Bankobranie: najlepsze promocje bankowe, konta, karty i lokaty w bankach: Hit powrócił! Odbierz 200 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku (+ zwroty za płatności + 3% dla oszczędności)
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

16.11.2019

Hit powrócił! Odbierz 200 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku (+ zwroty za płatności + 3% dla oszczędności)

Powraca hit tegorocznej jesieni. Na otwarciu konta w Alior Banku znów można dużo zarobić.

Premia 200 zł za konto w Alior Banku
Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 200 zł (to rekordowa wartość bonusu na start, jak na ten bank). A oprócz tego są jeszcze zwroty za płatności oraz nawet 3% dla oszczędzających (i to nawet dla sporej kwoty).

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która nie ma i po 31.10.2018 r. nie miała konta osobistego, walutowego i/lub Karty Kibica Alior Banku.

Udziału w promocji nie może wziąć też osoba, która złożyła wniosek internetowy o Konto Jakże Osobiste w okresie 1.06. do 15.11.2019 r. (promocja jest dostępna od 16.11. do 31.12.2019 r. - to czas, w którym można wysłać wnioski, by załapać się na premię 200 zł).

Posiadanie innych produktów (np. konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego czy konta w Kantorze Walutowym Alior Banku) nie wyklucza z promocji. Udział w akcji brać mogą również posiadacze konta w T-Mobile Usługi Bankowe.

Nagroda. W promocji do wzięcia czeka premia pieniężna 200 zł, którą bank wypłaci na Twe konto (środki więc wypłacisz, przelejesz lub wydasz na dowolny cel). To nagroda podstawowa. O pozostałych gratyfikacjach do zgarnięcia piszę nieco niżej.

Zasady promocji.  By wziąć udział w promocji "Z nami najlepiej" i otrzymać gwarantowaną premię 200 zł:
 • w ciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę; 
 • przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych trzech miesięcy; kolejność spełniania poniższych warunków jest dowolna): 
  • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie); 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej (dostępnej na urządzenia z systemem Android od wersji 4.4 lub iOS min. 11; wystarczy samo logowanie, gdyż bank nie wymaga wykonywania jakichkolwiek transakcji) oraz 
  • zapewnij wpływ min. 1 000 zł (muszą to być przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach, których klient nie jest posiadaczem lub współposiadaczem; nie musi być to wpływ od pracodawcy, bo wspomnianą kwotę przelać Ci może np. ktoś z rodziny; wpływ środków oznacza ich pojawienia się w historii konta - nie trzeba ich utrzymywać przez jakikolwiek określony czas).

I to już wszystko! Wypłata premii 200 zł jest przewidziana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Do tego czasu nie wypowiadaj umowy o konto, ani o kartę.
💡 Przykładowo więc: jeśli umowę o konto zawrzesz w listopadzie, to czas na spełnianie warunków promocji (płatności kartą, logowanie do aplikacji i wpływ) będziesz mieć od grudnia do lutego (w każdym z tych trzech miesięcy), a premię od banku dostaniesz do 31.03.2020 r.

Ważna wskazówka. Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj, że Alior Bank nie będzie brać pod uwagę transakcji anulowanych oraz transakcji z niektórymi kodami MCC (czyli kodami przypisywanymi terminalom płatniczym, które mają na celu wskazanie dominującego charakteru działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"1) 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
2) 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
3) 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
4) 6012, określający instytucje finansowe, 
5) 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
6) 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
7) 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, 
8) 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne. (pisownia oryginalna). 

Pozornie lista może wydawać się długa, ale przede wszystkim chodzi tutaj o wykluczenie miejsc, w których można by zrobić transakcje bez faktycznego płacenia za zakupy. Spokojnie można wykonywać płatności w sklepach (np. spożywczych, odzieżowych), marketach, aptekach, drogeriach, na stacjach paliw czy w lokalach gastronomicznych.


Konto Jakże Osobiste w Aliorze - prześwietlenie 


Główne cechy konta zakładanego w promocji to: 
 • 0/10 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • na konto w danym miesiącu wpłynie jednorazowo kwota min. 1 500 zł z innego banku (nie zaliczą się przelewy z rachunków dla klientów indywidualnych w Aliorze, T-Mobile Usługi Bankowe oraz w Kantorze Internetowym Alior Banku) lub 
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat; 
I na to warto zwrócić uwagę! Bo choć regulamin promocji wymaga wpływu w wysokości min. 1 000 zł, to jeśli masz ukończone 26 lat, to najlepiej zapewniać od razu wpływ 1500 zł (jednocześnie zwolni z opłaty, jak i spełni warunki promocji). Jeśli jednak nie masz ukończonych 26 lat, to o wpływie 1000 zł pamiętaj na potrzeby promocji (przez 3 miesiące), ale do momentu, gdy nie przekroczysz tego wieku konto będziesz mieć darmowe, nawet jeśli żadnych wpływów nie będzie.
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet). 

Po złożeniu internetowego wniosku o konto (do promocji kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone w taki właśnie sposób; promocja z premią 200 zł w placówkach banku jest niedostępna) umowę o konto zawrzesz na jeden z trzech sposobów:
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (ważne przy tym, by dane wprowadzone przez Ciebie we wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie). Jeśli wybierzesz tę metodę, a z jakiejkolwiek przyczyny otwarcie konta nie dojdzie do skutku, to przy kolejnej próbie nie warto wybierać tej samej metody (bo kolejny wniosek znów najpewniej będzie odrzucony), ale inną z niżej wymienionych.
 • za pośrednictwem kuriera lub 
 • podczas wideorozmowy z konsultantem banku.

I tyle wystarczy już wiedzieć, jeżeli chcesz się skupić wyłącznie na zdobyciu premii 200 zł. Jednak z Kontem Jakże Osobistym zyskać możesz więcej, bo elementem składowym podstawowej oferty tego konta są tzw. korzyści. A dalej pisze jeszcze o propozycjach dla oszczędzających. Konto Jakże Osobiste. Jak wycisnąć więcej zysków?


Korzyści to dodatkowe funkcjonalności, które możesz włączać i wyłączać (według własnego uznania). Do wyboru Alior Bank daje:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 
3) Bezpłatne bankomaty za granicą 
4) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
5) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem 
6) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
7) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
8) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
9) Pakiet bezpłatnych powiadomień 
10) Płatności kartą bez kosztów przewalutowania 

Dwie korzyści można posiadać za 0 zł. Korzystanie z każdej kolejnej wiąże się z opłatą 3,50 zł miesięcznie. Z punktu widzenia osób biorących udział w promocjach bankowych czy oszczędzających, najlepszym wyborem wydają się być zwroty za płatności zbliżeniowe (i BLIKiem) oraz podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (dla zainteresowanych omówienie pozostałych korzyści, jakie daje konto Alior Banku zamieściłem tutaj). 

Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem uzyskiwać można za transakcje wykonywane w sklepach stacjonarnych za pomocą Android Pay, Apple Pay lub HCE (czyli zbliżeniowo aplikacją banku) oraz BLIKiem (wykorzystując 6-cyfrowy kod podczas płacenia).

Bank wypłaca równowartość 1% od takich transakcji, a miesięcznie można zyskać do 20 zł (co w rok da nawet 240 zł). Tutaj jednak również obowiązuje wykluczenie niektórych kodów MCC (o których wspominałem już wyżej, przy okazji opisu warunków promocji z premią 200 zł na start).

Dodam jeszcze, że płatności Google czy Apple Pay zaliczają się do obrotu wymaganego do zwolnienia z opłaty za kartę. Zatem jednocześnie można zapewnić sobie darmową kartę i uzyskać zwroty.

Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Obecna stawka 3% w skali roku gwarantowana jest dla kwoty do 20 000 zł i ma obowiązywać do 15.01.2020 r. (póki co, to dość krótki okres, ale bazując na dotychczasowej ofercie banku, pozostaje nadzieja, że bank promocyjne oprocentowanie kolejny raz przedłuży) do 31.03.2020 r. (zgodnie z przewidywaniami po przedłużeniu promocji).

Szczegółowe zasady oprocentowania znaleźć można w tabeli oprocentowania: 
Konto oszczędnościowe 3% w Alior Banku

💡 Jak włączyć korzyść w Koncie Jakże Osobistym w Alior Banku? Na głównej stronie bankowości (po zalogowaniu) kliknij w Konto Jakże Osobiste. Ukaże Ci się historia rachunku, a obok zakładki (Karty, Wyciągi i opłaty, Szczegóły). Ostatnia z nich to 'Korzyści'. Wejdź w tę zakładkę i włącz wybraną przez siebie 'korzyść'.

Oprócz 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym, taką samą stawkę można też uzyskać na powitalnej lokacie 100-dniowej. Założyć ją mogą tylko nowi klienci Alior Banku (którzy dotąd nie mieli założonej kartoteki w tym banku; jest to warunek o wiele bardziej wyśrubowany niż w przypadku promocji z premią 200 zł)). Lokatę założyć można wyłącznie w oddziałach banku (i jego placówkach partnerskich), a da się to zrobić tylko w ciągu 14 dni od otwarcia konta. Na lokatę wpłacić można do 50 000 zł.
💡 Za pomocą wniosku o Konto Jakże Osobiste z premią 200 zł można też otworzyć Konto Mega Oszczędnościowe (z oprocentowaniem do 2,6% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł). To jeszcze jeden, inny rachunek niż konto oszczędnościowe (na którym można uzyskać 3%)). Warunkiem uzyskania tego oprocentowania jest wpłacenie "nowych środków", ale jeśli dopiero teraz (a precyzyjniej po 10.12.2019 r.) staniesz się klientem Aliora, to ten warunek spełnisz z automatu. Promocyjna stawka obowiązuje w tym przypadku przez 3 miesiące od p-wszej wpłaty w okresie promocji (a można to zrobić do 30.01.2020 r.).


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):


Przydatne dokumenty:

48 komentarzy:

 1. Z Konta Mocno Oszczędnościowego jeden przelew jest darmowy czy bez ograniczeń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez ograniczeń. Każdy przelew z Konta Mocno Oszczędnościowego na swoje konto osobiste w Alior Banku jest darmowy.

   Usuń
  2. oj nie wiem, u mnie tak nie było. Zrobiłąm jeden za 0 zł, a kolejny już był płatny, ale przed realizacją pojawiła się informacja o tym.

   Usuń
  3. Przy koncie oszczędnościowym (na tym na którym można uzyskać 3%) obowiązuje 1 darmowy przelew w miesiącu kalendarzowym.

   W przypadku Konta Mocno Oszczędnościowego (na którym obecnie można uzyskać do 2,6% w skali roku) wszystkie przelewy na własne konto w Aliorze są darmowe (chyba, że robić przelewy z Konta Mocno Oszczędnościowego do innych banków - wtedy jeden przelew jest darmowy, a każdy kolejny w tym samym miesiącu kalendarzowym kosztuje).

   Usuń
  4. Mr. Złotówa, napisałeś: "wszystkie przelewy na własne konto w Aliorze są darmowe", co jest nie do końca zgodne z rzeczywistością, bo:
   1. Darmowe są wszystkie przelewy na własne konto, ale tylko osobiste (ROR). Przelew na własne konto oszczędnościowe darmowy może być tylko jeden w miesiącu.
   2. Darmowe są tylko przelewy zlecane w bankowości internetowej/mobilnej (z wyjątkiem pierwszego w miesiącu kalendarzowym, który może być zlecony także w placówce).

   Usuń
  5. Wersja w komentarzu jest uproszczona, w szczegółowym opisie Konta Mocno Oszczędnościowego już jest dokładniej. Ale jak najbardziej dzięki za czujność i skrupulatność.

   Usuń
 2. Czy aby na pewno wpływy z naszego konta w innym banku są wykluczone w tej edycji? Bo definicja się lekko zmieniła i można interpretować ją inaczej niż poprzednio.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelewy od innej osoby na pewno spełnią warunki (w poprzedniej edycji i teraz). We wcześniejszej edycji przelewy z własnego konta w innym banku były wykluczone. W obecnej powinny być zaliczone, bo w definicji wpływów zamiast 2 przecinków... są średniki. Robią różnicę, aczkolwiek na chwilę obecną jeszcze byłbym ostrożny (potwierdzam i zaktualizuję opis - acz obecna wersja gwarantuje premię).

   Usuń
  2. Ja we wcześniejszej edycji robiłem przelewy z własnego konta w innym banku i mi zaliczono. Dostałem 150 zł premii oraz 3% na koncie oszczędnościowym.

   Usuń
 3. Czy po okresie ujętym w promocji konto jest płatne czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto tak samo jest cały czas darmowe jak jest wpływ 1,5k/mies.

   Usuń
  2. Tylko musi to być wpływ jednorazowy. W innym wypadku zaliczają opłatę.

   Usuń
 4. Podają w regulaminie graniczna datę czyli dla tych którzy wczesniej mieli konto w banku, ja tez miałem przed 31.102018 r. i podczas składania w wniosku internetowego wyskakuje komunikat
  Dziękujemy
  Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.
  Kliknij ,,Zamów kontakt”, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telefonicznej.

  Jak rozumiem to wynika z tego, że miałem juz konto u nich?? Po co robia te cyrki? Podczas rozmowy telefonicznej konsultatnt owszem załozy konto ale jaka mam gwarancje, że obejmie mnie ta promocja??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wypowiedziałeś umowy ramowej. A gwarancji dla wniosku przez telefon nie masz żadnej bo do promocji liczą się tylko wnioski internetowe. Musisz iść do oddziału Aliora (ale nie placówki partnerskiej) i od ręki zamkniesz umowę ramową. Następnego dnia twój wniosek przejdzie.

   Usuń
  2. Dziekuje za wyjasnienie. Może faktycznie być taka sytuacja. A nie wypowiedzenie umowy ramowej do dzisiaj umozliwi mi w ogóle udział w tejnpromocji ??tzn. czy jestem w stanie załapać się na bonus za udział w promocji ??

   Usuń
  3. Wypowiedzenie umowy ramowej umożliwia udział w promocji. Będziesz traktowany jako nowy czy tam powracający klient. Bo karencja liczy się od zamknięcia konta a nie innych produktów czy umowy ramowej.

   Usuń
  4. Miałam taką samą sytuację. Pracownik banku oddzwonił do mnie zapewniając że jeśli założy mi konto przez infolinię a ja dokończę proces w ich placówce będę mogła skorzystać z promocji. Mam nadzieję że nie zostałam wprowadzona w błąd

   Usuń
  5. No właśnie, bo mi też takie coś wyskoczyło, że "nie udało nam się założyć tobie konta przez internet" i żeby kliknąć w kontakt z doradcą, by dokończyc zakładanie konta.. A nie kojarze, bym kiedykolwiek miał u nich konto.. To czy przejdzie to założenie konta przez infolinię jako w promocji, czy próbować składać kolejny wniosek ??

   Usuń
  6. Brałem udział w analogicznej - wakacyjnej (to była 1 edycja) promocji Aliora. Też nie udało mi się założyć konta przez internet. Wyskoczył mi ten sam komunikat co Wam (byłem kiedyś ich klientem). Zadzwonił do mnie konsultant i założyliśmy konto przez infolinię. PREMIĘ DOSTAŁEM

   Usuń
 5. Czy załapię się na tą promocję jeśli jestem współwłaścicielem konta w alior banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Współwłaściciel jak wskazuje nazwa to też właściciel. Czyli posiada konto i z promocji odpada.

   Usuń
 6. Czy potrzebne jest skanowanie dowodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co pamiętam to w Aliorze nie. Ale zakładałem już jakiś czas temu.

   Usuń
 7. A co z tymi co mają konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3% do końca roku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ramach korzyści (dla posiadaczy Konta Jakże Osobistego) na koncie oszczędnościowym? Obecnie wszyscy mają mieć takie oprocentowanie do 15.01.2020 r. (choć po cichu liczę, że bank zrobi tak, jak to robił wcześniej, czyli przedłuży propozycję tej stawki).

   Usuń
  2. W dziś zaktualizowanej tabeli oprocentowania Alior Banku można znaleźć już informację o przedłużeniu promocji oprocentowania (3% w skali roku) do 31.03.2020 r.

   Usuń
 8. Załóżmy, że kartę do konta przyślą mi jakoś pod koniec listopada. Czy żeby uniknąć opłaty za kartę w listopadzie muszę zrobić nią 300zł transakcji (czyli w ciągu kilku dni po otrzymaniu karty), czy dopiero od grudnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W m-cu w którym zakładasz konto wydatki kartą nie są wymagane. Za kartę opłaty nie ma. Dopiero od nowego, pełnego m-ca.

   Usuń
 9. Witam,
  Podpisałem umowę w listopadzie. Warunkiem utrzymania darmowego konta i karty jest wpływ na konto 1500 zł oraz płatności kartą na kwotę 300 zł. Czy wspomniane warunki muszę spełnić już w listopadzie czy dopiero od kolejnego miesiąca (tj. grudzień)?
  Z góry dziękuje za informacje.

  OdpowiedzUsuń
 10. Posiadam Kont Mocno Oszczędnościowe, nie widzę w regulaminie by wykluczało mnie z udziału w promocji, jednocześnie nie mogę wypełnić wniosku o otwarcie konta w ramach promocji

  "Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.
  Kliknij ,,Zamów kontakt”, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telefonicznej"

  Jedynie mogę otworzyć konto po zalogowaniu się do systemu, ale pewnie nie będzie brało udziału w promocji ? czy jednak konto mocno oszczędnościowe wyklucza z udziału w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 11. Można zrobić sobie te przelewy np. w placówce jakiegoś innego banku podając w zleceniodawcy kogoś z rodziny (bez podania numeru konta zleceniodawcy)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na poczcie możesz. Ale opłata za przelew 1000 zł to 6 zł.

   Usuń
 12. Czy ktoś też dostaje komunikat po wpisaniu danych na pierwszej stronie w wniosku: n"nie udało się złożyć wniosku"?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy dobrze rozumiem, że przelew 1000 zł na potrzeby załapania się do promocji musi być od kogoś innego, ale może to być klient Alior Banku?
  Natomiast przelew 1500 zł, by konto było darmowe, nie może być od klienta Alior Baku, ale może być z naszego konta w innym banku?
  Mam akurat taką sytuację i jeśli wykonywane byłyby na konto dwa wpływy: jeden za 1000 zł od klienta Aliora, a drugi za 1500 zł z mojego konta w innym banku, to będzie ok?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie okey. Tak samo będzie okey jak i na osoba przeleje ci od razu 1500 zł z innego banku. To za jednym zamachem załatwisz obydwie sprawy.

   Usuń
  2. Na pewno? Właśnie mam taką sytuację, że jedyna bliska osoba, która może mi zrobić przelew, ma konto tylko w Aliorze (nie chce się dać namówić na bankobranie...). A ja mam konta w innych bankach, ale jak zrobię tylko od siebie od razu na 1500zł, to konto może i będzie darmowe, ale rozumiem, że nie załapię się do promocji? Rozmawiałam z konsultantem na infolinii, czytał nawet ten sam fragment regulaminu i mówił, że jak zrobię przelew od siebie na 1500 zł z innego banku, to będzie ok i do promocji i do darmowego konta. Nie chciałam mu już mówić, że wątpię, bo na blogu Bankobranie wyraźnie było napisane inaczej :) Jakoś wierzę bardziej Mr. Złotówie. Poratuj Złotówa, czy na pewno jak zrobię tak jak wyżej, czyli 1000 zł od kogoś z Aliora, i 1500 zł z innego banku ode mnie, to załapię się do promocji? Bo piszesz jeszcze ważne zdanie o promocji: "zapewnij wpływ min. 1 000 zł (muszą to być przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach, których klient nie jest posiadaczem lub współposiadaczem". Czyli w innych bankach niż Alior? Ja nie umię w te regulaminy...

   Wilk Stepowy (wylogowałomnie)

   Usuń
 14. witam, jeśli złożyłam wniosek o konto do promocji w lipocu br. lecz z powodu jakchiś nieścisłości nie do końca mój wniosek -dane zostały zweryfikowane i w związku z tym niugdy nie podpisałam żadnej umowy -mogę wziąć udził w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety to wyklucza :( To przez ten zapis o wykluczeniu osób, które złożyły wniosek o Konto Jakże Osobiste w okresie od 1.06. do 15.11.2019 r.

   W praktyce więc jeśli z jakiejś przyczyny wniosek komuś nie przejdzie (z jakiejkolwiek przyczyny) to warto dążyć (złożyć kolejny wniosek) do otwarcia konta jeszcze w tej samej edycji. Bo w kolejnej (przy zachowaniu takich samych warunków) może to wykluczać.

   Usuń
 15. Witam, czy zakładając konto jakże osobiste i przy okazji konto mocno oszczędnościowe na dedykowanej stronie mogę również otworzyć lokatę powitalną w oddziale banku na 3%? (nie miałam nigdy nic wspólnego z bankiem) Czy obie lokaty będą wtedy bezpłatne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można skorzystać ze wszystkiego. Czyli z konta w promocji z premią 200 zł, 3% na koncie oszczędnościowym, lokaty 3% i jeszcze ewentualnie 2,6% na Koncie Mocno Oszczędnościowym. I te konta oszczędnościowe, i lokata są prowadzone bezpłatnie.

   Usuń
 16. Czyli nie można zamknąć wcześniej karty, aby uniknąć za nią opłaty, jak to było w któreś z poprzednich edycji? Te 300 zł trzeba wydać w każdym z 3 miesięcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuję: "Wypłata premii 200 zł jest przewidziana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Do tego czasu nie wypowiadaj umowy o konto, ani o kartę".

   Usuń
 17. Czyli jak to jest ostatecznie z tymi przelewami, bo regulamin stanowi, że mogą być przelewy z innego banku, ale jak Mr Złotówa pisał 'użyty jest średnik zamoast przecinka', więc jakby rozdziela kwestię posiadania konta w innym banku i z niego przelewania 1000/1500 zł..Hmm..

  No i po tych trzech miesiącach by konto było za 0 zł to już na pewno można ze swojego konta w innym banku, czy to też jest obostrzone ??

  I 300 zł należy płacić kartą do konta, nie można BLIKiem, tak ? Bo za BLIKa jest opcja 1% zwrotu płatnosci, no ale najpierw 300 kartą by trzeba w miesiącu..
  Dziwne troche..

  Pozdrawiam i proszę o wyjaśnienie tej kwestii.

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy aby zdobyć premię, wpływ 1000zł musi być jednorazowy czy mogą to być np 2 przelewy po 500zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływ musi być jednorazowy (zarówno ten na potrzeby promocji, jak i 1500 zł na potrzeby uniknięcia opłaty za konto; najprościej przelać właśnie raz 1500 zł, bo to załatwi spełnienie obydwu warunków jednocześnie).

   Usuń
 19. Witam mam konto jakże osobiste w Alior założone w promocji super kasa z superexpres miałem dostać maila do 12 grudnia o przyznaniu nagrody i nic...czy już macie maile czy to tylko ściema wzięli dane osobowe.i figa Ps.to ta edycja która kończyła się 06 września w

  OdpowiedzUsuń
 20. Hej przed chwilą dostałem maila w folderze oferty, "szanowny uczestniku spełniłeś warunki do wypłaty premii 150 zł.Pozdrawiam wszystkich bankobiorców

  OdpowiedzUsuń