Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 300 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim

500 zł od Aliora480 zł od Santandera400 zł od BNP Paribas ⭐ Citi: 450 zł za konto + 600 zł za kartę

14.05.2018

Premia 300 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim

Tym razem za wyrobienie karty kredytowej zyskać można w banku z lwem w logo.

Bonus 300 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim
Mamy zatem kolejny bank, który płaci za ten produkt - co najmniej - przyzwoicie. Bo warto przypomnieć, że są jednak banki, które wyrobienie karty wynagradzają sowiciej. W BGŻ BNP Paribas zgarnąć można do 400 zł, a Citibank podbił obecnie stawkę do aż 500 zł.

Dla kogo promocja w ING Banku Śląskim? By wziąć udział w promocji, wystarczy nie posiadać karty kredytowej w ING Banku Śląskim na dzień rozpoczęcia promocji (14.05.2018 r.).

Nagroda. Za spełnienie warunków promocji otrzymasz jednorazowo wypłacany bonus pieniężny w wysokości 300 zł, który bank przeleje na rachunek Twej karty kredytowej w ING Banku Śląskim. Premię można przeznaczyć na dowolny cel, ale w praktyce środki te najlepiej uznać za spłatę wykorzystanego limitu kredytowego (jeśli takowy będziesz posiadać) lub wydać, wykonując płatności kartą. Wypłacanie gotówki w bankomacie lub przelew z karty kredytowej nie będzie bowiem korzystnym rozwiązaniem - o zasadach korzystania z karty kredytowej i o rozróżnieniu transakcji gotówkowych i bezgotówkowych przeczytasz w mym poradniku: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Zyskaj 300 zł z kartą kredytową_05-06.2018 r." i uzyskać tytułową nagrodę gwarantowaną:
  • złóż wniosek o kartę kredytową w systemie bankowości Moje ING albo - jeśli nie posiadasz dostępu do bankowości - w oddziale lub na infolinii ING Banku Śląskiego, podając przy tym kod promocyjny PT180514922 (to warunek konieczny do uzyskania nagrody!)
  • najpóźniej do 30.06.2018 r. zawrzyj umowę o kartę;
  • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o kartę wykonaj co najmniej 5 transakcji kartą (zgodnie z regulaminem mogą to być transakcje bezgotówkowe, gotówkowe czy przelewy z karty, ale w praktyce najlepiej wykonać płatności kartą na dowolne kwoty - transakcje te nie są bowiem obciążane dodatkową prowizją, jeśli są wykonane w polskiej walucie, a także obowiązuje dla nich okres bezodsetkowy);
  • prawidłowo obsługuj zadłużenie na karcie kredytowej;
  • nie rozwiązuj umowy o kartę co najmniej do 30.09.2018 r.;

Jeśli wniosek o kartę kredytową złożysz za pośrednictwem bankowości internetowej ING Banku Śląskiego to pamiętaj, że maksymalny limit na takiej karcie wynieść może 20 000 zł, zaś suma Twych zobowiązań kredytowych (pożyczek do spłacenia czy limitów kredytowych w koncie) przekroczyć nie może 50 000 zł. W przypadku wniosków o kartę składanych w oddziałach banku lub na infolinii maksymalny limit karty to 50 000 zł.

Jeśli chodzi o dochody akceptowane przez bank, to w regulaminie można znaleźć następujący zapis:
"Zastrzegamy, że dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/ chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w Systemie Moje ING w ramach Promocji."

Nagroda ma być wypłacona najpóźniej do 10.10.2018 r. na rachunek karty kredytowej.

Karta kredytowa w ING Banku Śląskim - prześwietlenie


W regulaminie promocji ING Bank Śląski nie wskazuje jaką kartę kredytową należy wyrobić, więc wychodzi na to, że można wybrać dowolną z dostępnych w ofercie banku. Może więc to być karta Visa lub Mastercard.

W przypadku pierwszej z nich opłata roczna wynosi 35 zł - jest ona pobierana z dołu w każdą rocznicę ważności karty. Można jej jednak uniknąć, jeśli średnia miesięczna wartość płatności kartą wykonanych w ciągu 12 miesięcy wyniesie co najmniej 200 zł (w sumie w rok należy więc wydać min. 2 400 zł). W przypadku karty Mastercard opłata roczna wynosi 50 zł, a zwalnia z niej wykonanie płatności na co najmniej 500 zł miesięcznie (a więc 6 000 zł w rok).

Na koniec, osobom jeszcze niebędącym klientami ING Banku Śląskiego, przypomnę, że do wzięcia jest do 140 zł za konto osobiste.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

159 komentarzy:

  1. Czyli jak mam firmę to mnie wykluczają???

    OdpowiedzUsuń
  2. jaki minimalny dochód jest wymagany?

    OdpowiedzUsuń
  3. Niby tylko 5 płatności na dowolne kwoty ale jednak trzeba więcej popłacić by nic za kartę nie zapłacić. W maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu a może jeszcze w październiku po 200 zł to daje już 1200 zł...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. konsultant w rozmowie telefonicznej stwierdził że aby nie płacić za kartę rezygnując z niej po 6 m-c trzeba wydać nią 2400 zł

      Usuń
    2. to jest wyliczenie do płaty rocznej. W ciągu miesiąca nie są pobierane żadne opłaty.

      Usuń
    3. Wydaje mi się że mogą pobrać. No ale w sumie trudno. 265 zł i tak godziwe :)

      Usuń
  4. Kartę wyklikałem sobie już w bankowości. Mam wpływ wynagrodzenia na konto w ING więc pewnie temu tak łatwo.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. U mnie tak łatwo nie poszło. Musze iść do oddziału.

      Usuń
    2. Też mam wpływy na ING i wybrałem minimalna kwotę 500 zł. Wniosek pozytywnie ale samo podpisanie do oddziału muszę iść.

      Usuń
    3. Byłem w oddziale i okazała się że jeszcze nigdy mnie nie widzieli w banku dla tego musiałem się tam udać. Chodziło o weryfikację z dowodu osobistego i uaktualnienie danych które były zgodne, ale niby bank nie miał mojego podpisu. Tak samo w sytuacji żony.

      Usuń
  5. Nie wiem czemu odrzuca mi wniosek o kartę w bankowości. Czy to, że niedawno brałem kartę kredytową w Getin może być powodem?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mozesz już nie miec zdolności kredytowej, za mały dochód, albo poprzednia karta zanizyla Ci mocno scoring

      Usuń
    2. Mi też odrzuciło. W oddziale banku przeszło bez probelmu.

      Usuń
  6. a jak to jest z tą opłatą za kartę?, bo ja to z kartami początkująca. Wezmą od razu te 35 zł za rok? To jeśli się nawet nie wyda po te 200 zł średnio na msc to i tak będzie to opłata za cały rok,a w październiku dziękujemy za kartę to na czysto i tak 265 zł :)
    czy może to inaczej wygląda?

    OdpowiedzUsuń
  7. "W przypadku pierwszej z nich opłata roczna wynosi 35 zł - jest ona pobierana z dołu w każdą rocznicę ważności karty."
    A zatem czy taki scenariusz: otwieram np 06 zamykam po wypłacie premii czyli 10, spowoduje uniknięcie opłaty (przy założeniu że nie wydaję owych 200 zł) ? A jeśli nadzieję się na opłatę to czy będzie to 35 zł czy tylko za miesiące posiadania karty. Przy tylu moneybackach które posiadam to pytanie jest dość istotne. Korzystniej jest dla mnie wydać te 200 zł w innym banku niż w ING dla uniknięcia opłaty, a może nawet uda się i tu jej uniknąć.....

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeśli już to chyba proporcjonalnie. Za 5 miesięcy = 5/12*35 zł. Tak chyba to powinno wyglądać.

      Usuń
  8. Bardziej opłaca się wnioskować o kartę w czerwcu. Zawsze miesiąc bliżej do wypłaty premii bo termin i tak jest taki sam dla wszystkich.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No też się właśnie wstrzymam do czerwca.

      Usuń
  9. gdzie trzeba wejść w moje ING, żeby zlożyć wniosek o karte internetowo?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oferta ING > Karty i płatności telefonem > Karty kredytowe

      Usuń
  10. Można uniknąć opłaty za kartę? https://www.ingbank.pl/_fileserver/item/1122377

    OdpowiedzUsuń
  11. Jesli nie mam u nich konta to niestety tylko oddział??

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ja złożyłem w bankowości internetowej wniosek, rozpatrzyli pozytywnie ale i tak zapraszają do oddziału :)

      Usuń
    2. Anonimowy14 maja 2018 20:29
      albo infolinia. Wtedy pewnie via kurier.

      Usuń
  12. Jak dostanę kartę bo już niby wniosek rozpatrzony każą tylko podejść do oddziału w celu podpisania umowy o kartę to czy 35 zł opłaty rocznej pobiorą już w maju 2018 r czy w maju 2019 r ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. w maju 2019 bo pobierają dopiero w rocznicę.

      Usuń
    2. Czyli karte kredytowa trzeba miec co najmniej rok?

      Usuń
    3. Nie ma takiego wymogu.

      Usuń
  13. U mnie jeszcze inaczej wyglądała procedura, wczoraj koło 13 poszedł wniosek, w trakcie dostałem info ze zostanie zweryfikowany w ciągu 24 godzin. I tak dzisiaj chwilę po 8 rano dostałem informację że mogę dokończyć wniosek, dało się już wyklikać do końca bez wizyty w oddziale i wysyłania dokumentów
    Miałem jako dochód podaną umowę o pracę (wpływ do ING) i jednocześnie własną działalność gospodarczą, także pewnie dlatego musiałem poczekać.

    OdpowiedzUsuń
  14. w którym momencie wnioskowania wpisuję ten kod promocyjny?

    OdpowiedzUsuń
  15. Dziś w oddziale przyznali mi tą kartę. Pani powiedziała, że jak zrezygnuje np po tych 6 miesiącach to nie naliczą mi tej opłaty 35 zł, bo ona się nalicza na koniec. Także super. Oby więcej takich promocji.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No to git. Skoro kolejne źródło potwierdza to musi tak być.

      Usuń
    2. Byłam w oddziale i taką samą informację uzyskałam - jeśli zreygnuję przed upływem roku to opłata nie zostanie pobrana.

      Usuń
  16. "Zastrzegamy, że dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/ chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w Systemie Moje ING w ramach Promocji."

    ...w systemie More ING, czyli jak wnioskuję w oddziale lub na infolinii to może być świadczenie zZUS?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Podbijam pytanie, czy ktoś coś wie więcej w tym temacie jak to jest?

      Usuń
    2. Można ale wtedy w oddziale.

      Usuń
    3. No właśnie oto odpowiedź od pracownika banku:
      Szanowny Panie,

      jeżeli dochodem jest zasiłek macierzyński/chorobowy to można złożyć wniosek:

      na infolinii pod numerem 32 357 00 69,
      w dowolnym oddziale banku.

      W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu z nami również na czacie.


      Z pozdrowieniami
      Patrycja Tarkowska
      Starszy Specjalista

      Usuń
  17. a mi wniosek odrzucili :(

    OdpowiedzUsuń
  18. Wy też kartę visa dostaliście bez możliwości płacenia zbliżeniowego ? Moja karta i żony nie ma tej funkcji i każdą opłatę nawet poniżej 1 zł muszę pin wklepywać i kartę do czytnika wkładać. Pani z banku powiedziała że te karty nie mają możliwości płatności zbliżeniowych.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. tak.....też się wczoraj zdziwiłam! :( Myślałam, że karta zbliżeniowa to już standard

      Usuń
    2. Prawda. Z taką kartą zostali w XX w. Debetówka do konta jest zbliżeniowa choć też Visa.

      Usuń
    3. A więc 5 płatności i karta do szuflady, nie ma się co męczyć, choć we wszystkich innych bankach mam już płatności wykonane to nie będę płacić z ING bo denerwuję mnie to ciągłe wkładanie karty i podawanie pinu

      Usuń
    4. Od 28 maja można już płacić zbliżeniowo "zwykłą" (nie złotą i nie platynową) kartą kredytową Visa i Mastercard.

      Usuń
    5. Dzisiaj odebrałem kartę i wg info w bankowości internetowej moja Visa ma płatności zbliżeniowe aktywne :)

      Usuń
    6. Niedawno wprowadzili zbliżeniowe kredytówki. Teraz dostałem Visę i już jest taka.

      Usuń
  19. Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości - w dwóch różnych placówkach (Kalisz, Ostrów Wlkp.) potwierdzono, że w przypadku rezygnacji z karty przed upływem 12 miesięcy opłata roczna nie będzie naliczona.

    OdpowiedzUsuń
  20. Jak długo czeka się na zaktualizowanie danych w BIKu? Jakiś czas temu zmniejszyłem limit na karcie w Citi żeby starać się o kartę ING ale cały czas widnieje informacja o starym, dużo większym limicie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zazwyczaj w ciągu miesiąca aktualizacja powinna już być.

      Usuń
  21. Czy mogę wnioskować o kartę bez posiadania konta osobistego?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak,nie trzeba zakładać konta

      Usuń
    2. Chyba żaden bank nie wymaga konta do karty kredyt. Chyba że się mylę? Ktoś coś zna?

      Usuń
  22. Czy karta jest wysyłana poczta listem zwykłym czy w oddziale można odebrać? W ciagu 30 dni od zawarcia umowy należy wykonać 5 transakcji także aby otrzymać premie

    OdpowiedzUsuń
  23. witam
    czy zakupy waluty w internetowych kantorach walutowych traktowane są jak przelew czy płatność kartą?

    OdpowiedzUsuń
  24. Jeśli karta ma możliwość płacenia zbliżeniowo a nie działa można włączyć tą opcje w ustawieniach w ing online. Ja miałem wyłączone i włączyłem.

    OdpowiedzUsuń
  25. Cześć, podpowiedzcie proszę jak zamierzacie podjąć środki w ramach w/w promocji. Mam spłaconą kartę kredytową, mógłbym wydać nią 300 zł i czekać aż bank to spłaci, ale wolę w tym czasie płacić kartą BGŻ gdzie z cashbacków ugram 25 zł. Czy lepiej zostawić te środki na karcie ING (niekiedy banki naliczają opłaty za nadwyżki pieniędzy na kartach kredytowych) czy może wypłacić z bankomatu i zamknąć kartę? (wtedy opłata za podjęcie z bankomatu ING wynosi 6 zł ale mam problem z głowy).

    OdpowiedzUsuń
  26. Czy ktoś otrzymał jakiekolwiek potwierdzenie przyznania nagrody, albo już nawet samą nagrodę?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przecież w regulaminie jest napisane, że wypłata nagrody na kartę kredytową nastąpi 10 października.

      Usuń
    2. Do 31.10 będą jeszcze premie za polecenie :) Zapowiada się na bogato.

      Usuń
    3. @Anonimowy 5 października 2018 01:26
      W regulaminie jest napisane, że wypłata nagrody nastąpi nie 10 października, a najpóźniej do 10 października.
      Może już wypłacali?

      Usuń
    4. Niczego jeszcze nie wypłacili.

      Usuń
    5. Znając życie będzie 10-go

      Usuń
    6. Nagroda jest już przyznana, mimo że ing żadnego info nie wysyła!
      Zrobiłem przelew wewnętrzny z karty kredytowej na konto oszczędnościowe na 300zł. Na karcie kredytowej saldo zostało takie samo, a na koncie oszczędnościowym przybyło 3 stówki;)) sprawdźcie czy u Was też działa!

      Usuń
    7. Przecież taki przelew kosztuje. DO czego ty namawiasz?!

      Usuń
    8. czy takie przelewy z karty kredytowej na konto jest bezpłatne? Sądziłam że należy ta kwotę wykorzystać poprzez transakcję kartą.

      Usuń
    9. Jaki jest koszt przelewu na ROR lub rachunek oszcz., czy ktoś pamięta na szybko? Debet mam spłacony, nie chcę wydawać kartą ing 300 zł. Lepiej zrobić to przy użyciu BGŻ i w ramach promocji "Premia za aktywność" odebrać w kolejnym miesiącu do 25 zł.

      Usuń
    10. Zgodnie z tabelą opłat i prowizji (str. 20) znajdującą się na końcu wpisu, przelew z rachunku karty kredytowej dokonywany w systemie bankowości internetowej kosztuje 2% kwoty przelewu min. 5 PLN. Jak łatwo policzyć 300 zł x 2% = 6 zł.

      Możemy też zachować środki na karcie, nawet jeżeli jest w całości spłacona. Za przekroczenie limitu kredytowego nie jest naliczana ani pobierana jakakolwiek opłata (również str. 20 niniejszego dokumentu).

      Usuń
    11. Nie wiem czy to zadziała ale planuję wypłacić 294,12 zł, wtedy bank pobierze prowizję 2% czyli 5,88 zł.
      Gdybym zdecydował się wziąć całe 300, wtedy bank naliczy 6 zł. Czyli netto pozostanie 294 zł (o 12 gr. mniej).

      Uprzedzając pytanie, nie jestem z Krakowa a moi rodzice nie pochodzą ze Szkocji :)

      Usuń
    12. Anie lepiej doładować Revolut i bez kosztów mieć okrągłe 300 zł?

      Usuń
    13. Nie bo Revolut to pośrednik finansowy nieobjęty gwarancjami BFG. Równie dobrze mógłbym to przelać do Amber Gold.

      Usuń
    14. W pełni popieram. Firma/fintech/startup. Zwał jak zwał. Ale żadnych gwarancji. Regulacje liche a ludzie lecą jak ćmy do światła.

      Usuń
  27. U mnie nadal nie ma. No to czekamy do jutra.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Potwierdzam, u mnie nie ma a nagroda za przelew blik 10 zł wpłynęło o północy dzień później czyli obstawiam 23:59 10-10.2018 :)

      Usuń
  28. Jak ktoś otrzyma jutro premię 300 zł prosze o info

    OdpowiedzUsuń
  29. Jest 10 październik i brak nagrody.

    OdpowiedzUsuń
  30. U mnie też nie ma ani zlotowki...

    OdpowiedzUsuń
  31. u mnie tez null , nie ładnie grają:(

    OdpowiedzUsuń
  32. Zapis że premia wypłacona ma być do 10 świadczy że powinna być 9 pazdziernika najpozniej

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Do 10 oznacza że włącznie. Gdyby miało być wcześniej to zapis brzmiałby 'przed 10'.

      Usuń
  33. przecież mają czas do 23:59 :D

    OdpowiedzUsuń
  34. Czy macie spłaconą kartę :)?

    OdpowiedzUsuń
  35. U mnie i żony też nic :-(

    OdpowiedzUsuń
  36. Odpowiedzi
    1. U mnie również. Limit 4000 zł i ani grosza więcej, nigdzie. Wszystko przeklikane.

      Usuń
  37. Na karcie mam 500 zł (transakcje potrzebne do nagrody zrobiłem na samym początku, spłaciłem i nie ruszałem karty więcej). Rozumiem że dziś powinienem się zalogować i widzieć tam 800 zł? Ktoś w komentarzach powyżej pisał że przelał z karty 300 zł i mu się saldo nie zmieniło z powodu rzekomej niewidzialnej nagrody ale wg. mnie to lipa. Czekam na info...

    OdpowiedzUsuń
  38. Chyba nie ogłoszą teraz, że promocja i regulamin były ogłoszone przez pomyłkę?

    OdpowiedzUsuń
  39. Odpowiedź jaką dostałem na FB:
    Za promocję „Zyskaj 300 zł z kartą kredytową” nagrody wypłacamy dzisiaj. Jeśli spełniłeś warunki, nagrodę wypłacimy do końca dnia na rachunek karty kredytowej.

    OdpowiedzUsuń
  40. Pisałem do nich na fb pisali mi że dzisiaj do końca dnia mają czas wypłacić

    OdpowiedzUsuń
  41. Odpowiedzi
    1. U mnie brak :(

      Usuń
    2. potwierdzam. Tytułem "promocjazyskaj 300 zł z kartą"

      Usuń
    3. A u mnie nie ma.

      Usuń
    4. Może masz spłaconą kartę i nie widać kasy. Na żony koncie była wykorzystana kasa na kk i karta została prawie spłacona, na moim koncie miałem spłaconą karę i nie było widać tej premii więc zrobiłem doładowanie revoluta 300 zł i nadal kk jest jak było a kasa na revolucie się pojawiła. Teraz tylko przelew do Polski ze 3 dni robocze i 300 zł wraca :)

      Usuń
    5. Anonimowy 10 października 2018 17:41
      Ale przecież to promocyjne zasilenie rachunku karty powinno być widoczne w historii operacji - bez względu na to, czy limit karty był wykorzystany czy nie.

      Usuń
    6. Dokładnie. Kasa jest widoczna w historii i w saldzie środków dostępnych na karcie.

      Usuń
  42. Też już mam kasę

    OdpowiedzUsuń
  43. Jest zaksiegowana ale na koncie na razie do wydania tylko limit bez dodatkowych 300 pln :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Skoro "jest zaksięgowana", to powinna być widoczna w historii. Jest widoczna w historii?

      Usuń
  44. U mnie dalej nic nie ma, czy jest ktoś jeszcze komu ING nie przelało nagrody ?

    OdpowiedzUsuń
  45. Nie uzyskawszy odpowiedzi od banku liczę na bankobiorcow- zamknąłem kartę 01.10.2018 czy mając konto osobiste tamże powinni przelać premie?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W takiej sytuacji w ogóle nie dostaniesz nagrody, bo według regulaminu promocji (punkt 21 zdanie drugie): "W momencie wypłaty nagrody musisz być posiadaczem karty kredytowej wydanej w trakcie trwania Promocji."

      Usuń
  46. Ja jeszcze nie mam. Umowa podpisywana w banku - coś czuję że chcą mnie orżnąć i będzie rekamacja :-)

    OdpowiedzUsuń
  47. Karta powinna być aktywna aż do dziś czyli do chwili wypłaty premii....

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To po co pkt: g) nie rozwiązać umowy o kartę kredytową i być jej posiadaczem co najmniej do dnia 30.09.2018 r.???

      Taki jest w regulaminie.

      Usuń
    2. Jest też pkt 21: "Wypłata nagrody nastąpi najpóźniej do 10.10.2018 r. na rachunek karty kredytowej. W momencie wypłaty nagrody musisz być posiadaczem karty kredytowej wydanej w trakcie trwania Promocji."

      Usuń
    3. Czyli dałem ciała?!:( Ma ktoś pomysł na sensowną reklamację bo w końcu jeden punkt wyklucza 2gi(niestety skupiłem się na pierwszym:)

      Usuń
  48. Właśnie wpłynęło 300.Ja tez podpisywalem umowe w banku Widac,ze będą przelewać do oporu,a więc należy uzbroić się w cierpliwosc...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jerzy, a limit karty miałeś wykorzystany, czy wpływ tych 300 zł spowodował powstanie nadpłaty na rachunku karty ponad przyznany limit?

      Usuń
    2. U mnie karta całkowicie spłacona. Powstała nadpłata.

      Usuń
    3. Ja dostałem nadpłatę

      Usuń
    4. Limit karty miałem wykorzystany

      Usuń
  49. 300 zł jest. No to teraz jeszcze czekam na 200 za kartę dodatkową :)

    OdpowiedzUsuń
  50. czy jest ktoś to premii nie dostał a spełnił warunki?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. u mnie tak było. napisałem reklamację. umowa podpisana w banku.

      Usuń
  51. Ja nie dostałam, na innym blogu kilka osób pisze że też nie dostali.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wygląda więc na to, że nie tylko ja zawiodłem się na ING Banku Śląskim.

      Usuń
  52. Dostalem info ze zamiast splacic karte do 2 sierpnia splacilem 3ciego i stad brak premii. Gdzies byla taka informacja??

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "prawidłowo obsługuj zadłużenie na karcie kredytowej"

      Brak spłaty (choćby minimalnej) = brak premii.

      Usuń
    2. Ale składałbym reklamację. Jakoś uargumentuj spóźnienie. Dzień to nie dużo.

      Usuń
    3. czy to oznacza, że jeśli jest cykl rozliczeniowy karty np. od 7.07 do 6.08 to kartę należy spłacić 6.08? I każdy dzień zwłoki odbiera możliwość wypłaty premii?

      Usuń
    4. Dawid Domański, a jakim cudem dostałeś już odpowiedź?

      Usuń
    5. Czat online. Reklamacja zlozona

      Usuń
    6. Anonimowy11 października 2018 11:19
      nie wiem ile wynosi okres bezodsetkowy w ING ale jeśli dajmy na to że 56 dni to od 6.08 jest jeszcze 26 dni na spłatę.

      Usuń
    7. Zasady działania karty kred. Złotówa tu ładnie wyjaśnił:
      https://bankobranie.blogspot.com/2015/02/karta-kredytowa-12-kluczowych-zasad.html

      Usuń
  53. Odpowiedzieli komuś na reklamację?

    OdpowiedzUsuń
  54. Reklamację zlożyłem telefonicznie 11. Dziś ok 15.00 wypłacił premię.

    OdpowiedzUsuń
  55. Jak sprytnie zamknąć kk po uzyskaniu premii?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zapewne tak jak konto czyli tylko w oddziałach.

      Usuń
  56. Reklamacja złożona 10.10 a odpowiedzi nadal brak, czy tak samo jest u was?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Potwierdzam, też czekam na odp

      Usuń
    2. Dzięki za potwierdzenie :)

      Usuń
    3. A jesteście pewni, że te wasze zgłoszenia zarejestrowali jako reklamacje, dostaliście potwierdzenia z numerem? Ja złożyłem reklamację w bankowości internetowej, a po dwóch dniach okazało się, że w ogóle nie została zarejestrowana jako reklamacja.

      Usuń
    4. Tą reklamacje wysylacie z panelu użytkownika ING online w wiadomości czy do banku mailem?

      Usuń
    5. To możliwe. Ja w innej promocji złożyłem reklamację. W tytule wpisałem "Reklamacja" a oni sobie odpowiedzieli jakby nigdy nic. Na pewno nie była to odpowiedź na reklamację bo nie zawierała wszystkich klauzul o odwołaniu itp

      Usuń
  57. Otrzymałem informację, że premię za KK wypłacą do 8 stycznia. Przecież jej zwrot miał nastąpić do 10 października. Ktoś miał podobną odpowiedź?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To chyba im się coś rypnęło. Do 8.01 ma być premia za konto w tej promocji:
      https://bankobranie.blogspot.com/2018/05/ing-bank-slaski-gwarantowane-140-zl-za-konto-direct.html

      Usuń
    2. Ale co znaczy "otrzymałem informację"? W odpowiedzi na reklamację czy jak?

      Usuń
    3. W odpowiedzi na zgłoszoną reklamację. Zadzwoniłem później na infolinię i trafiłem na bardziej kompetentną osober.
      Wczoraj dostałem potwierdzenie, że premię wypłacą w ciagu 5 dni roboczych.
      Mam nadzieję, że w styczniu będzie wszystko zgodnie z planem.

      Usuń
  58. Mam odpowiedź pozytywną. Mieli problem techniczny i nie odnotowali kodu promocyjnego. Maja wypłacić premię do 2 dni roboczych.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A mi do 5 dni roboczych. Wygląda na to, że mają niezły bajzel, skoro nawet terminy dają różne.

      Usuń
    2. wygląda na to, ze tak. Niestety nie mam nadal wpłaty. Mają czas do końca dnia, jeżeli miałoby być te 2 dni robocze.

      Usuń
    3. No wreszcie wypłacili.

      Usuń
    4. po jakim czasie? u mnie minął określony czas dwóch dni roboczych i nadal pusto...:/

      Usuń
  59. Taka ciekawostka. Jak się złoży dyspozycję w ramach reklamacji to te 300 zł będzie przeksięgowane przez bank bez prowizji. Tak przynajmniej mi obiecano.

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz 480 zł w gwrantowanych bonusach za konto w Santander Banku + 7% dla oszczędności + do 100 tys. zł do wygrania w loterii

Oto nowa edycja promocji konta osobistego  w Santander Banku. Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł, bon o wartości 100 ...