Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonusy do 220 zł za Konto 360° Student (dla osób w wieku 18-26 l.) w Banku Millennium

16.10.2020

Bonusy do 220 zł za Konto 360° Student (dla osób w wieku 18-26 l.) w Banku Millennium

Powraca promocja konta dla młodych w Banku Millennium.

Zyskaj do 220 zł za Konto 360 Student w Banku Millennium
Do wzięcia czekają gwarantowane premie pieniężne na sumę 200 zł oraz dodatkowy bonus 20 zł za spełnienie bardzo prostych warunków.

Na wstępie przypomnę jednak, że Bank Millennium udostępnia też alternatywną promocję konta, w której można uzyskać więcej: 200 zł za samo konto i dodatkowo 100 zł za lokatę strukturyzowaną. I to jest propozycja skierowana już do wszystkich osób dorosłych (bez górnego limitu wieku), więc i także dla osób młodych (bo też można otworzyć Konto 360° Student). 

W nowej, niżej opisywanej promocji, warunki do spełnienia są nieco prostsze, a bonusy wpadną szybciej.

220 zł dla mobilnych (promocja Konta 360° Student)

Zasady uczestnictwa w praktyce są takie, jak w innych promocjach konta w Banku Millennium, poza tym, że uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia, która jednak nie ukończyła 26. roku życia.

Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba, która na dzień 16.10.2020 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium (do tego zaliczani są również byli klienci Eurobanku, czyli banku, który jakiś czas temu został przejęty przez Bank Millennium). 

Do promocji konta w Banku Millennium nie kwalifikują się też użytkownicy takich produktów Millennium, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, jednostki Millennium TFI oraz poręczający kredyty.

Uczestnikiem akcji nie może też być osoba, która brała już udział w którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student". Ale jeśli wcześniej było Ci dane posiadać inne konto lub nawet Konto 360° bądź Konto 360° Student, ale założone poza jakąkolwiek promocją, to teraz premia 200 zł + dodatkowe 20 zł od Goodie za konto w Millennium mogą być Twoje. 

Udziału w promocji nie mogą wziąć też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

Nagrody. Do wzięcia czekają:

 • dwie premie pieniężne w wysokości 50 i 150 zł, które bank wypłaci na Twe konto, więc środki będzie można wykorzystać według własnego uznania (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel) oraz 
 • kod do wykorzystania w aplikacji zakupowej Goodie, który umożliwi jej doładowanie o wartości 20 zł.

Limit uczestników promocji. Promocja ma być dostępna do 16.11.2020 r., ale warto uwzględnić, że objętych nią będzie pierwszy 1 000 kont.

Zasady promocji "220 zł dla mobilnych"


By wziąć udział w promocji, najpóźniej do 16.11.2020 r.:

 • złóż wniosek o Konto 360º Student wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony), podając polski numer telefonu komórkowego do autoryzacji transakcji w bankowości internetowej oraz wyrażając przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem oraz 
 • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.

I jedynie tyle wystarczy, by już uzyskać dwie nagrody. Pierwsza z nich - premia pieniężna 50 zł wpłynie na Twe konto w Millennium do 31.12.2020 r. Do tego czasu bank prześle Ci też SMSa z kodem do wykorzystania w Goodie, który da tamże doładowanie w wysokości 20 zł.

By uzyskać drugą premię, już w wysokości 150 zł:
 • w grudniu 2020 i w styczniu 2021 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy) wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem (w tym co najmniej jeden raz zapłać zbliżeniowo telefonem).

Umowę o konto z bankiem można zawrzeć na kilka sposobów: za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w banku (po uprzednim złożeniu wniosku o konto przez Internet, bo tylko tak wysłane wnioski biorą udział w promocji), lub na selfie (czyli wideo weryfikację). W tym ostatnim przypadku - w celu uzyskania premii 150 zł - do spełnienia dojdzie jednak jeszcze jeden warunek - najpóźniej do 31.01.2021 r. będzie należało udać się do placówki Banku Millennium w celu złożenia wzoru podpisu.

Premia za spełnienie powyższych warunków (czyli 150 zł) wpadnie na Twe konto do 26.02.2021 r. - do tego momentu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj zgód.


Czym jest Goodie? Goodie jest platformą zakupową od Banku Millennium, dzięki której uzyskać można zwroty za płatności u wybranych sprzedawców lub usługodawców.

Kod, który otrzymasz SMSem (do 31.12.2020 r.) będzie ważny 14 dni. Za jego pomocą będzie można zasilić konto cashback w Goodie. Środki z takiego konta można wypłacić (przelewając na konto), gdy zgromadzisz na nim co najmniej 21 zł.

Dodatkowo za konto dla dziecka: 70 zł do Goodie 


Jeśli masz niepełnoletnie dziecko, to możesz zyskać dodatkowy bonus za założenie dla niego Konta 360° Junior (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji konta dla dzieci w Banku Millennium).

Konto 360° Student - prześwietlenie oferty


Choć nazwa konta może sugerować coś innego, to posiadacz tego rachunku nie musi być studentem. Kluczowym kryterium jest jedynie wiek. Główne parametry konta dla osób w wieku 18-26 lat to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/4 zł - opłata miesięczna za posiadanie karty wydanej do konta nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu została wykonana min. jedna płatność kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę); jednocześnie spełnienie tego warunku zwalnia z prowizji za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce.

Do udziału w promocji z premią do 200 zł i dodatkowym bonusem 20 zł uprawniają wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji. Wtedy umowę umowę z bankiem zawrzeć można na jeden z poniższych sposobów: 
 • na selfie, czyli online, bez wychodzenia z domu - wniosek o konto musisz składać na smartfonie bądź tablecie (w czasie składania wniosku będzie należało postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami - będzie trzeba m.in. zrobić sobie zdjęcie, tzw. selfi) lub 
 • za pośrednictwem kuriera - ta opcja dostępna jest zarówno we wniosku składanym za pomocą smartfona lub tabletu, jak i w przypadku wnioskowania o konto na komputerze, lub 
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (czyli podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).


💡 Na sam koniec przypomnę, że z Bankiem Millennium zyskać można jeszcze więcej, bo za wyrobienie karty kredytowej czeka bon 300 zł do wykorzystania na Allegro. Z kolei osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą zgarnąć premię do 500 zł za konto firmowe.


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Konto zamknęłam pod koniec sierpnia. Teraz mogę założyć w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli konto (o ile było to Konto 360 lub 360 Student) nie było objęte żadną promocją, to teraz możesz powrócić i wziąć udział w promocji.

   Usuń
 2. Witam.
  Złotówa, jak wypowiedzieć krok po kroku kartę kredytową w Banku Millennium??
  Dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę kredytową można zamknąć w placówkach lub kontaktując się z infolinią banku. I to właściwie tyle :) Pozdrawiam również.

   Usuń
  2. Przygotuj się wtedy na telefon z banku z ofertą na zatrzymanie.

   Usuń
 3. Witam. Czy Citi daje jeszcze 100 zł. za zatrzymanie karty kredytowej ? (odwołanie rezygnacji)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jakiej karty. Millennium na pewno daje.

   Usuń
  2. Citi daje. W zeszłym miesiącu dostałem zwrot 10% (max. 100 zł).

   Usuń