Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowa dostawa z PizzaPortal.pl w piątki dla płacących BLIKiem

470 zł od Santandera300 zł od Pekao ⭐ BNP Paribas: 370 zł za konto i 550 zł za kartę250 zł od Millennium

05.04.2018

Darmowa dostawa z PizzaPortal.pl w piątki dla płacących BLIKiem

BLIK wraz z PizzaPortal.pl zaserwował promocję dla smakoszy.

Darmowa dostawa z PizzaPortal.pl w piątki dla płacących BLIKiem.png
W prosty sposób można zaoszczędzić na koszcie dostawy zamawianego jedzenia. By nie płacić za dowóz w piątki, wystarczy na PizzaPortal.pl zapłacić BLIKiem. I tyle.

Rabat w wysokości odpowiadającej kosztom dostawy naliczany jest już na bieżące zamówienie. By tak się stało, na PizzaPortal.pl wystarczy wybrać BLIKa jako sposób płatności.

Promocja obowiązuje wyłącznie w piątki, w okresie od 6.04. do 29.06.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli środków przewidzianych na pokrycie kosztów dostawy. A organizator przygotował na ten cel 140 000 zł. 

Z promocji skorzystać można wielokrotnie.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Adrianowi.

Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Jak w piątki to tylko bezmięsne - ja wtedy poszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. HEHE w pierwszej chwili serce zamarło bo przeczytałem "DARMOWA PIZZA" w piątki

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak się płaci tym blikiem? Zamiast przyłożyć kartę to wpisuje się kod z apki czy jakoś inaczej? Bo za każdym razem jak pytam czy mogę zapłacić blikiem to kasjerki patrzą na mnie jak na przybysza z innej planety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reakcja tych kasjerek jest jak najbardziej normalna - zawsze gdy stoję w kolejce do kasy i widzę leszcza ze smartkiem to mnie zastanawia kiedy wreszcie to się ten cyrk zakończy, bo szanse na przyjęcie się tej formy są niemal zerowe!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

350 zł premii + 120 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ do 300 zł zwrotów + do 500 zł za polecenia + więcej w pozostałych promocjach)

Ależ Santander rozpędził się z promocjami. W nowej edycji zgarnąć można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem gwarantowana premia pieniężn...