po 2-3 dniach roboczych otrzymasz maila i SMSa z powiadomieniem o aktywacji konta. Karta do konta przyjdzie listem (a PIN do niej nadasz przy aktywacji poprzez bankowość internetową).  Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


  Przydatne dokumenty:

  113 komentarzy:

  1. Mam tylko konto firmowe w Santanderze jeszcze z czasów BZ WBK. Mogę skorzystać z promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Cytat z powyższego opisu promki: "Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która od 11.01.2020 r. nie posiada oraz nie posiadała konta osobistego (w PLN) w Santander Banku (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy konta).

    Dodatkowo w regulaminie znajduje się zapis, iż w promocji możesz wziąć udział, o ile "od 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w akcjach promocyjnych organizowanych przez bank lub inny podmiot, w ramach których otworzyłeś Konto".

    Usuń
   2. Odpowiedź na to pytanie masz nawet w artykule: "Jeśli masz jakiekolwiek inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, rachunek firmowy, kredyt czy kartę kredytową), to w promocji konta możesz wziąć udział."

    Usuń
  2. Miałam u nich konto "z promocji", które zamknęłam w maju 2019. Czy to oznacza, że jeszcze w kwietniu 2019 brałam udział w akcji promocyjnej?

   OdpowiedzUsuń
  3. Czekałam na koniec karencji i się doczekałam. Konto zamknięte w grudniu 2019. Nie wiem co z drugim punktem i gdzie to sprawdzić? I czy zostanę zaliczona do osób korzystających z promocji jeśli bonusu nie dostałam bo nie wyraziłam zgody na wymagany regulaminem EKK?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi

   1. Bezpremiowy udział w promce wciąż jednak jest udziałem, obawiam się.

    Usuń
  4. Czy chodzi o zapewnienie JEDNORAZOWEGO wpływu w wysokości 1000 zł czy może być suma wpływów na tą kwotę?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W regulaminie promocji warunek brzmi: "wpłynie łącznie kwota co najmniej 1000 zł". Słowo 'łącznie' wskazuje, że powinny być również zaliczone mniejsze wpływy, które w sumie dadzą 1000 zł.

    Usuń
   2. A co w kwestii wpływu w wysok. 500 zł zwalniającego z opłaty za konto? Jednorazowo czy można 'na raty'?

    Usuń
  5. Czy w przypadku skutecznego polecenia po 50 zeta przytulają obie strony znaczit osoba polecająca oraz osoba polecona?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Program poleceń daje po 50 zł polecającemu i poleconemu.

    Usuń
  6. Czy można tu podawać swoje kody polecenia czy może to robić jedynie Złotówa?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Zgodnie z Zasadami komentowania na blogu, nie publikuję komentarzy z kodami poleceń. Nie mógłbym odpowiadać za wiarygodność tych kodów (czy np. ktoś nie zdążył zamknąć konta, bo już swój limit 10 poleceń wykorzystał; wtedy osoba która skorzystała z takiego kodu mogłaby odejść z kwitkiem - ja swego konta nie zamknę). Ponadto, przypuszczam, że ciężko byłoby przebrnąć przez komentarze w celu znalezienia takich bez kodów.

    Usuń
   2. Bardzo rozsądna odpowiedź !

    Usuń
  7. Karta w promocji nie jest przypadkiem dobrowolna? Wychodzi mi z regulaminu, że można wszystko ogarnąć blikiem.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie ma nawet konieczności utrzymania jej do chwili wypłaty premii :)

    Usuń
   2. W promocji "Twoje Konto z premią 250 zł" wyrobienie karty do konta jest dobrowolne, ale już promocja "Polecam mój Bank - edycja IX" (z bonusem 50 zł) wymaga karty do konta. I choć na potrzeby tej pierwszej promocji transakcje można wykonywać BLIKiem, to karta ułatwi spełnianie tego wymogu, jak i późniejszego warunku zwolnienia z opłaty za konto (bo on jest łączony: wpływ + 1 płatność kartą lub BLKIiem).

    Usuń
  8. Czyli 25 zł za co-miesięczne 1-procentowe zwroty można uzyskać przy opłatach rachunków za wodę, gaz, światło, telefon czy internet na kwotę 2500 zł? Czy za opłaty czynszu również?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tylko gaz, energia elektryczna, telewizja (kablowa lub satelitarna), telefon (komórkowy lub stacjonarny), Internet.

    Usuń
   2. Czynszu nie uwzględniają...pytał ja o to bank i być może kiefyś ...far far away....

    Usuń
  9. Czy po złożeniu wniosku jeszcze ktoś dzwoni z banku? Jeśli tak, to jakie są wtedy pytania? Pytam, bo chcę na wszystko przygotować babcię i dziadka, których namówiłem do skorzystania. 700 zł leży na ulicy :) Czy tylko kuriera się spodziewać?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dzwonią tylko w przypadku niejasności we wniosku.

    Usuń
   2. U mnie w rodzinie 5 osób zakładało. Do nikogo nigdy nie dzwonili z banku. Po otwarciu konta też tylko powiadomienie smsem.

    Usuń
   3. A czy kurier wcześniej dzwoni umówić się?

    Usuń
   4. Tak, do mnie dzwonił rano. Szło się dogadać dość elastycznie.

    Usuń
  10. Jaka firma obecnie wozi umowy? Mam nadzieję, że nie InPost 😁

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. InPost. Dla mnie najsprawniej działająca firma kurierska jeśli chodzi o umowy.

    Usuń
  11. Czy przy zwrotach za media ważne jest na kogo jest spisana umowa z dostawcą?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Faktura za media musi być na posiadacza konta. Jak przez bankowość załączysz fakturę wystawioną na kogoś innego to odrzucą. Nawet jak jest na żonę, ale jak już poszedłem do placówki to mi podpięli i mam zwroty.

    Usuń
  12. Czy wystarczy jak przelew 1000 zł będzie od mojej żony?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jakikolwiek wpływ uznany jako przelew zewnętrzny.

    Usuń
  13. Moim ostatnio poleconym klientom dali po 50npln ale w punktach do mastercarda bezcenne chwile. Najlepsze jest to że tych punktów moi poleceni nie zdążyli wykorzystać haha no przepadły xd lol....

   OdpowiedzUsuń
  14. Jak bank liczy czas udziału w akcji promocyjnej? Jeśli np. ktoś założył konto w promocji w 2018 roku, otrzymał wszystkie premie, ale nie zamykał konta do jesieni 2019? Liczą wtedy datę wypłaty ostatniej premii czy datę zamknięcia konta?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Data zamknięcia konta.

    Usuń
   2. No to lipa. Czyli jeszcze przez jakiś czas Santander nie dla mnie.

    Usuń
  15. Czy będzie jakiś komunikat o wyczerpaniu puli?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Mam informację z banku, że każdy kto weźmie udział, ten nagrody dostanie (oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków).

    Usuń
   2. Złotowa zawsze w swoich wpisach powtarzasz że wiążące są postanowienia regulaminu. Z regulaminu jasno wynika że nagroda przysługuje 9000 tysiącom osób które konto otworzą w promocji załóżmy że będę 9001 premii nie dostanę i w reklamacji mam napisać że wg twoich zapewnień powinienem dostać?. Wierny czytelnik

    Usuń
   3. Takie informacje mam od osoby odpowiedzialnej za organizację promocji. To, że "każdy kto weźmie udział, ten nagrody dostanie" oznaczać może 2 scenariusze - zwiększenie puli lub wcześniejsze zakończenie promocji. Dopuszczenie osób nr 9001 to - w mej ocenie - żadna alternatywa, bo spowodowałby ni mniej, ni więcej, a szybkie zamknięcie takich kont (i jeszcze negatywne oceny klientów). A nie o to chodzi bankom, organizując promocje ;)

    Usuń
  16. Ok, skorzystałem z promocji, nigdy nie miałem konta w tym banku tylko kredyty na raty 0%. W ostatnie 2miesiące 2020r., zamknąłem: ing, nest bank, millenium, ca a teraz pod koniec lutego trzeba idea jeszcze uśmiercić, także nowe konto się przyda. Skorzystałem również z kodu polecającego. Pozdrawiam

   OdpowiedzUsuń
  17. Jak uzyskać ten swój kod do polecenia? Na santander.pl akceptowałam regulamin, przyszedł mail i co dalej? Gdzie jest ten kod?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Po zalogowaniu do bankowości internetowej i kliknięciu w zakładkę "Program poleceń" wyświetli się kod.

    Usuń
  18. A jeżeli w zeszłym roku złożyłam wniosek o konto z promocji, ale nie doszło do podpisania umowy to będę traktowana jako osoba, która korzystała z promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jeśli wtedy umowa nie została zawarta, to droga do udziału w obecnej promocji jest otwarta :)

    Usuń
  19. Czy jak mnie mama upoważniła do konta swojego to czy się kwalifikuje do tej promocji czy nie

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wykluczeni są tylko posiadacze lub współposiadacze konta osobistego, a pełnomocnictwo jest inną relacją - to jedynie upoważnienie do określonego zakresu działań. Zatem w tym przypadku droga do udziału w promocji jest otwarta :)

    Usuń
  20. MR. Złotówa czy mógłbyś potwierdzić, że osoba która założyła w Santander konto w promocji 01.02.2019 i zamknęła to konto 01.05.2019 to może wziąć w powyższej promocji?
   Regulamin jest tutaj niejasny, czy data 01.04.2019 dotyczy otwarcia konta, czy zamknięcia? Santander trochę namieszał.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Z informacji jakie udało mi się uzyskać, wynika, że wykluczeni są wyłącznie uczestnicy promocji, w których wnioski o konto były składane od 1.04.2019 r. :)

    Usuń
  21. Lokata mobilna ciągle jeszcze jest dostępna?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, jest dostępna. Do 20k@1% i wyłącznie dla osób, które nigdy wcześniej jej nie miały.

    Usuń
   2. To jedna z lepszych lokat na rynku!

    Usuń
   3. Tak, przy wkładzie 20k daje aż 13,50 zł na m-c :)

    Usuń
   4. Lepszy rydz niż nic. 53 zł dodatkowo wpadnie.

    Usuń
  22. Prośba o informację, czy jeśli konto w promocji odtworzone w lutym 2019 i zamknięte we wrześniu 2019, to czy kwalifikuje się do promocji. Ten drugi punkt jest bardzo nieprecyzyjny. Wydaje się, że wykluczenie dotyczy osób przystępujących do promocji po 1.04.2019 a nie już mających aktywne konto przed tym terminem.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dobrze Ci się wydaje. Tak pisze Złotówa wyżej i ja też dostałem taką informację. Właśnie złożyłem wniosek.

    Usuń
  23. Czy umowę można podpisać w oddziale banku?

   OdpowiedzUsuń
  24. Czy w niepełnym 1. m-cu, w którym konto jest założone należy już wykonać 1 płatność kartą lub BLIk-em i mieć wpływ 500 zł dla uniknięcia opłat za kartę oraz konto?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Pierwszy niepełny m-c jest za 0 zł.

    Usuń
   2. Mnie na infolinii powiedzieli, że te warunki trzeba spełniać już od 1-go miesiąca.

    Usuń
   3. W p-wszym niepełnym miesiącu warunków spełniać nie trzeba.

    Usuń
  25. Czy comiesięczny wpływ na konto w kwocie co najmniej 500 zł z dowolnego źródła oznacza również wpływ poprzez wpłatę gotówki w bankomacie lub kasie oddziału?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ciekawe czy to musi być wpływ jednorazowy czy chodzi o sumę wpływów na kwotę min. 500 zł?

    Usuń
   2. #Anonimowy16 stycznia 2021 19:13

    Napisałem do banku i dostałem taką odpowiedź:
    "Tak, wpłata w oddziale czy we wpłatomacie zwalnia Pana z opłaty. Inna możliwość to otrzymanie przelewu z innego rachunku obcego lub przelew między własnymi kontami."

    Usuń
   3. Odpowiedź od ich 'doradców' jest niestety niewiele warta. Wiem to z praktyki - promka ze stycznia ub.r. organizowana przez Rankomat - gdy to byłem aż 2-krotnie wprowadzany w błąd w pisemnych odpowiedziach udzielanych na trywialne pytania zadawane przeze mnie w bankowości Santander.

    Usuń
   4. Zastanawiające, że w obowiązującej od 1. grudnia, podlinkowanej tu przez Złotówę 30-stronicowej TOiP jest jedynie taki zapis: "Wpływ co najmniej 500 zł" :)

    Usuń
   5. Ciekawe czy to musi być wpływ jednorazowy?

    Usuń
   6. Suma wpływów. Nie trzeba jednorazowo.

    Usuń
   7. Na jakiej podstawie ich 'doradcy' tak piszą, skoro w TOiP nie ma o tym nic ani słowem napisane?

    Usuń
   8. @Anonimowy, 18 stycznia 2021, 20:32 - Skąd ta informacja?

    Usuń
   9. Podbijam pytanie!

    Usuń
   10. Wpływ 500 zł nie musi być jednorazowy. Ale 1000 zł w promocji tak.

    Usuń
  26. Czy mogę założyć konto ,jeżeli miałam założone ,ale niestety nie wzięłam udziału w promocj tzn nie zostałam zarejestrowana do udziału w promocji. Konto zamknęłam w listopadzie...

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jeśli konto zostało zamknięte w listopadzie 2020 roku, to nie ma znaczenia czy było w promocji czy poza nią, bo niestety nie minął okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta (od 11.01.2020 r.).

    Usuń
  27. W jaki sposób można zdefiniować odbiorcę zaufanego albo zarejestrować fakturę do 1-procentowych zwrotów korzystając z przeglądarki Chrome w systemie Android ver.9?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie wiem czy jak się logujesz na telefonie to nie ma wersji uproszczonej bankowości? Na pewno da się w normalnej bankowości internetowej po zalogowaniu przez przeglądarkę na komputerze.

    Usuń
   2. Czy w apce nie da się zdefiniować odbiorcy zaufanego?

    Usuń
   3. Nie da się ani w apce ani na smartku z Androidem, choć wniosek w ten sposób móżna złożyć.

    Kiedyś można było złożyć dyspozycję zamknięcia konta przez wideo-rozmowę, a obecnie nie można - taki klimat :)

    Jedno jest pewne - nazajutrz po przytuleniu premii zamknę konto w oddziale :)

    Usuń
   4. Nie, w tej ich apce nie można niemal nic zrobić.

    Pełna wersja na Chrome/Android jest tutaj: www.centrum24.pl

    Usuń
   5. "w tej ich apce nie można niemal nic zrobić". No to chyba nie miałeś jej 10 lat. Można kupić bilety komunikacji miejskiej, opłacić miejsca parkingowe, zamówić taxi, masz wszystkie możliwości płacenia telefonem, przelewy natychmiastowe.

    Usuń
   6. Czy w tej apce można zdefiniować odbiorcę zaufanego albo zarejestrować fakturę do 1-procentowych zwrotów?

    Usuń
   7. Nie, ale daje się w bardzo prosty sposób odblokować kartę płatniczą.

    Niestety filtry do sortowania wykonanych operacji to wciąż porażka.

    Usuń
  28. Regulamin obu promocji nie określa wyboru karty więc może być MasterCard . W artykule znajduje się błąd polegający na wskazywaniu karty Visa jako wymóg programu poleceń.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, regulamin programu wymaga karty, ale pozwala wybrać dowolną (Visa lub Mastercard).

    Usuń
   2. Ale twój komentarz z 11 stycznia godziny 11.08 cytuje zapis musi być to karta Visa .

    Usuń
   3. Dzięki za czujność. Poprawione.

    Usuń
  29. Złotówa11 stycznia 2021 11:08
   W promocji "Twoje Konto z premią 250 zł" wyrobienie karty do konta jest dobrowolne, ale już promocja "Polecam mój Bank - edycja IX" (z bonusem 50 zł) wymaga karty do konta. I choć na potrzeby tej pierwszej promocji transakcje można wykonywać BLIKiem, to karta (musi być to Visa) ułatwi spełnianie tego wymogu, jak i późniejszego warunku zwolnienia z opłaty za konto (bo on jest łączony: wpływ + 1 płatność kartą lub BLKIiem. Złotowa twój komentarz w którym wskazujesz na Visę więc co miałeś na myśli??

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Visa Oferty daje szansę na premie, a M/C to lipa!

    Usuń
   2. Bezcenne Chwile to lipa?

    Usuń
  30. Czy w ich apce jest możliwość wysłania wiadomości?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie. Nie można ich nawet otrzymywać.

    Usuń
   2. Jest w zakładce Kontakt. Są wiadomości i można je odbierać i wysyłać. Jest też czas oraz rozmowa audio i video.

    Usuń
  31. Cześć. Dla tego bonusu 50 złotych trzeba wykonać płatności na kwotę 300 złotych w punktach handlowo-usługowych. Czy takim punktem może być Orlen, jeśli zapłaciłem kartą za paliwo ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dowolne punkty handlowo-usługowe czyli tak naprawdę wszędzie: sklepy, stacje paliw, restauracje itd.

    Usuń
  32. Czy w emailu potwierdzającym złożenie wniosku o konto lub jakimkolwiek innym emailu otrzymaliście regulamin promocji „Twoje Konto z premią 250 zł” ? Konto założone krok po kroku zgodnie z wytycznymi, w tym link, zgody, kod polecającego. Konto założone, karta otrzymana. Skąd pewność, że jestem objęty promocją?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Na stronie, z której się składa wniosek są wyszczególnione wszystkie spekty dotycżące promki.

    Rok temu była niemal identyczna akcja organizowana dla nich przez Rankomat, ale to była porażka i teraz sami organizują oszczędzając przy tym kupę kasy :)

    Usuń
   2. Na infolinii uzyskałem informację, że należy samemu pilnować wpływu bonusowych 250 zł. Nie będzie żadnej informacji ze strony banku o udziale w promocji. Dziwne. Konto założyłem klikając w hiperłącze widniejące na stronie bankobranie, a także podałem kod 1000279022. Zgody wyrażone. Ale w korespondencji elektronicznej z bankiem brak otrzymania regulaminu promocji „Twoje Konto z premią 250 zł”. W/w regulaminie wyszczególnione są strony, z których należy założyć konto. Stąd moje zapytanie czy oby na pewno zostałem objęty promocją, czy hiperłącze jest prawidłowe. Uczestnik promocji powinien zostać o tym poinformowany np. poprzez dołączenie regulaminu promocji. Czy w waszym przypadku wygląda to podobnie?

    Usuń
   3. miejsce i czas złożenia wniosku = udział w promocji zgodnie z regulaminem

    Usuń
   4. Potwierdzam.

    Usuń
  33. "wykonaj 5 płatności kartą lub blik"... Czy jeżeli podejdę do kasy samoobsługowej (np. w biedronce) z pięcioma produktami i każdy skasuje i zapłacę osobno to warunek będzie spełniony?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak. Oczywiście o ile za każdy produkt dokonasz płatności :)

    Usuń
  34. Jak karte wybieraliscie: Visa czy Mastercard? Czym sie kierowaliscie przy wyborze?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Przy codziennym korzystaniu to praktycznie bez znaczenia. Warunki też takie same.

    Usuń
   2. Visa Offers vs. Priceless Specials.

    Usuń
   3. Jak dzisiaj złożyłam wniosek o konto to czy mogę już jakoś polecać? Mam w rodzinie 3 chętne osoby.

    Usuń
   4. @Anonimowy 23 stycznia 2021 16:01, polecającym może być osoba, która już posiada konto (a więc zawrze umowę). I w praktyce - by przystąpić do programu - potrzebny jest dostęp do bankowości internetowej. Dopiero wtedy będzie możliwe wygenerowanie kodu poleceń.

    Usuń
   5. Czy w apce też można to zrobić?

    Usuń
   6. Tak, program poleceń też jest w apce (Oferta -> Polecaj Bank).

    Usuń
  35. Moja mama dostała wczoraj dokumenty z banku i na pierwszej stronie jest wymóg doniesienia do banku kserokopii dowodu w celu otwarcia konta - tymczasem przy zakładaniu konta jako jedna z opcji (wybrana przez nią) było wysłanie skanu dowódu - czy w tej sytuacji musi donosić to ksero? przecież bank moze sobie wydrukować skan...

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Premia pieniężna 300 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

  W nowej promocji Konta Jakie Chcę czeka premia pieniężna w dawno niewidzianej wysokości. Bank daje nawet 300 zł za otwarcie konta. I nie są ...