Bankobranie: najlepsze promocje bankowe, konta, karty i lokaty w bankach: Odbierz aż 280 zł na start za konto osobiste w Santander Banku (i dodatkowo do 450 zł w pozostałych promocjach)
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

28.08.2019

Odbierz aż 280 zł na start za konto osobiste w Santander Banku (i dodatkowo do 450 zł w pozostałych promocjach)

Za Konto Jakie Chcę zgarnąć można gwarantowane nagrody o łącznej wartości nawet 730 zł!


Do 730 zł za konto w Santander Banku
To rekordowa suma jaką można uzyskać za założenie konta w Santander Banku. Ba, obecnie z żadnym innym kontem w którymkolwiek banku nie da się zyskać aż tyle!

W praktyce łączą się tutaj aż cztery różne promocje bankowe. Do wzięcia czekają:
 • bonus pieniężny 150 zł oraz bon do Biedronki o wartości 50 zł (za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków);
 • premia pieniężna 80 zł (za wpisanie we wniosku kodu polecenia);
 • premia pieniężna do 150 zł (za zapewnienie wpływów na konto) oraz 
 • zwroty do 300 zł rocznie (za opłacanie rachunków za media z Konta Jakie Chcę).

Samodzielnie możesz zadecydować, które promocje są dla Ciebie odpowiednie, i które nagrody chcesz zgarnąć. Możesz skupić się wyłącznie na tej pierwszej (z bonusem 150 zł i bonem 50 zł do Biedronki). Ale wtedy warto też skorzystać z kolejnej propozycji (z premią 80 zł), bo warunki też są proste do ogarnięcia. Razem robi się już 280 zł. A są przecież jeszcze kolejne promocje, choć one wymagają już nieco większej aktywności. Ale po kolei.

Bonus 150 zł + bon 50 zł do sklepów Biedronka


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie ma oraz nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego (w PLN) w Santander Banku (ani wcześniej w BZ WBK) od 26.08.2018 r. do dnia otwarcia konta w niniejszej promocji.

Posiadanie innych produktów Santander Banku (np. karty kredytowej, pożyczki czy konta dla firm) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji. Wniosek o konto złóż jednak według niżej opisanych zasad (nawet jeśli już masz dostęp do bankowości internetowej, bo tam otwarte konto nie zakwalifikuje do uzyskania nagród).

Nagroda. W tej promocji do wzięcia czeka bonus w wysokości 150 zł, który organizator wypłaci na Twe konto założone w promocji. Środki te wykorzystasz więc na dowolny cel: wydasz, przelejesz lub wypłacisz.

Oprócz bonusu pieniężnego otrzymasz także elektroniczny bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Biedronka. To bon do wielokrotnego wykorzystania, aż do wydania środków (50 zł).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Konto Jakie Chcę z Bonusem - edycja II" i zgarnąć bonus pieniężny 150 zł oraz bon 50 zł do Biedronki:
 • do 21.10.2019 r. zarejestruj się na stronie promocji (wyrażając przy tym zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej - wyłącznie w zakresie poinformowania organizatora promocji przez bank o spełnieniu warunków uzyskania nagrody) i po potwierdzeniu rejestracji (klikając w link otrzymany mailem), w kolejnym kroku na tej samej stronie: 
  • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę w Santander Banku wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; we wniosku podaj kod polecenia - możesz skorzystać z mego kodu: 1000279022 - to może zapewnić Ci dodatkowy bonus 80 zł (o szczegółach piszę nieco niżej); 
 • we wniosku o konto podaj ten sam adres mailowy, co podczas rejestracji oraz wyraź zgody na: 
  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
  • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
  • kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz
  • elektroniczny kanał kontaktu (EKK);
 • 30 dni od złożenia wniosku (ale też nie później niż do 31.10.2019 r. - to ma znaczenie dla tych, którzy udział w promocji wezmą pod koniec jej dostępności) zawrzyj umowę z bankiem o konto i kartę;
 • w dwóch następujących po sobie miesiącach od dnia otwarcia konta (a więc we wrześniu i październiku lub w październiku i listopadzie lub w listopadzie i grudniu) - w każdym z tych miesięcy: wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

I to już wszystko. O przyznaniu bonusu i bonu organizator promocji powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 10.01.2020 r. Wtedy też na tę wiadomość będzie należało zareagować i w ciągu 7 dni zalogować się na stronie promocji oraz podać numer rachunku konta założonego w Santander Banku, bo to właśnie na ten rachunek ma nastąpić wypłata bonusu 150 zł na (przewidziana do 20.01.2020 r.). Do dnia otrzymania bonusu nie wypowiadaj umowy o Konto Jakie Chcę, ani o wydaną do niego kartę.

Jeśli nie chcesz zapomnieć o ważnym terminie, jakim jest moment uzupełnienia danych do wypłaty bonusu, zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga (w nim donoszę o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach):Premia pieniężna 80 zł za otwarcie konta z polecenia 


Warunki obowiązujące w IV edycji programu poleceń (dostępnej do 30.09.2019 r.) znajdziesz tutaj. Od 1.10.2019 r. obowiązuje nowa, V edycja programu, którą opisuję poniżej.

W tej promocji okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santander Banku (wcześniej BZ WBK) jest nawet nieco krótszy niż w promocji z bonusem 150 zł i bonem do Biedronki, gdyż bank liczy go od 1.10.2018 r. Zatem każdy kto się łapie na promocję z bonusem 150 zł i bonem do Biedronki, to z automatu załapie się też na tę okazję do bankobrania. By uzyskać premię 80 zł:
 • we wniosku o Konto Jakie Chcę (czyli tym już objętym promocją z bonusem 150 zł i bonem do Biedronki) wpisz kod polecenia od obecnego posiadacza konta osobistego w Santander Banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz podać mój sprawdzony kod: 1000279022
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku; 
 • do końca miesiąca następującego po otwarciu konta: 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander oraz 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie albo za pomocą BLIKa na sumę min. 300 zł - do tej sumy wliczy się już transakcje wykonywane na potrzeby promocji z bonusem 150 zł i bonem do Biedronki.

Premię pieniężną w wysokości 80 zł za otwarcie konta z polecenia otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Premia do 150 zł za wpływy na konto 


Zakładając konto w promocji z bonusem 150 zł i bonem 50 zł do Biedronki (jak i jednocześnie z bonusem 80 zł za użycie kodu polecenia), możesz również skorzystać z promocji z premią do 150 zł za zapewnienie wpływów wynagrodzenia (lub innych świadczeń) na konto w Santander Banku.
⚠️ Wpływy na konto wymagane są wyłącznie na potrzeby promocji z premią do 150 zł. Dla uzyskania bonusu 150 zł i bonu do Biedronki (w ramach promocji na start), bonusu 80 zł za polecenie czy zwrotów za płatności (o których piszę niżej) jakiekolwiek wpływy nie są wymagane. Nie są one też potrzebne w kontekście utrzymywania konta, gdyż to prowadzone jest za 0 zł bez warunków (nawet jeśli nie będą pojawiały się regularne wpływy).

Okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santanderze w przypadku promocji z premią do 150 zł za wpływy na konto jest nieco inny niż w dwóch wcześniej opisanych promocjach, bo konta w Santander Banku (wcześniej BZ WBK) nie można posiadać co najmniej od 1.04.2018 r.

Dzięki promocji zgarnąć możesz 50, 100 lub 150 zł. Ostateczna wysokość premii zależy od liczby miesięcy, w których zapewnisz wpływ wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę. Najniższą nagrodę otrzymasz, jeśli wynagrodzenie wpłynie tylko raz. Bank wypłaci Ci 100 zł, jeśli wpływy wynagrodzenia nastąpią w dwóch miesiącach, a 150 zł otrzymasz za wpływy odnotowane w co najmniej trzech miesiącach.

By wziąć udział w promocji i zdobyć do 150 zł:
 • złóż dyspozycję przeniesienia wynagrodzenia na konto w Santander Banku (można to zrobić za pośrednictwem infolinii lub poprzez bankowość internetową - wg ścieżki: Twoje Sprawy => Przenieś do nas wynagrodzenie) - zrobić to należy najpóźniej do 31.10.2019 r., ale czym później złożysz dyspozycję, tym mniej czasu będzie na spełnienie warunków promocji; wpływy wynagrodzenia odnotowane przed złożeniem dyspozycji nie będą uwzględniane na potrzeby promocji; 
 • do 31.01.2020 r. zapewniaj wpływy wynagrodzenia na konto w Santander Banku (przypomnę, że wysokość premii zależy od liczby miesięcy, w których takie wpływy zapewnisz; by zgarnąć całą pulę, czyli 150 zł, wpływy muszą pojawić się w trzech miesiącach). 

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że zgodnie z regulaminem:
"Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. 
Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia"

Wypłata premii (do 150 zł) za wpływy zaplanowana jest przez bank na luty 2020 r. (do momentu wpływu premii nie zamykaj konta).

Przykładowy przebieg tej promocji bank zobrazował za pomocą tabeli umieszczonej w regulaminie:

Zwroty za płatności z Konta Jakie Chcę 


Oprócz wyżej wymienionych bonusów pieniężnych i bonu do Biedronki, osoby posiadające Konto Jakie Chcę w Santander Banku korzystać mogą też ze zwrotu 1% wartości rachunków i faktur za media (gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z tegoż konta (zwykłym przelewem, zleceniem stałym lub za pomocą polecenia zapłaty).

Miesięcznie można w ten sposób uzyskać do 25 zł (choć wyciśnięcie maksimum jest bez wątpienia dość ciężkie, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo; aczkolwiek pewnie i jest to w zasięgu niektórych - np. tych, którzy ogrzewają dom na gaz lub prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty).

Rocznie w ramach zwrotów uzyskać można do 300 zł. By otrzymywać zwroty, niezbędne jest zgłoszenie do banku rachunków/faktur, za które będziesz dokonywać płatności - tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot (można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej).


Ile kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander Banku? 


Główne cechy konta zakładanego w promocji (a właściwie w promocjach) to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN i za przelewy natychmiastowe (!) zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard - do wyboru jeden z poniższych wariantów: 
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty lub 
  • 3 zł bez warunków (tę opłatę bank ustawia jako domyślną, więc po otwarciu konta, najlepiej czym prędzej zalogować się do bankowości internetowej i zmienić tryb pobierania opłaty na wariant powyższy - zmiana wysokości opłaty miesięcznej za obsługę karty następuje od pierwszego dnia miesiąca, w którym złożono dyspozycję); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe. 

Do promocji z bonusem 150 zł oraz bonem 50 zł do Biedronki (i jednocześnie do udziału w pozostałych promocjach) kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. Umowę o konto można wtedy zawrzeć za pośrednictwem kuriera - już we wniosku możesz wskazać adres wyłącznie na potrzeby kuriera (a więc inny niż zamieszkania lub korespondencyjny) - wtedy dokumenty do podpisu kurier może przywieźć tam gdzie pracujesz lub na uczelnię. Po 2-3 dniach bank powiadomi Cię mailem i SMSem o aktywacji konta, a listownie wyśle kartę wydawaną do konta.Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

110 komentarzy:

 1. Mam pełnomocnictwo do konta rodziców jeszcze od czasów BZ WBK. Czy mogę brać udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko posiadanie konta może wykluczać. Pełnomocnictwo do konta to nie posiadanie.

   Usuń
 2. Czy "wynagrodzeniem" może być wypłata z mojego konta firmowego (prowadzę działalność)?

  OdpowiedzUsuń
 3. We wniosku karta jest do wyboru: Dopasowana Visa lub Dopasowana Mastercard. Czy ma znaczenie którą wybiorę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma żadnego - bierz, którą chcesz.

   Usuń
  2. Nie ma znaczenia. Możesz wybrać dowolną kartę.

   Usuń
 4. Witam,
  chciałbym dopytać o wynagrodzenie.
  "Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

  Skoro jest mowa ogólnie o wynagrodzeniu, to nie ma różnicy czy jest to wynagrodzenie do umowy o pracę czy umowę zlecenie?
  Dobrze rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Jak będzie wpływ od pracodawcy to nie ma prawa być to nieuznanym. Bank nie ma metody na sprawdzenie formy zatrudnienia. Coś zdradzać może tytuł przelewu ale to poszlaka, bo tam pracodawcy wpisują przeróżne rzeczy które z "wynagrodzeniem" nieraz nie mają nic wspólnego.

   Usuń
 5. W jaki sposób zawieramy umowę o konto? Nie widzę tego w regulaminach... W placówce, za pomocą kuriera czy wystarczy przelew weryfikacyjny ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą składałem wniosek. Jedyna opcja to kurier.

   Usuń
  2. Spójrz ostatni akapit wpisu, tuż nad zielonym butonem "PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI".

   Kurier ;)

   Usuń
  3. No dobrze, ale czy ma ktoś doświadczenie w zawieraniu umów za pośrednictwem kuriera? Czy dostajemy umowę w kopercie i w kopertę ją pakujemy czy kurier ma możliwość zaglądania do naszych danych?

   Usuń
  4. Kurier przy tobie pakuje umowę w kopertę i zakleja.

   Usuń
  5. Dziękuję za odpowiedź.

   Usuń
 6. Kiedy można zlikwidować konto?
  Czy rezygnacja z karty, po spełnieniu warunków jest możliwa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po otrzymaniu nagród. Tak samo z kartą.

   Usuń
 7. Ekstra ta promocja.

  O mały włos zożyłbym dziś rano wniosek do poprzedniej tj. kończącej się 31.08.2019 promocji tego banku. Warto było się "spóźnić".

  Terminy na spełnienie warunków dłuższe i kasy trochę więcej ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak anulować wniosek o konto? Złożyłam wczoraj a dziś pokazała się nowa, korzystniejsza II edycja. Chcę anulować wczorajszy i złożyć nowy, w II edycji...

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem ciekaw czy wpływ na konto z wynajmu mieszkania też sie zaliczy?

  OdpowiedzUsuń
 10. A co z kontami po Deutsche Bank? Czy wyklucza z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już nie ma czegoś takiego jak konta w Duetsche Banku czy nawet "konta po Deutsche Banku". Teraz kto miał takie konto w pełni jest klientem Santandera.

   Usuń
 11. Czyli jak otworzę konto we wrześniu to 5 płatności kartą muszę dokonać w październiku i listopadzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na przykład. Albo w listopadzie i w grudniu. Aczkolwiek opłaca się w każdym z tych miesięcy, by uniknąć opłaty za kartę.

   Usuń
  2. jeśli otwarłem we wrześniu, to może się liczyć wrzesień i październik?

   Usuń
 12. Mam pytanie. Czy jak konto zamknąłem 02.08.2019 i korzystałem wcześniej z promocji 80 zł za polecenie konta. Czy teraz mogę skorzystać z tej promocji ? i jeszcze raz ktoś może mi polecić konto i dostanie 80 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie ma oraz nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego (w PLN) w Santander Banku (ani wcześniej w BZ WBK) od 26.08.2018 r. do dnia otwarcia konta w niniejszej promocji.

   Usuń
 13. Otrzymałem info o odrzuceniu wniosku z powodu nie poprawnych danych. Czy mogę ponownie wnioskować? Będzie to uznane jako nowy klient?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. brak zawartej umowy = możliwość brania udziału. Nadal nie masz konta.

   Usuń
 14. Czy po złożeniu wniosku jeszcze ktoś z banku dzwoni czy od razu przyjeżdża kurier? Bo nie wiem na co babcię przygotować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt nie dzwoni. Przyjeżdża kurier.

   Usuń
 15. Nie tylko BZ WBK, jeszcze Deutsche Bank, nie wspomniales o tym. Nie wiedzialam, zalozylam konto w Santander, myslalam ze czekaja mnie nagrody, a tu guzik z petelka

  OdpowiedzUsuń
 16. Dzisiaj wpadła premia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście chodzi o poprzednią edycję.

   Usuń
 17. Panie Złotówa: napisz proszę dlaczego w powyższym opisie promocji podajesz dwukrotnie Twoje kody polecenia, ale są one różne od siebie. Jeden jest 9- cyfrowy, a drugi ma 10 cyfr? Bo nie rozumiem. Z góry dzięki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawidłowy kod jest 10-cyfrowy. Dziękuję za czujność.

   W sytuacji, gdyby ktoś skorzystał z uciętego kodu, proszę o maila na kontakt@bankobranie.pl

   Usuń
  2. A jak sprawdzić czy się wpisało kod 9 czy 10 cyfrowy?

   Usuń
 18. "w dwóch następujących po sobie miesiącach od dnia otwarcia konta (a więc we wrześniu i październiku lub w październiku i listopadzie lub w listopadzie i grudniu) - w każdym z tych miesięcy: wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem." - oznacza to, że łącznie płatności kartą i blikiem ma być 5 ? Np: 3 razy kartą + 2 razy blikiem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być dowolna konstelacja: 5 kartą LUB 5 Blikiem LUB x kartą i y Blikiem.

   Usuń
 19. Czy przelew z konta żony przejdzie jako wynagrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy płatność telefonem tych 300zł które należy wydać kartą będzie zaliczona do warunków promocji? Płacąc telefonem jest "podpięta" drugą karta mobile do konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o płatności na sumę 300 zł (dla uzyskania premii 80 zł) to zgodnie z regulaminem mogą być one wykonane "Kartą debetową albo Kartą mobilną debetową albo za pomocą usługi BLIK".

   W przypadku promocji z bonusem 150 zł i bonem do Biedronki mowa tylko o płatnościach kartą debetową.

   Usuń
 21. Jeśli spełnię warunek 5 transakcji kartą, to mogę tę kartę zamknąć? I mieć tylko założone konto do wpływu wynagrodzenia? Wtedy nie powinno być żadnych opłat za to konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Do dnia otrzymania bonusu nie wypowiadaj umowy o Konto Jakie Chcę, ani o wydaną do niego kartę"

   Usuń
 22. Niestety nie mam tysiaca emerytury a chętnie takie konto bym otworzyla.
  Co zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to z premii 150 zł za wynagrodzenie nici. Pozostaje 150 zł + 80 zł + bon 50 zł.

   Usuń
 23. Czy musi być wynagrodzenie a nie może być przelew z innego banku ?

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy z karty można zrezygnować np. w grudniu jeżeli do tego czasu spełnię wymagania, czy trzeba ją utrzymywać do wypłaty bonusów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie znajduje się zapis: "Uczestnikowi, który w trakcie trwania promocji, skorzysta z uprawnienia do odstąpienia od Umowy, wypowiedzenia umowy, rozwiązania umowy o Konto Jakie Chcę lub o kartę debetową, w terminie i na warunkach określonych przez obowiązujące przepisy prawa nie przysługuje prawo do Bonusu". A promocja trwa do 20.01.2020 r. (czyli do momentu wypłaty bonusu 150 zł i wydania bonu do Biedronki).

   Usuń
 25. Witam, czy do sumy płatności 300zł albo do liczby płatności (5 razy) w zależności od rodzaju promocji wliczają się płatności kartą takie jak: przelew kasy na PayPal'a? Tam też jest płatność kartą, tyle że w internecie. Wtedy można przelać tam sobie te 300 zł a potem z paypala spowrotem na inne konto. Proszę o odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności kartą na potrzeby każdej promocji mogą być wykonane zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Pamiętaj jednak, że chodzi nie o przelanie środków, ale o płatności (a więc w Internecie z podaniem danych z karty: jej numeru, daty ważności itd.).

   Usuń
 26. Witaj.
  Czy Premię pieniężną 80 zł za otwarcie konta z polecenia otrzymuje polecony i polecający czy tylko ten drugi (właściciel kodu - polecający). Pytam ponieważ w CAgricole tak właśnie było, że premię otrzymywał tylko polecający.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 27. Polecaony i polecający o ile polecony spełnieni wszystkie wymagane warunki do otrzymania kwoty 80 zl. Ja w CA również otrzymałam premię jako osoba polecona

  OdpowiedzUsuń
 28. Mam pytanie dot.innej promocji w santander dot. 40 zl za swiadectwo i konto otwarte dla dziecka z kodem polecenia. Pracownik banku nie wpisał kodu polecenia w jaki sposób mogę to reklamować aby otrzymac bonus 80 zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reklamację zgłosić można w bankowości internetowej. Na pewno warto podać w niej kod polecenia, który miał być użyty i wskazać niezrealizowanie tego przez pracownika banku (na co klient nie ma wpływu i chyba nawet wglądu).

   Usuń
 29. Czekanie na kartę u nich to horror!Na infolinii powiedzieli że mają do 19 dni na dostarczenie karty - to jakaś kpina !

  OdpowiedzUsuń
 30. Niedawno czekałam na kartę kredytową 123 u nich. Po 2 tygodniach i 2 dniach odezwali się z oddziału , że karta czeka w oddziale chociaż nie składałam takiej dyspozycji.

  OdpowiedzUsuń
 31. Czy jeśli założę konto i równocześnie rozpoczynam pracę u nowego pracodawcy konieczne jest złożenie dyspozycji przeniesienia wynagrodzenia na konto Santander, żeby zakwalifikować się do bonusu za wpływ wynagrodzenia czy wystarczy, że nowy pracodawca zacznie tam przelewać wynagrodzenie i będzie ono zaksięgowane na nowym rachunku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złożenie dyspozycji dot. wynagrodzenia (poprzez bankowość internetową lub na infolinii) jest jednym z warunków promocji. Samo zapewnienie wpływów od pracodawcy nie wystarczy.

   Usuń
 32. Witam. Miałem konto jeszcze w WBK . Zamknąłem konto przez telefon i Pani powiedziała mi że nie może zamknąć mi bankowości internetowej. Czy jeśli teraz założę konto potraktują mnie jako nowego klienta czy nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku Santander Banku dostęp do bankowości internetowej nie powinien być przeszkodą we wzięciu udziału w powyższej promocji. Wniosek o konto należy jednak złożyć na stronie promocji, a umowę zawrzeć za pośrednictwem kuriera (bo tylko takie wniosku kwalifikują do promocji) - pomimo posiadania dostępu do bankowości internetowej.

   Usuń
  2. Ok. Dzięki za info :)

   Usuń
 33. Qurcze ale po co rankomatowi mój PESEL? tak było i w poprzedniej edycji ??

  O przyznaniu Bonusu zostaniesz poinformowany do 10.01.2020 r. wiadomością wysłaną na adres e-mail podany podczas rejestracji do Akcji Bonus. W celu wypłacenia Bonusu, musisz zalogować się do swojego Profilu Uczestnika poprzez link podany w wiadomości, a następnie uzupełnić formularz, w ciągu 7 dni od daty otrzymania, danymi tj. numer PESEL oraz numer rachunku bankowego Konto Jakie Chcę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do sprawdzenia bankowi czy warunki spełnione.

   Usuń
 34. w formularzu przekonują Cię, że dowód nie będzie już kurierowi potrzebny, ale to nie prawda, bo kurier musi Cię wylegitymować i sprawdzić poprawność danych. Tak informuję tylko

  OdpowiedzUsuń
 35. "Polecony zapłaci minimum 300 zł za zakupy Kartą debetową albo Kartą mobilną debetową albo za pomocą usługi BLIK, do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zawarto umowę o:Konto Jakie Chcę albo Konto Vip"

  czyli jak założyłem konto we wrześniu i już kurier był, karta przyszła to na potrzeby promocji z premią 80 zł z polecenia te 300 zł kartą mogę już robić de facto teraz czyli we wrześniu?? Złotówa, co nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na zalogowanie i wydanie 300 zł masz czas do końca października, ale wszystkie warunki możesz (z)realizować już we wrześniu.

   Usuń
 36. Jak długo trzeba czekać na tego maila przy rejestracji na stronie promocji? Przychodzi od razu czy jak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2-3 minuty i był mail. Sprawdź spam.

   Usuń
 37. Jak mail nie przyszedł to gdzie reklamację pisać?

  OdpowiedzUsuń
 38. Witam ! W prmocji banku podano że trzeba wykonać po otrzymaniu karty w danym miesiącu 5 transakcji a ogólna suma-kwota jaka jest potrzebna do spełnienia promocji ? Bardzo bym prosiła o odpowiedź .Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na dowolne kwoty

   Usuń
  2. Chyba że chcesz też premię 80 zł za założenie konta z kodem polecenia. To wtedy muszą być płatności na sumę min. 300 PLN

   Usuń
 39. Witam , założyłam konto i chcialabym zeby mój mąż również założył . Czy moge wygenerować swój kod polecający ? Jesli mąż poda mój kod przy zakładaniu konta on otrzyma 80 zł a Czy ja cos jeszcze dodatkowo dostane ? :)

  OdpowiedzUsuń
 40. Na dzień 26.08.2018r miałam w deutschebanku konto oszczędnosciowe, czy to mnie wyklucza z promocji? W regulaminie pisze "Akcja przeznaczona jest dla Uczestników, którzy nie byli lub nie są posiadaczami lub współposiadaczami rachunku płatniczego dla osoby fizycznej w PLN o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym, prowadzonym przez Bank od dnia 26.08.2018r. do dnia otwarcia rachunku w ramach Akcji." O charakterze ROR czy oszczędnosciowe się w to wlicza?

  OdpowiedzUsuń
 41. Wydatki pojawiają się w historii po dwóch dniach roboczych !!!
  Kartę wysłali pod błędny adres i musiałem ją zastrzec!!!
  Śmiechu warte!!!

  OdpowiedzUsuń
 42. Czy ten bon do Biedronki jest imienny i muszę sam wykorzystać czy można przekazać innej osobie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W praktyce bon może wykorzystać każdy, bo to kod, który należy podać w sklepowej kasie, bez okazywania czegokolwiek.

   Usuń
 43. Ja mam pytanie odnośnie reklamacji dotyczącej polecania banku. Wszystkie warunki przyznania premii spełnione, polecony otrzymał kasę a ja po złożeniu reklamacji dostałam info, że mi się nie należny. Czy to możliwe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Mało prawdopodobne, więc złóż reklamację.
   2. To chyba nie w tej promocji braliście udział, bo za sierpień premie dopiero będą (do końca września).

   Usuń
  2. Tak, to była wcześniejsza promocja z czerwca :)

   Usuń
 44. Jak zmienić tryb pobierania opłaty za kartę? Nie mogę tego znaleźć na stronie internetowej banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy karcie wejdź w USŁUGI. Jest taka tam opcja i tam opłatę można zmienić.

   Usuń
 45. Długo czekaliście na kuriera? Potwierdzenie złożenia wniosku dostałam na maila 18.09. Do tej pory nie dostałam żadnego telefonu od kuriera... Czy mogę gdzieś zadzwonić w tej sprawie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3 dni. Zadzwoń na infolinię albo napisz przez formularz kontaktowy na stronie banku.

   Usuń
  2. 1 dzień nie licząc weekendu.

   Usuń
 46. "Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie." Czy świadczenie 500+ na dwoje dzieci będzie uznawane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To właśnie "inny świadczeniodawca". Może być.

   Usuń
 47. Czy jak otiweralem konto we wrzesniu, to musze we wrzesniu wykonac 5 transakcji karta by uniknac oplaty, czy liczone jest to dopiero od pazdziernika?

  OdpowiedzUsuń
 48. Czy jak złożę jutro wniosek o otwarcie konta to załapię się jeszcze na promocję z kodem polecenia czy nie ?

  OdpowiedzUsuń
 49. Jeśli dzisiaj wysłałam złożyłam wniosek o otwarcie konta to czy jest to jednoznaczne, że otworzyłam konto we wrześniu i płatności muszą nastąpić się w październiku i listopadzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba wykonać w 2 następujących po sobie miesiącach. Możesz w X i XI

   Usuń
 50. Czy w październiku nadal obowiązuje promocja z poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wystartowała V edycja. Wpis już zaktualizowany :)

   Usuń
 51. Czy płatności przy promocji bonus 150zł+50zł do Biedronki przejdą za pomocą karty podpiętej do google pay??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ciągle płatność tą samą kartą, więc powinny przejść.

   Usuń
 52. Czy płatność przelew BLIK na telefon wchodzi w grę? Jeśli chodzi o to, żeby wykonać 5 transakcji kartą, bądź BLIK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew na telefon nie wchodzi w grę. Mogą to być jedynie transakcje (płatności) z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu.

   Usuń
 53. Czy ta płatność kartą za min. 300 zł (do zgarniecia promocyjnego 80 zł) to może być za hotel? Czy płatności w hotelach są wykluczone ze względu na kod mmc ich terminali?

  OdpowiedzUsuń
 54. Nie ma żadnych wykluczeń

  OdpowiedzUsuń
 55. Do 31.10.2019r. na podstawie złozonego wniosku nalezy zawrzeć z Bankiem Umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową.W jaki sposob to zrobić? Poprzez stronę Banku czy bezposrednio w Oddziale Banku?Chodzi mi o tą Umowę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Załuzmy ,ze wybieram opcję z kurierem.Jezeli wniosek wypełnię np. 18.10. to kiedy mogę się go spodziewać? Czy na 100% dostarczy mi ta umowę do podpisu przed 31.10?

   Usuń
  3. Do mnie przyjechał po 3 dniach więc na luzie.

   Usuń
  4. Usunąłem swój powyższy komentarz, gdyż wprowadzał w błąd (myślałem, że odpowiadam pod postem o koncie w Alior Banku, a tu mowa o Santanderze). Przepraszam za zamieszanie. W przypadku wniosku o Konto Jakie Chcę w promocji umowę zawrzeć można tylko za pośrednictwem kuriera.

   Usuń
 56. Czy w Santanderze jest jakaś lokata powitalna albo konto oszczędnościowe z którego sens skorzystać?

  OdpowiedzUsuń