Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gwarantowany voucher 400 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net za przetestowanie karty Citi Simplicity

480 zł od Santandera500 zł od Aliora600 zł od Citi360 zł od Millennium500 zł od Aliora

26.08.2019

Gwarantowany voucher 400 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net za przetestowanie karty Citi Simplicity

Promocyjna ofensywa Citibanku trwa w najlepsze. 

Voucher Morele.net 400 zł od Citibanku za kartę Citi Simplicity
Tym razem do wzięcia jest voucher o wartości 400 zł, który wykorzystać można w jednym z 9 sklepów grupy Morele.net. Warunki do spełnienia są proste. A i dla byłych klientów banku jest dobra wiadomość, bo okres w którym wystarczy nie posiadać karty kredytowej z logo Citi, aby móc wziąć udział w promocji, został znacząco skrócony!


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje karty kredytowej Citibanku.]

Voucher 400 zł za kartę kredytową


Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji może być osoba, która nie ma oraz co najmniej od 1.01.2018 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta, pożyczki czy kredytu) nie wyklucza z promocji!

Nagroda. Na osoby biorące udział w promocji czeka gwarantowana nagroda w postaci vouchera o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net. Sam sklep Morele.net sprzedaje przede wszystkim AGD, komputery, sprzęt RTV i inną elektronikę.

Ale w grupie Morele.net jest jeszcze kilka innych sklepów z odrębnym asortymentem. Są to: hulahop.pl - zabawki i produkty dziecięce, amfora.pl - perfumy i kosmetyki, pupilo.pl - artykuły dla zwierząt, budujesz.pl - artykuły budowlane i narzędzia, digitalo.pl - książki, muzyka i filmy, motoria.pl - artykuły motoryzacyjne, sklep - presto.pl sport i turystyka, ubieramy.pl - odzież, obuwie i dodatki, meblujesz.pl - dekoracja i aranżacja wnętrz. I wszędzie tam również można zrealizować bon otrzymany w niniejszej promocji.

Voucher ma mieć ważność do 31.08.2020 r., a będzie go można zrealizować jednorazowo przy złożeniu zamówienia o wartości co najmniej 400 zł.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Voucher 400 zł do sklepów Grupy morele.net z Kartą Kredytową Citi Simplicity" i zgarnąć tytułową nagrodę:
 • do 13.12.2019 r. złóż wniosek o kartę (do uzyskania vouchera kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji); 
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody, zawrzyj umowę o kartę i aktywuj ją; 
 • najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle): 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz 
  • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1 500 zł (oczywiście nie muszą to być transakcje w sklepach grupy Morele.net). 

Spełnianie warunków promocji możesz rozłożyć w czasie, bo na wykonanie płatności kartą są aż 3 miesiące (a nawet trochę więcej, bo kartą można płacić już w miesiącu jej wyrobienia). Aczkolwiek im szybciej spełnisz warunki promocji, tym prędzej otrzymasz nagrodę.

Kiedy otrzymasz voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net? Citibank o przyznaniu nagrody powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Wtedy otrzymasz też voucher.

Na co zwrócić uwagę wykonując płatności na potrzeby promocji? Płatności kartą można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w internecie, ale trzeba pamiętać, że pod uwagę bank weźmie tylko te transakcje, które:
– nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
– nie będą Transakcjami zwróconymi 

A zgodnie z przywołanym regulaminem kart, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja w urzędzie pocztowym, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Poprzez wykluczenie powyższych typów transakcji bank postanowił wyeliminować takie miejsca, w których łatwiej byłoby zrobić większe obroty na karcie bez faktycznego płacenia za zakupy. Swobodnie możesz za to płacić w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, kinach, u lekarza, mechanika lub na stacjach paliw, a także w sklepach internetowych. Te transakcje zaliczą się do wymaganej sumy płatności min. 1 500 zł.

Kto może otrzymać kartę Citi Simplicity w Citibanku? 


Wobec klienta wnioskującego o kartę, bank stawia podstawowe wymagania:
"wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto - minimum 2500 zł." 

Oprócz dochodów z tytułu umowy o pracę czy samodzielnie prowadzonej działalności gospodarczej, bank akceptuje też inne źródła zarobków: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

Karta kredytowa Citi Simplicity - prześwietlenie


Karta Citi Simplicity wydawana jest za 0 zł. Citibank nie pobiera też opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez warunków! Po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji), kartę można zatem odłożyć do szuflady i nie będzie ona generować kosztów. Wyrabiając kartę, pamiętaj, by jednak nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą wyższą niż 200 zł, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

Samo korzystanie ze środków dostępnych w ramach limitu przyznanego na karcie kredytowej też nie musi kosztować. Ważne, by stosować się do kilku podstawowych zasad. W skrócie: należy nie wypłacać środków z bankomatu, nie przelewać z karty, a jedynie płacić za pomocą karty. Tak wydane środki najlepiej spłacić w okresie bezodstekowym (maksymalnie do 56 dni), co pozwoli oddać dokładnie tyle samo.

Choć na stronie promocji znajdziesz informację, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to pamiętaj, że ten zapis pojawia się tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie opiera się na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz bowiem wspomnianej spłaty w okresie bezodsetkowym, to bank nie naliczy odsetek, ani jakichkolwiek opłat. Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Alternatywne promocje. Na początku wspomniałem, że to już kolejna promocja w Citibanku. I tych faktycznie nie brakuje, bo możesz też skorzystać z poniższych promocji, w których za kartę Citi Simplicity do wzięcia jest:
 • bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka (w tej promocji obowiązuje dłuższy okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej z logo Citi, gdyż jest on liczony od 1.01.2017 r.; by zgarnąć nagrodę trzeba też wykonać płatności na większą sumę - wydać należy łącznie min. 2 000 zł);

A gdy już wyrobisz sobie kartę kredytową w Citibanku, to możesz też skorzystać z promocji konta osobistego. Zakładając je uzyskasz aż 3% w skali roku do 100 tys. zł gwarantowane na koncie oszczędnościowym aż na 6 miesięcy.


Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. A czy da się tę promocję połączyć z promocją z Biedronką? I jak to wtedy zrobić? Wydać trzeba by było 3500 zł? Czy 2000 zł wystarczą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocji nie da się połączyć. Skorzystać można albo z voucherów do Morele.net, albo do Biedronki, albo w innej promocji. O tym w której promocji bierze się udział decyduje wysłanie wniosku poprzez stronę dedykowaną dla danej akcji.

   Usuń
 2. Jeśli żona używa karty dodatkowej do mojej karty głównej to czy może wziąć udział w takiej promocji i wyrobić kartę na siebie? Czy ta karta dodatkowa ją wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczyć może tylko posiadanie głównej karty kredytowej. Jeśli ktoś ma dodatkową, to może wziąć udział w promocji.

   Usuń
 3. Czy jako dochód mogą być liczone świadczenia alimentacyjne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ostatniej stronie regulaminu (linkuję do niego na końcu wpisu o promocji) znaleźć można tabelę ze źródłami dochodu, jakie akceptuje bank. Brak tam alimentów, więc na 99,9% nie będzie to uwzględnione.

   Usuń
 4. Po jakim mniej więcej czasie, od spełnienia warunków CitiBank wysyła kupon?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 360 zł z nowym kontem Millennium 360°

Bank Millennium przygotował nową promocję przy okazji której... promuje swe nowe konto osobiste. W miejsce dotychczas oferowanego Konta 360°...