Bankobranie: najlepsze promocje bankowe, konta, karty i lokaty w bankach: Bony o wartości 300 zł do sklepów Biedronka za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

19.11.2018

Bony o wartości 300 zł do sklepów Biedronka za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

W najnowszej okazji do bankobrania z kartą kredytową Mastercard w BGŻ BNP Paribas do wzięcia są bony zakupowe do największej sieci dyskontów w Polsce.

Bony 300 zł do sklepów Biedronka za kartę BGŻ BNP ParibasWzrosła też wartość nagrody. W trzech poprzednich edycjach promocji swej karty kredytowej, BGŻ BNP Paribas serwował bony o wartości 200 zł (do Cirkle K i IKEA). Teraz zyskać można 300 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka.

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i nie posiadała karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę w niniejszej promocji.

Posiadanie konta osobistego (czy jakiegokolwiek innego produktu) w BGŻ BNP Paribas bądź BGŻ Optima nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji.

Nagroda. Do wzięcia są gwarantowane nagrody w postaci 6 bonów o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka. Bank przekaże je w postaci kodu, który należy podać kasjerowi podczas płatności za zakupy. Bony te mają być ważne do 31.12.2019 r. i można wykorzystywać je wielokrotnie (aż do wyczerpania dostępnych środków).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Do 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka z kartą kredytową" i zgarnąć tytułowe nagrody:
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard; 
 • najpóźniej do 31.01.2019 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę;
 • w każdym z 6 miesięcy po miesiącu podpisania umowy o kartę wykonaj płatności kartą na sumę min. 500 zł.

By uzyskiwać bony po 50 zł przez 6 kolejnych miesięcy, niezbędna będzie jeszcze rejestracja karty (po jej otrzymaniu) na stronie mambonus.pl. Bon będzie tam właśnie udostępniany w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, w którym spełnisz warunki jego uzyskania (a więc płatności na sumę 500 zł). Do otrzymania ostatniej z nagród nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingu banku.

Płatności kartą na potrzeby promocji wykonywać można zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w sklepach internetowych. Pamiętaj jednak, że nie zaliczą się płatności zwrócone albo wykonane kartą dodatkową (jeśli takową do swej karty zamówisz). Nie zaliczą się też transakcje:
"polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług"

Zapis ten brzmi niezwykle skomplikowanie. W skrócie chodzi jednak o to, że nie przejdzie doładowanie elektronicznych portfeli umożliwiających szybkie i proste wykonanie płatności kartą.

Limit w promocji. Akcja ma być dostępna maksymalnie do końca stycznia, ale może zakończyć się wcześniej, gdyż bank przewidział, że w promocji udział może wziąć 5 000 uczestników. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji informacja ma pojawić się tutaj.


Karta kredytowa w BGŻ BNP Paribas


Standardowa opłata roczna za kartę kredytową Mastercard Standard w BGŻ BNP Paribas wynosi 72 zł (nie ma przy tym opłat miesięcznych). Na szczęście można jej jednak uniknąć - o czym informują konsultanci banku podczas przyjmowania wniosku, a regulamin promocji zwalniającej z opłaty dołączany jest do umowy o kartę. By za kartę nie zapłacić ani grosza za pierwszy rok jej posiadania wystarczy w dwóch pierwszych okresach rozliczeniowych wykonać płatności (lub transakcje gotówkowe) na sumę min. 500 zł. Ta kwota (jeśli wykonasz płatności kartą) jednocześnie zaliczy się do transakcji spełniających warunki promocji z bonami do Biedronki.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):


Przydatne dokumenty:

78 komentarzy:

 1. Jak mam konto w BGŻ BNP Paribas to mogę skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Posiadanie konta czy jakiegokolwiek innego produktu w BGŻ BNP Paribas (za wyjątkiem karty kredytowej) nie wyklucza z promocji :)

   Usuń
  2. Dzięki! No to formularz wysłany

   Usuń
 2. A co z klientami Raiffeisena?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do fuzji jeszcze nie doszło, wykluczenia w regulaminie nie ma więc droga otwarta. I pewnie już ostatnia taka okazja.

   Usuń
  2. jak nie doszło jak doszło 31.10

   Usuń
 3. Jakie mozlowosci zawarcia umowy? Tylko kurier?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek telefonicznie. Umowa do podpisania tylko w placówkach BGŻ BNP Paribas.

   Usuń
 4. a już miałem się zdecydować na bony do ikea a tu proszę jaka niespodzianka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak samo. Mieliśmy wyczucie :D

   Usuń
 5. czy revolut przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. To właśnie wynika z tego zacytowanego fragmentu. Pod tym się kryje R. i jemu podobne.

   Usuń
  2. jest napisane w opisie promocji (pod koniec artykułu o tym gdzie można płacic kartą)

   Usuń
 6. Jak długo trzeba mieć działaność aby założyć u nich kk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałem 1 r i 3 mies. i dostałem.

   Usuń
  2. Działalność gospodarcza od 6 miesiecy

   Usuń
 7. Czy kartę można wypowiedzieć po otrzymaniu bonusów bez żadnych dodatkowych kosztów?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czyli płacenie kartą podpiętą pod Moje Płatności także nie będzie zaliczane? Chyba że się mylę ��

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy płatność rachunków przy pomocy Sprytny Bill będą akceptowane? Coś wiadomo na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie widzę nigdzie w regulaminie promocji aby do otrzymania nagrody konieczne było zaznaczanie zgód w formularzu zgłoszeniowym

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również nie widzę. Mr Złotówa co Ty na to?

   Usuń
  2. Faktycznie takich zgód jednak bank nie wymaga (formularz przepuszcza bez ich zaznaczania, choć dotychczas w innych promocjach banku wyrażenie zgód było konieczne).

   Usuń
  3. Mr Złotówa jak zatem rozumieć zapis w $ 6 regulaminu, że wycofanie zgody na marketing uniemożliwia otrzymanie nagrody? Czy jeśli takiej zgody nie wyrażę we wniosku to i tak nagrodę dostanę? Roman

   Usuń
  4. W związku z tym ja we wszystkich promocjach zgody wyrażam a jak z bankiem się rozstaję to wycofuję. Jeszcze nigdy żaden bank nie miał wątów do mnie o to że mi jakiś zgód brakuje czy coś.

   Usuń
 11. Czy do zawarcia umowy wystarczy oświadczenie o dochodach czy musi być zaświadczenie?

  OdpowiedzUsuń
 12. Hehe, wycieli revolut. A ostatnią promocję tak pięknie revolutem u nich pyknąłem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś nawet wypłaty w bankomacie przechodziły. Ale poograniczali.

   Usuń
  2. Jeszcze może być przelew zamiast płatności ale to raczej mało się opłaca.

   Usuń
 13. Żeby skorzystać z karty muszę też otwierać konto czy jest zbędne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiej potrzeby. Możesz mieć samą kartę.

   Usuń
 14. czy Sprytny Bill też podlega pod to wykluczenie ????

  OdpowiedzUsuń
 15. Dzisiaj umowa podpisana. Potwierdzam, jest zwolnienie z opłaty za kartę w p-wszym roku.

  OdpowiedzUsuń
 16. Niestety, sprawa przyznania karty nie jest tak prosta jak chociażby w Citi, gdyż BNP wymaga dochodów, których udokumentowanie wynosi minimum 12 miesięcy. To taka informacja, żeby ktoś się nie rozczarował odmową. Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 17. ta...u mnie jest tak. telefon wstępnie wszystko zaakceptowane. Dosłany dowód. Na drugi dzień chcą zaświadczenie z 3 ostatnich miesięcy o zarobkach (mam na czas nieokreślony). A dziś kolejny telefon - z ZUSU chcą zaświadczenie o wysokości odprowadzanych składek z ostatnich 6 miesięcy. Zastanawiam się czy nie zrezygnować bo brać urlop żeby się wybrać do ZUSu mi się nie uśmiecha ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może potwierdzenia przelewów z konta do ZUS by wystarczyły? U mnie przeszło. Konsultant mówił że albo zaświadczenie albo potwierdzenia.

   Usuń
  2. Niestety muszę iść do zusu. Ale dzięki za informacje.

   Usuń
 18. Mam pytanie,jak rezygnować z karty, czy ponosze jakieś koszta lub czy jest jakiś okres minimalny w którym muszę posługiwać się karta? Czy limit kredytu ustalam sam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W placówkach. Bez kosztów. Do otrzymania ostatniego bonu Biedronki musisz mieć kartę. Potem możesz zamknąć. Jaki chcesz limit mówiwsz sam.

   Usuń
 19. Jestem już po rozmowie telefonicznej, jutro mam się udać do banku z wyciągami z 3 miesięcy, Teoretycznie jest wszystko ok. Teraz zastanawia mnie jedna sprawa, o którą zapomniałem się zapytać. W jakich terminach mam wydawać te co najmniej 500 zł? Chodzi o miesiąc kalendarzowy czy okres rozliczeniowy, który można wybrać indywidualnie? Ktoś poruszał ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o miesiące a nie okresy rozliczeniowe. Umowa podpisana w listopadzie = płatności od 1. grudnia.

   Usuń
 20. W regulaminie jest napisane - w 6 kolejnych miesiącach następujących po miesiącu podpisania umowy. Dzisiaj podpisałem umowę, więc uważam, że od grudnia muszę wykonywać transakcje aby załapać się na pierwszy bon.

  diego

  OdpowiedzUsuń
 21. Wysłałam już 2 zgłoszenia - pierwsze w poniedziałek (telefon był nastepnego dnia z bgż, ale rozmówca się rozłączył się), wczoraj wysłałam drugi. Miał ktoś taka sytuację, że nie dzwonili jeszcze? Czy samemu zadzwonić na jakąś infolinię ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwonili kolejny raz ale dopiero do 2-3 dniach

   Usuń
  2. Możesz wysłać kolejne zgłoszenie. To może przyspieszy.

   Usuń
  3. taż tak miałam oddzwoniłam na ten numer ale konsultant mimo że widział mój złożony wniosek powiedział że nie może go rozpatrzeć i że mam czekać na ich kontakt telefoniczny. Następnego dnia dzwonili ale już z innego numeru

   Usuń
 22. Jakie są wymagane minimalne dochody, żeby dostać kartę?

  OdpowiedzUsuń
 23. właśnie zadzwonili do mnie łaskawcy po dobrych 10 dniach i najpierw pan stwierdził, że może dać max limit 1300, po czym po chwili, że jednak nie bo za małe dochody. Podobno musi być 1500.

  OdpowiedzUsuń
 24. Dziś przyszła karta. Mogę już w tym miesiącu (jeszcze w listopadzie) zrobić płatność i bon dostanę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero od grudnia będą ci się liczyć płatności.

   Usuń
 25. Jak są liczone te 2 okresy rozliczeniowe, w których trzeba dokonać płatności po 500 zł, żeby nie płacić za kartę? Jeśli umowę podpiszę w grudniu, to pierwszy okres to styczeń? Czy 30 dni od podpisania umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okres rozliczeniowy zależy od tego jaki dzień wskażesz jako dzień generowania zestawienia transakcji lub dzień spłaty (bo różnie to wygląda, nie wiem jak jest w Paribasie). Czyli nie musi pokrywać się z miesiącami kalendarzowymi.

   Usuń
 26. Zawarłem umowę 3.12.2018. Warunkiem żeby nie płacić przez pierwszy rok za kartę jest wykonanie transakcji karta na łączną kwotę min. 500 zł w czasie dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych .
  W rozmowie z konsultantką uzyskałem informacje że pierwszy okres rozliczeniowy już mi leci, mimo że nie dostałem jeszcze karty kredytowej czyli od 3.12 do 5.01.2019, zaś drugi okres jest od 6.01.2019 do 5.02.2019.
  Czyli troche takie nie halo bo pierwszy okres już mi ucieka a karty nie mam....czyli tak troche pod górkę robią, bo sądziłem że liczy się dopiero od przyszłego pełnego cyklu okres .

  OdpowiedzUsuń
 27. Jak zarejestrować karte na stronie mambonus.pl przeciez tam nie ma takiej opcji.

  OdpowiedzUsuń
 28. po 3 tygodniach do mnie zadzwonili dziś :) wydaje się ze wszystko poszło ok, dosyłałam tylko skan dowodu,w czwartek mam iść podpisać umowę tylko z dowodem, bez dochodów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawi mnie po co bankowi skan dowodu jeżeli umowę podpisuje się w oddziale?
   W jaki sposób trzeba wysłać skan?

   Usuń
  2. W trakcie rozmowy z konsultantem zapytałem o potrzebę wysyłania skanu. Powiedział że skan przesyła się na skrzynkę mailową więc stwierdziłem że rezygnuje z wniosku. Konsultant zapewnił że zaznaczy opcję dostarczenia dowodu w oddziale. Zastanawia mnie taka beztroska Banku olewanie bezpieczeństwa klientów. Nie musimy się na to godzić. Trzeba wymagać od instytucji publicznych aby musiały o bezpieczeństwie bo klient wcale nie musi się znać na wszystkim.
   Prośba do Złotówy aby zapytał bank o takie bezmyślne procedury. Weryfikację przeprowadzi się w oddziale.

   Usuń
 29. Czy próbował już ktoś doładować tą kartą swoje konto Revolut? Czy przechodzi takie coś ?

  OdpowiedzUsuń
 30. umowa podpisana :)czekam na kartę i proszę powie mi ktoś jak tę kartę będę obsługiwała w sensie bez dostępu do bankowości internetowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz mieć dostęp do bankowości bez konta. A jak nie masz to pewne ci będą przesyłać maila lub list z wyciągiem.

   Usuń
  2. Wczoraj złożyłem wniosek przez internet z linku oddzwonił konsultant w ciągu godziny podałem wszelkie dane powiedział że weryfikacja jest poprawna limit przyznany i powinienem się zgłosić dzisiaj do wybranego przez siebie oddziału w celu podpisania umowy a następnie karta Przyjdzie pocztą pojechałem dzisiaj do wskazanego oddziału a tam nikt nikt nic nie wie. I jeszcze pretensje mają do mnie jako klienta że zamiast podjechać do banku i sprawy załatwiać u nich to rozmawiałem z infolinią to żebym teraz jechał do domu i sobie z infolinią wyjaśniał co dalej katastrofa

   Usuń
  3. jak ja poszłam podpisać, to w pierwszej chwili pani też nie wiedział co od niej chcę. Poszla zapytać drugiej i okazało się, że wszystko ok i mogę jednak podpisać.

   Usuń
 31. Hej
  dajcie znać jak ktoś otrzyma pierwszy bon 50zł :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Czy ktoś podpisywał umowę na dniach? Oddzwonili szybko, ale coś nas rozłączyły :( Od dwóch tygodni olewka, nikt nie dzwoni, zero odpowiedzi na maile.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A złożyłeś już wniosek? Do mnie dzwonili 2 razy. Nie mogłem odebrać. wysłałem formularz jeszcze raz i wtedy się zdzwoniliśmy.

   Usuń
  2. tak, nawet dwa razy i nic :(

   Usuń
 33. W pt. wysłany wniosek z linku złotówy, w ten sam oddzwonili po kilku godzinach. Dziś (pn.) podpisałam umowę w oddziale. Uwaga - w umowie nie ma nic potwierdzającego, że bierzemy udział w promocji 300zł, są tylko informacje ad. zwolnienia z opłaty rocznej. Potwierdzili mi na infolinii, że to prawidłowe, u wszystkich tak jest. Jakiś niesmak na dzień dobry pozostał. Ale zobaczymy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, przy umowie nie ma info o promocji. Ale tak też było i w poprzednich edycjach. Liczy się strona złożenia wniosku. Działa, nagrody wydają :)

   Usuń
 34. Jak zarejestrować karte na stronie mambonus.pl przeciez tam nie ma takiej opcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Klikasz Zaloguj się jako klient. Obok będziesz mieć: Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się już dziś i zyskaj dostęp do programu korzyści mamBONUS.

   Usuń
  2. A jak ktoś szuka identyfikatora klienta potrzebnego do rejestracji to podpowiem, bo sam miałem problem ze znalezieniem i musiałem dzwonić na infolinię. Jest on widoczny po zalogowaniu do bankowości Pl@net. W górnym prawym narożniku jest imię i nazwisko a obok kombinacja liczb i liter. I te 6 znaków to własnie ten identyfikator.

   Usuń
  3. a jak ja nie mam dostępu do Pl@net, to skąd mam wziąć ten nr?

   Usuń
  4. Rzekomo można uzyskać na infolinii.

   Usuń
 35. Wczoraj uchwalono na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy, że z nazwy banku znikną bardzo źle kojarzące się 3 litery "BGŻ" - nowa nazwa to BNP Paribas Bank Polska.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że wkrótce znikną te trzy litery z ich logo na tym szklanym pałacu na Służewcu.

   Usuń
 36. rozumiem, że nie ma przeszkód by płatność wykonać na poczcie

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 200 zł w promocji "Konto na zakupy" w BGŻ BNP Paribas