Bankobranie: najlepsze promocje bankowe, konta, karty i lokaty w bankach: Uczestniku promocji Money mania 10 z kontem w Banku Millennium i bonusami do 560 zł: czas uzupełnić dane!
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

26.07.2017

Uczestniku promocji Money mania 10 z kontem w Banku Millennium i bonusami do 560 zł: czas uzupełnić dane!

Nadszedł czas finalizacji udziału w promocji dla uczestników 10. edycji Money manii.

Finalizacja promocji Money mania 100 z kontem w Banku Millennium
To akcja, w której do zdobycia była nagroda pieniężna 100 zł na start i bon o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl oraz - ciągle jeszcze możliwe do zdobywania - po 60 zł miesięcznie w promocji banku, który zwraca część płatności kartą i BLIKiem. Teraz nadszedł czas na uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty bonusu powitalnego.
💡 Jeśli nie było Ci dane wziąć udziału w tej promocji, sprawdź aktualną okazję do bankobrania z kontem Banku Millennium w roli głównej: do wzięcia jest moneyback 10%, lokata 4%, bon 80 zł do Empiku lub 4 bilety do kina.

Zakończoną promocję - dostępną od 18.04. do 28.05.2017 r. - która teraz się finalizuje, szczegółowo prześwietliłem we wpisie "Money mania: gwarantowane 560 zł i szansa na 1500 zł w konkursie za Konto 360° w Banku Millennium" opublikowanym w momencie startu akcji. Dziś przypomnę jednak najważniejsze kwestie. Należało:
 • zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o Konto 360° lub 360° Student, wyrażając przy tym wymagane zgody;
 • do 31.05. zawrzeć umowę o konto;
 • w czerwcu i w lipcu (w każdym z tych dwóch miesięcy) wpłacić na konto co najmniej 1 000 zł oraz wykonać co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

Teraz - najpóźniej do 31.07.2017 r. - należy zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłaty nagrody pieniężnej w wysokości 100 zł (w formularzu podać należy numer rachunku konta otwartego w Banku Millennium w ramach powyższej promocji).

O przyznaniu premii organizator powiadomi mailowo do 10.08. (w wiadomość tej prześle również bon do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl). Przelew 100 zł ma być wykonany do 16.08.2017 r. I co najmniej do momentu tej wypłaty należy posiadać konto w Banku Millennium. Choć opłaca się je posiadać dłużej, bo konta założone w ramach Money manii 10 ciągle mogą owocować moneybackiem. Przypomnę: bank przez 6 miesięcy zwraca 2% za płatności kartą i 5% za płatności BLIKiem (bez wykluczeń miejsc, w których można wykonywać płatności zaliczane do zwrotów). Maksymalne miesięczne zwroty - zarówno za transakcje kartą, jak i BLIKiem - wynieść mogą po 30 zł, więc w miesiąc można zyskać 60 zł (więcej na ten temat pisałem tutaj).

Niektórym być może poszczęści się też w konkursie towarzyszącym Money manii (z nagrodami w postaci voucherów o wartości 1 500 zł na Wakacje.pl). Jeśli bierzesz w nim udział to pamiętaj i w lipcu zrealizować co najmniej 5 płatności BLIKiem.

Problem z uzupełnieniem danych w Money manii? Zgłoś reklamację


Ta promocja nieco różni się od innych tego typu okazji do bankobrania. Zazwyczaj bowiem najpierw przychodzi mail powiadamiający o przyznaniu nagrody i jednocześnie przypominający o konieczności uzupełnienia danych. Tym razem kolejność jest odwrotna. Na chwilę obecną nie ma więc co zgłaszać braku maila (bo taki nie jest przewidziany), ale należy zalogować się na stronie promocji i podać dane. Gdyby takiej możliwości nie było, wtedy należy zgłosić reklamację. Taka jest również wskazana, gdyby do 10.08. nie przyszedł mail z bonem.

A zgodnie z regulaminem promocji:
"1. Reklamacje dotyczące spraw związanych z Akcją, w zakresie dotyczącym Serwisu, Aplikacji, Premii oraz w pozostałym zakresie dotyczącym Organizatora, należy składać Organizatorowi za pośrednictwem Aplikacji [po zalogowaniu na stronie promocji - przyp. Mr. Złotówa] w terminie 30 dni od dnia zakończenia Akcji, tj. do 16 września 2017 r. 
2. Reklamacje w zakresie określonym w ust. 1, rozpatrywać będzie Organizator niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 (trzydziestu) dni od dnia ich otrzymania. Odpowiedź w sprawie reklamacji zostanie przesłana na adres email wskazany w czasie rejestracji Uczestnika w Aplikacji"

Do kontaktu z organizatorem (np. przy problemach technicznych z zalogowaniem/przypomnieniem hasła itp.) służyć może też mail: moneymania@firma.money.pl

Nowe możliwości


Jeśli udział w powyższej promocji Ci się spodobał... to nic nie stoi na przeszkodzie, by zarobić w podobny sposób, ale z innym bankiem. Aktualnie okazji do bankobrania jest sporo. Przypomnę najpopularniejsze:

Bądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu. na Twitterze i polub na Facebooku:


13 komentarzy:

 1. No a ja właśnie czekałam na maila... i bym się nie doczekała. Niezawodny Mr Złotówo, dzięki za przypomnienie i olśnienie! Dane uzupełnione.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również czekałem na email, aż w końcu sam zalogowałem się na stronie promocji i zobaczyłem, że można już uzupełnić dane do wypłaty premii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę że wiele osób przyzwyczajonych do maili może na nie czekać a nie próbować się zalogować. I może być sporo rozczarowań jak już będzie po terminie.

  OdpowiedzUsuń
 4. A jak już wpisałam wcześniej nr konta zaraz po założeniu, to jeszcze musze coś uzupełniać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak masz uzupełniony to nie.

   Usuń
 5. Hmm. Może to nie odpowiadnie miejsce ale chętnie odsprzedam bon za 50-zl. Mi on jest zupełnie nie potrzebny..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na blogu nie przewiduję takiej opcji ale na pewno są miejsca w sieci, gdzie można takie transakcje przeprowadzić. Sprzedaż voucherów widziałem m.in. na Allegro.

   Usuń
 6. Czy dostaliście Państwo dzisiaj bon na Wakacje.pl na maila? U mnie pusto :-/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety też nie otrzymałem maila. Wszystkie warunki spełniłem

   Usuń
  2. Sprawdź spam. A jak tam nie ma to pisz reklamację

   Usuń
 7. U mnie 100 zł dziś pojawiło się na koncie :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Do dziś nie mam wypłaconej 100 zł za otwarcie konta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisz reklamację. Wypłacili już ponad 2 tyg temu.

   Usuń