Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konkurs Pekao: PeoPay z Masterpass - etap dodatkowy

450 zł od Santandera360 zł od Millennium420 zł od BNP Paribas600 zł do Allegro od Citi

6.03.2017

Konkurs Pekao: PeoPay z Masterpass - etap dodatkowy

Klienci Banku Pekao za płatności z PeoPay ponownie mogą wygrać bony o wartości 50 zł do MediaMarkt.pl, inbook.pl, Costa Coffe, decathlon.pl lub gino-rosi.pl.

Konkurs PeoPay z Masterpass – etap dodatkowy
Zasady udziału w konkursie są niezmiennie proste. Za zakupy w sieci należy zapłacić z wykorzystaniem usługi MasterPass, a transakcję zarejestrować, odpowiadając przy tym na jedno pytanie konkursowe.

Konkurs "PeoPay z Masterpass – etap dodatkowy" skierowany jest do pełnoletnich osób fizycznych, zamieszkałych w Polsce, będących klientami Pekao. Aby wziąć w nim udział, w czasie trwania konkursu (od 22.02. do 31.03.2017 r) należy: 
 • zrobić zakupy na kwotę min. 10 zł w dowolnym sklepie internetowym umożliwiającym płatność z MastePass
 • zapłacić za w/w zakupy PeoPay z MasterPass
 • zarejestrować transakcję na stronie promocji, odpowiadając przy tym na pytanie konkursowe (maksymalnie w 500 znakach): Kiedy wybierasz płatności PeoPay z Masterpass?

O przyznaniu nagród decydować będzie konkursowa komisja, która oceni m.in. oryginalność i pomysłowość odpowiedzi. Aczkolwiek jeśli liczba zgłoszeń będzie mniejsza niż liczba bonów to nagrodę otrzymają wszyscy, którzy zgłosili się do konkursu. 

Podczas rejestracji wyrazić należy zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z konkursem, podać swe dane i wskazać preferowany bon. A do zdobycia są następujące nagrody: 
"- 318 bonów elektronicznych o wartości 50 zł każdy do wykorzystania przy zakupach na stronie internetowej www.mediamarkt.pl 
- 340 bonów elektronicznych o wartości 50 zł każdy do wykorzystania przy zakupach na stronie internetowej www.inbook.pl 
- 191 zestawów bonów papierowych o łącznej wartości zestawu 50 zł każdy do wykorzystania w sieci kawiarni Costa Coffee 
- 159 bonów elektronicznych o wartości 50 zł każdy do wykorzystania przy zakupach na stronie internetowej www.decathlon.pl 
- 197 bonów elektronicznych o wartości 50 zł każdy do wykorzystania przy zakupach na stronie internetowej www.gino-rossi.com"

Zgodnie z regulaminem ogłoszenie wyników ma nastąpić w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, a zwycięzcy o przyznaniu nagród zostaną powiadomieni mailowo. Każdy Uczestnik może wygrać w konkursie tylko jedną Nagrodę. W przypadku wyczerpania puli danych bonów, organizator może przyznać uczestnikowi inny bon. Do nagród organizator funduje też dodatkowe nagrody pieniężne, które będą równowartością należnego podatku. Ta kwota zostanie przez bank odprowadzona do właściwego Urzędu Skarbowego.

Gdzie płacić z MasterPass? Na pewno w wyżej wymienionych sklepach internetowych. Wiedzę na ten temat czerpię z faktu, że w poprzedniej edycji konkursu właśnie w tych sklepach należało wykonać transakcje. Teraz można to zrobić w dowolnym sklepie. Ważne tylko, by akceptował płatność z MasterPass.


Za podrzucenie informacji o konkursie Pekao dziękuję Czytelniczce Ani S. Jeśli i Ty znasz jakąś promocję bankową, a nie została ona jeszcze prześwietlona na blogu Bankobranie, napisz za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt (wystarczy krótka notka lub link do strony promocji).

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu Bankobranie. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

5 komentarzy:

 1. Witam, jeśli zdobyłem już nagrodę we wcześniejszym etapie to czy teraz mogę spróbować ponownie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. brak przeciwwskazań

   Usuń
  2. To raczej jest nowy konkurs więc czemu nie. Też zdobyłem i zamierzam wziąć udział w tym.

   Usuń
 2. Wygrałem voucher Decathlon. Brat Media Markt. Więc raczej dość łatwo było.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wczoraj też dostałem informację o wygranej.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 350 zł premii dzięki promocji "Nowy Rok z nowym Kontem" w Santander Banku + 100 zł do Biedronki

Popularna i sprawdzona promocja konta w Santander Banku powraca! Do wzięcia - podobnie jak w poprzedniej edycji - czeka gwarantowana premia ...