Bankobranie: najlepsze promocje bankowe, konta, karty i lokaty w bankach: Darmowe bilety do kina Helios za kartę dodatkową od BZ WBK
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

12.01.2018

Darmowe bilety do kina Helios za kartę dodatkową od BZ WBK

Wystartowała druga edycja promocji dla posiadaczy karty kredytowej w Banku Zachodnim WBK.

Bilety do kina Helios za dodatkową kartę do karty kredytowej BZ WBK
Za wyrobienie karty dodatkowej bank w prezencie rozdaje darmowe bilety do kina. Warunki są banalnie proste, więc trzeba mieć na uwadze, że ograniczona pula darmowych biletów może się szybko wyczerpać.

Dla kogo promocja? Z promocji skorzystać mogą posiadacze karty kredytowej 1|2|3, Visa Silver Akcja Pajacyk, Mastercard Silver, WORLD Mastercard lub Visa Platinum.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Dodatkowe kino z kartą kredytową - II edycja" należy w okresie od 2.01. do 31.03.2018 r.:
 • złożyć wniosek o dodatkową kartę kredytową (można to zrobić w placówkach banku lub na infolinii);
 • zawrzeć umowę o wydanie w/w karty (wydają kartę dodatkową dla osoby trzeciej niezbędne jest wspólne stawienie się z tą osobą w placówce banku celem podpisania umowy).

Choć do jednej głównej karty kredytowej wydać można nawet 3 karty dodatkowe to w promocji nagrodzone zostanie wyłącznie wyrobienie jednej takiej karty. Nagrodę otrzyma 800 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji.

Nagroda - w postaci dwóch voucherów wymienialnych na bilety 2D i 3D (w tym drugim przypadku voucher nie obejmuje ceny wynajmuj okularów) w kinach sieci Helios - zostanie przekazana SMSem w ciągu 14 dni od zawarcia umowy o kartę dodatkową. Na ten moment należy mieć wyrażoną zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie posiadać sprzeciwu wobec przetwarzania prze bank danych w celach marketingowych.

Vouchery będzie można zrealizować do 31.12.2018 r.

Czym jest karta dodatkowa? To karta, którą posiadacz karty kredytowej może udostępnić bliskiej i zaufanej osobie albo (jak wynika z informacji udzielanych przez infolinię) również zawnioskować o wydanie jej dla siebie. Nie wiąże się ona z nowym limitem kredytowym, ani z dodatkowym obciążeniem, a jest możliwością korzystania z limitu kredytowego przypisanego dla głównej karty kredytowej. I to posiadacz tej głównej karty nadal pozostaje osobą odpowiedzialną za spłatę zobowiązań.

Ile kosztuje dodatkowa karta kredytowa? Tutaj mam bardzo dobrą wiadomość. BZ WBK wydaje karty dodatkowe za 0 zł. Za ich posiadanie nie ma też opłat (ani miesięcznych, ani rocznych).

💡 A może spróbować kartę kredytową w innym banku? Sprawdź promocję Citibanku, w której za darmową kartę Citi Simplicty otrzymasz bon 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka.


Jeśli nie chcesz przegapić podobnych promocji w przyszłości, skorzystaj z darmowego newslettera dla Czytelników bloga. To zero spamu i najpewniejsze źródło powiadomień o nowych wpisach na blogu (które wysyłam zazwyczaj do 2 razy w tygodniu):


Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Wpisze tutaj,bo post swiezy- BGZ ma niezla lokate na 3,6mcy na spore sumy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe gdzie pisze bo na stronie BGŻ nic ciekawego nie ma.

   Usuń
 2. Da sie zrezygnowac z karty dodatkowej telefonicznie? Bo mam na brata z promocji priceless i raczej nie bedzie mi juz potrzebna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Tylko w oddziale.

   Usuń
  2. Właśnie debetowa na pewno w oddziale a kredytowa chyba na infolinii też

   Usuń
  3. Z pewnością. Debetowa tylko w oddziale, kredytowa również przez infolinię. Przetestowane.

   Usuń
  4. Tak, z karty kredytowej można zrezygnować telefonicznie. Nawet jak się idzie do oddziału to dają telefon do zadzwonienia.

   Usuń
 3. Jak brałem udział w poprzedniej edycji to teraz też mogę? Czy obowiązuje ograniczenie że nagroda jest tylko za pierwszą kartę dodatkową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro to nowa edycja to czemu nie?!

   Usuń