Bankobranie: najlepsze promocje bankowe, konta, karty i lokaty w bankach: Konto oszczędnościowe 3% (do 50 000 zł) + nawet 250 zł na start za konto w Credit Agricole
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

02.05.2019

Konto oszczędnościowe 3% (do 50 000 zł) + nawet 250 zł na start za konto w Credit Agricole

Credit Agricole jest kolejnym bankiem, w którym pojawia się promocja oprocentowania na koncie oszczędnościowym.

Konto oszczędnościowe Rachunek Oszczędzam 3% w Credit AgricoleOprocentowanie 3% w skali roku dla kwoty do 50 000 zł gwarantowane na okres 4 miesięcy może być dodatkową zachętą do tego, by założyć konto osobiste w Credit Agricole, za co przecież zgarnąć można solidne bonusy pieniężne na sumę nawet 250 zł.

Rachunek Oszczędzam 3% w Credit Agricole


Promocyjne oprocentowanie w ramach oferty "Na start" w wysokości 3% w skali roku na Rachunku Oszczędzam - bo tak nazywa się konto oszczędnościowe w Credit Agricole - dotyczy wyłącznie:
"kont dla osób fizycznych otwartych od 1.05.2019 r. (z wyłączeniem Pakietu Depozytowego, Podstawowego Rachunku Płatniczego, Podstawowego Rachunku Płatniczego dla Młodych oraz kont klientów, którzy przed 1.05.2019 r. byli posiadaczami kont dla osób fizycznych w Banku Credit Agricole lub otworzyli kolejne konto w okresie obowiązywania Oferty)"

Promocja skierowana jest więc w praktyce tylko dla tych, którzy jeszcze konta w Credit Agricole nie posiadali. To o wiele bardziej restrykcyjny wymóg, niż w promocji z bonusami do 250 zł (tam wystarczy nie posiadać konta w tym banku "zaledwie" od 1.04.2018 r.).

Główne cechy oferty "Na start" na Rachunku Oszczędzam:

 • oprocentowanie: 3% w skali roku
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 50 000 zł (nadwyżka środków ponad tę kwotę oprocentowana jest - delikatnie ujmując - skromnie, bo wg standardowej stawki od 0,14 do 0,6% w skali roku, więc dla większych środków warto sprawdzić inne najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe na maj 2019 r.)
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: przez 4 miesiące od otwarcia konta

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje wyłącznie dla Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek, więc ich wypłaty nie należy spodziewać się na koniec każdego miesiąca kalendarzowego (jak to najczęściej bywa w bankach), ale co 3 miesiące.

Gwarantowane bonusy do 350 zł na start


Jako że promocja oprocentowania na koncie oszczędnościowym dostępna jest tylko dla nowych klientów, którzy dopiero założą konto osobiste w Credit Agricole, to nie sposób nie wspomnieć o promocji, w której do zgarnięcia czekają gwarantowane premie pieniężne. O zasadach promocji przeczytasz we wpisie prześwietlającym promocje Credit Agricole z bonusami na sumę nawet 250 zł.


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

13 komentarzy:

 1. Czyli tylko jak nigdy nie miało się konto w CA to teraz można na to się załapać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. 3% jest tylko dla nowych klientów.

   Usuń
  2. No to założy żona.

   Usuń
 2. Niech najpierw naliczą premie za poprzednią akcję "Zimowy Bonus" i dopiero się wezmą za następne...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 2 maja 2019 16:55
   A niby to dlaczego Credit Agricole ma ci naliczać premię za promocję zupełnie innego banku!?

   Z Credit Agricole nie ma żadnego problemu!

   Usuń
  2. Ja też nie dostałam bonusu. "Bonus 200 zł wpadnie na Twe konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zapewnisz trzeci wpływ na konto.", czyli powinien w moim przypadku być do końca kwietnia...

   Usuń
 3. Koledze pewnie chodziło o promocję Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie, wypłaty maja być do końca miesiąca

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyjdzie Euro to może będą lokaty piłkarskie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Konto oszczędnościowe otwiera się w bankowości czy jakoś inaczej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W serwisie bankowości: Konta -> Oszczędności -> Nowe oszczędności -> Nowy rachunek oszczędnościowy

   Usuń
 6. Warto od razu w oddziale podnieść limity transakcji, bo 2000zł na dzień to kpina. Zwłaszcza gdy maja być deklarowane wpłaty min. 3000zł. Ja zapomniałem i musiałem dzwonić na infolinię, a tam czekania 10 minut.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy to normalne, że kurier przywozi umowę do podpisania, ale jest tam tylko jeden egzemplarz, któy podpisany odjeżdża z kurierem? A klient nie ma żadnego potwierdzenia, że umowę zawarł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. normalne nie, ale tak robią, Twoją część dosyłają pocztą

   Usuń