Bankobranie: najlepsze promocje bankowe, konta, karty i lokaty w bankach: Promocja "300 zł z plusem" w Banku Millennium przedłużona o kilka dni!
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

26.07.2019

Promocja "300 zł z plusem" w Banku Millennium przedłużona o kilka dni!

Kto jeszcze nie zdążył założyć konta w tej promocji, ma teraz dodatkową szansę!

Promocja "300 zł z plusem" w Banku Millennium przedłużona o kilka dni!
Rekordowy bonus przyczynił się do rekordowej popularności, więc pewnie z tej przyczyny Bank Millennium o kilka dni przedłuża dostępność promocji! Kto zatem dotąd się wahał, nie zdążył czy nie zauważył promocji, ten ciągle może uzyskać 200 lub nawet 300 zł w całkiem prosty sposób.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w Banku Millennium.]

Promocję na blogu szczegółowo już opisywałem tutaj, gdy pojawiła się w ofercie banku. Pierwotnie akcja miała zakończyć się 26.07., ale potrwa do środy włącznie (tj. do 31.07., do godz. 23:59).

Dziś pokrótce przypomnę to, co najważniejsze. Do wzięcia są dwa bonusy: 200 zł za otwarcie konta (przez osobę pełnoletnią) oraz - jeśli ktoś ma niepełnoletnie dziecko - 100 zł za konto dla latorośli.

By zgarnąć premię 200 zł na start:
 • do 31.07.2019 r. złóż wniosek o konto osobiste (Konto 360° lub 360° Student) wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem ww. strony), wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych przez bank w celach przekazywania informacji handlowych banku i firm powiązanych oraz współpracujących z bankiem, w tym przez środki porozumiewania się na odległość; 
 • do 5.08.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem;
 • najpóźniej do 31.10.2019 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium; 
 • w sierpniu, wrześniu i październiku 2019 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (na dowolną kwotę).

I tylko tyle! Premia 200 zł wpadnie na Twe konto w Millennium do 30.11.2019 r. (do tego czasu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy oraz nie odwołuj zgód).

Z kolei, by uzyskać dodatkową premię w wysokości 100 zł, spełnić należy też poniższe warunki:
 • najpóźniej do 31.08.2019 r. za pośrednictwem bankowości internetowej Banku Millennium: 
  • otwórz Konto 360° Junior (dostępne dla osób niepełnoletnich - już od pierwszego dnia życia, aż do 18 lat) oraz 
  • złóż wniosek o świadczenie "Rodzina 500+" 
 • do 31.10.2019 r.: 
  • na Konto 360° lub 360° Student (a więc na konto rodzica) musi wpłynąć przynajmniej jedno świadczenie z programu "Rodzina 500+" oraz 
  • zasil też Konto 360° Junior kwotą min. 100 zł; 
 • jeśli posiadaczem Konta 360° Junior jest osoba powyżej 13. roku życia (wg stanu na dzień złożenia wniosku o to konto), to do 31.10.2019 r. wykonać należy jeszcze co najmniej 1 płatność kartą wydaną do Konta 360° Junior lub BLIKiem.

I to wszystko. Wypłata premii dodatkowej nastąpi tak samo, jak wypłata premii 200 zł, czyli do 30.11.2019 r. 

Warunki uczestnictwa w promocji, a także zasady prowadzenia konta, sposoby jego otwarcia oraz ciekawą ofertę Banku Millennium dla oszczędzających (z kontem oszczędnościowym 2,7% do 100 000 zł), szczegółowo opisuję w pierwotnym wpisie poświęconym prześwietleniu akcji "300 zł z plusem" w Banku Millennium >>

Na koniec jeszcze pewna sugestia. Umowę o konto z Bankiem Millennium należy zawrzeć najpóźniej do 5.08.2019 r., więc składając wniosek na ostatnią chwilę, najlepiej wybrać zawarcie umowy w placówce banku, by mieć pewność jej zawarcia (a kurier mógłby już nie zdążyć, jeśli wniosek złożysz np. w ostatnim dostępnym terminie). Jeśli wybierzesz opcję z placówką, pamiętaj by tam już tylko zawrzeć umowę do wcześniej złożonego wniosku - dopilnuj, by pracownik banku nie składał kolejnego wniosku, bo ten już do promocji nie zakwalifikuje (przypomnę: liczą się tylko wnioski złożone na stronie promocji).


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:

18 komentarzy:

 1. Czy jakieś inne daty się zmieniły?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko data wniosku i data zawarcia umowy. Reszta bez zmian.

   Usuń
 2. Jaki cudem to może być popularne jak już chyba każdy otwierał kiedyś konto w tym banku w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osób korzystających z promocji przybywa (co widzę po liczbie Czytelników bloga). Ktoś skorzysta, premia wpada, przekona się, zachęca kogoś z rodziny lub znajomych i pewnie z tego to wychodzi.

   Usuń
  2. Ja miałem Konto 360 założone dawno temu, ale bez promocji. 2 miesiące temu zamknąłem i teraz założyłem w promocji.

   Usuń
 3. Mr. Złotówa! Mam pytanie skoro zarejestrowałem się na stronie promocji i nie dostałem żadnego potwierdzenia choćby z numerem wniosku! SIC!!! To skąd to będzie wiedział pracownik banku??? Jak sam wiesz oni zmieniają się tam jak rękawiczki! Co ciekawsze potrzebowali do rejestracji w promocji trzeba było podać tylko imię, nazwisko, numer telefonu oraz pesel - nie było nigdzie opcji potwierdzenia choćby na e-mail!!! Więc jak do diaska będzie to wiedział pracownik banku???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maila nie wysyłają ale pracownik znajdzie ci wniosek po peselu.

   Usuń
  2. W Millenium są bardziej ogarnięci niż w CA albo w mBanku (w tym ostatnim na siłę próbowali mi założyć konto od zera chociaż im podkreślałem że chodzi mi o promocyjne złożone przez neta). W Millenium miło i bez problemów.

   Usuń
 4. Założyłam promocyjne konto 360 w banku w styczniu,spełniłam wszystkie warunki i dotąd nie wpłynęła premia 200 zł. Co zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie masz na myśli promocję "200 zł na Nowy Rok". Bonusy w ramach tamtej edycji miały być do 20.05. i Czytelnicy już donosili o ich wypłacie. Pozostaje więc złożyć reklamację (najszybciej i najwygodniej będzie wiadomością w bankowości internetowej).

   PS. Z pojedynczych, podobnych przypadków, o których pisali mi Czytelnicy, przyczyną najczęściej był brak zgód lub zapomnienie o aktywacji aplikacji. Ale wtedy i tak nie warto odpuszczać. Polecam się odwołać (uzupełniając w międzyczasie ten brak) i poprosić o uwzględnienie tego faktu i ponowne zweryfikowanie. I to się udaje :)

   Usuń
  2. Potwierdzam. Zapomniałem o apce. Premii nie było. Po jej pobraniu choć po czasie i po reklamacji 200 zł przyszło w 2 dni.

   Usuń
 5. z innej beczki, ale też millenium
  złożyłem telefonicznie wniosek o rezygnację z kredytówki
  zadzwonił koleś z propozycją zatrzymania
  1 propozycja to darmowa karta przez 6 miesięcy, powiedziałem mu że słabo i nie jestem zainteresowany
  2 propozycja, którą przyjąłem, zwrot 3% za wszystkie płatności kredytówką, max 760pln, do 25 października
  więc mam do puszczenia przez kredytówkę ~25kpln przez niecałe 3 miesiące

  OdpowiedzUsuń
 6. Hello Mr. Złotówa! A jakie warunki trzeba spełnić aby konto założone w tej promocji było zupełnie bez kosztów (tj. za prowadzenie rachunku, za wydaną kartę itp.)??? Podkreślam w ramach tej promocji czyli "300+" - Trzysta z plusem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hello! W przypadku Konta 360°: wpływy na sumę min. 1000 zł i 1 płatność kartą lub BLIKiem miesięcznie. Jeśli zaś chodzi o Konto 360° Student to wystarczy 1 płatność kartą lub BLIKiem miesięcznie (no ale od sierpnia do października też musi być wpływ - to już na potrzeby promocji).

   Usuń
  2. Mr Złotówa! Kolejność operacji ma znaczenie tzn. wpływu na konto i transakcji kartą ma znaczenie??? Czy nieistotne - tzn. najpierw zapłacę kartą, a wpływ nastąpi później? Czy jednak najpierw wpływ, a później transakcja?

   Usuń
  3. Kolejność nie ma znaczenia.

   Usuń
 7. Czy trzeba teraz wyłączać jakieś ubezpieczenia i usługi? Pamiętam że kilka lat temu musiałem iść nawet do placówki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecnie ubezpieczenie są dobrowolne (zależy więc co zaznaczyłeś we wniosku o konto). A kiedyś faktycznie było tak, że jedno z ubezpieczeń (a może nawet obydwa) bank domyślnie włączał i później trzeba było samemu wyłączyć.

   Usuń