Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Drugi bilet do Multikina za darmo dla płacących BLIKiem

470 zł od Santandera300 zł od Pekaolokata do 1,7%420 zł od BNP Paribas250 zł od Millennium

29.04.2017

Drugi bilet do Multikina za darmo dla płacących BLIKiem

Ruszyła kolejna promocja BLIKa, którą chętnie przyjmą osoby wybierające się do kina.

Promocja BLIK - drugi bilet do Multikina gratis
Kupując bilet na seans filmowy w kinie sieci Multikino i płacąc właśnie za pomocą BLIKa, drugi bilet dostaniesz gratis. Zasady są bardzo proste - w praktyce opisane w całości w poprzednim zdaniu 😉

Aby wziąć udział w promocji, bilet do kina sieci Multikino kupić należy na stronie internetowej multikino.pl lub w aplikacji mobilnej tejże sieci kinowej. Za bilet należy zapłacić BLIKiem.

Nagroda w postaci kodu wymienialnego na bilet 2D ma być wydana już w dniu dokonania płatności (organizator promocji kod prześle na adres mailowy podany przy zakupie. Każdy uczestnik promocji otrzymać może tylko jeden kod. Promocja trwa do 31.05.2016 r. 16.06.2017 r. (promocja została przedłużona). Może jednak zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród (10 000 sztuk kodów).

Kody będzie można wykorzystać do 30.06.2017 r. 31.07.2017 r. (w przedłużonej promocji)

Powyższa promocja nie jest jedyną obecnie dostępną dla korzystających z BLIKa. Uiszczając płatność w ten sposób można otrzymać 50% zwrotu za zakup biletu na pociąg w aplikacji KOLEO oraz rabat do 30 zł na Ravelo.pl. Jeśli zaś chcesz zyskiwać z BLIKiem przy okazji codziennych płatności, sprawdź promocję w której możliwy jest 5-procentowy zwrot za transakcje BLIKiem, a łącznie (z innymi gratyfikacjami) zdobyć można do 560 zł.

Bądź na bieżąco: na Twitterze.

Przydatne dokumenty:

Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie efektem obserwacji rynku i ofert promocyjnych oferowanych nie tylko przez banki, ale i instytucje uczestniczące w procesie płatności bezgotówkowych.

10 komentarzy:

 1. A jak kupię bilet ulgowy (student) i dostanę kod to wymienię go na ulgowy czy da radę na normalny?

  OdpowiedzUsuń
 2. I tego typu promocje dowodzą że otwierania konta z biletami do kina jest słabo opłacalne skoro tu można mieć bilety za śmieszne ceny.

  OdpowiedzUsuń
 3. bilety jeszcze są kupował kto niedawno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W czwartek jeszcze były. Ale nie wiem jak teraz.

   Usuń
  2. Kupiłam przed chwilą. Jeszcze maila nie dostałam ale na fb dostałam odpowiedź od Blika: "Nie mieliśmy jeszcze informacji o wyczerpaniu kodów - powinny być 🙂"

   Usuń
  3. i jak e-mail doszedł do pani z kodem na dodatkowy bilet?

   Usuń
 4. Kupiłem dzisiaj bilet i otrzymałem voucher po kilku minutach od zaakceptowania płatności :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja kupilem dzis kupony jeszcze są

  OdpowiedzUsuń
 6. https://multikino.pl/promocje/blik
  Promocja została przedłużona do 15 czerwca, pozdrawiam Olek

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

350 zł premii + 120 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ do 300 zł zwrotów + do 500 zł za polecenia + więcej w pozostałych promocjach)

Ależ Santander rozpędził się z promocjami. W nowej edycji zgarnąć można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem gwarantowana premia pieniężn...