Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: BZ WBK: bon 50 zł do Douglas dla posiadaczy karty kredytowej

580 zł od Santandera360 zł od Millennium450 zł od BNP Paribas600 zł do Allegro od Citi

12.06.2017

BZ WBK: bon 50 zł do Douglas dla posiadaczy karty kredytowej

Wystartowała kolejna promocja dla obecnych klientów Banku Zachodniego WBK.

Bon 50 zł do Douglas za płatności z mobilną kartą kredytową BZ WBK
Tym razem propozycja skierowana jest do osób posiadających kartę kredytową. Premiowane jest wyrobienie do niej mobilnej karty w telefonie i wykonywanie płatności. Udział w promocji nie jest obwarowany koniecznością otrzymania zaproszenia (jak to jest w promocji BZ WBK z BLIKiem), ale pula nagród jest dość mocno ograniczona.

Dla kogo promocja? Zgodnie z regulaminem udział w promocji mogą wziąć osoby, które:
"w Okresie przystąpienia do Promocji [od 5.06. do 31.08.2017 r. - przyp. Mr. Złotówa] zawrą z Bankiem Aneks do Umowy o udzielenie kredytu i wydanie płatniczej karty kredytowej dla Mobilnej karty kredytowej"
Osoby te dodatkowo w ciągu ostatnich trzech miesięcy nie mogły posiadać żadnej karty mobilnej w BZ WBK.

Zasady promocji. Aby uzyskać nagrodę w postaci bonu o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Douglas (zarówno stacjonarnych, jak i na douglas.pl) należy:
 • w miesiącu wydania mobilnej karty kredytowej oraz w miesiącu kalendarzowym po nim następującym wykonać płatności na sumę co najmniej 500 zł

Nagroda ma zostać wysłana na adres korespondencyjny uczestnika promocji do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków akcji. Niestety pula nagród w promocji jest dość mocno ograniczona - bony otrzyma wyłącznie pierwsze 100 osób, które spełnią warunki akcji. 

Mobilna karta kredytowa BZ WBK - krótka charakterystyka:
Aktywacja i posiadanie karty mobilnej nic nie kosztuje. Nadziać na koszty możesz się jedynie w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowej w takich miejscach jak kasyna (w tym internetowe), gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. Wtedy bank doliczy prowizję w wysokości 3%, min. 7 zł. Prowizja jest także pobierana za przewalutowanie (2,8%) w przypadku płatności dokonanej w walucie innej niż PLN.

O kartę mobilną do karty kredytowej można zawnioskować przez aplikację. Instrukcję jak aktywować mobilną kartę kredytową oraz jak nią płacić znajdziesz w aplikacji mobilnej banku oraz na stronie banku tutaj.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Marcie.

Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Warunki spełnione. Duże tankowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. pierwsza lepsza internetowa pefrumeria ma 100 zł taniej jak ddouglas...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są też rzeczy które możesz jednak do 50 zł kupić więc ja bon chętnie przyjmę :)

   Usuń
  2. jak dają za darmo i coś ci sie przyda o nic tylko brac

   Usuń
 3. Dzisiaj przyszła karta

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 360 zł z nowym kontem Millennium 360°

Bank Millennium przygotował nową promocję przy okazji której... promuje swe nowe konto osobiste. W miejsce dotychczas oferowanego Konta 360°...