Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 160 zł za Konto Direct w ING Banku Śląskim

01.10.2020

Zyskaj do 160 zł za Konto Direct w ING Banku Śląskim

Popularna i sprawdzona promocja ING Banku Śląskiego powraca.

Premia 160 zł za Konto Direct w ING
Za otwarcie Konta z Lwem Direct do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 160 zł.

Premia do 160 zł za Konto Direct


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która co najmniej od 1.07.2019 r. nie posiadała, ani nie współposiadała Konta z Lwem (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP) w ING Banku Śląskim.

Nagroda. W promocji zgarnąć można gwarantowaną premię pieniężną 100 lub 160 zł (jej wysokość zależy od warunków, które spełnisz). Wypłata premii nastąpi na konto w ING Banku Śląskim, więc środki wykorzystasz według własnego uznania (wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji konta w ING Banku Śląskim:
 • do 31.12.2020 r. otwórz Konto Direct wraz z dowolną kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej (udział w promocji gwarantują tylko wnioski złożone przez Internet), wyrażając przy tym zgody na przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny;
 • do 31.03.2021 r. wykonaj płatności kartą lub BLIKiem na sumę min. 1 000 zł (mogą to być płatności w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

Za spełnienie powyższych warunków uzyskasz bonus pieniężny 100 zł. Ale to nie wszystko, bo jest jeszcze dodatkowa premia 60 zł. By ją zgarnąć:
 • najpóźniej do 31.03.2021 r.:
  • wykonaj 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych;
  • w każdym z trzech dowolnych miesięcy otrzymaj wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (może to być wynagrodzenie, renta lub emerytura; 
   Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach banku lub wpłatomatach)
  • załóż min. jeden Cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym założonym w promocji (nieco niżej tłumaczę czym jest taki Cel i jak go założyć); 
 • na dzień 31.03.2021 r. na Celu oszczędnościowym posiadaj saldo min. 300 zł.

Cele oszczędnościowe w ING Banku Śląskim to bezpłatna usługa banku pozwalająca na regularne i zautomatyzowane oszczędzanie. Środki z Twego konta osobistego w ING Banku Śląskim będą przelewane przez bank w wyznaczonym terminie (oraz we wskazanej przez Ciebie kwocie i okresie) na rachunek oszczędnościowy. 

By uruchomić Cel oszczędnościowy, po zalogowaniu do bankowości internetowej Moje ING przejdź następującą ścieżkę: Oferta ING => Oszczędności => Cele oszczędnościowe. W czasie zakładania Celu oszczędnościowego wybierzesz na co chcesz oszczędzać oraz wskażesz kwotę, którą planujesz odłożyć lub na kolejnym etapie, ile chcesz wpłacać miesięcznie i przez jaki okres.

Wypłatę premii (100 lub 160 zł) bank przewidział najpóźniej do 16.04.2021 r. Do momentu jej otrzymania posiadaj konto osobiste założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe (bo to właśnie na rachunek oszczędnościowy wpłynie premia).

Konto Direct w ING Banku Śląskim - prześwietlenie


Główne cechy Konta Direct, czyli konta osobistego zakładanego w ING Banku Śląskim, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakochkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł (do tej sumy wliczą się już transakcje wykonywane na potrzeby promocji);

  okres rozliczeniowy w ING Banku Śląskim liczony jest od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego;

  opłata nie jest pobierana za pierwszy niepełny okres rozliczeniowy, w którym otwierasz konto; do płatności zwalniających z opłaty za kartę nie wliczają się płatności BLIKiem; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu (takie zasady obowiązują też dla wypłat BLIKiem). 

Na potrzeby promocji wraz z Kontem Direct założyć należy także Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO), bo to właśnie na ten rachunek wpłynie premia. Jest to rachunek oszczędnościowy prowadzony za 0 zł bez warunków. Darmowe są również wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na własne konto/konta w ING Banku Śląskim.

Zgodnie z regulaminem promocji, do uzyskania premii do 160 zł kwalifikują tylko wnioski o konto złożone przez Internet (w regulaminie bank zaznaczył jednak, iż "Promocja nie dotyczy otwarcia Konta [Direct - przyp. Mr. Złotówa] oraz OKO przez system bankowości internetowej Moje ING" - to informacja dla obecnych klientów banku, którzy już takowy dostęp posiadają, np. korzystając z karty kredytowej lub innego produktu).

Po złożeniu wniosku objętego promocją, otwarcie konta można sfinalizować na jeden z trzech sposobów:
 • przelewem weryfikacyjnym - można go wykonać wyłącznie z własnego konta w wybranych bankach (są to: Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, mBank, Pekao i Santander Bank), które zostało otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Z takiego konta będzie należało wykonać przelew 1 zł do ING Banku Śląskiego, który sprawdzi czy dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) idealnie pokrywają się z tymi, które wpiszesz we wniosku o Konto Direct. Tę złotówkę bank zwróci, a jeśli weryfikacja przebiegnie pozytywnie, to otworzy też konto;
 • za pośrednictwem kuriera - w tym przypadku formalności ograniczone są do minimum, bo - z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu - wystarczą 2 podpisy;
 • w oddziale banku - pamiętaj zasygnalizować doradcy w placówce, że chodzi właśnie o dokończenie formalności przy wniosku już złożonym, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie się ono kwalifikowało do promocji).


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi dzięki mailingowi dla Czytelników bloga Bankobranie. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza