Bankobranie: najlepsze promocje bankowe, konta, karty i lokaty w bankach: HIT powraca! Rekordowa premia 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + 3% dla oszczędności
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

08.10.2019

HIT powraca! Rekordowa premia 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + 3% dla oszczędności

Bank Pekao odpalił nową promocję swego konta osobistego.

HIT powraca! Rekordowa premia 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + 3% dla oszczędności
I jest to edycja, w której powraca rekordowa premia gwarantowana od tego banku. Do wzięcia czeka aż 200 zł (a nie 100 zł, jak ostatnio), więc okazję warto wykorzystać. Warunki do spełnienia są niezmiennie bardzo proste. A dla oszczędzających jest jeszcze dodatkowa zachęta: 3% na pół roku!

Bonus 200 zł za Konto Przekorzystne w Pekao


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może osoba pełnoletnia, która:
"w żadnym dniu od 01.01.2018 r. do 30.09.2019 r., nie była związana z Bankiem [Pekao - przyp. Mr. Złotówa], w tym również jako współposiadacz, umową rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego w PLN"

Z udziału w niniejszej promocji wyklucza zatem wyłącznie konto osobiste. Posiadanie czy współposiadanie innych produktów (np. pożyczki, kredytu, karty kredytowej, rachunku oszczędnościowego bądź konta firmowego) nie jest przeszkodą do założenia konta osobistego w promocji z premią 200 zł!

Nagroda. Do wzięcia czekają 2 gwarantowane bonusy po 100 zł każdy, które Bank Pekao wypłaci na Twe konto - z nagrodą będzie więc można zrobić co się chce (przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel).

W porównaniu z poprzednią edycją, premia została podwojona (jeszcze we wrześniu do wzięcia było 100 zł za otwarcie konta w Pekao).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • do 31.12.2019 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Banku Pekao wraz z wydawaną do niego kartą lub aplikacją PeoPay (czyli aplikacją mobilną tego banku umożliwiającą płatności BLIKiem i Apple Pay) oraz zawrzyj umowę z bankiem;

  we wniosku o konto, jako sposób zawarcia umowy, wybierz opcję online (z wykorzystaniem biometrii) lub poprzez aplikację PeoPay (mobilnie), bo tylko wtedy wniosek będzie się kwalifikował do uzyskania pełnej puli nagród (200 zł);
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji (czyli po miesiącu zawarcia umowy): 
  • wykonaj min. 1 płatność kartą lub aplikacją PeoPay (w tym drugim przypadku chodzi o płatność, a nie przelew) oraz 
  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku będzie przelew z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek okres, więc w dowolnej chwili możesz część lub całość tych środków wydać, przelać lub wypłacić; do promocji nie zaliczą się wpłaty gotówki). 

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz bonus 100 zł. Ale to nie wszystko, bo do wzięcia jest jeszcze drugi bonus w tej samej wysokości. By uzyskać kolejne 100 zł:
 • w każdym z tych trzech miesięcy następujących po miesiącu, w którym warunki te spełnisz pierwszy raz: 
  • wykonaj min. 1 płatność kartą lub aplikacją PeoPay oraz 
  • zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł (według zasad wymienionych wyżej).

Dzięki spełnieniu tych prostych warunków jednocześnie zapewnisz sobie darmowe konto i kartę (ale o tym nieco niżej). 

Wypłata nagród. Pierwszy bonus otrzymasz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, a drugi bonus wpadnie do 29.05.2020 r.
💡 Przykładowo: jeśli umowę o konto zawrzesz w październiku, to warunki (po 1 płatności i wpływie min. 500 zł w każdym miesiącu) trzeba spełnić od października do stycznia lub od listopada do lutego). Pierwszy bonus 100 zł otrzymasz już w grudniu. 


Konto Przekorzystne w Pekao - szczegóły oferty


Konto Przekorzystne, czyli konto osobiste zakładane w Banku Pekao w ramach promocji, charakteryzuje się następująco:
 • 0/6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 0/3 zł miesięcznie za kartę wydawaną do konta - bank nie pobierze opłat za konto i kartę, gdy spełniony zostanie jeden z poniższych warunków: 
  • (I) w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay lub 
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26 lat; 
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 (alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; sposobem na uniknięcie opłat jest też utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji); opłata nie jest pobierana za SMSy przesyłane przy autoryzacji logowania do bankowości internetowej;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Pekao; w przypadku innych bankomatów w miesiącu kalendarzowym darmowe są pierwsze 2 wypłaty, o ile w miesiącu poprzednim zapewnisz wpływ min. 500 zł na konto i wykonasz co najmniej 1 płatność kartą lub PeoPay (za każdą kolejną wypłatę w danym miesiącu kalendarzowym bank naliczy prowizję 2%, min. 5 zł). 

Po złożeniu wniosku o konto na stronie promocji (a tylko tak złożone wnioski kwalifikują do promocji z premią do 200 zł) umowę z bankiem zawrzeć można w placówce banku lub w procesie z wykorzystaniem biometrii (wymagane będzie m.in. wykonanie selfie, czyli sfotografowanie twarzy np. za pomocą kamerki w komputerze czy telefonie). I lepiej wybrać ten drugi sposób, bo wtedy do wzięcia będą 2 bonusy po 100 zł. Jeśli we wniosku o konto od razu zdecydujesz się na to, by po wniosku internetowym umowę zawrzeć w placówce, to wtedy zdobędziesz tylko jeden  bonus 100 zł (pierwszy z opisanych).

Co w sytuacji, jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta online, ale ten proces się nie powiedzie i finalizacja będzie możliwa jedynie w placówce? Tu jest dobra wiadomość (na podstawie regulaminu):
"Warunek (...) uważa się również za spełniony jeśli Uczestnik próbował zawrzeć wspomnianą umowę poprzez Podstronę internetową Banku (online) lub aplikację PeoPay (mobilnie), jednak umowa nie została zawarta w tych kanałach w wyniku negatywnej weryfikacji tożsamości Uczestnika przez system informatyczny Banku, ale została zawarta w oddziale Banku. Za moment spełnienia warunku (...) uważa się wówczas datę zawarcia umowy, o której mowa w tym przepisie"


Konto oszczędnościowe w Pekao: 3% do 30 tys. zł


Dla oszczędzających dodatkową zachętą do skorzystania z promocji Konta Przekorzystnego z premią 200 zł jest również promocyjne oprocentowanie, jakie Bank Pekao przygotował na koncie oszczędnościowym (oczywiście to już propozycja dla chętnych; na potrzeby promocji z premią nawet nie ma konieczności zakładania konta oszczędnościowego).

Promocja konta oszczędnościowego dostępna jest do 8.01.2020 r., a jej główne cechy to:
 • oprocentowanie: 3% w skali roku
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 180 dni (licząc od dnia zawarcia umowy o Konto Oszczędnościowe);
 • kwota dla której obowiązuje oprocentowanie 3% w skali roku: do 30 000 zł.

Konto Oszczędnościowe w Banku Pekao prowadzone jest za 0 zł bez warunków. Kapitalizacja odsetek odbywa się na koniec miesiąca kalendarzowego. Bezpłatne są wszystkie przelewy z takiego konta na konto osobiste w Pekao zlecane za pośrednictwem bankowości mobilnej (w przypadku innych form zlecenia przelewu opłata wynosi 7 zł).
Przydatne dokumenty:

105 komentarzy:

 1. Płatność może być na dowolną kwotę i gdziekolwiek?

  OdpowiedzUsuń
 2. Z promocji konta oszczędnościowego mogą skorzystać osoby, które już mają konto w tym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Aczkolwiek jest warunek utrzymywania dość niskiego salda [szczegóły w § 2. ust. 1 pkt. 1) pkt. b) regulaminu promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym].

   Usuń
 3. Wpływ od żony przejdzie czy musi być od pracodawcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przejdzie. Aczkolwiek to może być przelew nawet z własnego konta w innym banku! Nie musi być od pracodawcy.

   Usuń
 4. Czy konto Inteligo wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wyklucza. Konto Inteligo obsługiwane jest przez PKO BP (ze skarbonką w logo), a powyżej mowa o Banku Pekao (z żubrem w logo).

   Usuń
 5. Złotówa, jeszcze jest bonus 20 zł za płatność Apple Pay!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Jest jeszcze promocja dla posiadaczy urządzeń z nadgryzionym jabłkiem w logo (opisuję ją tutaj). Do 31.10.2019 r. można załapać się na bonus 20 zł za 1 płatność z Apple Pay.

   Usuń
 6. Jak zawrzeć umowę z bankiem za pomocą Peo Pay skoro nie jest się jeszcze klientem banku. Trochę nie rozumiem... Skoro jest to aplikacja banku to jak za jej pomocą można zawrzeć umowę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie można poprzez delfin.

   Usuń
  2. Składasz wniosek i tam możesz wybrać albo weryfikację online (na kompie) albo przed aplikację którą wtedy pobierzesz. Musi być kamerka w urządzeniu. Każe ustawić twarz, profil wg wzorubi dowód. Tak następuje weryfikacja. Jeśli się powiedzie to konto otwarte. Jeśli nie to umowa będzie do podpisu w placówce.

   Usuń
  3. Aaa i jak nosicie okulary to zdejmijcie by twarz wyglądała jak na zdjęciu w dowodzie.

   Usuń
  4. jeżeli w dowodzie mam zdjęcie w okularach to chyba nie muszę?

   Usuń
 7. "w żadnym dniu od 01.01.2018 r. do 30.09.2019 r., nie była związana z Bankiem"
  czyli to mając pełnomocnictwo do czyjegoś rachunku możesz premii pomachać najwyżej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pełnomocnictwo nie wyklucza.

   Usuń
  2. Pogrubię, bo wtedy łatwiej to przeczytać i zrozumieć:

   "Uczestnikiem może osoba pełnoletnia, która:
   "w żadnym dniu od 01.01.2018 r. do 30.09.2019 r., nie była związana z Bankiem [Pekao - przyp. Mr. Złotówa], w tym również jako współposiadacz, umową rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego w PLN"".

   Zatem wyklucza tylko "związanie umową". Pełnomocnictwo to tylko upoważnienie do określonego zakresu czynności, ale nie umowa. W tej sytuacji można więc założyć konto i wziąć udział w promocji.

   Usuń
  3. "w tym również" nie oznacza że lista jest kompletna. Obowiązuje więc "nie była związana z Bankiem". Pełnomocnictwo oznacza że jesteś związany z bankiem. W poprzedniej edycji promocji już się wywiadywałem o to i kazali mi jechać na drugi koniec polski zaktualizować nr dowodu.

   Usuń
  4. Jednak "w tym również" dotyczy współposiadania. Zdanie mogłoby być zbudowane również tak (przestawiając kolejność, ale zachowując znaczenie): "nie była związana z Bankiem Pekao umową rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego w PLN, w tym również jako współposiadacz".

   Zatem nie chodzi o wykluczenie osób jakkolwiek związanych, ale tylko posiadających (i współposiadających) umowę o konto osobiste. Pełnomocnictwo do konta nie jest jego posiadaniem, ani współposiadaniem.

   Usuń
 8. Czyli opłata 20 groszy nie jest pobierana za przelewy za pomocą aplikacji? Dobrze rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest pobierana przy autoryzacji w aplikacji. A to co innego. Chodzi o to że zlecasz przelew w bankowości na kompie ale zamiast kodem z smsa potwierdzasz w aplikacji PeoPay.

   Usuń
  2. A gdzie się ustawia autoryzacje mobilną?

   Usuń
  3. W bankowości jest to w menu po lewej stronie.

   Usuń
  4. Czy do zmiany tego ustawienia wysyłają SMS autoryzacyjny za 20 groszy?

   Usuń
  5. Ale jak zalecam przelew w aplikacji to nic się nie płaci tak?

   Usuń
 9. O co chodzi z tym zawarciem umowy przy pomocy biometrii? Czy wystarczy ze zrobie sobie fote wcześniej bede ją musiał załdować na stronie rejestracyjnej czy moze bedzie jakas weryfikacja na zywo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszę o tym wyżej. Weryfikacja jest na żywo. Ale automatycznie bez konsultanta czy kogokolwiek.

   Usuń
 10. szkoda, że za każdym razem jak jest nowa edycja, to decyzja jest niegatywna i mam udać się do oddziału, a tam mi troche nie po drodze ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Można złożyć wniosek jeszcze raz skoro w poprzedniej edycji umowa nie doszła do skutku z powodu komunikatu w aplikacji żeby udać się do oddziału w celu dokończenia wniosku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczyć może tylko posiadanie konta. Jeśli umowa nie została zawarta, to droga do wzięcia udziału w promocji jest otwarta. Jedyne co warto wziąć pod uwagę to to czy tamten poprzedni wniosek już został anulowany (bo może być przeszkodą jedynie techniczną) - zazwyczaj po jakimś czasie dzieje się to z automatu, ale nie wiem jak to wygląda dokładnie w Pekao, więc sugerowałbym uprzedni kontakt z infolinią lub - wygodniej - zostawienie namiarów w formularzu kontaktowym na stronie banku, by ktoś oddzwonił, by się dowiedzieć po jakim czasie taki stary wniosek jest anulowany lub go jeszcze anulować.

   Usuń
 12. Zgody marketingowe są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin niczego w tym względzie nie wymaga. Zgody są dobrowolne.

   Usuń
 13. Przelewy za pomocą aplikacji Peo Pay są płatne??

  OdpowiedzUsuń
 14. Konto otwarte. Poszło z biometrią. Szybko i przyjemnie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Również udało się całkowicie online. Szybko i Przyjemnie.:)

  OdpowiedzUsuń
 16. Cztery razy próbwalem z biometrią przez aplikacje i niestety niepowodzenie. Spróbuje wieczorem na innym telefonie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale po co? Idź i podpisz umowę w placówce.

   Usuń
 17. Dzień dobry, chciałem zapytać, czy jeśli dziś założyłem konto wraz z kartą, to jest ono darmowe w październiku bez żadnych warunków, a dopiero w listopadzie powinienem spełnić warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że bonus wpadnie do 29.05.2020 r.

   Usuń
  2. Aby otrzymać drugi bonus musze mieć aktywne konto do maja?
   I mimo ze wpłaty min.500 zł sa wymagane najpozniej do lutego to w marcu i kwietniu bedzie pobierana oplata za konto i kartę?

   Usuń
  3. Tak. No chyba że masz <26 lat. Wtedy nie trzeba będzie nic robić.

   Usuń
 18. czy u kogos pojawila sie juz pierwsza premia z edycji sierpniowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. U mnie i u męża. Konta założone w lipcu, warunki spełnione w sierpniu, premie we wrześniu. I konta już zamknięte - w placówce, bez problemu w dniu zamknięcia - bez okresu 30 dni oczekiwania na zamknięcie. REWELACJA.

   Usuń
  2. Ja poki co nic nie dostalem, do 15.10 maja czas.

   Usuń
  3. w dalszym ciagu nic... czy tylko u mnie? gdzie mozna to zglosic?

   Usuń
  4. Do dziś włącznie bank ma czas. Choć wiele osób donosiło już o otrzymaniu bonusu wcześniej. Do dyskusji na temat zakończonej promocji zachęcam jednak pod wpisem dla niej dedykowanym (tutaj).

   Usuń
 19. Czy można użyć jakiegoś kodu polecenia w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy komuś również zdarzyło się, że wniosek nie przeszedł na poziomie weryfikacji biometrycznej, poszedł do banku, a w banku nie widzieli w ogóle wniosku w systemie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było to już przerabiane w edycji lipcowej. Pracownik musi wyszukać w systemie PARTNER. Jak się nie da po PESELu to po nr tel. A jak nie wie to niech zadzwoni do jakiegoś help desku lub czegoś takiego co mają w banku.

   Usuń
  2. No właśnie zasugerowałem, żeby gdzieś zadzwoniła, poradziła się kogoś jak wyszukać ten mój wniosek - ale oczywiście nie - bo "tam" się nie znają :/
   Jutro pójdę znowu i poinformuję Panią w okienku o systemie PARTNER.
   Żenada swoją drogą...

   Dzięki za radę!

   Usuń
 21. Czy można połączyć promocję 200 zł z Programem Polecam Przekorzystnie

  OdpowiedzUsuń
 22. Tę 1 płatność kartą i wpływ 500 zł można już w październiku ogarnąć, czy trzeba czekać na listopad? (czyli miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu przystąpienia do promocji)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można już w październiku ale można w listopadzie.

   Usuń
 23. Czy przy logowaniu do konta wysyłają SMS autoryzacyjny za 20 groszy?

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy macie problem z zapłatą Peopay zbliżeniowo? Włączyłem NFC, ustawiłem aplikację PeoPay jako domyślną i nie byłem w stanie zaplacicy w sklepie. Zapłaciłem BLIKiem z PeoPay.
  Czy to się zaliczy?
  Spróbuję jeszcze w innym sklepie zbliżeniowo, ale może BLIK wystarczy?
  Czy ktoś też tak miał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytałem i mi odpisali że Blik może być.

   Usuń
 25. Jak zapusciłem małą brodę to pewnie nie przejdzie na bionetrii?

  OdpowiedzUsuń
 26. Po kilku nieudanych próbach biometrii udało się na innym telefonie ale i tak pod koniec wypełniania reszty danych wyskoczyło info ze musze udac sie do banku. NA czacie oczywiscie nie wiedzą czemu tak sie stało i nie mogą pomóc. Dzisiaj byłem w banku i zapytałem sie czemu wyniknął taki błąd. Dostałem odpowiedz ze moje nazwisko jest prawie takie same jak jakiegoś polityka i dlatego wniosek musiał sie zakończyc w placówce. Wpisuje w google fraze polityk+ swoje nazwisko i rzeczywiście jakić 65 letni polityk jest. Troche dziwne te podejście banku ale i tak się może zdarzyć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są to przepisy dotyczące "osób zajmujących eksponowane stanowiska polityczne" (PEP). Faktycznie wymagają dodatkowego oświadczenia. Choć nie myślałem, że banki bazują przy tym na zbieżności nazwisk.

   Usuń
 27. Witam czy ktoś dokonywał płatności blikiem i otrzymał premię? Czy trzeba bezwzględnie płacić kartą? Bo sytuacja z blik jest niejasna .

  OdpowiedzUsuń
 28. U mnie poszło bez problemu, czas ok.15min. Rozpocząłem na komp,zdjęcia w apce, skończyłem w komp :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Ja mam dziwną sytuację... Biometria poszła bez problemu, konto założone, aktywne, a patrzę na umowę a tam w polu dane adresowe jest tylko numer mojego mieszkania... I muszę dymać do banku w poniedziałek. Na szczęście na czacie się dowiedziałem że nie wpłynie to na udział w promocji. Ale trzeba będzie wyrabiać nową kartę chyba bo tą wyślą na adres z umowy...

  OdpowiedzUsuń
 30. Jak otworzyć to konto oszczędnościowe? Q aplikacji można?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku o konto Przekorzystne albo gdy później to w placówce.

   Usuń
 31. Przy zakładaniu konta pojawiła mi się informacja że przy takim sposobie zakładania konta limit wpłat i wypłat z konta wynosi 20 tyś. Więc jak będę chciał założyć KO to trzeba iść do oddziału zmienić limit...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmieniasz w bankowości internetowej limit jaki Cię interesuje. Zatwierdzasz to płatnym smskodem lub bezpłatną autoryzacją mobilną. Konsultant z Pekao zadzwoni po tym do Ciebie (u mnie w ciągu 0,5 h) żeby potwierdzić nowe limity (ich polityka bezpieczeństwa). I wsio, bez wychodzenia z domu.

   Usuń
 32. Musi być to konto od 26 roku życia ? Nie mam ukończonych 26 lat, czy jeśli założę konto w promocji będą obowiązywały mnie warunki te do 26 lat (darmowe prowadzenie) czy te normalne ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znaczenie ma wiek. Jak masz <26 l. to masz warunki dla młodych.

   Usuń
 33. Jeżeli chcecie założyć konto oszczędnościowe lub/i konto walutowe, polecam zaznaczyć od razu we wniosku o Konto Przekorzystne. Później niestety nie da się zrobić tego przez bankowość internetową, tylko trzeba się udać do oddziału. Dziwna polityka...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja nie polecam od razu. "Od razu" to czas oprocentowania promocyjnego startuje. Nazbieraj max kasy ile chcesz włożyć na 3% do tych 30 tys., wpłać na Konto Przekorzystne i idź do placówki Pekao tego dnia założyć konto na 3%. Wtedy środki będą procentować najdłużej.

   Usuń
 34. Obie strony DO przeszły, wiesza się na opcji Wykrywania twarzy... Mam czarny ekran :( i tylko czerwony owal. Dalej cisza... Ktos poradzi, co dalej?

  OdpowiedzUsuń
 35. Czy wniosek złożony online z opcją zawarcia umowy w oddziale banku kwalifikuje się do uzyskania pełnej puli nagród - 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, jeśli od razu wybierzesz taką formę zawarcia umowy.
   Ale jeśli wybierzesz opcję online, ale ona się nie uda i pójdziesz dokończyć zawarcie umowy w placówce, to wtedy tak.

   Usuń
 36. Czyli jak będę płacić kartą to płacić ani korzystać z aplikacji nie muszę?

  OdpowiedzUsuń
 37. Jak ta promocja ma się do promocji otwarcia konta z polecenia. Czy polecenie konta żonie nie wypada lepiej? Stówka dla mnie, stówka dla żony co daje 200,00zł. Warunki do spełnienia prostsze i szybsze, a wypłata premii wcześniejsza.Czy może się mylę? I jak jest z kontem oszczędnościowym? Jest 3%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecający musi trzymać konto do wypłaty premii a tymczasem mógłby zamykać bo mu karencja będzie przynajmniej leciała.

   Usuń
 38. Kiedy można zamknąć konto? Czy obowiązuje okres lojalnościowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaraz po wypłacie premii. Nie ma żadnej lojalki.

   Usuń
 39. Właśnie założyłem konto przez biometrie ale mam jeden problem... w aplikacji pokazuje mi, że mam 2 konta przekorzystne o różnych numerach rachunku i 2 konta oszczędnościowe o różnych numerach WTF? Może ktoś wiec o co chodzi? Przy zakładaniu rachunku zaznaczyłem opcję dodatkowego rachunku oszczędnościowego dla lokaty ale dlaczego mi się wszystko zdublowało i mam podwójne ?

  OdpowiedzUsuń
 40. Nie skorzystam, nie podoba mi sie zakładanie konta przez kamerkę. Wolalabym skoczyc do banku :/

  OdpowiedzUsuń
 41. Czy te 500 zł trzeba trzymać przez jakiś czas na koncie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ni trzeba trzymać. Liczy się sam wpływ (a więc odnotowanie w historii konta). I zaraz potem (nawet tego samego dnia) środki te można w części lub w całości wydać, przelać lub wypłacić.

   Usuń
 42. czy wpływ na moje konto może być z drugiego konta - żony z tego banku? czy musi być z innego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Wpływ na Konto – pojedyncze zasilenie Konta kwotą minimum 500 zł, z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów."

   Usuń
 43. Witajcie. Ja już w poprzedniej edycji załapałam się na premię ... i chciałam zamknąć rachunek ale na stronie banku nie widzę takiej opcji - muszę biegać do oddziału banku?

  OdpowiedzUsuń
 44. Nie jestem pewien,czy dobrze zrobiłem. Nie dotarła do mnie karta z powodu błędów adresowych. Zastrzegłem ją na infolini i płatności dokonuję via peopay. Karty nie mam, czy to wpłynie na udział w promocji? Regulamin nie mówi o konieczności posiadania karty.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą być płatności kartą albo PeoPey.

   Usuń
 45. Konto Inteligo wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inteligo nie ma nic wspólnego z Pekao więc nie może wykluczać.

   Usuń
 46. Ja dla odmiany nie zamówiłem karty (odklinąłem to przypadkowo) czy moge ja jezcze "domówić" nie lubie płacic blikiem :)

  OdpowiedzUsuń
 47. Cześć, mam szybkie pytanie. Założyłem wczoraj konto promocyjne oraz oszczędnościowe na 3%. Zasililem je odpowiednio, 500 i 30 000 zł. Pieniądze są już na kontach. Jednak na koncie oszczędnościowym w rubryce oprocentowanie mam znak -. Czy ktoś już tak miał może? Czy jednak dzwonić jutro na infolinię i wyjaśniać? Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety promocyjne oprocentowanie w systemie nie jest widoczne (ale bazując na doświadczeniu z poprzednich miesięcy odsetki naliczają się prawidłowo).

   Usuń
  2. Potwierdzam. Informacji o wysokości oprocentowanie nie ma ale u mnie przez 4 już mies. odsetki zgadzają się co do grosza.

   Usuń
 48. Czy wymóg płatności aplikacją PeoPay jest spełniony gdy poprzez tą aplikację dokonam płatności BLIKiem ?

  OdpowiedzUsuń