Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rabat 10 zł na PizzaPortal.pl za płatność z Visa Checkout

470 zł od Santandera300 zł od Pekao ⭐ BNP Paribas: 370 zł za konto i 550 zł za kartę250 zł od Millennium

17.01.2018

Rabat 10 zł na PizzaPortal.pl za płatność z Visa Checkout

Wystartowała kolejna edycja promocji, dzięki której można zjeść taniej o dychę.

Rabat 10 zł na PizzaPortal.pl dla płacących z Visa Checkout
A warunki są bardzo proste. Wystarczy złożyć zamówienie w serwisie PizzaPortal.pl i jako formę płatności wybrać Visa Checkout. Wtedy z automatu, już na bieżące zamówienie, otrzymasz rabat w wysokości 10 zł.

I w krótkim wstępie już zostało omówione praktycznie wszystko co najważniejsze. Dodam jeszcze tylko, że rabat jest naliczany wyłącznie w przypadku zamówień na co najmniej 20 zł. Promocja działa tylko i wyłącznie na stronie internetowej (nie zadziała w aplikacji mobilnej). Z rabatu skorzystać można jednorazowo (aczkolwiek wypróbowanie przy kolejnym zamówieniu podania innego adresu mailowego i numeru telefonu może przynieść sukces).

Promocja ma być dostępna do 15.03.2018 r., aczkolwiek jej organizator zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zakończenia akcji.


Czym jest i jak działa Visa Checkout?


Promocji dla osób korzystających z Visa Checkout było już sporo. Jeśli jednak dotąd nie było Ci dane z nich korzystać, to podsuwam krótki filmik z najważniejszymi informacjami:


W skrócie: Visa Checkout to portfel elektroniczny, w który zapisywać można karty płatnicze. Dokonując płatności online, w serwisie akceptującym taką formę płatności, nie będzie już potrzeby podawania danych z karty za każdym razem. Wystarczy wtedy zalogować się do portfela i wskazać kartę, którą płatność ma zostać wykonana.

Przy okazji dzisiejszego wpisu przypomnę, że koszty życia obniżyć można też dzięki innej promocji. Sprawdź jak uzyskać rabat 50% na bilety komunikacji miejskiej dla płacących BLIKiem.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Wystarczy zmieniać maila i można zamawiać wielokrotnie. Sprawdzone w poprzedniej edycji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Promocja sprawdzona. Działa świetnie. Zamiast 22,50 płaciłem 12,50 zł

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja mam pytanie, czy płatności przez Visa Checkout są traktowane jak płatności kartą? Bo nie wiem czy można je uwzględniać jako płatność w internecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, normalnie księgowana jako karta, tylko nie wiem czy przechodzi zwrot 5% w eurobank?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

350 zł premii + 120 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ do 300 zł zwrotów + do 500 zł za polecenia + więcej w pozostałych promocjach)

Ależ Santander rozpędził się z promocjami. W nowej edycji zgarnąć można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem gwarantowana premia pieniężn...