Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 10 GB Internetu miesięcznie przez rok za darmo do konta firmowego w PKO BP

450 zł od Santandera360 zł od Millennium420 zł od BNP Paribas400 zł do Biedronki od Citi

16.10.2017

10 GB Internetu miesięcznie przez rok za darmo do konta firmowego w PKO BP

W PKO BP wystartowała kolejna promocja konta firmowego.

10 GB Internetu miesięcznie za konto firmowe w PKO BP
Otrzymać można 10 GB Internetu miesięcznie za darmo przez rok. Za spełnienie banalnie prostych warunków. Jest to alternatywna propozycja do trwającej obecnie 2. edycji promocji, w której PKO BP płaci 200 zł za otwarcie konta z polecenia.

Dla kogo promocja "PKO Konto z Internetem"? Propozycja skierowana jest do osób prowadzących działalność gospodarczą, mogących skorzystać z oferty PKO Konto Firmowego lub PKO Rachunek dla Biznesu, które na dzień 10.09.2017 r. nie posiadały w PKO BP rachunku firmowego.

Zasady promocji. By załapać się na akcję i zdobyć darmowy Internet:
 • zawnioskuj o konto firmowe i najpóźniej do 31.10.2017 r. zawrzyj umowę; 
 • podczas zawierania umowy podaj swój numer telefonu komórkowego (w celu otrzymania nagrody wyraź też zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych); 
 • podpisz oświadczenie potwierdzające akceptację regulaminu.

Najpóźniej do 30 dni od spełnienia warunków promocji bank prześle Ci SMSem kod (ważny maksymalnie do 29.11.2017 r.), który będzie można wykorzystać na  stronie klient.orange.pl/PKOBP celem odbioru nagrody. Pula nagród w promocji jest limitowana - w przypadku ich wyczerpania bank poinformuje o zakończeniu akcji na swej stronie internetowej.

By móc korzystać z Internetu otrzymasz kartę SIM z dostępem do Internetu mobilnego (z limitem 10 GB miesięcznie) w sieci Orange. Roczny limit liczony jest od aktywacji tejże karty SIM. Wartość nagrody wyceniono na 180 zł brutto.

Warunkiem otrzymania kodu jest posiadanie aktywnego konta na moment wysyłki SMSów z kodami. Warto przy tym jednak pamiętać, że w przypadku likwidacji rachunku firmowego przed upływem trzech miesięcy od daty jego otwarcia, bank pobierze za to opłatę w wysokości 100 zł.


W związku z tym, że jest to promocja dla firm, warto też zwrócić uwagę na kwestię podatkową, o której w regulaminie wspomina również bank:
"W przypadku osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, otrzymana nagroda podlega opodatkowaniu na zasadach przewidzianych w Ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych. 
W przypadku podatników podatku dochodowego od osób prawnych, otrzymana nagroda podlega opodatkowaniu na zasadach przewidzianych w Ustawie o podatku dochodowym od osób prawnych. 
W przypadku rolników otrzymana nagroda podlega opodatkowaniu na zasadach przewidzianych w Ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych."

W promocji założyć można PKO Konto Firmowe lub PKO Rachunek dla Biznesu. Standardowo w takim miejscu prześwietlam szczegóły oferty, ale by nie powielać treści w odstępie zaledwie 10 dni, celem poznania głównych cech tych kont, w tym warunków do spełnienia, by nie ponosić za nie opłat, zapraszam do wpisu tutaj.Nie przegap promocji bankowych. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Kto dziś nie ma internetu? Tu po pierwsze.
  A po drugie to lepiej sobie internet kupić samemu i w koszty wpisać a nie mieć taki internet i jeszcze zapłacić podatek za dochód firmy. Lepsza jest więc premia pieniężna w tej drugiej promocji.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Promocja trwa od dnia 11.09.2017 do dnia 31.10.2017"
  Ta promocja trwa od 11 września

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wcześniej udało Ci się wychwycić promocję to - co nieraz podkreślam - cynk o promocji zawsze mile widziany :) Dzięki takim informacjom blog Bankobranie bardzo często o promocjach bankowych donosi jako pierwszy.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 350 zł premii dzięki promocji "Nowy Rok z nowym Kontem" w Santander Banku + 100 zł do Biedronki

Popularna i sprawdzona promocja konta w Santander Banku powraca! Do wzięcia - podobnie jak w poprzedniej edycji - czeka gwarantowana premia ...