Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 200 zł za kartę kredytową Mastercard w Banku Millennium (lipiec 2019)
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

01.07.2019

Bonus 200 zł za kartę kredytową Mastercard w Banku Millennium (lipiec 2019)

W tytule dodaję miesiąc, bo promocja karty kredytowej w Banku Millennium pojawia się co rusz wraz z nowym miesiącem kalendarzowym.

Promocja "Lipiec z kartą kredytową Mastercard" w Banku Millennium
Choć tym razem ograniczony został wybór kart, które można wyrobić w promocji. Ale do wzięcia niezmiennie czeka bonus pieniężny 200 zł. A korzystając z karty kredytowej Millennium można też uzyskać zwrot 5% za płatności w wybranych sieciach handlowych.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.

Do uzyskania bonusu 200 zł kwalifikują wyłącznie wnioski o kartę kredytową Mastercard złożone w bankowości internetowej (Millenet) lub za pomocą aplikacji mobilnej. W praktyce niezbędne jest więc np. posiadanie konta w Banku Millennium. A za jego otwarcie też możesz zyskać - sprawdź: premia do 300 zł za Konta 360° lub 360° Student.

Nagroda. Do wzięcia czeka bonus 200 zł, który Bank Millennium wypłaci na rachunek karty kredytowej. Środki spłacą więc ewentualnie wykorzystany przez Ciebie limit lub spowodują nadpłatę. W tej drugiej sytuacji pamiętaj jednak, że pieniądze te najlepiej będzie wydać (wykonując płatności kartą), gdyż wypłacanie gotówki w bankomacie lub przelewy z karty kredytowej kosztują. Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Limit nagród. Na bonus 200 zł załapać się może 3 000 osób, które w czasie trwania akcji (od 1. do 31.07.2019 r.) jako pierwsze zawnioskują o kartę kredytową (i później spełnią pozostałe warunki). O ewentualnym wyczerpaniu puli nagród bank ma poinformować na swej stronie internetowej. Każdy uczestnik promocji bankowej zdobyć może tylko jeden bonus.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Lipiec z kartą kredytową Mastercard" i zgarnąć bonus 200 zł:
 • do 31.07.2019 r. (pamiętając jednak, że promocja może zakończyć się wcześniej ze względu na wspomniany limit nagród) w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej złóż wniosek o kartę kredytową Banku Millennium z limitem kredytowym min. 3 000 zł (lub 5 000 zł w przypadku karty złotej); w aplikacji mobilnej możliwość złożenia wniosku dostępna jest wyłącznie dla klientów z przygotowaną przez bank ofertą; 
 • do dnia 31.08. oraz we wrześniu i październiku 2019 r. (w każdym z tych trzech okresów) wykonaj płatności kartą na sumę min. 350 zł.

Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie, ale na uwadze warto mieć, że Bank Millennium pobiera opłatę (3%, min. 7 zł) od transakcji w kasynach, kasynach internetowych, za gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie oraz totalizatory. Tam więc lepiej nie płacić.

Wypłatę bonusu Bank Millennium przewidział do końca listopada 2019 r. - i do tego momentu należy posiadać kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadać umowy z bankiem.

Ile kosztuje karta kredytowa Mastercard w Banku Millennium?


W promocji wyrobić można kartę kredytową Mastercard Impresja lub Mastercard Gold (tym razem - w odróżnieniu od poprzednich edycji - wyrobienie karty kredytowej Visa nie jest premiowane). Z bankobiorczego punktu widzenia, pod uwagę najlepiej wziąć kartę Impresja, gdyż dzięki niej można też uzyskiwać 5-procentowy zwrot za płatności. A na taki moneyback z kartą Mastercard Impresja można liczyć w następujących sieciach:
Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Piotr i Paweł (obejmuje zakupy w sklepie stacjonarnym i internetowym. W przypadku zakupów w sklepie internetowym powyżej 80 PLN dowóz bezpłatny – dotyczy wyłącznie płatności kartą Impresja on-line na stronie www.piotripawel.pl; nie obowiązuje przy płatnościach u kuriera), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line).

Zwroty wypłacane są do 10. dnia roboczego następującego po miesiącu wykonania płatności. Rocznie uzyskać można do 760 zł (limit ten dotyczy wyłącznie roku kalendarzowego; nie ma ograniczeń dla miesięcznych zwrotów).
💡 Jeśli szukasz karty kredytowej z moneybackiem za płatności w dowolnym miejscu (bez jakichkolwiek wykluczeń), sprawdź moneyback z kartą kredytową Visa TurboKarta w Santander Consumer Banku.

Osoby, które wyrobią kartę kredytową w Banku Millennium w ramach promocji "Lipiec z kartą kredytową Mastercard", uzyskają zwolnienie z miesięcznej opłaty za kartę przez kolejnych 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc w którym wykonają co najmniej 1 płatność kartą. Po upływie tego okresu warunki będą już standardowe. Obecnie w przypadku karty Impresja to 7,99 zł miesięcznie (aczkolwiek opłaty też można uniknąć, ale w tym celu wykonać trzeba min. 5 płatności w poprzednim miesiącu).

Alternatywne promocje kart kredytowych


Za skorzystanie z karty kredytowej zyskać można też w innych bankach. I to nawet więcej. Sprawdź jak zdobyć:

Za podrzucenie informacji o nowej promocji Millennium dziękuję Czytelniczce Marcie.

Na sam koniec przypomnę jeszcze, że obecni klienci Banku Millennium mogą też zyskać bonus 100 zł za otwarcie konta dla dziecka.

Przydatne dokumenty:

21 komentarzy:

 1. Czy jest szansa na załatwienie wszystkiego bez wizyty w placówce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy czy masz już gotową ofertę. Wtedy może się obyć bez bez placówki i wszystko załatwisz przez Millenet.

   Usuń
 2. jakaś karencja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na początku artykułu masz: "Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium"

   Usuń
  2. 1.01.2017 r. i ciągle niestety nic się nie zmienia.

   Usuń
  3. A co jaki czas mieliby premiować 'nowych' klientów?

   Usuń
 3. Jak działa ten cashback w millennium? Czy jak zamówię produkt w empiku przez internet i odbiorę i zapłacę za zamówienie w salonie, to naliczy się 5% cashback?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zapłacisz w sklepie stacjonarnym (w terminalu) to będzie zwrot.

   Usuń
 4. Po wypełnieniu danych wyrzuciło komunikat, że nie udało się złożyć wniosku i żeby skontaktować się z najbliższą placówką. Co to oznacza?

  OdpowiedzUsuń
 5. A jak z rezygnacja z karty? łatwo pozbyć się jej po 12 mc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale co ma znaczyć "łatwo"? Składasz wypowiedzenie i tyle. Zresztą nie musisz dopiero po 12 mies., ale już w grudniu.

   Usuń
 6. Witam
  Wiecie ile trzeba czekać na kontakt ze strony banku ? Złożyłem wniosek jakieś 3 dni temu i głucho.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku karty kredytowej to SPOKOJNIE i z tydzień...

   Usuń
  2. Ja w zeszłym tygodniu miałem telefon po 2 dniach po wniosku.

   Usuń
 7. Dobrze rozumiem ze nie ma ograniczen co do kodow MMC i mozna placic do Revoluta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczeń ale po co tak otwarcie pytasz? Daj ludziom zarabiać także w kolejnych edycjach.

   Usuń
 8. Czy np platność karta online za wakacje w serwisie travelplanet bedzie sie zaliczalo do spelnienia tego wymogu platnosci karta 350 zl ktora trzeba zrobic do 31 sierpnia?

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten bank jest bez sensu. 11-07-2019 złożyłam wniosek o kartę kredytową, umowa została podpisana dopiero 30-07-2019, bo trwała weryfikacja. Jest 07-08-2019, a nadal nie mam karty, bo jak poinformował mnie bank, była to umowa wstępna i znów trwa weryfikacja, która może trwać 30 dni... A plastik będzie wysłany do 14 dni po zakończeniu weryfikacji. Czyli jakim cudem mam wypełnić warunki promocji, czyli płatności do 30-08-2019 jeśli karta będzie wysłana we wrześniu. To jest kpina

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej
  200 wpłynęło na rachunek KK.
  Czy teraz można wypowiedzieć umowę czy trzeba czekać do końca listopada?

  OdpowiedzUsuń