Bankobranie: najlepsze promocje bankowe, konta, karty i lokaty w bankach: Hit powraca! Zyskaj gwarantowany bonus 200 zł za konto w Banku Millennium w bardzo łatwej promocji!
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

12.02.2019

Hit powraca! Zyskaj gwarantowany bonus 200 zł za konto w Banku Millennium w bardzo łatwej promocji!

Bank Millennium odpalił kolejną edycję świetnej promocji swego konta osobistego.

Zyskaj 200 zł za konto 360 w Banku MillenniumAkcja powraca z rekordowo wysokim bonusem gwarantowanym. Do wzięcia czeka 200 zł za spełnienie bardzo prostych warunków (takich należałoby sobie życzyć we wszystkich promocjach!). Zatem nie ma się co dziwić, że ta okazja do bankobrania cieszy się rekordowym zainteresowaniem.

Dla kogo promocja? Na początek to co w tej promocji jest najtrudniejsze, a więc wyjaśnienie, kto może wziąć udział w akcji i zgarnąć 200 zł. Później warunki są już o wiele prostsze.

Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia, która na dzień 12.02.2019 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium. Wykluczenie obejmuje też użytkowników innych produktów, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, poręczycieli kredytów lub posiadaczy jednostek Millennium TFI.

Wykluczeni się również byli klienci banku, którzy uczestniczyli w którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student" (jeśli było Ci dane posiadać inne konto lub nawet Konto 360° lub Konto 360° Student, ale bez promocji, to teraz możesz skorzystać z niniejszej propozycji).

Z promocji nie mogą skorzystać też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

Nagroda. W promocji zdobędziesz 200 zł, które bank wypłaci na Twe konto. Środki te będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel. To nagroda gwarantowana, a więc każdy kto weźmie udział w promocji i spełni jej warunki, otrzyma 200 zł.

Promocja jest powtórką akcji z rekordowo wysokim bonusem pieniężnym, bo jeszcze jakiś czas temu Bank Millennium aż tyle na start nie płacił.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Zyskaj 200 zł" i zgarnąć tytułową premię:
 • do 25.03.2019 r. złóż wniosek o konto wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem ww. strony), wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych przez bank w celach przekazywania informacji handlowych banku i firm powiązanych oraz współpracujących z bankiem, w tym przez środki porozumiewania się na odległość;
 • do 31.03.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem
 • najpóźniej do 31.03.2019 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS; na potrzeby promocji wystarczy aktywacja, czyli w praktyce pierwsze zalogowanie do aplikacji - nie ma potrzeby wykonywania jakichkolwiek transakcji czy płatności telefonem);
 • w kwietniu, maju i czerwcu 2019 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

I to wszystko! By ułatwić skorzystanie z promocji podsunę jeszcze dwie wskazówki. 

▶️ Najprostszym sposobem na spełnienie warunku wpływów na konto będzie przelew z własnego konta w innym banku (nie zaliczą się przelewy pomiędzy własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłaty gotówki - np. w kasie banku lub we wpłatomacie). Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma potrzeby ich utrzymywania (w każdej chwili możesz je więc wydać, przelać lub wypłacić). 

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolną, nawet bardzo drobną kwotę (będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie).

Wypłata narody. Bonus 200 zł zostanie wypłacony do 16.07.2019 r. na konto w Banku Millennium założone w promocji. Do momentu wpływu nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy oraz nie odwołuj zgód.

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda tak:
Zyskaj 200 zł za konto w Banku Millennium: terminarz promocji2,7% na koncie oszczędnościowym


Oprócz promocji z gwarantowaną premią 200 zł, dodatkową zachętą dla oszczędzających może być oferta konta oszczędnościowego Profit, na którym Bank Millennium daje stawkę 2,7% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł i gwarantuje jej utrzymanie przez okres 92 dni od pierwszej wpłaty "nowych środków" na konto oszczędnościowe (a czas na tę wpłatę bank daje do 30.03.). Choć okres promocyjnego oprocentowania jest ograniczony, to w praktyce można korzystać z kolejnych edycji promocji (jedna po drugiej), co opisuję tutaj. Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium otworzysz wraz z kontem osobistym.

Konto w Millennium - prześwietlenie szczegółów


W promocji założyć można Konto 360º lub 360º Student. Druga opcja dostępna jest jednak wyłącznie dla osób w wieku 18-26 lat (i wiek właśnie jest kluczowym kryterium przy zakładaniu konta; nazwa może sugerować co innego, ale właściciel konta nie musi być studentem).

Konto 360º prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł (może to być nawet przelew z Twego konta w innym banku). W praktyce więc warunki pokrywają się z wymogami promocji z premią 200 zł. Spełnienie powyższych warunków jednocześnie zwolni z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to do jakiego banku czy instytucji należą te urządzenia). Jeśli dodać, że krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej są darmowe, to wychodzi, że wszystko co najważniejsze jest przy tym koncie za 0 zł.

Jeśli zaś chodzi o Konto 360° Student, to... jest jeszcze prościej. Konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w miesiącu wykonasz jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (aczkolwiek jeśli wybierzesz to konto, pamiętaj, że w okresie od kwietnia do czerwca trzeba zapewnić wpływy na potrzeby promocji z premią 200 zł).


Udział w promocji z gwarantowaną premią 200 zł zapewnia wyłącznie wniosek o konto złożony na stronie promocji. W takim przypadku wybrać możesz jeden z dwóch poniższych sposobów zawarcia umowy:
 • za pośrednictwem kuriera (który na koszt banku przyjeżdża na wskazany przez Ciebie adres) lub
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj jednak, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (tj. podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji z premią 200 zł; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).

Przydatne dokumenty:

77 komentarzy:

 1. Kiedyś miałem Dobre Konto. Był tam zwrot 3% za spożywkę. Czy teraz się łapię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zatem się łapiesz :) Ważne, że nie miałeś Konta 360° lub 360° Student w jakiejś promocji.

   Usuń
 2. Ciekawe kiedy Millenium wypłaci środki za udział w ostatniej akcji (tej z października). Mają niby czas do 15-go, ale podobno lubią wypłacać wcześniej. Otrzymał ktoś już może?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z mych obserwacji raczej max. 2-3 dni przed (jeśli tak się zdarzało), ale jednak - jak w większości banków - wypłata jest w ostatnim terminie. Póki co w komentarzach jeszcze nikt się nie dzielił taką informacją ;)

   Usuń
  2. nie w każdym, mi Citibank w promocji karty kredytowej wypłacił 300 PLN około 2 miesiące przed czasem : )

   Usuń
  3. Ja właśnie się zalogowałem na konto i już mam !! :)

   Usuń
  4. Ja też dzisiaj dostałem ("Premia w promocji Złap 200 zł") ... a z Handlowego za promo konta Priority wciąż brak premii za grudzień - a total disaster!

   Usuń
  5. Dziś wypłacili. Czyli jednak kilka dni przed czasem :)

   Usuń
  6. I ja także dostałam dziś 200 zł! Pozdrawiam

   Usuń
  7. Ja również dziś dostałam 200 zł bonusu.

   Usuń
  8. Ja otrzymałam dziś.Super.

   Usuń
  9. Też już mam :-)

   Usuń
  10. ja też już mam

   Usuń
  11. Ja również dostałam premię tylko za bardzo się pospieszyłam z zamknięciem konta i wycofaniem zgód. Już dziś zgłosiłam dyspozycje. W regulaminie każą do 15.02. Czy będzie trzeba oddawać?

   Usuń
  12. Do momentu wpływu nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy oraz nie odwołuj zgód.

   Usuń
 3. Grafika z tym terminarzem to świetny pomysł! O wiele bardziej obrazuje warunki niż wypunktowanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Jeśli warunki da się uchwycić na grafice (a tu się udało, bo są proste) to chętnie to robię - dla wzrokowców najlepsza opcja ;)

   Usuń
 4. Kiedy i jak wygląda ewentualne zamknięcie konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 4 możliwości:
   - placówka banku
   - list (adres: Bank Millennium S.A., ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa)
   - infolinia (22 598 40 40 lub 801 331 331)
   - bankowość internetowa (Konta > Wnioski > Zamykanie konta w Millenet)

   Usuń
  2. Po wypłaceniu nagrody w bankowości internetowej.

   Usuń
  3. A na zatrzymanie klienta jeszcze dzwonią i proponują promocję ze zwrotem za płatności kartą i Blikiem. Jak dla mnie to bank nr 1 na dziś.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 12 lutego 2019, 20:15

   W kwestii oferty na zatrzymanie Getin poszedł w ich ślady, a ponadto ma lepszą ofertę ROR, KO i lokat oraz to polski bank!

   Usuń
  5. Możesz podać szczegóły tej oferty(ile % zwrotu i na jaki czas)? Pozdrawiam

   Usuń
  6. Oni rutynowo oferują 5% Blikiem oraz 2% kartą maksymalnie do 30 zeta miesięcznie przez 6 m-cy i to obydwoma metodami jednocześnie znaczit zusammen maksymalnie 60 zeta - całkiem w porzo!

   Usuń
 5. Czy wpływ owego 1000 zł można zapewnić przelewem od innego posiadacza konta 360 w Millennium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mnie to zastanowiło bo zamierzam założyć 2 konta (dokładniej to ja i żona) i byłoby wygodniej. I chyba może być bo w regulaminie jest tylko taki warunek: "Bank dokonując oceny spełnienia przez Uczestnika warunków,(...) nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami płatniczymi Uczestnika prowadzonymi w Banku". Więc tylko przelewy między swoimi kontami w Millenium się nie zaliczą ale od innej osoby już tak.

   Usuń
  2. Podpinam się pod pytanie

   Usuń
  3. W poprzedniej edycji przechodziło

   Usuń
  4. Ale w poprzedniej edycji tej promocji był inny regulamin.

   Usuń
  5. Było dokładnie tak samo.

   Usuń
 6. od kiedy jest to konto 360st? jak ustalić czy już kiedyś miałem takie konto? przez infolinię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W oddziałach ale podobno też nie zawsze się da. Konto 360 jest już w ofercie jakieś 4-5 lat.

   Usuń
 7. To identyczna promocja do tej, w której premie wypłacą do piątku :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Istnieje możliwość połączenia udziału w tej promocji wraz z programem poleceń 'lubię to'?

  OdpowiedzUsuń
 9. kiedy wycofać środki z konta oszczędnościowego z poprzedniej edycji, żeby mieć znów 2,7% ? środki wpłacone pod koniec listopada 2018

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocyjne oprocentowanie kończy Ci się więc pod koniec lutego lub na początku marca (po 92 dniach od p-wszej wpłaty "nowych środków" na konto oszczędnościowe). W praktyce należało więc wypłacić środki przed 12.01. (na przypadający wtedy weekend; przypominałem tutaj), by po zakończeniu oprocentowania z tamtej edycji przejść płynnie na 2,7% obowiązujące w obecnej 12. edycji (obowiązuje do 30.03.2019 r.).

   Usuń
 10. Z tego co czytam do konta dołączany jest pakiet bezpieczeństwa który po miesiącu kosztuje 3,99 na miesiąc. Jak go najłatwiej wyłączyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ubezpieczenia są dobrowolne i nie trzeba ich włączać. We wniosku przy informacji o nim jest zapytanie: Czy chcesz włączyć ochronę? I wybór: TAK/NIE

   Usuń
  2. Potwierdzam. Ubezpieczenia są opcjonalne. Choć pakiet "Bardzo Pomocny" można włączyć bo przez 12 mies. jest za darmo.

   Usuń
  3. A co się dzieje ze statusem tego ubezpieczenia w przypadku przeniesienia/zamknięcia konta? Najprawdopodobniej wciąż obowiązuje, gdyż to umowa z TU Europa i po jakimś czasie może zakończyć się komornikiem :)

   Usuń
  4. Ubezpieczenie jest zintegrowane z kontem. Jak zamkniesz konto to wyłącza się ubezpieczenie. Nie istnieje odrębnie (bez konta).

   Usuń
 11. Czy do płatności kartą zaliczy się doładowanie kartą konta w Revolut albo inne płatności przez internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy to taki problem zrobić 1 płatność na miesiąc. Zwłaszcza że nawet na małą kwotę? Trzeba kombinować? Czasem warto wyjść z domu, przewietrzyć się, kupić bułkę i zrobić transakcję.

   PS. Ale jak ci zależy to nie ma wykluczeń.

   Usuń
 12. Jak założymy dwa konta z żoną jedno na mnie a drugie na żonę to przejdzie? Czy można tylko jedno na małżeństwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma żadnego ograniczenia. Możesz założyć ty i żona. Będzie 2 x 200 zł.

   Usuń
 13. Czy jest jeszcze ktoś kto nie miał konta 360 otwartego w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Choćby z racji wieku co miesiąc w Polsce przybywa 30 tys. osób pełnoletnich :)

   Usuń
  2. Tak, ja.

   Usuń
 14. Czy promocja łączy się z kodami polecającymi w programie "Lubię to polecam"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminach obydwu promocji są zapisy: "Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży premiowej Kont organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu (...)".

   Także technicznie nie jest to możliwe. We wniosku na stronie promocji z premią 200 zł nie ma miejsca na podaniu kodu; zaś wniosek o konto z polecenia nie jest wnioskiem złożonym na stronie promocji z premią 200 zł. Zatem możliwa jest tylko jedna opcja.

   Za programem poleceń przemawia wyłącznie krótszy okres wykluczenia dla byłych klientów. Zysk jest mniejszy, a warunki o wiele trudniejsze. Zakładając, że polecony i polecający chcą zgarnąć bonusy pieniężne (moneyback do 90 zł na osobę), to łącznie musieliby wykonać płatności na sumę min. 2160 zł. W promocji z premią 200 zł wystarczą 3 płatności na dowolne kwoty. No i ostatecznie więcej jest do wzięcia: 200 zł > 2 x 90 zł ;)

   Usuń
 15. Konto 360° otwierałam z polecenia. Czy łapię się na tę promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złotówa podpowiesz?

   Usuń
  2. By załapać się na promocję wniosek o konto musi być złożony na dedykowanej stronie. Promocja nie łączy się z programem poleceń (ciut wyżej - komentarz z 13 lutego 2019 13:12 - rozpisuję się na ten temat nieco dłużej.

   Usuń
  3. Tak, tak. Ale na obecną promocję nie łapią się wszyscy, którzy brali udział w poprzednich edycjach. Ja zakładałam konto 360° ale z polecenia i zgarnęłam nagrody z tego tytułu. Polecenia nie łączą się z promocją za otwarcie konta. Chciałabym wiedzieć jak mnie zaszufladkowali.

   Usuń
 16. Wie ktoś, kiedy to konto 360 zniknie wreszcie z oferty i wejdzie jakieś nowe?

  OdpowiedzUsuń
 17. Co należy zrobić z pakietem bezpieczeństwa żeby go nie płacić? Gdzieś była informacja ale nie moge znaleźć . Z góry dzięki za odpowiedź ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przede wszystkim go nie włączać ;) Informacja o pakiecie, jego cenie oraz wybór czy ma być włączony, czy nie, jest podczas składania wniosku o konto. Jeśli jednak ktoś pakiet włączył, to może go wyłączyć, kontaktując się z infolinią.

   Usuń
 18. Ja dzisiaj dostałem premię 200 zł, myślałem, że będzie dopiero w pt. Jutro trzeba zamknąć konto :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Mi też została wypłacona premia 200 zł☺

  OdpowiedzUsuń
 20. Posiadam w Millennium konto 360 jak i kartę kredytową biorącą udział w ostatniej promocji z premią 200 zł. Czy w tej sytuacji mogę bez żadnego stresu wypowiedzieć umowę konta 360 zostawiając jedynie KK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz. KK można mieć bez konta. Millenet zostaje.

   Usuń
 21. Dobry wieczór, wniosek złożony...

  Pozdrawiam, Jacek

  OdpowiedzUsuń
 22. I znowu warunkiem promocji jest pobranie aplikacji. Szkoda tylko, że bankowcy nie pamiętają, że w Polsce jest bodajże najwięcej użytkowników telefonów z Windows Phone w Europie. Oczywiście aplikacji Millenium na WP brak )) Tyle w temacie.

  Ps. Aha Czy to nie robi się podejrzane, że coraz więcej banków za wszelką cenę chce, aby klienci instalowali ich aplikacje, nawet jeśli nie będą ich używać. Ważne by były w smartphonie. Może chodzi o dostęp do naszych telefonów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Po prostu bank na tym zarabia. W apce pod impulsem chwili ktoś szybciej weźmie kredyt lub limit w koncie. Inne źródła dochodów: w apce masz płatności za parkowanie, możesz wykupić ubezpieczenia, są płatności zbliżeniowe.

   Usuń
  2. Jest parcie na mobilność. Wszystko załatwiamy telefonem.

   Usuń
  3. Ja w poprzedniej promocji Millenium aktywowałem aplikację mobilną zgodnie z wymogiem promocji, następnie przez Millenet usunąłem zaufane urządzenie mobilne, usunąłem aplikację z telefonu i tyle wystarczyło. Także aplikacja na telefonie zainstalowana była może przez 5 min...

   Usuń
  4. Janusz, Windowsa nikt nie wspiera więc nie wiem o co halo? Bank daje proste warunki i 200 zł., a Ty jeszcze dziadujesz. Kup sobie normalny telefon i po sprawie. Aplikacja jest intuicyjna i po prostu ładna. Bank ma argument żeby Cie utrzymać, zaproponować przez apke kredyt, a nie za friko oddać kilka stów i saronaja.

   Usuń
  5. Rysiu posłuchaj, mam normalny telefon, szybki i niezawodny. Nie będę go specjalnie zmieniał dla jakiegoś banku. Tym bardziej że jestem z niego dużo bardziej zadowolony niż z poprzedniego na Androidzie - systemu dużo bardziej topornego i mniej intuicyjnego. Wiem, bo mam porównanie.

   Usuń
  6. Apke można ściągnąć na telefon osoby zaufanej ;) na przykład żony, dziecka.....

   Usuń
 23. Czy trzeba wyrazić wszystkie zgoday marketingowe czy tylko tę która mówi o przekazywaniu przez bank informacji dot. produktów i usług firm współpracujących?

  OdpowiedzUsuń
 24. Pytanie dodatkowe, czy jest aktualnie jakis bonus za polecenie nowej osoby i czy bedzie sie laczyc z ta aktualna promocja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja nie łączy się z programem poleceń. Wyjaśnienie w komentarzach wyżej :)

   Usuń
 25. Jesli 7.01.2019 zamknalem konto w banku Millenium to moge teraz zalozyc znowu konto ale juz z premia? Bo w wielu bankach jest, ze przez rok, albo dluzej musialem nie byc ich klientem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jakie konto. A jeśli 360 to czy było w promocji?
   Wszystko masz wyjaśnione "Dla kogo promocja?"

   Usuń