Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów PKO BP (w tym Inteligo): bilet do Cinema City za doładowanie telefonu w T-Mobile

470 zł od Santandera ⭐ BNP Paribas: 370 zł za konto i 550 zł za kartę500 zł od mBanku250 zł od Millennium

20.11.2018

Promocja dla klientów PKO BP (w tym Inteligo): bilet do Cinema City za doładowanie telefonu w T-Mobile

Wystartowała kolejna promocja doładowań telefonu.

Bilet do Cinema City dla klientów PKO BP za doładowanie telefonu w T-MobileTym razem klienci PKO BP załapać się  mogą na bilet do kina, jeśli doładują telefon w T-Mobile. Z udziałem w promocji warto się jednak pospieszyć, bo pula nagród jest ograniczona.

[Aktualizacja: promocja została zakończona z powodu wyczerpania puli nagród.]

Zasady promocji. By zdobyć bilet:
  • w okresie promocji doładuj telefon T-Mobile kwotą min. 100 zł za pośrednictwem bankowości internetowej iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.

Nagrodę otrzymasz w formie elektronicznej - będzie to kod, który bank prześle Ci SMS-em (na numer doładowanego telefonu) najpóźniej do 31.12.2018 r. Kod ten będzie można wymienić na bilet 2D w sieci kin Cinema City najpóźniej do 30.06.2019 r.

Promocja dostępna jest w okresie od 19.11. do 19.12.2018 r., ale na uwadze trzeba mieć fakt, że pula nagród została ograniczona do 2 000 sztuk biletów. Informacja o ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji prawdopodobnie pojawi się na stronie promocji. Powyższy opis powstał właśnie na bazie znajdujących się tam informacji - póki co link do regulaminu tam umieszczony prowadzi do regulaminu poprzedniej edycji (zgłosiłem już to do banku, ale tym samym na chwilę obecną nie wiadomo czy z obecnej edycji skorzystać mogą użytkownicy Konta Inteligo). [Aktualizacja] Prawidłowy regulamin pojawił się jednak na stronie Inteligo. Wynika z niego, że klienci posiadający to konto również mogą skorzystać z promocji. Dobrą informacją wynikającą z regulaminu jest też zapis:
"Jeden Laureat może otrzymać w Promocji więcej niż 1 (jedną) Nagrodę"


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


3 komentarze:

  1. regulamin ciągle linkują stary.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na stronie Inteligo jest załączony prawidłowy regulamin.

    OdpowiedzUsuń
  3. Czy oni faktycznie aktualizują informację o wyczerpaniu puli nagród?

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

350 zł premii + 120 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ do 300 zł zwrotów + do 500 zł za polecenia + więcej w pozostałych promocjach)

Ależ Santander rozpędził się z promocjami. W nowej edycji zgarnąć można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem gwarantowana premia pieniężn...