Bankobranie: najlepsze promocje bankowe, konta, karty i lokaty w bankach: Premia 300 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

30.07.2019

Premia 300 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

BNP Paribas odpalił nową promocję z kontem osobistym w roli głównej.

Promocja Premia z kontem w BNP Paribas
Do wzięcia czekają bonusy pieniężne na sumę 300 zł. Bank utrzymał całkiem krótki okres wykluczenia dla byłych klientów (obecnie to 9 miesięcy). I jeszcze jedna dobra wiadomość: konto otworzyć można z kartą przy której bardzo łatwo uniknąć opłaty. Można więc konto i kartę posiadać bezpłatnie i zyskać "na czysto" 300 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź inne aktualnie dostępne promocje BNP Paribas.]

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku. Z promocji wykluczeni są także współposiadacze kont w tych bankach.

Posiadanie umowy z BGŻ Optima na szczęście nie przeszkadza w udziale w niniejszej promocji.

Nagroda. Dzięki akcji "Premia z kontem" zdobyć można 2 gwarantowane bonusy pieniężne po 150 zł każdy, które wpłyną na konto. Środki te będzie można więc wykorzystać według własnego uznania - przelać, wypłacić bądź wydać na dowolny cel.

Limit rejestracji w promocji. Organizator przygotował się na udział 2 500 uczestników. Zatem akcja może zakończyć się przed terminem w przypadku wyczerpania puli rejestracji. Gdyby tak się stało, to komunikat o zakończeniu akcji pojawi się na stronie promocji, a kolejne rejestracje zostaną zablokowane. Kto więc zdąży to zrobić, ten może mieć pewność zdobycia nagrody (oczywiście po spełnieniu warunków).

Zasady promocji. By zgarnąć gwarantowane nagrody w ramach akcji "Premia z kontem":
 • [Uwaga: pojawia się problem z otwarciem strony promocji, gdy blog przeglądany jest z poziomu aplikacji Facebooka. Jeśli nie możesz wejść na stronę promocji, spróbuj to zrobić z poziomu "zwykłej" przeglądarki (np. Chrome, Firefox itp.) na komputerze, telefonie lub tablecie]; 
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 25.08.2019 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego Kartą Otwartą na Dzisiaj (czyli z tą najlepszą - z punktu widzenia bankobiorcy - przy której łatwo uniknąć opłaty - więcej o tym piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji; 
 • do 31.08.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej; 
 • we wrześniu 2019 r.:
  • zapewnij wpływy na konto na sumę min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 300 zł.

I tyle wystarczy, by załapać się na bonus wysokości 150 zł. Ale to nie wszystko, bo do wzięcia jest jeszcze jeden bonus w tej wysokości. Warunkiem jego uzyskania jest uprzednie spełnienie powyższych warunków. Poza tym:
 • w październiku i w listopadzie 2019 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • zapewnij wpływy na konto na sumę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 300 zł.

Wypłata bonusów w promocji "Premia z kontem"


O przyznaniu bonusów, organizator promocji poinformuje Cię mailowo:
 • do 21.10. (o bonusie 150 zł za otwarcie konta oraz spełnienie warunków we wrześniu) oraz
 • do 20.12.2019 r. (o kolejnym bonusie 150 zł za spełnienie warunków w październiku i listopadzie).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie trzeba zareagować i najpóźniej do 27.10.2019 r. zalogować się na stronie promocji (ta możliwość dopiero zostanie tam udostępniona), gdzie do podania będzie konieczny numer rachunku konta założonego w promocji - bo to właśnie na ten rachunek będą wpływać bonusy. Ich wypłata przewidziana jest do 31.10. oraz 31.12.2019 r. Pamiętaj, że do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej

Ważne wskazówki


Spełniając warunki w niniejszej promocji, miej na uwadze poniższe wytyczne. 

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku bank pod uwagę nie weźmie transakcji wykonanych "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)". 

▶️ Jeśli chodzi o płatności kartą (w tym także za pomocą Apple Pay lub Google Pay), to regulamin promocji wyklucza transakcje w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (kody te wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

▶️ Wpływy na konto (te na sumę 1 000 zł) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Możesz więc np. wykonać przelew z własnego konta w innym banku. Co istotne, to też fakt, że wpływ oznacza pojawienie się w historii konta - nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas (możesz je więc w każdej chwili wydać, przelać albo wypłacić). 

▶️ Jeśli udział w niniejszej promocji zechce brać również ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).

▶️ Jak nie przegapić maila o bonusie? Czasami zdarzają się sytuacje, w których maile powiadamiające o przyznaniu premii (i w tym przypadku także z danymi do logowania) wpadają do "spamu" możesz ograniczyć ryzyko przegapienia tego ważnego terminu (bo przecież uzupełnić trzeba dane do wypłaty premii). Zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą przypominam o ważnych terminach, a dodatkowo powiadamiam o najlepszych promocjach:Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie? 


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • Karta Otwarta na Dzisiaj (bo tylko wyrobienie tej karty kwalifikuje do udziału w promocji): 
 • 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub 
  • jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash.

Do promocji kwalifikują wnioski o konto złożone na stronie promocji. Umowę o konto zawrzesz online (za pomocą SMSa z kodem weryfikacyjnym), ale nie obędzie się bez wizyty kuriera, który przyjedzie z dokumentami do podpisu celem weryfikacji tożsamości. Kurier przy tej okazji przywozi też kartę do konta.

💡 Gdy już otworzysz konto w powyższej promocji (ta kolejność ma znaczenie ze względu na umowę ramową), możesz również zainteresować się inną promocją tego banku: z kartą kredytową BNP Paribas uzyskasz aż 400 zł do wykorzystania na zakupy (na Allegro lub w sklepach Douglas, Empik albo RTV Euro AGD).


Przydatne dokumenty:

56 komentarzy:

 1. Ten 1000 zł trzeba jakoś dłużej tam przetrzymywać?? I czy musi to wpłynąć jedną kwotą czy może być mniejszymi? Np. 2 x 500 zł

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakieś zgody są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie wymaga wyrażania jakichkolwiek zgód we wniosku o konto. Odhaczyć należy jedynie oświadczenia przy rejestracji na stronie promocji (ale bez tego nie da się dalej przejść).

   Usuń
 3. Środki można zabrać bezpośrednio po wpłynięciu na konto (oczywiście należy tam zgromadzić min. 300 zł na płatności kartowe) i przelewy mogą być na dowolne kwoty byleby w miesiącu wpłynęło mi. 1000 zł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy jak podobne kartę do Google Pay i będę dokonywał w ten sposób zakupów na Allegro to te transakcje będą uznane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bo kod MCC nie jest wykluczony.

   Usuń
 5. Czy płatności na stacjach paliw przejdą?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy jak zamknąłem konto , to posiadam dalej umowę ramową? Zamknąłem konto w placówce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak znam poziom obsługi Paribas to możesz mieć nadal umowę ramową.
   Możesz sprawdzić czy posiadasz dostęp internetowy do Pl@net próbując się zalogować, jeśli tak, to na mur - beton masz ramową.

   Usuń
  2. W BNP zamykają razem z zamknięciem konta. Tak mi przynajmniej powiedziano. Czy jest tak faktycznie? Nie wiem, bo jeszcze mi karencja nie minęła. Okaże się.

   Usuń
 7. Czy mogę skorzystać jeśli mam limit odnawialny na allegro obsługiwany przez BNP Paribas? Czy to już na wstępie mnie dyskfalifikuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo bym prosił o odpowiedź gdyż mam taką samą sytuację jak osoba pytająca :)

   Usuń
  2. Nie dyskwalifikuje.

   Usuń
 8. Czy wymagany jest jakiś dochód?
  Czy wystarczy zwykły przelew z innego rachunku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawdę czytać regulaminu już się nawet nie chce, tak może być przelew!!! Ale istotny warunek tylko z innego konta w innym banku - a czy to będzie z konta twojego czy innej osoby, tudzież firmy to nie istotne ważne aby przelew nie był z konta powiązanego z bankami: BNP Paribas, BGŻ oraz Raifaissen!!!

   Usuń
  2. Przelewem mogą być twoje pieniądze nie trzeba mieć ważnych dochodów, ważne aby suma wpływów na konto wynosiła min. 1000 PLN - nigdzie w regulaminie nie ma mowy iż ma być to kwota z tytułu umowy o pracę etc.

   Usuń
 9. Mój wniosek o konto został odrzucony "w wyniku negatywnej weryfikacji danych". O co może im chodzić? Czyżby pula się wyczerpała wczoraj ok północy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może masz 'historię' w BIK tak jak mój znajomy, którego kiedyś polecałem?

   Usuń
  2. Co ma historia BIK to zakładania konta?

   Usuń
  3. Nie, promocja się nie zakończyła (jeśli tak się stanie, to pojawi się komunikat na stronie i składanie wniosków nie będzie możliwe).

   Być może wkradła się jakaś rozbieżność pomiędzy danymi wpisanymi we wniosku, a tymi, które są w dowodzie osobistym? I to przyczyna najbardziej prawdopodobna.

   Drugim przypadkiem, który przychodzi mi na myślą, są sytuacje, które spotykają głównie panie. W przypadku byłych klientek, gdy nastąpi zmiana nazwiska, systemom w bankach coś "nie gra" (chodzi o to, że dla danego PESELu pojawia się inne nazwisko). I wtedy wymagana jest aktualizacja tych danych.

   Usuń
  4. Przecież to nie kredyt tylko zwykłe konto. Jedyne co mam to kartę kredytową z limitem 10tys ale spłacona.

   Usuń
 10. czy wymagają załączania skanu dowodu we wniosku? czy tylko kurier czy w placówce też można podpisać umowę? Jak trzeba dołączyć dowód to czy mogą być zdjęcia a nie skan

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można załączyć skan albo zdjęcie. Umowę podpiszesz smsem a kurier przyjedzie z kartą i potwierdzić tożsamość. Oddział odpada.

   Usuń
 11. Dzień dobry. W taryfie opłat w dziale II w części dotyczącej kart debetowych jest informacja o opłacie za dostarczenie karty przesyłką kurierską. Czy to oznacza, że wydanie karty jest bezpłatne, ale już za jej dostarczenie przez kuriera trzeba zapłacić 35 zł? I jest tak już przy pierwszej karcie wydanej do konta? Czy chodzi o kolejną kartę, gdy minie ważność pierwszej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To w innych okolicznościach. Gdy np. klient zamówi kolejną kartę albo nową w miejsce zastrzeżonej i zażyczy sobie takiego dostarczenia karty, to wtedy w grę wchodzi ta opłata. Standardowo bank wysyła kartę listem (bez kosztów po stronie klienta).

   Pierwsza karta faktycznie jest przywożona przez kuriera, ale to przy okazji tego, że on przyjeżdża w celu potwierdzenia tożsamości. Za to opłata (ani za przywiezienie karty przy tej okazji) opłata nie jest pobierana.

   Usuń
 12. Witam. Zastanawiam się tylko dlaczego nie można znaleźć informacji o danej promocji na stronie banku? Jest na to jakieś wytłumaczenie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dość powszechne rozwiązanie stosowane przez większość banków. Wyjaśniam to w FAQ tutaj.

   Usuń
  2. Dzięki. Teraz syało się to wszystko jasne. Jeszcze jedno pytanie. Być może zostanie do FAQ. Jak wpływa otwieranie i zamykanie kont na historię kredytową? Czy to w ogóle ma jakiś wpływ na ocenę przy podjęciu np. kredytu?

   Usuń
  3. To ja uprzedzę Mr. Złotówę. Nie. Konta nie mają żadnego wpływu i nie są rejestrowane w BIK. Tam trafiają tylko informacje o kredytach (karty kred., pożyczki, systemy ratalne, kredyty hipot. i limity debetowe w koncie).

   Usuń
  4. Dziękuje bardzo za info. Teraz mogę działać :)

   Usuń
 13. Witam, chciałabym wziąć udział w promocji ale "męczy" mnie jedna rzecz: mianowicie wysyłanie zdjęć dowodu osobistego. Mam opory. Czy to jest bezpieczne? w moim "bankowaniu" pierwszy raz się z tym spotykam, zawsze przyjeżdżał kurier i na miejscu weryfikował tożsamość - jemu okazywałam dowód. Czy w tym przypadku istnieje taka możliwość, czy w grę wchodzi jednak wyłącznie wysyłanie zdjęć/skanów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli adres strony zaczyna się od https (secure) to jest to bezpieczna strona banku.

   Nigdy bym nie wysłał fotokopii dowodu na zwykły e-mail jak wymagają tego np. w Handlowym.

   Usuń
 14. Czy płatności za granicą w restauracjach i sklepach będą się liczyć ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczenia. Ale sprawdź czy ci się opłaci jeśli są jakieś opłaty za przewalutowanie.

   Usuń
 15. Czy jesli konto zalozylem 31.07.19 r to rozumiem ze w sierpniu musze spelnic warunki zeby nie placic nic za karte i konto, a od wrzesnia spelniac juz warunki promocji tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. W sierpniu musisz wykonać 1 płatność.

   Usuń
 16. Witam dwa lata temu od 2017,02,14 założyłem tylko lokatę inwestycyjną jescze pod starą nazwą w BGZ BNP PARIBAS i posiadam ją do chwili obecnej w związku z tym Czy mogę wziąć udział w promocji "premia z kontem" w BGŻ Optima?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie konto ani umowa ramowa więc możesz brać udział.

   Usuń
 17. Będą jakieś schody przy zamykaniu tego konta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto zamknięte bez problemów. Żadnej oferty na zatrzymanie niestety nie było.

   Usuń
 18. Jaka firma kurierska wozi dokumety?

  OdpowiedzUsuń
 19. Słaba sprawa, ale może pomożecie. Brałam udział we wcześniejszej promocji z bonusem 2x100 zł. Mail o pierwszym trafił do spamu i nie zdążyłam zarejestrować się w podanym terminie, czyli do 26 lipca. Odnalazłam wiadomość w koszu, który bardzo rzadko sprawdzam... Nie polecam. Jak myślicie, mogę jeszcze coś z tym fantem zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłoś reklamację. Brak maila się zdarza. Najważniejsze, że wszystkie warunki uzyskania premii zostały spełnione i nie ma co odpuszczać. Ani tracić nadziei, bo sytuacja nie jest pierwsza ;)

   Usuń
  2. U mnie sytuacja podobna, z tym że na pewno w ogóle nie dostałem maila, regularnie sprawdzam również foldery Spam i Kosz. Wysłałem maila z reklamacją, od tygodnia brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Jakieś propozycje co robić?

   Usuń
 20. Czy jeśli mam w BGŻ BNP Paribas tylko kartę kredytową to mogę wziąć udział w tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Nigdzie nie ma zapisu o tym by wykluczała karta. To nie konto osobiste.

   Usuń
  2. no nie wiem... bo mam karte kredytowa i mam umowe ramowa (ktora to juz wyklucza)

   @Mr. Złotówa - potwierdzisz?

   Usuń
 21. Czy umowę poczytuje się za zawartą dopiero po wizycie kuriera czy już po weryfukacji online? Chętnie wzięłabym udział w promocji, ale wyjeżdżam za granicę i spotkanie z kurierem mogłoby nastąpić dopiero we wrześniu.

  OdpowiedzUsuń
 22. Załatwiłam blyskawicznie wszystkie wymagania kurier był 8 sierpnia.czy mam już przelać 1000 zł czy czekać dopiero do września

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy wpływ wymagany jest dopiero we wrześniu. Teraz nic by nie dał (choćby nie zaszkodził, ale wpływ musi być konkretnie od 1. do 30.09.).

   Usuń
 23. Dzień dobry. Czy do transkacji kartą zaliczane będą wypłaty gotówki przy okazji zakupów w ramach usługi "płać kartą i wypłacaj" ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Banki to liczą jako odrębny cashback więc raczej nie.

   Usuń